• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
renat to jako fakt? manža bude mít 2 stejně se jmenující syny? :confused:
7. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
evatk, jasné, že budeme držat palce, ale určite dopadne všetko dobre, tak sa nestresuj :slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ahojda holky, chci se jen zeptat, půjdete některá na 3D utz??? A pokud ano tak v kolikátém týdnu??? My jsme v 19tt, tak abych věděla kdy přesně se objednat??? Díky Vendula
7. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
evi: palce držet budeme, ale neboj, vše dopadne dobře :slight_smile:

PP se mi taky jednu chvíli líbil...:slight_smile:

A na co se cítíš?? Jako pohlaví myslím? Já pořád na kluka..jej to bude převapení, až řeknou, že to bude holčička...hihi
7. čer 2009 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz
Vendy, tam kde chcem ist ja sa robí od 20. do 25.t
7. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
reant - do toho kladna mam v planu se vypravit taky... vypada to, ze tam maji opravdu vsechno.
myslim, ze tam byla Ad - tak by nam mohla dat reference..
jinak kocarky budu vybirat hlave podle penez - proste vic nez 13-5l (za 3-kombinaci ) dat nechci a samo aby se dobre ovladal.. mela jsem vybrany ten Vcross, ale pak jsem ho videla v prodejne a jista si teda nejsem.. takze jsem na sebe zvedava ... jak skoncim u chicco za 20l - :unamused:
7. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
renat my se všichni cítíme na holku :grinning: , možná proto, že si ji prostě přejeme víc..., ale je mi to čím dál víc jedno

vendy ještě nevím, ono se nejspíš nejedná ani o diagn. metodu, tak nevím... je otázka, kolikrát si to pustíme, pak už budou spíš fotky a videa miminka

já mám dojem, že se tam chodí kolem 24. - 26. tt... nejsem si ale jistá
7. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
jahod.: no osud - holt se nedá nic dělat, já se toho nevzdám :slight_smile: a manžel o tom fakt věděl.

vendy: já jdu 1. července a budu myslím nějak 22tt :slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz
marsie s tím limitem jsme na tom byly stejně, ale stačilo, aby manžel šel do obchodu se mnou... i když už zas špekuluje o ceně, uvažujeme, že bychom autosedačku koupili po jednom dítěti, v bazarech jsou za supr ceny a možná i hlubokou korbu... podvozek, sporťák a tašku určitě nové, budu chtít vidět co nejvíc detailních fotek v případě těch použitých částí, ať to vypadá slušně
7. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
já s tím 3D pořád nevím, jsem sice zvědavá, ale fakt je, že se mi ty miminka z toho vlastně ani moc nelíbí a navíc jak říká evat, nejdedná se o žádné vyšetření, jen prostě vyplázneš cca litr a jdeš, nevím, no, ale jasně že mě to taky zajímá.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
evi - drzim moc palce a bud v klidu .. neni duvod proc by ses mela stresovat !!!

jinak ja zitra pokracuji ve sve amino kauze - rano volam mudr a uvidim , co ona na to... ale jsem na 80% presvedcena to odmitnout. Jeste mi psala jedna holcina do IP , ze v souvislosti s amino o mimi prisla!!
Jsem presvedcena, ze MY jsme zdravi a zadny pichani nepotrebujeme!!!

Ja jsem teda asi jedina - ale ja bych radsi klucika ... :zipper_mouth:
7. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
marsie..tak to máme stejný limit, mě prostě taky nikdo nedonutí dát za 3-kombinaci víc jak 13tis :slight_smile:
já ještě koukala na tento...

http://www.kocarkynec.com/414-freestyle-aa-novinka-kocarek.html

ale vůbec nevím, co to je za výrobce..ne že by mi to vadilo, ale přece a mají ho jen v tomhle obchodě...

Pak se mi taky chvilku líbil Danny sport...ale... no uvidíme, chce to si to i ošahat apod. Třeba jedna kholčina teď psala, že ji Verano přišel nestabilní, korbička nízko (což mi přijde divný, protože je docela vysoko, s proovnáním s kořárkama ,c o jsem viděla..ale nevím...)

Jinak ještě k tomu 3D, je to komerční ..a mě bylo řečeno, že je nejlepší jít mezi 20-a nějakým 24 tt, že se tam prcek vejde celý....
Nekdo chodí ale i dříve..zaplatí si to , tak proč ne...
7. čer 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
ja ešte nie som uplne rozhodnutá o tom 3d, ale bola som s Nat, tak nech aj druhý prcek ma z tade fotky...aby mi niekedy v budúcnosti nevyčítal, že s Nat som bola a s nim nie :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
jahod a četla jsem v jiné diskusi, že jedna mamina měla smůlu a mimčo se zrovna vůbec nehýbalo, takže záznam o ničem a strašně krátký, byla hrozně zklamaná... a navíc se vlastně jedná o rekonstrukci (aspoň jsem to takto četla - nechci dezinformovat)
a taky se mi to bůhvíjak nelíbí, stačí možná povedená fotečka z normálního utz, no ještě uvidíme
7. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
marsie: já bych taky raději klučíka...ale nechci so to něja vsugerovat, abych pak nebyla hodně zklamaná...i když si myslím, že už s tím počítám...ale jak píšu, nechci tomu úplně pradnout..to uvidíme. :slight_smile: Doufám, že si prcek 26. nechá říct :slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz
ja teda na ten 3D chtela jit, ale ted me dost rozhodily udalosti poslednich dnu ... takze "legraci" s 3D az pote co vyresim tuto patálii ...

evko - no to bud rada, zes manza takhle s tebou do toho obchodu jde .. ja se bojim, ze ten muj nakupy nesnasi a ze i v tomto pripade bude tam mit rapla
7. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
evi: tady kam jdu já, tak to chodí tak, že pokud prcek spí nebo se neukáže a stálo by to za houby, tak posílají třeba projít a když to ani pak nevyjde, tak nic neplatíš...a prostě jdeš domů...
7. čer 2009 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz
renat tak to je solidní přístup, nerýžovat za každou cenu
7. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
marsie, já bych na amnio taky nešla, to riziko mi přijde hrozně veliký a i kdyby (nedej bože) vyšly výsledky nějak hůř než na výbornou, stejně bych broučka nedala pryč, takže asi tak..
(promiň, asi jsem ti tím moc nepomohla :frowning2: )
evatk, já si taky říkám, že mi možná stačí fotka z velkého utz, ale taky zatím neříkám rezolutně ne.
jinak co se týká pohlaví, já byla od začátku až do toho screeningu přesvědčená, že mám holku, nic jiného jsem ani nepřipouštěla a teď jsem zase přesvědčená, že je to kluk :grinning: . upřímně ale, je mi to teď vážně vážně úplně jedno, jen už bych to chtěla vědět! :grinning:
7. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
ja som už prvé chcela kluka a máme Natálku, tak snád teraz to už vyjde :slight_smile:
7. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
lullka, tak jaktože nemáš jméno? :astonished:
7. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
síce po synovi túžin už dávno, ale myslela som, že manža vie iba holčičky :grinning:
7. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Tak...hihi ani u nás to nebude taky tak jednoduché...já jsem sice rozhodnuta plus mínus pro verano a teď jsme ještě zkusila naťuknout manžela...a..prý ještě půjdeme to velkých kočárků tady apod. apod. takže to ještě tak jednoduché nebude. já mu ale řekla, že s emi tady nic nelíbí a že i ten verano chci samozřejmě vidět apod. ale raději si nechám ještě ty další dva v záloze...
7. čer 2009 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz
neee... jahod, ja (my - vsichni :slight_smile: ) si to myslime uplne stejne .. ja bych se ho asi neumela vzdat... proste NE!

lulko - te proste napinala do posledni chvilky .. :grinning:
renat /lulka.. ja .. - chceme pindiky - kdo tady psal ze vsichni chtej holky???
7. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
marsie + renat: já byla přímo v batolátku v těch Tuchlovicích :slight_smile: a byli tam moc super, moc milí,ochotní,vše ukazovali,prostě bomba :slight_smile:

nízko mi ta korba u Verana nepříjde :slight_smile: a nestabilní kontrukce - to mi moc nepřipadalo...tak nevím :grinning: no uvidíte samy :slight_smile:
7. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
lili: přesně..musíme si to vyzkoušet, :slight_smile: teda ale to je opravdu fakt síla, vybrat kočárek...

marsie: všechno bude v pořádku :slight_smile:
7. čer 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj :wink:
Klučičí jména jsou docela u nás taky problém, měli jsme vybraná jména - ta favorizovaná pro holčičku, protože jsme v ni věřili, ale to už je zbytečné, takže hledáme jméno pro chlapečka :sweat_smile: Ale už máme jedno velmi favorizované, pro mě skoro jisté, ale my jména říkáme až po porodu, aby nám do toho nikdo nemluvil :grinning:
7. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
U nás se chodí na 3D už od 15tt, já jsem byla na přelomu 16 a 17tt a pak se chodí na dotočení kolem 20tt, pokud rodiče chtějí vidět skoro celé dítě, jinak později už se do UTZ celé nevejde, ale zase jsou určitě hezké detaily na obličej, který je přece jen více "obalený" a už to není takový ufounek :wink:
7. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
renat:tak tak já byla tady u nás kousek,měli tam kočárků dost,ale furt tomu něco chybělo :frowning2:((( a navíc ty ceny kolem 17 tis.... hrůza....

Firkon Verano se mi fakt páčil a bylo to jen za 9500,-Kč což mi přišlo taky super :grinning:
7. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
lili - super, diky za info. ja prave takovy pristup potrebuji - hodlam vetsinu koupit naraz (vickrat tam asi manzu nedostanu), takze potrebuju to skonzultovat a potrebuju pozornost ...
prave v tom malvikovi ted otevreli velkou prodejnu - chapu ze to teprve zarizuji ale byla jsem tam pres pul hodiny a nevsimla se me ani rohozka!!!
7. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.