• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
holciny ja se loucim, jdu se odblesit namazat verlybu a hají - apropó ElastiQ dela i skvely gel na unavene nohy a je bááječnej ...ale chce to po namazani hned do perin páč jinak mate hnáty jak v mrazaku :wink:- bo je tam kafr :dizzy_face:
tak pa zitra m.
7. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
marsie: tak pa pa pa :slight_smile:

btw: tady si nás všimli hned,navíc mi vyhovuje,že když budeš chtít,zaplatíš jen zálohu, kočár Ti tam nechají, a až budeš chtít,tak ho doplatíš a odvezeš si ho :slight_smile: Barvu můžeš kdykoliv změnit, a doplňků tam mají taky dost :slight_smile: bylo mi i sympatický,že mi tvrdili,že v době ,když zaplatíš zálohu,platí ta cena,co byla... když jí tedy zvýší,tak Tě to nepostihne :slight_smile: a naopak když prý jí sníží, tak Ti to dají za tuhle cenu :grinning:

no já se taky loučím, všem dobrou noc a zatím pa
7. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
marsie, holky z práce skoro všechno nakupovali v krtečkovi v holeškách, když platíš hotově dostaneš ještě poměrně velkou slevu, tak na to zkus mrknout :wink:
jinak já se taky pro dnešek loučím, brouček už mě dneska taky žene do peřin :slight_smile:
7. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Holky přeji krásnou dobrou no c a na zítra držím palce :slight_smile:

My pořád diskutujeme a je to sranda, manžel to pro mě myslí dobře, jeslti prý nebude lepší přenosná taška..no k nám do druhého patra asi jo, ale mně se ty kočárky prostě nelíbí...takže možná jen k Veranu na první 4 měsíce koupíme tašku...nechci se vzdát tý korbičky s madlem...co je i jako kolíbka..kvůli návštěvám apod. no je to prča, fakt že jo...
7. čer 2009 ve 22:20  •  2 děti  • Odpověz
renat: jo jo taky jsem tímhle byla okouzlena :slight_smile: a krom toho,přece mímo můžeš přenášet v tý korbičce, není ani tak těžká jako u ostatních kočárků,co jsem zkoušela :slight_smile: aspoň budu mít svaly :grinning:

jinak dobré ranko všem, překvapuje mě,že tu nikdo ještě nebyl... no já zas mastím pryč,tak snad se dostanu později,takže zatím hezký den všem :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
Krasne rano holky.
8. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
lili: to právě chci, dkyž někam pojedeme na návštěvu, tak stejně budu nosit v korbičce..ale znáš to, chlapi, praktici, vím, že to myslí dobře kvůli mě, abych to netahala celé...že se prostě vezme jen ta taška. máme to do druhého patra, možná má pravdu, každiopádně ta taška stojí 750,- tak to není taková investice, takže na zimu asi bude :slight_smile: ale firkon taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Taky koukám, že dnes nikdo...a já za chvíli taky pádím zasednout zas k učení :frowning2:
8. čer 2009 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno, tak jsem dorazila do práce, jsem zhnusená, dneska tu s miminkem nechceme být... :rolling_eyes:
8. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Krásné ránko holky.
Koukám že jste řešili 3D. Já se na to ptala svého doktora, který je i porodník zda na to mám jít a on řekl že to je rozhodnutí na mě, ale že on tyto komerční ultr. nedoporučuje. Nikde prý sice není zjištěno, že by ult vadil miminku, ale bůh prej ví. On má u sebe ult. ale moc často ho nedělá není toho zastáncem. A já mu docela věřím, protože mě před 2 lety dostal z dost blbé situace , kdy mi zjistili špatnou citologii a dost jsem se bála. Tak dám na jeho radu a nepůjdu. Ale asi je to na rozhodnutí každé z nás a co doktor to názor.
8. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
jahod je tak si vem volno. :wink:
8. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Jinak já jsem od začátku rozhodnutá pro Geslein f6 - kočárek i s autosedačkou aby se dala přidělat na podvozek.
Je pěkný a hlavně má velká i malá kola. Takže v Praze budu jezdit na malých a u rodičů - hory - na velkých.
8. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
holky me desite ja ani nevim jake kocarky existujou a jakej chci. :frowning2:
8. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
Adajar - ten náš se dá koupit jen v Pardubicích a objednává se z Německa a řekli mi že ho musím koncem pátého měsíce objednat aby v klidu přišel. tak máš také ještě čas nějaký vybrat
8. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
Holky je mi smutno. Manželovo bratránek s ženou také čekali mimčo a včera potratila - ve 2 měsíci. Je mi jich tak moc líto.
8. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Brý ránko, moc držím dneska palce saronce a evě na genetice :wink:
Skočila na mě ňáká choroba a to chci v sobotu letět do tepla :sweat_smile: Zatím mě jenom bolí v krku, tak snad je to jenom z toho střídání léto-zima :angry: Myslíte, že to může ovlivnit zítřejší triply? :sweat_smile:
Co se kočáru týče, měla jsem možnost se projet s Jané Slalom a myslím, že jsem rozhodnutá :sweat_smile: I když nevím, jak dopadnu po návštěvě obchodu společně s chlapem :grinning:
Na 3D asi půjdem, u nás ho dělají od 22.týdne do 28., ale rozhodneme se až po tom velkém ve 20.týdnu. Pokud nás mudra pošle na genetiku, tak ten 3D asi oželíme, páč oni to stejně přepínají a fotečku mi určo vytisknou i ve 3D.Akorát to teda bude bez DVD :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Saze ja ani nevim jakej chci.

saze je to smutne, ale neres to tolik. Bude to znit hnusne, ale to je zivot a ty ted mysli hlavne na sebes mimcem. Neboj se oni to zvladnou. :wink:
8. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
Adajar já vím. já už viděla jak si prckové budou spolu hrát a bude veselo. Ale snažili se jen 2 měsíce a podařilo se tak se snad podaří zase brzo.
8. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
saze neboj se za 3 mesice nebo po 6 nedeli se budou moct snazit znova a ver ze priorda vi co dela takhle v zacatku. A neboj prckove si budou treba spolu hrat.
8. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Krásné dopoledne holky, děkuji za vaše odpovědi k 3D utz, já se asi tedy objednám cca za ty tři týdny kolem toho 22 tt ... díky moc a krásné těhulkování
8. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky,
držím palečky všem, co se chystají na kotroly.
Kočárek mám předběžně vybraný - X-lander XA (3-kombinaci), ale je možné, že to ještě změním.

Pro pobavení - včera jsem vám vyfotila svůj pupík, je v albíčku, tak se mrkněte.
8. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
orlik krasne brisko.
8. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
spaaget.: Já teda nevím, ale ten velký UTZ ve 20tt je právě genetický, ne??? Ty myslíš, že by tě pak ještě poslala na genetiku...jako na UTZ.
8. čer 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz
Saze, je to smutné, ale nemá smysl nad tím dumat. Prodělala jsem si to taky, tak si říkám, že jestli by mimi nebylo zdravé, je to tak lepší. I když to bolí trošku pořád. Naštěstí jsme otěhotněli hned po měsíci znovu.
8. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
renat, ve 20tt. je to orgánový utz a někdy na něj posílají "jen" do nemocnic, gyncenter. Třeba sestřenka na něm byla v porodce, kde pak chtěla rodit, tak nevím. Spousta mých kamarádek nebyla na genetice :sweat_smile:
Na ten 3D doktor neposílá, ten je fakt komerční a může se na něj objednat kdokoli :wink:
8. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
orlíku, krásný bříško :slight_smile: , akorát se teda pořádně maž, brouku, jinak se z těch strií po.... :confounded:
8. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
dobre poledne :slight_smile: my jsme si trochu prispali/y :wink: - resp. jsem byla vecer tak nervozni jak s tou amino, ze jsem nemohla usnout - tak jsem to vzdala a do 3 si cetla..

jinak jsem tam udelala takovej vylagoš ze jsem z toho sama divoka!!!! no uznejte, jestli je tohle normalni?...- s mou mudr jsem se domluvily, ze amino se rusí :sunglasses: - UTZ at mi pry udela ta geneticka dr a at me vic sleduje... ta se mi ve ctvrtek zapomenla zminit, ze je 14 dni na dovolene a sestra me nemuze objednat, ze maji plno - gggghhhrr. V podoli me objednat nechteli, az tam zavolala sam sestra - a najednou to slo ... takze po 3hodinach reseni objednani se hlasim ze mam termin UTZ !!! Podoli 30.6.!!!!!
8. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
holky mam jedno prani - at uz nekdo koupi ty priserny slunickovy hodiny v tom bazarku!!!! :angry: Ta majitelka ma ale vydrz!!! :grinning:
jdu uklizet - ten barak to jsou galeje - a pak se musime dat do pucu - nebot nas tatinek pozval na veceri (snad mi neprijde kontrola) na misto, kde jsme se dnes na den presne brali :cry: :cry: :pensive: je to dojemne ...
8. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj, já jsem byla dopoledne na UTZ srdce našeho miminka a nemá žádné vady, které lze zjistit před porodem, ty ostatní je možné zjistit až po porodu, takže je to už jen na přírodě :wink: :slight_smile:
Jinak jdu zítra na normální kontrolu ke své dr.
Marsie, na tom genetickém UTZ vše krásně miminku zkontrolují, je opravdu podrobný. Já jsem byla minulý týden a opravdu byl hodně dlouhý, akorát jsem měla pocit, že mi vytlačí mimčo ven na lehátko, protože mi opravdu tím UTZ jezdil až uprostřed břicha, ale oni potřebují se na vše podívat, takže dost tlačí. Naše miminko je velmi aktivní, takže se neustále hýbe a dost to ztěžuje :grinning:
8. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
Pokud jde o kočárek, tak já jsem nosila necelé dva roky Beatku do pátého poschodí bez výtahu, takže korbička na kočárku nepřicházela vůbec v úvahu, měli jsme přenosnou tašku, jiné řešení nebylo.
8. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
marsie, tak ty hodiny fakt nechci, takže je bude muset koupit někdo jinej :slight_smile: Ale paní je asi firma, páč jich má na prodej několik a neméně hezkých :grinning: Jinak, myslím, že jste se rozhodli správně :wink:
8. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.