• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
No je pravda, že hodiny jsou fakt "úžasný", hihi, ale já je taky nechci... snad se brzo někdo chytne....

Marsie: je dobře, že to všechno takhle dopadlo :slight_smile: 30. je za chvíli, to uteče jako voda.

beranek..no do pátého patra...tak to chápu, to asi korbička byla fakt mimo hru.
8. čer 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz
Holky jak často mažete proti striím - já 2 až 3 krát za den a stejně se mi dělají. Ach jo. na bokách.
8. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:))

tak hlásím,že příští týden v pondělí , tj. 15.-tého se jdu mrknout asi k novému dr. volala jsem mu, a on byl strašně milý :slight_smile: Tak doufám,že to dobře dopadne a bude pohodička....no ještě že mám takovou šikovnou kolegyni,která to na něj vybalila na rovinu a on je docela v klidu,tak řekl,že neomez. vycházky nejsou problém :grinning: tak si budu držet palečky na příští pondělí,abychom se domluvili :slight_smile:

jinak zítra se objednávám na velký utz,tak jsem zvědavá :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
saze: no já mažu jednou denně (a někdy ani to ne...) :frowning2: vím, že to flákám, ale nsnáším moc ten pocit...ale snažím se. Ale asi tě moc nepotěším, znik strií totiž nezáleží na mazání - nemazání (je to jen jako prevence, a zvýšení elasticity, že třeba nebudou tolik vidět), ale na genetických dispozicích... znám holky, co nemazaly a neudělaly se a naopak. Mám to od známé, její teta na to dělala výzkum...takže ano mazat, ale na to zda se strie udělají nebo ne to vliv nemá.

lili: tak to je super, určitě to dobře dopadne, dej hned vědět, fakt to je doktor od doktora jiné, na gyndě tzo u mě nechtěla asi slyšet, že prý nesmí apod. (kecy...) a obvodní mi to sama nabídla..
8. čer 2009 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz
Saze, na bokách mám nějaké strie už od puberty, kdy se mi velmi rychle udělaly "ženské tvary"- takže zatím se mi jen rozjíždějí ty starý, žádný nový ne- jen vlastně trochu na prsou- ale to moc neřeším- ukazovala jsem to manželovi a ten moc nechápe, proč to ženským příjde tak ohavný. Chlapi to asi berou jako jizvy z boje:slight_smile: Strie když zblednou, tak fakt nejsou moc vidět. Sice se mažu, ale moc si od toho neslibuju, neb mám prostě takovou kůži, která toho moc nevydrží...
8. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
marsie - ááách, dojemné.... :wink:

hodiny taky nechci! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

saze - ukaž strie! to se ti teda chuděrko dělají pěkně brzo.. :confounded: co tvoje mamka? měla je taky v těhotenství? já teda (ťukám na dřevo) zatím nemám žádnou, ale moje máma taky po třech dětech nemá nic a já teda pečlivě mažu od začátku těhu 1-2x denně, podle toho jak stíhám..
8. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
Já mažu jednou večer po koupání :wink: U Beatky se mi žádná neudělala, ale přítele jsem na konci nutila každý den, ať se mi podívá pod břicho, jestli tam náhodou žádná není :grinning:
Bohužel fakt nezáleží na mazání, ale hlavně na elasticitě kůže a genetických předpokladech :unamused:
Ale stále věřím, že by zase nemusela žádná být :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
Saze, strie už moc neřeším. Bohužel už jich docela dost mám - na bokách - udělaly se mi tak kolem 15.roku věku, když jsem v pubertě ztloustla (mrkni do mýho alba a uvidíš). Jinak já mažu 1x denně. Ale taky si myslím, že je to dané a že to moc neovlivníš.
8. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jahod, naše známá má hodně přes 100kg, nemá ani celulitidu ani strie- ona je snad nafukovací (v těhot. přibrala přes 30kg). Mně se dělají velmi snadno, navíc v těhotenství je kvůli estrogenu kůže dost tenká a křehká- takže od mazání moc neočekávám... Jakýsi doktor pravil, že když k tomu máte sklony, tak se můžete mazat třeba lejnem a strie se udělají :grinning:
8. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
Já mám taky strie od 15 let, když jsem se najednou nějak změnila :grinning: Ale cvičením se kůže hodně vypnula, takže nejsou nějak vidět.
Kvakul, s tím mazáním máš bohužel pravdu :grinning:
8. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Beranek- právě- oni pak po zhubnutí nejsou ty strie zase žádná tragédie- stáhnou se a jsou to takové stříbrné čárky- žádný jizvice
8. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
Dnes mi přišel balík s věcmi z toho internetového second-handu, na který byl odkaz na nějaké předchozí stránce a samé pěkné věci, můžu doporučit, poštovné za 58Kč :wink:
Akorát jsem neodolala malým tričkům a teď si říkám, jestli je vůbec využiju, protože jak si vzpomínám, nejlepší oblečení pro malé miminko jsou body a takové tepláčky s ťapkami, no jo, hold jsem to nezvládla, tak uvidíme :grinning:
8. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak to mám za sebou, odběr vůbec nebolel, nebylo to nepříjemný a ni tak, takže v pohodě..dle uzt vše vypadá dobře, ofic.výsledky na downuv syndrom budeme vědět zítra odpol. a kompletní až za 14 dní, jinak víme pohlaví jak řekl doktor dle utz na 90%
jinak v tom gennetu byli moc ochotní a vše vysvětlovali a tak,
8. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
Saron- a neprozradíš?
8. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
jj čekáme holčičku :slight_smile:) a to jsem si od začátku myslela že to bude kluk (ale holčičku jsme si moc přáli) a všichni mi i říkali že čekáme kluka :slight_smile:))
8. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
Saron, jsem ráda, že to máš za sebou a vypadá to dobře. Na nové fotečce ti to sluší - vypadáš jako spokojená mamina.
8. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
Tak Saron - co to bude až to bude?
8. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
Gratuluji k holčičce, mě všichni tipují taky holku, tak doufám, že se pletou.
8. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
Jéjejejejej, gratulujuu- a než jsi teď odepsala, tak jsem se ti dívala do alba, jak vypadaáš podle tvaru bříška- no taky bych si tipla kluka- aspoň je vidět, jak jsou to jen pověry.
Já se cítím na kluka, lidi si už ani nic nemyslí- všechny pověry se na mně nějak protiřečí- bud bude dítě oboupohlavní, nebo si z nás dělá srandu- tak uvidíme, jestli se za týden ukáže, potvůrka
Ale stejně Saron- jaký máš příznaky "holčičkovský"? Chutě, únava, pleť a tak?
8. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
vůbec ne.. :slight_smile:) no tak jsme zrušili pověry :slight_smile:) Ještě aby ta naše princezna byla zdravá :slight_smile:)
8. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
Gratulace Saronko.
8. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
sorry zrušily :slight_smile:)
8. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
Orlik- mně taky tipujou holku-ale jen ti, kdo to hádají podle břicha- žádný špičky tedy fakt nemám... Kdo tohle neřeší, tak zase kluka...Tak uvidíme- taky začínám mít pocit, že to bude kluk, a přesto, že jsem vždycky chtěla holčičku, tak se mi ta představa moc líbí---
8. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
beranku - :slight_smile:) tak to je krasa to srdicko , ted muzes byt v klidu :dizzy_face:

saron!!!! - gratuluju k holcince - ted muzes smele vrazit na nakupni orgie :grinning:

kvakul - a na co podle tveho oka vypada muj bruch??
ja uz to chci taky vedet :frowning2: :angry:
8. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
jinak mazu vzdycky po koupeli 1-2x denne .. a dela mi to dobre.. ze zacatku me ta kuze trochu tahala .. ted jak je dobre promastena tak pekne roste :wink:

holky fakt, kupte uz nekdo ty hodiny .. uz tam jsou zase !!!!
8. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
marsie to vyrazím až budeme vědět, že je zdravá hned vykoupím šatičky a tak :slight_smile:)
8. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
Marsie- myslím, že podle teorie břuchů- vypadáš na kluka- ale, znáš to :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
saronka: no tak gratulace k holčičce,to je hezký :sweat_smile: a uvidíš,že všechno bude ok :slight_smile:
8. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
saronko, gratuluju k holčičce! :slight_smile:

marsie :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
marsie je to jdem stejna na velky utz. Ty hodiny nechci. :grinning:

beranek gratuluji.
8. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.