• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Orli na živo vypadá super fakt, hned mi padnul do oka a kdo chce nějakej barevnej nebo se vzorama, tak tahle značka jich dělá straaaaaaaaaaaaašně moc já bych se asi těžko rozhodovala.
Ještě, že chci černej :grinning:

Holky já prej taky vypadám spokojeně, to že dobře, to už každej neřekne.... :grinning: :confused: :grinning:
9. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Já ho viděla u jedné maminy...jen na ulici, ale to víte, očumuji :slight_smile: a taky se mi líbil...
A barev asi fakt hodně.

ale á chci kočárek taky černý (max, s kytičkama, co mám v albu:slight_smile: takže barvy moc nevybírám :slight_smile: i když bůh ví, jak to nakonec dopadne.
9. čer 2009 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz
Včera jsme s prckem měli hezký večer- dostala jsem od manžela pár CD barokní hudby- tak jsme poslouchali- malej je labužník- miluje Mozarta a Händela. A navíc jsme si dali do aromalampy levadulový olej a povalovali se. Pěkně se mi roztancoval- pohyby už jsou pěkně cítit. Je to ale obžerník malej- poslední týden už začínám mít opravdový těhotenský hlady- to nejsou chutě, ale hrozný hlad- jedla bych cokoli, třeba chleba s margarínem, tudíž to nejsou chutě, ale vlčí hlad :sweat_smile: ...No, asi už vyrazíme na oběd :dizzy_face:
9. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Sanus, já jsem ulítlá na zelenou barvu. Přijde mi, že bude vhodná pro holčičku i kloučka (nechci znát pohlaví prďouska, tak vybíráme něco neutrálního).

Já pořád slyším, jak mi to sluší. Ale říkají mi to hlavně ženské.
9. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
kvakul: tak to my máme jiný pecky, pustila jsem Divokýho Billa a to byl mazec..ale pak i Kája docela vede. :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz
Tak to naše dítě bude asi lehkej flegmouš, kopne sem tam v neurčitou situaci i dobu, včera UTZ prospalo teda vlastně už prospala :grinning: Jsem se musela hodit na bok, aby jsme na dvd měli aspoň trochu pohybu..... :pensive:
9. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
renat: no zatím ještě vybranou barvu nemáme,ale líbí se mi zeleno černá- nebo béžovo černá :slight_smile:))) uvidím,co na to drahá polovička,ani ty s těma kytkama nejsou marný,mají tam teď i místo kytiček kolečka a tak :slight_smile:))) barev je fakt hodně,tak vůbec nevím :slight_smile:
9. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
sanus, gratuluju k holčičce! :slight_smile:
teď jsem si byla pochovat ségru :grinning: , pustili je v neděli z porodnice, je chudinka žluťásek, ale jinak panenka :slight_smile:
lill - s těma puntíkama, já nemám jako beďary, jsou to spíš takový červený puntíky - divný... :unamused:
9. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
Sanusko, gratuluji k holčičce a stále trochu závidím :sweat_smile: :wink:
9. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jahod- já jsem nějaká morbidní- když jsem četla, že sis byla pochovat ségru, tak jsem si představila, že ji pohřbíváš :sunglasses: To je strašný- ale to asi vymyslel prcek, to já neeeee
9. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj holky, našla som svoj pupik týžden pred porodom Natalky, tak ho hodím do alba. Neviem, čo to malo byt podla tvaru, ale vylezla z toho holčička :slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
lulka: krásné bříško, dle tvaru nevím..já se podle toho moc neřídím :slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz
Lul- to byla hlavně úplně mini bříško- takové budu mít tak cca za měsíc- večer po jídle, když se pěkně uvolním, tak to před zrcadlem takhle vypada :grinning:
9. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj holky, gratuluji k holčičkám :slight_smile:
Já byla včera na tripplech a v pondělí budou výsledky, to mám zrovna kontrolu tak tam ani volat nebudu.
Lil já viděla V-cross naživo a fakt je pěknej a jednoduchá manipulace, někde tady na koníku je o něm diskuze, skuste to prohledat. My se rozhodujem mezi tímto a X-landrem :unamused:
9. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
Renat, ja sa tiež neriadim podla tých všelijakých babských reči, ale pozerala som fotky a našla som tuto, tak som ju pre zaujimavost sem hodila
Kvakulka, obvod pupiku som mala 99cm - ale teraz bude určite vetší
9. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
lullko, tak to je teda fakt nespravedlivý! jak takhle někdo může vypadat před porodem?! :wink:
9. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
lulko to jsi měla fakt mini pupík ale já při malé neměla ani tak velký, prostě ani nešlo poznat, že jdu rodit i na porodním sále se na mne dívaly blbě :grinning:
9. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
lulka: dobře, že si jí sem hodila :slight_smile: já to myslela tam, že dle tvaru bych si to asi nedovolila odhadnout, protože nevím :slight_smile: jak to má být atd. protože to podle toho neberu.
99cm? tak to je dobrý, malinký...známmá měla asi 120..a to je huběňoura...

kvakul: a hodíš nám sem pupík ????
9. čer 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz
Lullko, já jsem měla u Beatky břicho velmi podobné:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=755860&vReferer=%2Fphotos%2Fberanek
Obvod 94cm :grinning: Myslím, že to teď nehrozí :sweat_smile: :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ta velikost břicha bohužel vůbec nevypovídá o velikosti dítěte, taky se na příjmu v porodnici divili jaký mám odhad váhy dítěte, že kdo by to do toho břicha řekl :grinning:
9. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
Beranek, tak to si mala fakt mini piďi :slight_smile:
mne sa tam v pohode vošla 3,5 kg Natalka
9. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
Připadala jsem si jako velryba :grinning:
Taky se mi tak vešla 3,45 kg :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
ahojky holciny!!!

sanusko - gratulace k holcince! mam na tebe dotaz na ten kocarek .. ja o nem taky uvazuji a na tom linku cos poslala - se jedna o celou 3kombinaci za 8000,-kč včetně poštovného?????????
no jestli jo, tak tady u nas ho maji za 12.000,-
http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Depemo-Kocarek-V-Cross-3-V-Cross-4-vc-autosed-adapt
no tak to neni co resit - jestli se pro nej rozhodnu, objednavam ho z Ostravy .. protoze 4000,- rozdíl je teda fakt dost!!!!
9. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
Tak my, pokud Betka nezačne pořádně sama chodit, budeme kupovat tento kočár:
http://www.moje-miminko.cz/kocarky-pro-dvojcata/kocarky-phil--teds-e3

Je velmi lehký, malý a je pro 2 nebo 1 dítě.
9. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
Beranek- to by musela být velryba-anorektička :grinning: :grinning: Ne, jasně- to záleží na tom, jak se cítíš a hlavně jestli jsi na určité rozměry zvyklá- před těhotenstvím jsem měla vel.42 (mám 180cm- takže kus ženský)- takže nějakých 100 cm přes boky není problém- bříško má teď asi stejný obvod jako ty boky :grinning:
9. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
kvakul, ty nám tu fotku jako prostě nedáš, jo?!! :wink:
9. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ber, ja práve nechcem kupovat další kočár, ale Nat je niekedy taká lenivá, že sa jej vobec nechce chodit, tak neviem neviem- ale asi kupime iba skate k hlbokému kočáru
9. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
lulku vubec brat nemuzeme.. ta pred porodem vypada jako by se trochu vic najedla ...
a koukam, že beranek je na tom podobne...
ja mela velikost 38 a uz ted se nevejdu do 42 ... a jak jste psaly, taky mi vsichni rikaji jak vypadam dobre, jasny je, ze tehu ma velky vliv, ale hlavne je to tim ,ze se nestresuju v praci !!
9. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
No my bychom taky nechtěli další kočárek, ale když Beatka řekne, že chce kočárkem, tak s ní nehneme :unamused: A ten skate právě vůbec nevím, jestli by na něm chtěla stát...
Kvakulko, ty máš určitě míry modelky, musíš nám tady doložit fotku :sweat_smile: Už jen ta výška, já jsem vždy chtěla mít aspoň 175cm, ale bohužel :grinning:
Marsie, souhlasím s tebou, že člověk vypadá v těhu lépe, protože se fakt přestává stresovat v práci :wink:
A jako anorektička jsem fakt nevypadala :grinning: Měla jsem hezky oteklé nohy a obličej, to pak na fotkách ten rozdíl vidíte :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jo, a mimochodem jsem měla před porodem paradoxně největší obvod boků, pak následovalo břicho a až nakonec prsa :grinning:
9. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.