• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
kvakul.: v klidu, já měla 40 - 42 taky a ještě mám (i když něco už povylezlo na 44)..a fotku jsem taky dala :slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz
Beránku, no modelka- tak to určitě ne! To mně ale skvěle zvedlo náladu :grinning: :grinning: :grinning:
Marsie-s velikostí 44 už má přes prsa taky potíže, směle směřuju k 46 :grinning: :grinning:
Kolik holky měříte?
9. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Čau kočky, tak jsem zpět z kontroly :dizzy_face:
Mimís se má čile k světu, měři už 12 cm :astonished: Krev na triply odebrána, výsledky budou za týden. Prý by zavolali v případě špatných výsledků. Pro jistotu mi zkontrolovala čípek, prej je krásnej, takže se můžu sbalit a jet prcka naložit do soli :slight_smile: Akorát teda zase nevystrčil/la tu správnou část těla, takže stále nevíme, co čekáme. No neva. Chtěla nás objednat na ten velkej utz, ale když jsem řekla, že bychom chtěli i na ten 3D, tak prý to necháme najednou po tom 24. týdnu :sweat_smile: Tak nevím, jestli to nebude pozdě, nebo jestli se na něj nemusí chodit přesně v tom 20.týdnu :pensive:
Jdu vás dočíst :wink:
9. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
sppaget, já jdu na ten ve 20tt taky někdy v 22tt, možná dýl a dr. na to nic neříkala.
9. čer 2009 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz
tak downuv syndrom nemáme ) juchůů.. kopletní výsledky budou za 14 dní ale věřím, že ty budou ok
a bude to 100% holčička :slight_smile:)
9. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
Saronka: uff, muselo se ti ulevit, co?? Moc moc gratuluji i ještě jendou k holčičce :slight_smile: Koukala jsem do laba, že už si koupila růžovou kombinézku :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz
Saron, to je úžasná zpráva. Moc vám gratuluji.
9. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
jj jsem nevydržela.. a děkuju mooooc
9. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
Tak tak, spaaget- nalož slanečka!
9. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
saron: gratulace :slight_smile:))) vidíš,že je to v pohodě,já zítra volám na tripply,tak už si teď držím všechny pěsti co máme :slight_smile:

spaaget: teda jak já závidím,taky bych jela hned naložit prcka do soli,no uvidím jak dopadnu v pondělí u nového dr, když mi přepíše vycházky na neomezené,tak jsem uvažovala,že letět někam asi moc nebudu,když jsem na PN,ale autem klidně někam pojedem :slight_smile:možná Francie, Itálie,nebo Chorvatsko...příští rok nás čeká s prckem Řecko,když bude vše ok,tak to letos vyřešíme takhle :slight_smile: a mám slíbený víkend ve Vídni,tak se moc těším :grinning:

já měla před těhu velikost něco 36 něco 38, teď nosím pořád 38, ale jedny džíny už jsou mi dost těsný v pase :slight_smile:))))))) tak uvidíme,jak to bude pokračovat :grinning:
9. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
Však jo :slight_smile:

Já jsme teď koukala na ten jeden second hand, jak dávaly holky odkaz a měla jsme tam vybranou soupravu, jenže je pro kloučka, a protože ještě nevíme, tak jsem si ji nerezervovala a někdo to udělal za mě..tak uvidíme, zda si to rozmyslí, nebo mi ji fakt vyfoukne... :unamused: ale nevadí, je toho spousta :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz
saron, gratuluju moc :wink:
kvak a lill, jo jo, na tu nakládačku se těším taky, hned dneska vytáhnu kufr a začínám pomalu balit :dizzy_face: Ještě se teda musím poohlídnout po cestovním pojištěním, zvlášť výhodným pro těhule, kdybych ho náhodou potřebovala :sweat_smile:
K těm velikostem, před těhu jsem měla 38 a teď mám 42 :astonished: Ale to mě dneska sprdli, že mám nahoře jenom 2 kila, tak nevím, ty 2 čísla jsou asi nafouknutý vzduchem, či čo :grinning:
9. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
spaaget: jo jo to jsme na tom koukám stejně, já min. týden na kontrole měla taky +2 kg :slight_smile:))))
9. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
Lilisku, zítra držím palečky, ale dobře to dopadne.

Holky, jaké je u vás počasí? Tady je dusno, tak doufám že začně konečně pršet. Je mi pěkně blbě - motá se mi hlava a je mi na omdlení. V práci to dnes balím dřív a jdu si domů lehnout.
9. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
Spaaget, já mám zas jedno číslo (a kus) natlačený olovem :frowning2: . Asi mi rostou železný nervy a ocelový zdraví
9. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
orlik: děkuju :slight_smile: no já se utěšuju,že to bude v poho,ale zítra než se dovolám budu mít nervy v kýblu :slight_smile:

u nás už pršelo 3x :frowning2:((( td trošku vylejzá sluníčko,tak doufám,že to bude pohoda :slight_smile:

kvakul: jo jo ví bůh, že ty železný nervy budeš potřebovat :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
Orlíku, hrozně dusno a ticho před bouřkou... Mám od rána třetí kafe, čímž jsem se stala matkou krkavčí- ale já bych se jinak musela jen plaziti po zemi (ale vleže bych zřejmě usnula)
9. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
orliku, na to že má od západu postupně pršet na celém území, tak Domažlice hlásí jednu přeháňku zhruba vpoledne, ale teď tu svítí sluníčko. Dusno je tu taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kvak, železný nervy a ocelový zdraví taky není k zahození :wink:
9. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
Pro dnešek se loučím. Těším se, až si doma lehnu a hodím studený hadr na hluvu.
9. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
orlik: tak pa pa :slight_smile:

já za chvíli vyrazím na nákup, drahá polovička jede pryč až do zítřka,tak mu musím koupit něco,aby mi neumřel hlady :slight_smile:)))) :grinning:

tak zatím všem ahoj :slight_smile:
9. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
Moje dítě je valihrach a kope jen odpoledne a večer...No má být po kom
9. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
Ahoj holky tak tady samé super zprávy. Já už chci aby bylo 2. července a viděla jsem prcka na ult.
9. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
tak jsem zpet z nakupu ... varim kvetakovej mozecer (mame mnoho bio vajec z chalupy) a v troube se ¨pece strudl :slight_smile:))
kvakul - tak pozor pres prsa rozhodne tech 42 nemam tam mam svou standardni velikost 36 ... uz se vyfot, at to muzem taky zhodnotit ..
9. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
Marsie já nevím jak poštovné u nás ho maj na prodejně za 9.400,- (korbička, sporťák, vajíčko, taška, pláštěnka, moskytiera - jak jsem už psala...)
Za tu osmičku si myslím, že to bude bez poštovného.... ale nevím, určo to tam bude napsané.... :wink:

Saron tak super :slight_smile:
9. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
Saronka, tak to je skvelá zpráva :slight_smile:
9. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
dobrý večer :slight_smile:

no tak povím Vám vtipnou story,dneska jsem se byla objednat na velký utz :slight_smile: sestřička byla moc milá, objednala mě 6.7. a já pak až odpoledne jsem v kalendáři zjistila,že je to státní svátek a to samosebou nepracují :frowning2:((((( takže bohužel mě musela přeobjednat až na 13.7. no hrůza jsem z toho špatná,je to tak dlouhá doba :slight_smile:))))
9. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Saronko, moc gratuluju! Krasa! :slight_smile:
Holky, myslite, ze je mozny ze uz bych citila pohyby nebo je to jeste moc brzo a jsou to prdy? :slight_smile:
9. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
jahodarko možné to je já je cítím od 15 tt :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jahod - klidně pohyby. Já bych v tomhle na doktory nedala, oni sice tvrdí, že jsou to střeva, ale já se svými vlastními střevy žiju už devětadvacet let, takže si dovolím říct, že o nich něco vím. Někdy to prostě střeva nejsou.

Kvakul - vítej do klubu hladových! :grinning:
9. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz
Ahoj holky,
gratuluju všem k dobrým kontorlám a sharonce k dobrým výsledkům a holčičce velká gratulace.
Jahod je to možné já pohyby cítím taky nějak od šestnáctého týdne :slight_smile:
10. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.