• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Dobré ráno holky :slight_smile:

Co se týče pohybů..tak teda já doteď nemám extra velké kopance apod. ale cca od konce 17 tt cítím takové šimrání - jako když jdou bublinky nahoru...já si teda na to udělala svůj popis, kterým sem pobavila už holky na diskusi jinde - je to jakoby mi někdo zevnitř šťouchl štetc a jezdil s ním..a ty štětinky šimrají.
Takže si myslím, že v těch 16tt-17tt už to může být, že se něco děje, ale echt pohyby ještě asi ne....I když vy jste hubeňoury.. :slight_smile: (i když spíše záleží na položení placenty)

Co máte dnesk v plánu? já musím skočit do města, nemáme totálně nic v lednici a bude hlad a pak zase zasednu k učení..už aby to bylo za mnou :frowning2: protože tohle už mě fakt nebaví.
10. čer 2009 v 07:50  •  2 děti  • Odpověz
Saron: koukám ty si se teda rozjela :slight_smile:
10. čer 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz
dobre rano :slight_smile:))
dnes byl budicek sokem - pan podlahar mel prijit v pul 8 a on uz lehce pred 7 zvonil u baraku!!!! Tak tro byl teda fofr.. ty chlapi to maj stejne jednodussi, neni na nich tolik videt, ze prave vstali - to me uz to da po ranu dost prace..

a co je v planu renatiku - zase budu pendlovat mzi Obi a Hornbachem .. koupili jsme blby listy a prahy.. :(
10. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
marsie :slight_smile: tak budíček nezávidím, ale lidi jsou různí, hlavně, ať to máte brzo udělaný.
a tentokrát správné lišty a prahy :slight_smile: já už valím do města, ať jsem brzo doma.
10. čer 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz
utikej :wink:
kde jsou vsichni? - oni snad spi - podlahare na vas, maminy :sunglasses:
10. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
tu som :slight_smile:
ja teda nespím, dceruška má rýmu, tak toho v noci moc nenaspala :angry:
mali sme ist na cvíčo, ale nechcem nech tam Nat kýcha na deti, tak budeme trčat doma, len skočím na poštu

čo sa týka pohybov, tak nejako pravidelne necítim, len sem tam, ale je to divné, ved už čakám druhé, tak by som to mala citit brzy...
10. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
renat děláš státnice a kdy? Já jsem tak ráda, že už se nemusím učit. Sice jdu 19.6. ještě na jedny přijímačky, ale veškeré požadavky, které po nás chtějí jsem se už učila na státnice takže si možná jen něco přeštu jinak si do té doby snad budu vše pamatovat. A jak popisuješ ty pohyby tak to je moc krásné a samozřejmě mám na mysli taky takovéto pohoby. Úplné pořádné kopance ještě taky necítím.
Marsi tak to si pan podlahář pospíšil :slight_smile:
10. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Dobré ráno, koukám že tady to žije stejně jako já. V neděli byl úplněk a já vždycky tak týden po vůbec nespím. Jsem jak praštěná. Beru si odpoledne dovolenou a jedeme na návrh koupelny. Doufám, že v tomhle stavu budu schopná něco rozhodnout. Začínám se těšit na tu mateřskou, to ranní vstávání nějak v poslední době špatně zvládám.
10. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
krasne rano holky. U me nic noveho.
10. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
uz tomu rozumim, a souhlas - jak pise renat - saronko - ty ses nam s temi nakupy rozjela !!!! :slight_smile:))

ja asi zatim pohyby necitim .. jen obcas ve me hrkne - jako by me kopal do vajecniku .. takzecitim jen tu bolest ale pohyby zatim ne :frowning2: .. ale tech si asi jeste uziju... jestli se bude tocit jak na tom UTZ tak potes pan Buh
10. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
ahoj holky
tak jem si včera rezervovala další věci v jednom bazárku a pustím se do toho druhého, už se mi nechce odolávat

jinak marsie lepší že přišel dřív než později, jak to uměli ti naši umělci, byla jsem na neschopence, vstávala kvůli nim o půl sedmé a milostpáni si dofrčeli v osm apod., to máš tu lepší variantu :wink:
10. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
saron gratuluju k holčičce
10. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Brý ránko, tak jsem si myslela, že poslední tejden před dovčou pojmu v práci jako odpočinkový a včera odpoledne volali z Inspektorátu práce, že chtějí přijít na kontrolu :angry: Takže tu od rána lítám jak hadr na holi a dávám dohromady seznamy všech ochranných pomůcek, vstupních prohlídek, pracovních úrazů, revize nářadí...Do toho nadávám chlapům, že v tom mají děsnej bordel a že rozhodně nenosí předepsané oděvy. Tak mají nařízeno zítra přijít v tom, co nafasovali, kdyby náhodou chtěl pán jít omrknout nějakou stavbu :sweat_smile: Bordeláři to jsou :angry:
Do toho nám daňová poradkyně utekla hrobníkovi z lopaty(ledvinová kolika, kterou podcenila a skončilo to sepsí celého organizmu), takže ještě v pátek pocestuju do Tábora, abych předala podklady pro přiznání její kolegyni :pensive:
No hrůza, už se těším, až z toho kolotoče aspoň na těch 14 dní vypadnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já pohyby taky necítím, ale utišuju se tím, že musí mimís prokopnout tu tukovou vrstvu, aby se dostal k hmatovým sensorům :grinning: Včera teda na utz řádil parádně, tak taky doufám, že se uklidní než to ucítím :sweat_smile:
lilli držím palce na výsledky těch triplů :wink:
10. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
AHojda,

To je dneska krásnej den na dadání, ale mě to vyhovuje, není mi aspoň hnusnej hic :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pohyby trochu cejtím, dneska jsem se dr ptala, kdy žačnu cejtit tak, abych se nehádala jestli to byl pohyb nebo ne - i když většinou vím, že to byl pohyb a ne střevo.... - tak prej max za týden už to budu vědět na 100%, že to byl pohyb a ne něco jiného. Tak jsem zvědavá :wink:

Věcičky jsem včera taky okukovala, ale teda holky mám v tom hokej jen já nebo nejsem sama....? Krásný bodýčko, ale vůbec jsem nevěděla jestli jo nebo ne, co vlastně bude nosit v lisstoopadu v čem by jako měla jet z porodnice, no nějak se mi to v ten okamžik zamotalo v hlavě.... :sweat_smile:
10. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
sanusko mě se to taky motá... někdy začnu přemýšlet, abych ji oblékla dobře - ne moc, ne málo, kolik vrstev, v jakém pořadí... vůbec nevím :unamused:
10. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
No Evi byl to mazec, já vůbec netuším, jen se domnívám, že by pak špuntici stačilo bodýčko, ponožky, pak do toho teplého "skafandru" (nevím jak se tomu teď říká :grinning: Zabalit do deky a do vajíčka. Ale fakt nemám tucha.

A říkala jse, že nebudu kupovat moc věciček na ten začátek, že koupim třeba jen jedny lacláčky nebo rifličky, když se půjde k dr, jinak vše nechám na dupajdách, maj jich kvanta krásnejch a myslím, že pro špuntici to bude nepohodlnější.......
A po doma mám xxx věcí po segřinejch dětech, takže to neřeším vůbec.... teda dupačky...
Prostě si myslím, abych měla základ nakoupenej a až se zmátožím po šestinedělí, tak pak budu vědět co nám vyhovuje a co ne a co mám kupovat..... Teda si myslím :grinning:
10. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Evi JI??? :grinning:
10. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
ja budem kupovat pár kusov týchto polodupačiek, na doma super

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23118864&tab=4
10. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
sanus jo ji, asi to tom mém pondělním uplakaném románu zaniklo, vypadá to na holčičku

já úplně tu nejmenší velikost nekupuju zatím, měli bychom nějaké věci dostat, takže to pak sesumíruju a dokoupím, co bude potřeba

na cestu z porodnice mi snad poradí sestřičky, horší to bude, jak se budem někam vypravovat z domu, budu úplně marná...
10. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Mně se do toho nakupování pořád nějak nechce. Ale ty malinkatý věcičky okukuju pořád a jsem u nich rozněžnělá a chce se mi bulet. Příští týden jdu na velký UTZ, tak asi pak pomalu začnu.

Spaaget, ty vyrážíš do Tábora? Nechceš se zastavit na kafe?
10. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
lullko, ty polodupajdy vypadaj skvěle, ale asi až pro větší mimčo, ne hned ze začátku. Aspoň sestřenka měla nakoupeno spoustu těch nejmenších a malá byla samej zaraženej prdík a kolika(ne z těch kalhot, ale už od narození), tak jí doktorka řekla, ať dává prní 3 měsíce jenom dupáky, aby měla malá volný bříško :sweat_smile:
Tenkrát přinesla z porodky lejstro, kde bylo, že mimís nemá v prvních týdnech tak dobře vyvinutej termoregulační systém, tak že maj v zimě dávat o vrstvu víc než má rodič. Ale jakej maj papír na léto to netuším, páč jejich malá je lednová :grinning:
10. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Orlik,ja tiež ešte nenakupujem , asi nejaké kúsky začnem tiež po velkom utz, ale to idem až za 2.t
letím na poštu, tak zatial pa
10. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
orliku, to já bych se i zastavila, jenže z Domažlic to tam mám kus cesty a navíc budu z tý návštěvy u ní úplně vyřízená a budu mít celkem honičku, abych se stihla včas vrátit a dobalit kufr :wink: Ale neboj, určitě tam ještě letos pojedu, tak dám vědět :grinning:
10. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Tak jsme zpět a úspěšně :slight_smile: ozdůbky na nehty josu koupené :slight_smile: samozřejmě jsem si nemohla vybrat jedny, tak má asi čtvery :slight_smile: a pak jsem zašla do outletu :slight_smile: a to se zas kutálely penízky, ale měli super trička, pohodlná, nic moc na krásu, ale na léto na pupek dobrý :slight_smile:

adel: já jdu 18. 6. :frowning2: :frowning2: jdu hned v devět jako první, tak snad budou ještě spát :slight_smile: nebo budou po ránu svěží. Už jsem ve stavu, kdy to chci mít hlavně za sebou ...

Holky, s tím oblékáním a vrstvama..toho se bojím snad nejvíc, jak moc aby nebylo prckovi vedro,...apod. To se říká obecně jednu vrstvu navíc než dospělý a pak do kočárku deku, v zimě fusak..apod. Ale teda mě to moc nepomáhá.
10. čer 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz
Holky díky, spadnul mi kámen ze srdce, že nejsem bezradná sama :grinning: :wink:

Lul ty polodupáky vypadaj naprosto super!!! To kdyby bylo třeba od toho 3. měsíce, tak bych je brala, teda jen nevím jakou velikost - a jsme u toho zase :grinning:

Musím utíkat zatím paaaaaaaaaaaaaaa
10. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
holky - me padla hlava :grinning: - asi ten rani sok mi neudelal dobre...

ja jeste nic nenakupuju .. pockam az po velkym UTZ a taky mi snad uz reknou, zda je to pinda nebo fifinka :grinning:
kocarek pujdu jeste omrknout, ale asi ten Vcross - dle tipu od Sanusky - je fakt o 4tisice levnejsi nez tady!!! takze misto 12 .. dam za nej 8! to je fakt super - diky Sanus!

Ja se teda taky desim jak bobana obliknout... kolik vrstev .. ale kdybych to mela brat dle sebe, tak chudak se nebudemoc ani hybat .. jsem hrozne zimouhriva a nazimu to vrstvim o 106 ..
10. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Budete porizovat monitor dechu??? ja ho asi pujcim od kamaradky...
10. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Taky záleží na tom, jak je rdič zimomřivej- já jsem docela odolná- tak se prcek moc neohřeje
10. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
marsie: tak si v nestřeženém okamiku zdřímni, pokud si to teda nemusíš kontrolovat ...

Já chci taky nejvíc nakupovat po velkým UTZ, ještě 16 dní :slight_smile: až budu vědět co za barvičky :slight_smile: teď něco mám v neutrálních, ale už chci taky něco barevného.

Oblékání bude chctít vyzkoušet :slight_smile: já oblékat mrňouse taky podle seb..no nevím, jednou mco a je mi teplo, ěnkdy je mi zima...ale to všechno vymakáme... keine Angst :slight_smile:
10. čer 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz
ahoj listopadky,
byli jsme dneska na tom biochemickym screeningu nebo jak tomu říkají - no, teda normálně mi vycucli krev a bylo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
doktor mě dneska pobavil, protože mi hned ve dveřích říká: "jéééé, vy jste se nám ale vyloupla", tak jsem málem začala plakat, že jsem tlustá, ale prý to tak nemyslel, že tím chtěl říct, že už je to na mě krásně vidět, prý i v obličeji - tak nevím... :grinning:
Renat - taky hezký popis pohybů, já to zase včera popisovala, že je to jako kdybych tam měla krtka nebo něco, který se snaží naprázdo vyhrabat ze mně ven a kloužou mu pacičky.. :wink:
Byla jsem včera na novém cvíču pro těhule, je to takový spíš posilovací cvičení, takže proti józe, kde převaluju pupík po zemi ze strany na stranu je to fakt docela cvičení.. :grinning: a jsem z toho dneska docela bolavá - já mám asi pod tím tukem ještě i nějaký zakrnělý svaly nebo co? :confused: :wink: , no a právě jak jsem tam včera tak hopsala a pak jsem si lehla na záda, že se jako prodýcháme, tak v tu chvíli... krtek! :grinning: a večer potom znova v posteli, tak si myslím, že asi jo, nevím.
Jinak holky, dle dnešního vážení u doktora mám rovných 68 kg (po koblize a nevyčůraná :angry: ), tak nevím, nevím, asi s tím mým balónem někam za chvíli odletím... nebo se propadnu? :sweat_smile:
10. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.