• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
beran, většina maminek na konci už moc nepřibírá, páč už nemá energii se ani pořádně najíst :sweat_smile: Takže "vetřelec" sosá z tajnejch rezerv, co právě nabereme teď :slight_smile:
Vy nebudete mít postýlku v ložnici? To nemáš strach? přece jenom Beatka je taky cvrček malej :pensive: Já se znám, že budu mít monitor a i tak postýlku u hlavy :grinning:
10. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
Já jsem opravdu u Betky přibrala nejvíc od 21 do 25tt, a bez jasného důvodu, s jídlem to vůbec nesouviselo.
10. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
saronka tak to potěš... teď mám ca 6,5 kg, za 4 týdny to ještě naskočí... já se neunesu :grinning: , a to jím míň než předtím a zdravěji
10. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Holky, teda vy jste mě dodělaly, až jsme si na tu váhu taky stoupla a mám 3,5 kg nahoře (takže budeme brát 4 :slight_smile: a podle grafu, co mám i v těh. průkajdě je to na 20tt průměr.
(je tam, že váh, přírůstek by měl být do 8kg...ale na to bych moc nespolíhala, musí se brát v potaz váha před atd. ...

No tak jsme zvědavá...
10. čer 2009 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz
neboj to bude v poho :slight_smile:)
já ani nemám chutě jen prostě musím něco jíst hihi :slight_smile:))
10. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
My máme byt 2+1 a chceme udělat pro Beatku pokojík, aby věděla, že to patří jí a neměla tam dalšího "vetřelce" v podobě sourozence, ale samozřejmě se tam postupně přestěhuje i mimčo. My budeme spát v obýváku, proto jsme pořídili ten koš na miminko, aby mohlo být s námi nebo u Beatky v pokoji v postýlce s monitorem.
Monitor jsme měli doma u Beatky rok v postýlce, člověk je mnohem klidnější.
10. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jinak Beatka spí s námi často a ráda :sweat_smile: My bychom už strašně rádi, aby začala spát sama, protože pak nastane pro ni těžká situace, že třeba uvidí miminko u nás v posteli a bude chtít taky a tak velkou postel zase nemáme :sweat_smile:
Jinak ta váha je velmi individuální, záleží i na výchozí váze a vůbec postavě mamky, někdo nepřibere nic, protože tělo má dost velké zásoby, tak není důvod.
10. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
beran, aha, já to pochopila tak, že bude hned malej s beatkou v pokojíku :sweat_smile: Kamarádka má děti od sebe 2,5 roku a říkala, že ten starší třeba malýmu dloube do nosu, pořád ho různě ošmakává, nebo mu hodí hračku :sweat_smile: Nemůže je nechat ani chvilku osamotě, protože ten starší zatím nechápe, že miminu může ublížit :pensive:
10. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
a teďka začínám mít nějaké furthladové období, se najím a můžu začín nanovo, chutě ani tak ne
10. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
ja mam takovou radost, ze nejsem sama :grinning: - hezke, renatiku .. jen mi prosim povez, kdys to vse koupila? Vzdyt ty mas hotovou vybavu!!!

ja vahu doma ani nemam - takze si budete muset pockat na pristi kontrolu - minule jsem mela 68 kg (+3) a merim tak 175 cm..
10. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
No právě já jsem se bála toho, že by děti byli od narození toho mladšího spolu, přece jen mimčo v noci vstává a ruší toho staršího. Takže jsme koupili ten koš a uvidíme, jak se nám osvědčí, budeme ho přesouvat podle potřeby a tam, kde bude zrovna klid :wink: :sweat_smile:
Já taky pořád jím a nechám zvlášť velké chutě, jen nějakou potřebu nebo co :grinning: Ale jím i večer, což fakt omezím, protože hlad ani nemám, vlastně nevím proč jím.... :sweat_smile: :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
Tady jsou samé modelky, už mě štvete :grinning: To je samé 175cm, 180cm :sweat_smile:
Já mám "jen" 168cm :wink:
10. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
no beranku to brisko jako mas na fotce v 19tt tak to jsem mela tak max. v 9tt :angry:
a vubec - vy dve s Lulkou - byste snad mely mit zakazano mluvit o vaze! Vzdyt jste hubeny jak lunt!!!!

P.S.: prave jsem sezrala kvetak s bramborem od vecere ... a ty dva chlebicky v Hornbachu vypadaly faaaakktt tak neodolatelne :grinning: :grinning:
hmmm... a pak se divim, ze mam bachor .. uz budu mlcet :frowning2:
10. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
holkyyy, tak slzím jak želva :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz
lehla jsme si k učení, přikryla se, vzala sešit a najednouo cítím divně v bříšku, odkryju peřinu a to břicho se vzdouvá....už to není to šimrání uvnitř, už je to jiné...neříkám, že extra silné, ale to břicho se občas samo hýblo.

mi o úplně venhalo slzy do očí
10. čer 2009 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz
renat :wink: :grinning: - si zvykej - mámo :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
renat jé to je heeezkééé :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
Renat, je to takové zvláštní co? Tak blahopřeji :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
marsie: budu muset, teď to je asi síla okamžiku, mám chuť to vytroubit všude..protože to bylo něco jedinečnýho (za pár týdnů budu chtít aby to na chvilku přestalo, vím....ale tohle je fakt krása), už to není ten štětec a šimrání štětinkama, ale úplně něco jiného. :wink: :grinning:
10. čer 2009 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz
Kopání je úžasný- za pár měsíců už tak úžasný nebude :wink:
Jinak- já se už nějak nemůžu normálně pořádně najíst- myslím normální restaurační porci- byla jsem na obědě v poledne a ještě pořád mám pocit, že prasknu- ani napít se nemůžu- není místo :sweat_smile: (k obědu hovězí na hrášku, rýže, nic tučného).
Je pravda, že teď začíná váha pěkně stoupat- mám nahoře 5-6kg
10. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
dobré odpoledne :slight_smile:

beránek: já měřím jen 164 cm,takže pohoda :slight_smile:

tak od čtyř od rána jsem nespala :slight_smile:, zdálo se mi,že ty tripply vyšly blbě,tak jsem měla hlavu v pejru...no ráno jsem tam hned brnkla a sestřička mi jen řekla,že je všechno ok,takže se uvidíme na kontrole :frowning2: čekala jsem ,že se trošku rozpovídá,ale jsem ráda,že řekla aspoň tohle...bohužel jsem trošku rozmrzelá z toho,že v pondělí jdu k tomu novýmu dr.ten ještě nebude mít mojí kartu,takže přesný výsledky tripplů se dozvím bůhví kdy,ale co hlavně,že je to v pohodě :grinning:

jinak pohyby taky ještě moc necítím, spíš občas takový rejpnutí....:slight_smile: něco jako dřív,když se roztahovala děloha,ale občas to bylo intenzivnější,ale na pohyby bych to netipla :grinning:
10. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
Já pohyby cítím jako žbluňknutí- se střevama naprosto nezaměnitelné- taky pohyby miluju, protože mám konečně pod kontrolou, že prcek žije :wink:
10. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
lii - tak hurá ... gratuluju .. ted mas klidek :wink:

holky, ja bych spala - podlahari se cinni .. mozna tu budou dneska dele, ale zvladnou to vse dneska, takze zitra mam volno :grinning: - a vypada to moooc dobre :wink:
10. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
Evi já mám velké tukové zásoby ještě před těhu :slight_smile:) tak má tělo z čeho brát :slight_smile:)
jo holky co si udělat společné albíčko s bříškama???
10. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
lili velká gratulace...
10. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
Ahoj holky....neco pro budoucnost :wink:

http://skola-esoteriky.cz/znameni/stir.html
10. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
marsie + saronka: díky moc :grinning: jsem ráda,že je to ok :grinning: i když budu na trní,než to uvidím na papíře :slight_smile:
10. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
no, a já ještě ke všemu ani nevím, co to bude! jsem totiž přesně na přelomu štíra a střelce!!! :angry:
sakra! já prostě nevím vůbec nic..? :fearful:
10. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
no, tak jsem si teda přečetla část školy esoteriky od janus a dítě štíra teda asi nechci, asi počkám na ten prosinec... :unamused:
10. čer 2009 v 16:21  • Odpověz
To je krása! Takový by prcek mohl být- mně se to náhodou líbí!
10. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.