• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Dobr deeen,

tak já hlásím, že máme V cross doma, teda v autě :grinning:

Už mě to nebavilo to pořát všechno obcházet a se vším houpat a klepat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě mi padnul do oka jako první, tak u něj i zůstalo..... :wink:
10. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
jahod - ja to taky cetla a taky doma stira nechci!!!! nejradsi bych taky vydrzela do prosince, ale to se mi asi nepovede - a gol je v tom , ze si bajecne rozumi s kozorohy - to je manzel - takze kuci pudou ruku v ruce na focus a maminu vyfakujou ...
sanus :slight_smile:)))) - tak to mi poreferuj, pekne ho vyzkousej - ja asi pro nej pujdu asi taky :wink: jakou sisvzala barvu ??
10. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
ja som štír a myslím, že sme užásné znamenie :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Marsi já chtěla černou a na stříšku Lamazáčka :wink: Takže mám černej kočík a jen zbejvá kouopit Lamazáček :wink: :grinning:

Já na znamení nehraju :wink:
10. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
sanus ja nerozumim :frowning2: - co je to lamazacek?? jsem uplne ztracena - ja si taky vybrala cernej - ale s nejakym bilym...
10. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
Marsi to jsou ti panáčci, jen je musím okouknout v krámě, abych nevybrala moc velkého.
ALe ta víla první se mi líbí :dizzy_face:
Právě, že to bude hezky k celočernému kočíku hezky zářit :wink:

http://www.babyportal.cz/hracky?lamaze=1
10. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj , přeji krásný večer, nebo spíše noc.
Tak mi manžílek dal fotečky do alba našeho asi kluka jako buka.
10. čer 2009 ve 23:06  • Odpověz
Dobré ráno, po té mé půldenní dovolené vás dočítám a zjišťuji, že jste povídaly o věcech, které jsem včera řešila. Vlezla jsem s hrůzou na váhu - další 2kg navíc (od začátku těhu celkem 4). Ale vzhledem k tomu, že ještě zapnu kalhoty, které jsem nosila před otěhotněním, řekla bych, že je to v bříšku. Docela teď rychle roste.
Zašli jsme do obchodu s kočárky, jen se podívat. Měla jsem vybraný X-lander. Paní prodavačka můj výběr pochvála, ale doporučila mi Quinny speedy (vhodný na in-line). Tak jsem teď bezradná.
11. čer 2009 v 07:53  • Odpověz
Brý ránko, tak čekám na toho kontrolóra z inspektorátu práce :sweat_smile: Nakoupila jsem mu něco na zub, tak snad přijde včas, aby na něj něco zbylo :grinning:
orliku, u toho speedyho jde položit ve sporťáku mímo úplně do lehu? Já teď nevím, kterej to byl typ, jestli ten speedy nebo buzz, ale u jednoho z nich byla jenom taková pevná vanička, co nešla napolohovat do roviny, aby si mimčo mohlo narovnat záda a natáhnout nožičky. To se mi jeví jako velká nevýhoda :confounded:
saze, krásnej chlapák :wink:
lill, gratulace k výsledkům :wink:
11. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: jsem si dneska nezvykle přispala..kecám, s manželem jsme zaspali :wink:
A přitom jsem šla spát brzo, jenže celou noc jsem lítala na WC, no meloun na noc není dobrý :slight_smile: ale chutnal.

Saze: krásný prcek :slight_smile:

spaaget: jakáže to kontrola tě čeká? mi něco uteklo...

lil: opožděně, ale přece gratulace k výsledkům :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz
renat, přijdou do práce na kontrolu z inspektorátu práce, takže nic příjemnýho. Kdyby chtěli, tak vždycky něco najdou, zvlášť ve stavebnictví :sweat_smile: Takže od rána mi chlapi nadávaj, že v těch helmách se fakt nedá dělat ve výkopu a že je jim v tom předepsaným obleku vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, snad nebude chtít jít v dešti na stavbu. Gumáky mu fakt půjčovat nehodlám :grinning:
11. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
spaaget: děkuji, tak tosi opravdu dokážu představit...tak ať to dobře dopadne.
11. čer 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz
Spaaget, problém s tím položením byl u typu BUZZ. Brala bych ho hlavně kvůli těm in-line bruslím (mám teď trošku absťák, už se těším, jak za rok zase vyjedu) - má brzdu na rukojeti a skvěle ovladatelný.
Držím palce, ať ti ta kontrola dobře dopadne. Taky dělám ve stavebnictví, tak dobře vím, jak to tam vypadá. S těma dobrotama si udělala dobře - u nás to vždy zabralo a byli hodnější.

Lill, gratuluji ke skvělým výsledkům. To je paráda.
11. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Krasne rano holky jsem vas precetla, ale nejak jeste nepochopila vse od rana totiz volam na socialku a nikdo mi to nezveda uzasne maji porad obsazeno. :frowning2: Ja se tech penez snad nedockam.
11. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
orlíku, já jsem quinny speedy podědila, ale je vhodný až tak od půl roku, mrňouska tam skutečně úplně nepoložíš, takže musí umět držet hlavičku. nehledě na to, že je to těžká kráva a já ho budu mít jen jako doplňkový kočárek právě na brusle a běhání. oproti tomu je ten x-lander fakt lehounkej a skladnej. vezmi si jenom ty velký kola narvat do kufru od auta...
11. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
saze, krásnej chlap :wink:
11. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
Jahod ty jo ty mas prehled v tech kocarkach ja ani nevim jakej chci a jake jsou. A pribrala jsem dalsi kilo takze mam nahore 2kg.

Saze pekna fotecka. :grinning:
11. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Dobré ránko,
tak já mám teď nahoře 2 kila a celkem 5 kilo :unamused: A přitom mi přijde , že jím méně. Dneska mě teda bolí hlava asi z toho počasí.
11. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
adaj, moc velkej přehled nemám, znám jen ty, které mají moje kamarádky :slight_smile:
kolik už máš teda nahoře?
11. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
saze no to neni tolik.

jahod nahire mam celkem jen 2kila. No ja se dala dneska do reseni te socialky.
11. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
Tak děvčata přeju vám krásné dopoledne a prosím vás pro váš klid s těma vašima dvouma nebo čtyřma kilečkama....
Já mám hore 8kg, takže budtě v klidu. V bříšku to není protože jsem musela koupit i větší kalhoty, takže kliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid!!!
11. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
sanus no ja bez tehu kalhot byt nemuzu, ale jinak si nestezuju a ty to mas jeste s predtim ze stymulky.-
11. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
holky pozor tak na socialce to vyzvanelo, ale nikdo to nezvednul po 2 minutach me to vykoplo.
11. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
sanus souhlasím s tebou, jsou to hubkaři s pár kilečkama nahoře :wink:
11. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
evak jenze ja mam do 100kilo jen par stupinku narodil od vas vis. :grinning:
11. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
No, Adaj- ty jsi ale chabá- 2 kg :dizzy_face: !
Nemůžu jako Orlik říct, že bych měla váhu nabranou jen na břiše- rostu neuvěřitelně (to mě zas budete hecovat, abych dala foto, že jo?- ale mám od přístího týdne dovolenou (měsíc), takže vyrobím fotečky a pochlubím se)- ráno jsem měla o 6 kg víc než před těh.- kdybych k tomu ještě mlsala nebo jedla podle chuti, tak budu už mít nahoře tak 10kg :sweat_smile: .
Prsa vám fotit stejnak nebudu- ale nekecám, že mám v obvodu o 12cm víc- probůh!!!(z 93 cm na 105 cm)
11. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Holky já to mám zase v prsou. Asi nakonec budu mít 10 či co. Už je mi zase malá podprda. Já se z toho picnu.
11. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
AAA kvakulko já to tam mám také a už abych si šla zase koupit větší podprdu.
11. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Sanus- jasně, jsou to příštipkáři- a máš pocit, že víc jíš? Já sice jí o něco víc než dříve, ale rozhodně ne o víc než těch doporučených pár těhotenských kalorií navíc- třeba v jogurtu, banánu a tak- nějak mě to sice netrápí, ale udivuje mě to
11. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Saze- už dlouho přes dva měsíce nosím kojící podprdu o 2 čísla větší - brzo to bude chtít možná ještě o číslo větší- ty kojící jsou pěkně pohodlný a nedráždí bradavky, který mám teď trochu citlivější- sice to není nějaká erotika, ale co :dizzy_face:
Taky soudím, že až se mi ještě prsa nalejou před porodem a po něm, tak to pětky budou :sweat_smile:
11. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.