• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jj to ted tak nejak prozivam já - v hlavese mi honi miliony otazek - zvladnu to? Co mne vse ceka? dokazu to mimco vychovat, predat mu neco?
16. bře 2009 v 15:17  • Odpověz
ja si myslim ze pokial sa budeme riadit zdravym rozumom, tak to zvladneme lavou zadnou. nasi rodicia nas tiez zvladli a vychovali slusnych ludi. vychovy sa bojim aj ja, ale myslim ze to pride prirodzene
16. bře 2009 v 15:24  • Odpověz
gratulace novejm tehulkam :slight_smile:

kocky, mam jeden dotaz, asi teda dost hloupej, tak se nezlobte, ale v jakym tt teda zhruba muzu byt, kdyz posledni MS byla 8.2., protoze sem mela problemy se spodkem, moc jsme tuleni tenhle mesic nedali, takze to bylo nekdy kolem 20, 21, a pak 28.2., pozitivní test mi poprve vysel 6.3.? ja jen, ze bych uz chtela k dr, ale chci tam jit az v okamziku, kdy bude aspon neco videt :slight_smile: tak se omlouvam za zmatenej dotaz, ale ja se v tom uz nejak vubec nevyznam :grinning:
16. bře 2009 v 15:33  • Odpověz
Mari, já to počítala dle data poslední MS.. k tomu se má pricist 280 dni a zjistis zhruba termin porodu....ovsem mozna se pletu...
16. bře 2009 v 15:52  • Odpověz
Mari tak si to zadej tady na koni a ono ti to hodí TP a jaký jsi týden, ne přesně na den, ale týden buzdeš vědět. Zadáš tam jen datum poslední mrchy... :wink:

Jinak vítám dnesk došlé nové těhulínky, ještě čekám další docházející, co vím, že maj // :sunglasses: Tak uvidíme kolik se nás ve finále sejde, ale už teď to někdy jede, že nestíhám dočítat.... :wink:

Cirrus tak to máš s tou prací teda v oopravdu nepříhodnou dobu... no jo, ale mímo je fakt důležitý, pak to nemůsí jít.....a je to příšernej záhul na psychiku, teda i na fyzickou stránku.... Tak na práci hoď boba a raduj se z // :dizzy_face:
16. bře 2009 v 16:15  • Odpověz
San, jj už jsem se na to vykašlalam ono stejně bylo původně v plánu plodit a ne makat, tak si mimis asi rekl, ze kdyz jsem ho chtela odsunout na druhou kolej, tak mi ukaze :wink: no a ukazal :slight_smile:
16. bře 2009 v 16:51  • Odpověz
Petko vítám Tě a gratuluju.
Cirr já sehnala dobrou práci v listopadu a teď jsem taky těhu. Jak dlouho jste se snažili?
16. bře 2009 v 17:03  • Odpověz
Adell, no v lednu jsme se brali, do te doby ne, takže vyšlo to skoro hned :slight_smile:
16. bře 2009 v 17:20  • Odpověz
Tak to vám vyšlo krásně. My se snažili od minulého dubna takže skoro rok, mudr už se mě ptal jestli chceme podbnikat nějaké vyšetření. Naštěstí se to povedlo dřív. :slight_smile:
16. bře 2009 v 17:40  • Odpověz
Adell, jsem ráda, že vám to aspoň takhle klaplo. Přiznám se, že když jsem hlavně tady počřád četla, že všem se nedaří a nedaří ( v hlavě zůstavají ty špatné případy a ne ty dobré), tak jsem měla strach...Ted jsem ráda, že to tak klaplo (myslím, že to je částečně i věkem)
16. bře 2009 v 18:00  • Odpověz
A kolik Ti je?
16. bře 2009 v 18:07  • Odpověz
16. bře 2009 v 18:29  • Odpověz
Jo tak to je dobrý věk. Mě bude 27 takže ještě taky nejsem stará, ale spíš byl problém, že jsem měla strašně dlouhé cykly proto asi nešlo otěhotnět tak rychle.
16. bře 2009 v 18:52  • Odpověz
Tak jsem se vzbudila, dočtu vás a jdu se najíst :grinning:
16. bře 2009 v 18:54  • Odpověz
Sanus a co budeš dělat v noci?
16. bře 2009 v 18:56  • Odpověz
Tak u nás byl problém tak nějak na obou stranách, ne vellký, ale zásadní, to zní blbě co hlavně u mě :rolling_eyes: Mám PCO a tělu se prostě nechtělo pracovat no... Když jsme se začali snažit tak mi bylo defacto skoro 25 a když vše bude ok, tak skoro ve 29 porodím :grinning: :wink:
16. bře 2009 v 18:57  • Odpověz
Adel je to neuvěřitelné, ale lehnu a budu spát. :grinning: :grinning:
Asi kombinace těch všech prášků a těhu.... :sunglasses: Na štěstí!!!!!
16. bře 2009 v 18:59  • Odpověz
Sanus tak to si opravdu zasloužíš to je síla čtyři roky. Hlavně, že si to nevzdala. Já teda tky chvíli spala odpoledne.
16. bře 2009 v 19:00  • Odpověz
My se začli snažit tak tršku i tím, že my Mudra před něšjakou dobou řekla, že mám nějak natočenou dělohu (opravdu nevím jak to přesně bylo) a jestli otěhotním, tak to bude super...A hele, povedlo se hned....
16. bře 2009 v 19:24  • Odpověz
hezký večer gratuluju k radostným novinkám všem nově příchodzím a přeju, ať je vše na kontrolách ok a ať nám tu pěkně přibývají fotečky z utz atakdále
16. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
tak to je fakt skvělé cir.
Evi jo jo doufejme že budou přibývat nejdřív fotečky z ultrazvuku a pak fotečky našich miminek.
16. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj, již několik dní prohlížím tyto internetové stránky a diskuze. A tak nejlépe zapadnu snad asi mezi Vás. Pokud mohu? Zatím pořád nevím na čem jsem, poslední menstruaci jsem měla 28.1., ale na gyndě mi doktor řekl, že mu neodpovídá stav ultrazvuku s délkou těhotenství. Rovnou mi řekl, že jsou tři možnosti a to buď pozdější ovulace a oplodnění, mimoděložní těhotenství s viditelným gestačním váčkem nebo zamlklé těhotenství. Jsem těhotná poprvé, příznaky těhotenství mám a jsem z toho pěkjně vystrašená.
Zítra jdu na krevní testy na hcg a ve čtvrtek na 3 ultrazvuk. Tak nám to s nad vyjde.
16. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz
ahojky, jsem tu dnes poprvé...mě před týdnem taky vyšel testík, ale podle poslední menses se to počítat nedá, protože jsem to od porodu dostala jen dvakrát..tak má dr strach aby to nebylo mimoděložní...máte s tím někdo zkušenosti? :frowning2:
16. bře 2009 ve 23:31  • Odpověz
pa25ja • a ty máš v děloze vidět gestační váček? já podle menses odpovídám 6-7tt, ale váček nikde, sliznice zvětšená, ale hcg jen něco přes 250... :frowning2:
16. bře 2009 ve 23:37  • Odpověz
Ahoj holky, jaksi se mi dneska něco děje s podbřiškem. Svaly se mi tam samy jakoby napnou,stáhnou, a pak povolí. Nebolí to, jen je to takový jakoby cukání.Ale cítím to pokaždý dost. ASi je to blbost,ale já něco podobnýho měla minule a to bylo zamlklý těhotesntví tak nevím jestli je to špatně,nebo vám to taky občas dělá..
17. bře 2009 v 07:53  • Odpověz
Kaleilah, já jsem 6tt a nebylo v pátek taky nic vidět,ale hcg nevím kolik mám,to mi nenabral krev..Takže klid,neboj.
17. bře 2009 v 07:54  • Odpověz
Dobré ránko,

kukuc, nevím, zda to je to samé, ale něco v podbřišku taky zlobí. Nejdříve to byly jenm křeče, ale dneska v noci to bylo něco jiného, asi jako bych si přetáhla nějaký sval, každý pohyb docela bolel. M říká, že se malý uhnizďuje, tak doufám, že to je fakt tím...

Holky, bolí některou z vás svaly? Mě strasně na nohách, už asi 14 dní. Nevím co s tím, magnesko mi nepomáhá :frowning2: Není to nic velkého, ale prostě mám každý večer pocit, že jsem vyšlapala pěknej kopec :cry:
17. bře 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahojky holky tak jsem vcera n estihala vubec nic. Ale byla jsem u bejvaleho gyndare pro kartu a nastvali me strasne moc on ma od listopadu moji kartu na stole a pise vypis a nechteli mi ji dat a ja jestli znova potratim tak ze je zazaluji a nakonbec si muzu v patek prijet coz me nastvalo znova holky mam toho plne zuby.

Vitam nove holky (tehulky s fazolkama)

kalieh nemam

kukuca tak to nevim. :frowning2:
17. bře 2009 v 08:49  • Odpověz
Holky tak jedu dnesk znova do prahy kvuli vcerejsimu odberu pro leky na stitnou zlazu.
17. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
Kuku to se rozpíná děloha..to je v pohodě..
Kali já byla poprvé u doktora dle MS 5tt+4 a byl tam jen náznak váčku ale HCG 1250. takže jsi asi uplně na začátku.
17. bře 2009 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.