• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Jsem snídala někdy v půl osmý a mám takový hlad, že bych si dala i starší patku od chleba- suchou- vyrazím asi na oběd hodně brzo
Mimochodem. dá se na ultrazvuku poznat, jestli dítě není opravdovej Otesánek? Ten, co snědl krávu? Mé dítě má určitě tyhle touhy...
11. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
Holka kéž kdyby to byly pětky, ty mám teď, co to bude pak teda nevím
11. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
aspoň jednou tolik, Saze! Váš prcek holt chce mít pěkně oprsenou maminu
11. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Kamarádka mi poslala fotky své 6-ti denní holčičky. Normálně jsem se u nich rozbrečela. Jsem teď hrozně ubulená. Doufám, že až uvidím prcka příští týden na utz, tak se tam panu doktorovi snad nerozbrečím.
11. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Orlíku to nesmíš protože budeš cukat s břichem a v tu chvíli nic neuvidíš :grinning:
ale myslím že jsou doktoři na ty emoce naučený-
11. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
Orlíku- taky jdu příští týden na UTZ- v pondělí- budeme hledat pohlaví, ale ty vědět nechceš, že ?Jen aby nebylo pohlaví přes celou obrazovku :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Kvakul, my taky jdeme v pondělí - 10.30. Tak se musím domluvit s doktorem, aby nám to, co mám prcek mezi nožičkama, neukazoval (můj chlap to totiž vědět chce). Vsadím se, že ten náš tam bude roztaženej a vy budete marně pátrat. Prostě zákon schválnosti. Snad to dopadne obráceně.
11. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Orliku- prckové jsou hajzlíci- určitě to tak udělají- naschvál. Orli- proč to vědět nechceš?
11. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Neumím to asi pořádně vysvětlit, mám ráda překvapení a těším se, že se to dozvím, až se miminko narodí. Třeba až u budete řešit konkrétně kloučky nebo holčičky, tak se nechám zviklat.
11. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
dobre rano /poledne - to byla teda noc ... od pul 5 jsem vzhuru (curda) a pak jsem do do 8 nemohla zabrat.. a pak zase jsem chrapala do deseti - no bordel.. :angry:

kvakul - tak ty nam ty plejtvaky nevyfotis , jo? no ty jsi teda.. ale koukam, mas partacku, vid saze :grinning:

vy se mate, ze jdete hned v pondeli - ja az za 10 dni :frowning2: .. jsem moc zvedava... ja bych asi jako Orlik nevdrzela.. a hlavne se tesim ze po tech vsech kontrolach a UTZ vypukne nakupovaci manie :slight_smile:))))
11. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Marsie - já bych vyfotila já to ale neumím dát do počítače :angry: Tak zkusím večer zase manžu zda tam nehodí břicho. Ale prsa vám fakt fotit nebudu :grinning: :grinning: Ani by se nevešla na obrazovku.
11. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
Marsie, já mám v plánu nakoupit do začátku pár kousků oblečení - stejně z toho prcek hned vyroste. Začnu s neutrální barvou a po porodu dokoupím zbytek. Kočárek chci v zelené barvě, ať by to byla holka nebo kluk.
11. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
orlik - mam pro tebe tip - ted je v bazarku inzrat (krome tech debilnich hnusnejch hodin) na zavinovacky a je tam jedna hezka zelena :wink: - to pro info, by to to mohlo ladit :wink:
11. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Holky co vaříte? Vůbec nevim co mám udělat k večeři. K obědu jsem si orestovala zeleninu.
11. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Kvaki já ti nevím, asi jo jím víc, ale není to žádnej větší skok oproti před těhu..... např ráno snídám, to jsem nikdy nedělala. S naprostým přehledem sním polívku i druhé jídlo i když třeba jen jednou za 14 dní... Alel zase jím hodně ovoce a zeleniny a to od začátku a sladké tak jednou za 14 dní jen tak že do něčeho kousnu (jedinou vyjímkou jsou jahodové knedlíky). Jinak když vidím jak manža s chutí láduje čokošku tak si dám jeden čtvereček a už se mi pak kroutí pusa fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No jo, špunti nás nenechaj vyspat kolotoč bude, tak to zase nějak klesne....
11. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Marsie, díky za tip, podívám se.

Saze, nacpala jsem se čočkovou polívkou. Byla úžasná, ale to co ucítím večer, pohyby prcka určitě nebudou.

Sanus, taky mi sladký moc nejede. A to jsem na čokoládě byla naprosto závislá.
11. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Sanus- polívku i druhý jídlo taky klidně sním- to zas takový extrém není
V Praze je výborná bouřka!!!! Miluju přírodní pohromy
11. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
saze ja mam tady grilovaci klobasu tak si ji upecu i s kasi no a docela se tesim. A jinak polivku cesnecku a k veceri udelam manzovi rizecky.
11. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Praha hlásí že se tady žení čerti i s kroupama.
11. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
Adajar a nemůžu ti poslat na ty řízečky i mého manžu?
11. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
Saze no to nevim myslis ze jo jo. No jinak tady se taky zeni vsichni certi. Holky tak jksem koukala na cerne ovce ted a videla jen pulku o tech neschopenkach a tam rikali ze dovolat se tam je nemozne. :frowning2: Asik se fakt pujdu past. :frowning2: :pensive:
11. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj holky! Dneska jdu na kontrolu a ultrazvuk, tak jsem zvědavá, jestli už se dozvíme co čekáme :slight_smile:

Jinak jak jste se tu bavili o váze, já mám navrch necelý 3 kila a pupík už mám docela velikej... Kočár budem mít tento http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-x-lander-xa-autosedacky--692.html
11. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
macu budem drzet palecky.
11. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Macu, taky držím palečky. Kočárek se mi líbí naprosto stejný - i ta barva.
11. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

tak dneska je den zázraků, kámoška mi zajistila ten utz,tak jsem se dneska byla podívat na miminko :grinning: Je nádherný, mám fotečku,jak si strká palec do pusinky,tak večer naskenuju :slight_smile: jinak máme vše v pořádku, viděla jsem žaludek, moč. měchýř, všechny ruce,nohy, srdíčko má všechny komory a mozek je taky ok :slight_smile: takže huráááá všechno vypadá v pořádku. Viděla jsem i pupečník s krví, nějakou tepnu miminka a tak... byla jsem na utz asi 30 minut,no fakt paráda¨:slight_smile:

a na 80% čekáme .................. ???????

holčičku :slight_smile: spodní část miminkam jsme prohlíželi několikrát a nic... dokonce se pak přišel podívat i druhý doktor a taky nic nenašel :slight_smile:

holčička kopala jak vzteklá,celou dobu sebou házela, mávala nám no fakt paráda,tak jen doufám,že se to na tom velkým utz za 5 týdnů potvrdí :slight_smile:
11. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
jinak moc všem děkuji za gratulace k výsledkům :slight_smile: dneska mi to dr, ještě kontroloval s utz,a vše je tam kde má být,tak snad nebude žádný problém :slight_smile:
11. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
lill gratuluju k výsledků a holčičce

mě mrzí, že jsem si v tom pondělním stresu nevyptala fotku... musím čekat další měsíc...

jinak už jsem se celkem zklidnila, krizovka byla ještě v úterý ráno. cosi jsem o tom všem pročetla i kamarádka se mi poptala u příbuzných, kteří mají nastudováno něco z medicíny a její mamka se ptala známého doktora v brně, tak jsem snad stresovala zbytečně, ještě to srdčíko příště

objednala jsem věci z baby second handu, ještě se chystám na dětský svět

k doktorovi půjdu normálně v termínu, potřebuju se zklidnit hlavně sama...
11. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
lili - to je krasny .. tak holcinka ..

evi - to vis, zejo se nestresuj, nema to cenu!!
11. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
Lill, moc gratuluji,my jdeme na utz v pondělí - taky už se na prcíka těším.

Evi, určitě bude všechno v pořádku.
11. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
evi: díky moc :slight_smile: no já byla v Caru u těch známých a dr. byl prostě k sežrání, všechno mi ukazoval, včetně mozku,srdíčka,moč. měchýře, prostě fakt všechno, pak byl úplně hotovej z toho,že mimís ukazoval ruce, že je neměla sevřený v pěstičku :slight_smile: a kopala jako divá :slight_smile: až se ptal,jestli to necítím:slight_smile:

marsi: jo jo jen doufám,že to příští utz taky potvrdí, ale ať hledali,jak hledali,tak nenašli a to se holčinka pěkně natočila,že jí bylo vidět přímo tam :grinning:DDDDD tak říkali,že kdyby to byl klučík,tak už by něco viděli určitě :slight_smile:
11. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.