• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ahoj holky, jsme se sem dostala zas až teď... :frowning2: teda k vám, dopoledne jsem opakovala a odpoledne jsem se při bouřce zasekla na jiné diskusi, no a bylo to.

Koukám další holčička...lili moc gratuluji k princezně :slight_smile: a samozřejmě, že je vše v pořádku :slight_smile:
teda chtělo by to zas nějakého chlapa :slight_smile: nemáme někde nějaký přehled o počtu holčiček a chlapečků :slight_smile:???

Jinak se těším na nové fotečky, UTZ a bříšek :slight_smile: co Kvakul???
11. čer 2009 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz
Kvak jsi mě rozesmála, prej miluju přírodní katastrofy :grinning: :grinning:

Prsa netuším co mám, tipuju to na 4 z Béčka mi kvalitně lezou a kvalitně taky tlačí na obvod, takže se už asi měsíc chystám na nové podprdy jen jsem nějak nedošla tam kde by je měli.... :unamused:

Lili tak gratulka ke zdravé holčince.

Holky je tady něco někde, pro přehled kolik je bab a kolik mužskejch? :slight_smile:
11. čer 2009 v 17:17  • Odpověz
ahojky ... dnes tedy neni dobry den .. jsem jak matoha ..jak jsem v noci blbe spala tak mi to rozhodilo cely den :frowning2: - manza se dozaduje jidla.. sem hodila do trouby flakotu a uplne je mi z tech vyparu soufl .. doufam, ze se mi nevraci tehu nevolnosti :unamused:
11. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
ahoj, jdu dneska jenom pozdravit, nějak poslední dny vůbec nestíhám. v práci dělám cca 12 hodin denně, doma je binčus jak kdyby mě vykradli, obchody nestíhám a nakupuju zásadně nezdravá jídla ve večerce, která má do jedenácti.. :frowning2: včera jsem se navíc pohádala s otcem mého dítěte, protože (světe div se!) jsem iracionální a není se mnou rozumná řeč... ha, to je mi zvláštní....
no nic, to bylo jenom takové malé postěžování si...
lill, moc gratuluju a trošku závidím! :wink:
11. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
jo a ty přehledy bych si taky moc přála a albíčka taky - ale zamlouvám si, že je nedělám... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
lilisku gratuluji k princezne holky asik mi budete muset napsat ten kdo vi co ceka do IP a upravime to.
11. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
marsie to bude tim pocasim ja cele odpoledne spala.

jahod no chlap no. :wink: A klidne si postezuj.
11. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak nám dva dny nešel net!!! už jsem měla absťák :slight_smile:
Gratuluji k holčičce lil, zatím je děvčátek přesila, no uvidíme dál.
11. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
rrit ahojky jsem si rikala ze jsi tu nebyla. :grinning:
11. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
Já zatím nevím, na UTZ jdu v pondělí, jako Orlík- třeba přijdu s chlapečkem já- začala jsem na něj mít nějakej zálusk- ale kdoví?Hlavně ať je mimi kompletní
11. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
kvat ty jo uz jdes na velky utz no ja jdu v utery pro vysledky triplu a az 30.6. jdu na velky utz tak doufam ze se ho dockam.
11. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
Tak pohlaví miminka jsme dneska nezjistili, tak až příště. Ale to je jedno, hlavně, že je mimi v pořádku a vše vypadá tak jak má. Dneska se mu ultrazvuk moc nelíbil, pořád zdrhal, boule jsem měla až za ušima :grinning: Chvíli se tlačil až dole a když ho doktor našel, přesunoval se zas úplně nad pupík :dizzy_face:
11. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
macu mas rostacka co?? gratuluji ke zdravemu mimi. :wink:
11. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahoj, já jsem dnes vůbec nestíhala :wink:
Dopoledne jsme byly na cvičení a pak jsem se připravovala na schůzi domu, to zase byla extáze :unamused: :sweat_smile:
Jinak gratuluji k holčičce :dizzy_face:
Co mi to děláte? Tady se to začíná holčičkami jen hemžit :grinning:
11. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Dobré ráno,
včera jsem si trošku opravila mínění o řemeslnících - včera u nás byl elektrikář a z jeho práce jsem nadšená. Mohlo by to tak pokračovat i nadále.

Taky mám pocit, že je to tu samá holčička, ale spousta z nás pohlaví ještě netuší. Tak to snad doženeme.
12. čer 2009 v 07:25  • Odpověz
orlik dobreho remeslnika aby jsi pohledala co??? Jinak ja to taky nevim, ale jen si myslim a asik jsem se rozhodla si to nenechat rict.

Jinak holky zacinam sepisovat co vlastne chci koupit prckovi ne obleceni to resit nebudu toho mam dost a nebo se pak dokoupi neco, ale spis veci okolo. Si totiz pripadam dost pozadu. :grinning:
12. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
Dobré ráno holky... :slight_smile:

Dočítat asi nebudu, jste hrozné kecalky, jen preventivně gratuluji ke kontrolám, :slight_smile:

Já včera pdala za vlast hned po růžovce, večer jsem chtěla ještě opakovat, ale neprošlo to, tak se na to musím vrhnout teď a musím to fakt stihnout do poledne, protože pak mi přijede manžel z práce a jedeme pro prasátko a a dělat výzdobu stolů na tu chatu apod.
Takže se pak asi odmlčím, cca do neděle to vás pozdravit určitě přijdu :slight_smile: už se těším na ten ruch, nějak potřebuji vypnout, v SO ráno jedeme pro kytky, dělá to moje známá...a pak hurá k našim. Počasí zatím přeje tak snad to vydrží.

Jdu něco zblajznout.

Ad: sepisuj sepisuj :slight_smile: pak nakoukneme :slight_smile:
12. čer 2009 v 08:06  •  2 děti  • Odpověz
Adajar, já nemám pro prcka vůbec nic. Teda pokud nepočítám dupačky s kabátkem na půlroční dítě - byl to dárek pro kamarádku, ale návštěva se pořád odsouvala, až mimčo vyrostlo. Pokud si uděláš soupis, hoď ho do albíčka, ať mám tušení, co nakupovat. Jeden jsem viděla na internetu, zkusím ho najít.
12. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
Holky...potřebuji pomooc.
Mám tady takový ten nápoj Revital s aloe vera a chci si ho dát, ale někdo mi zas říkal, že aloe vera se nesmí, sice se podle tohohle vůbec nějak extra neřídím, ale přece jen se raději informuji, nevíte...proč se nesmí?? I když si myslím, že takovýhle přísady v těch nápojích okolo toho jen běžely...
12. čer 2009 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz
Renat, manža kupuje zelený čaj s aloe a skoro každý den si z toho dám nejaké 2dcl...podla mna v malom množstve to nemože uškodit
12. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
12. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
renat no jako sepisu si to doma vcera jsem se byla optat holcinky s 3 mesicni miminkem a optat se co potrebovala a tak.

Orlik no spis takove ty plinky a osusky a tak co budu potrebovat a obleceni mam po nas a jeste co jsem dostala loni na maleho no. :wink: Ale az to sepisu hodim to do alba.
12. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
lulka: moc děkuji, jdu si ho z chutí dát :slight_smile:

Ad: téda to je krásné bříško :slight_smile: tam musí mít prcek krásný prostředí a musí se mu tam líbit...
12. čer 2009 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz
renat no aloe ma projimave ucinky tak asik proto to si myslim, ale nejsem odbornik. :wink:
12. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
renat no mam jeste jednu fotku, ale ta se tam nevejde. :grinning:
Holky tady tak prsi
12. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
To je škoda, tak honem druhé album :slight_smile: a doufám, že se přidají i ostatní s novýma bříškama :slight_smile:

prši?? Tady je krásně azuro, sluníčko, sice chladněji, ale snad to sluníčko trochu vyhřeje. Hlavně ať je hezky zítra...i :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz
dobré ranko :_)

renat, sanus, adaj, jahod,ritt,orlik: děkuji děkuji,tak jen doufám,že to tak zůstane a ten pindík se tam ještě někde neukáže :grinning:

adaj: krásný bříško :slight_smile:))))

no jen letím Vás pozdravit zastavím se odpol. i s fotečkou :slight_smile: včera to nějak nevyšlo,tak zatím všem krásný den,pa pa
12. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
renat nene do alba se vejde, ale spis ma moc velky format.

no jako tady rano taky svitilo a v 8 zacaslo prset.
12. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
Ad.: tak ji zkus upravit, :slight_smile: komprimovat.

Tak doufám, že si tam ty přeháňky necháte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz
lili: pindíka kdyžtak pošlete k nám :slight_smile: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.