• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
renat no zkusim vecer. Ja uz jsem na jinem pc vis ten velkej nechavam manzelovi a tady nemam malovani.
12. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahoj holky..včera mě zlobil internet.. Lili gratuluju k holčičce...to je bomba... už máte jméno??
My se asi nedohodneme..líbí se mi asi 6 jmen a manželovi ani jedno..z těch co navrhnul on se mi docela zamlouvá Agata..tak nevím ...
jinak já kolem sebe mám samé kluky..žádné holčičky.. jsme za ní moc ráda, protože má 4 bráchy :slight_smile:) a manžel má taky bráchu a z prvního manželství syna, tak se všichni moc na princeznu těší :slight_smile:)
12. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
Aha :slight_smile: no jasně, až to půjde, tak to půjde :slight_smile: my si počkáme :slight_smile:
A ty to děláš v malování?, já to dělám normálně ve windows fotogalerie nebo v :fearful: microsoft office picture manager :slight_smile: ale zíleží, co tam máte za programy, to je jasné.
aspoň mě to bude ještě večer lákat nakouknout, snad budu stíhat. :slight_smile:
12. čer 2009 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz
saron no u nas v rodine je to naopak vsichni by chteli kluka, ale u nas v rodine proste kluci nejak nejdou. A jmeno pro kluka to se jen hadame. :grinning:
12. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
Saron: Agáta se mi celkem líbí, a jaká se líbí tobě?? jestli si to už teda nepsala...
Moje sestřenks ateď čeká holčičku, a manžel má taky syna z prvního manželství, takže my tu jednu stranu tak jako tak převážíme... :slight_smile:
12. čer 2009 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz
ad.: IP :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz
renat uz se koukam.
12. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
Pro ten šílený blázinec doma a v práci jsem se zapomněla pochlubit - hlásím první kopance. Včera večer když jsem si po sprše mazala bříško, tak mě prcek 3x kopnul. Zatím to nebylo moc intenzivní, ale cítila jsem ho. Přítel si dělal legraci, že je to spíš z té čočkové polévky, co jsem měla k obědu, ale já vím, že to bylo mimi.
12. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
orlik tak to gratuluji ke kopaneckum. :wink:
12. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
orlik: to je super, gratulace:slight_smile:

Já se loučím chci si ještě vyzkoušet nějaké vyrianty na zítřek, snad něco vyberu, musím na to mít klid, když je doma manžel, tak má plnuo pusu, jak toho tolik můžu vyzkoušet, že jeho by to nebavilo apod. :slight_smile:

Tak zatím papapa, kdybych už nenakoukla, užite si víkend :slight_smile: a v neděli se pokusím objevit.
12. čer 2009 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz
Renat mě se vždycky libila Sofie, Rozalie, Ema, ale ta Agata mi docela zní dobře, z toho jeho výběru ale on si ted stojí na Adrianě..ale to mám jednu známou a je to zákeřná potvora na prachy...
12. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
saron no to znam jmeno si spojit s nekym jinym je blbe kdyz ho nemas rada nebo spis vis jakej je. :wink: U nas to bylo s Annou.
12. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Holky přidávám se do klubu - nesnáším jméno Markéta a příteli se taky moc líbí.
12. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
dobré ránko holky!

tak s těmi jmény to teda bude projekt! nějaké tipy mám, nikolka, která se nám vždycky líbila oběma, už u mě nevede, už je i přenikolováno, i když manžel s tím asi počítá... tak vezmu ještě kalendář a uvidím, něco vypíšu, manžel proškrtá :grinning: docela se mi líbí nela, ella, eliška - ale ta s tím naším příjmením bude znít tak babičkovsky, docela i stela
líbí se mi i markéta, ale to je moje dobrá kamarádka, a nechci, aby to vypadalo, že to je podle ní, přestože mám k ní jen pozitivní vztah... chci to prostě neutrální
12. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
no já nevím jako ta Agata se mi docela líbí ale ne tolik co rozárka nebo sofinka, ale tak to asi je.. musíme udělat kompromis...
12. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
chci jí už nějak říkat, pracovně jsme říkali Pepča což ted moc nejde když čekáme holku :slight_smile:)
12. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
orlik me se libi Barborka a taky neprojde no. A klucici jmena jsou prej zbytecna.

Evak Nikolka je hezke jmeno bohuzel k nasemu prijmeni se nehodi to by byla pomsta. Ale jinak jmena jsou proste veda.
12. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
no nejhorší je, že agatá má svátek 14.10 a v listopadu se narodí.. no já právě taky nechci dávat třeba adelka co se libí mě i manželovi, ale dneska je každá druhá holčička adélka.. a taky nemůžeme vybírat s R, protože máme dvě R v příjmení...
12. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
saron to je veda fakt me se Adelka taky libi, ale manza nechce adelku.
12. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Adajar, nám se Barborka líbí oběma, ale má svátek na začátku prosince. Nechci, aby naše dítě mělo narozeniny a svátek krátce po sobě. Proto jsem taky asi vyloučila Terezku.

Saron, naši známí měli dohodu: holčičí jména vybírá matka, klučičí otec. Ale to bylo ještě před tím, než zjistili pohlaví. To už u vás asi nepůjde co?

U nás vybírám holčičí jméno já. Příteli se sice musí líbit, ale konečné slovo je na mě. Taky jsem souhlasila se jménem Honzík pro kloučka (i když se mi nechce dávat jména po rodičích).
12. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
no to moc ne..manžel řekl že já kluka a on holku s tím že jsme počítali s klukem :slight_smile:)))
12. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
orlik no prave to nechcem taky no proto neprojde Mikulas jako klucici jmeno a u nas vybira holcici manzel a klucici ja, ale jeden druhemu to musi odsouhlasit.

saron takze jako u nas. :grinning:
12. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahoj ženské,
tak já bych chtěla Lukáše , ale manžovo syn (6 let) řekl že když to bude kluk musí to bejt Tomáš a docela jsme se toho chytili. Tak to asi bude Tomášek. Agáta je krásné jméno. A já se také bránila dávat jména po prarodičích a rodičích.
12. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
saze koukam ze jmeno si prosadil co??,
12. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Adajar asi jo. Ono to Tomáš a Lukáš je podobné. Tak mi to zase tolik nevadí.
12. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
saze no u nas to je zase holcici jmeno my se hadali porad no.
12. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Holky také těhotensky blbnete? Já nemůžu najít správná slova do věty, neumím se vyjadřovat , pořád něco hledám a zapomínám. No děs.
12. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
saze jo jo blbnu rikam tomu tehu demence. No nic odskocim si do lekarny pro magnesium.
12. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
Aloe nemůže vadit- možná v nějakých léčebných koncentracích v tabletkách- ale takhle v pití alespoň pomůže se zácpou a čistí tělo- na tyhle omezení už nějak peču- od té doby, co se prcek tak pěkně hýbe, tak se o něj nějak moc nebojím, možná je to blbost, ale instinkt mi tak velí, tak poslouchám :sunglasses:
12. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Tak mi to ještě nedá nenakouknout :slight_smile:

Koukám, že probíráte jména, tak u nás snad velké bitky nebudou...pro chlapečka máme toho Jakuba (sice druhýho, ale já ho chtěla fakt odjakživa :slight_smile: a pro holčičku asi Anežka :slight_smile:
Jinak se mi líbí taky Lukáš, Tomáš, i mates, ale jelikož příjmené začíná písmenem S, tak to je o zlámání jazyka... :frowning2:
Líbí se mi jména, kde je hodn zdrobělin, pro to dětské období, a které pak v dospělosti (bez zdroběliny) nezní moc tvrdě... takže u nás rozhodně nebude Tereza apod. )

Ad.: Tak koukám, že jste si to tam nenechali, tady už před hodinu prší a teď začalo hřmít :angry:

Jo a jinak moje oblečení n zítra děs..když mi to je ještě přes prsa, nedopnu přes břicho (košile) a naopak..ale nakonec jsem jednu našla, takže bude klasika, černé lněné kalhoty (společenský vypadají divně :slight_smile: ty jsou až na větší břicho, k tomu ten pás, protože už je musím mít hodně "dole" na bokách :slight_smile: košila a černý svetr... :slight_smile: nic jiného jsem nevymyslela...
A bude hůř, druhou svatbu máme v srpnu...
sestřenka to bude mít asi horší teď, ta má termín za měsíc :slight_smile: tak toho na krásu prý taky moc už nenosí.
12. čer 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.