• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ahoj, jsem zpátky po dvou kontrolách na FÚ... :angry:

hlásím se do klubu partnerů Davidů, resp. jmenuje se něčí partner jinak? :slight_smile:
12. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
ado já normálně doma prcuju jako úklid jen z lehka, mytí nádobí, žehlení..ale snažím se odpočívat, mě doktor na odbru řekl, že vyloženě ležet nemusím, jen nemám zvedat nic těžkého a tak..
12. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jahod to jsme se teda setkali.

saron me loni rekli ze 3 dny jen lezet a pak klidovi rezim no.
12. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
holky nemáte zač za seznámek.
Mě říkali po amnio odpočívat 14 dnů necvičit a netahat nic těžkého.
12. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj :wink:
Vidím, že řešíte jména...já jsem měla u holky jednoznačně jasno, že by to byla Agata, ale ted už můžeme stéjně řešit jen ta klučičí jména :sweat_smile: Klučičí jméno neprozradíme nikomu, takže bohužel ani tady nemůžu, nechceme, aby do toho někdo z příbuzných mluvil, postavíme je před hotovou věc.
Minule z nás pořád vytahovali jméno, tak jsme jim řekli, že bude na "M" :grinning:
12. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
Můj partner není David :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
beránku, tak co děláš v téhle diskusi??? :confused: :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
tady jsou holky davidovky (davidoffky :wink: )
12. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
Nějaká výjimka musí být :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
Můj chlap taky není David.
12. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
ani můj :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
ach jo...
12. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
holky, zkusím zdrhnout z práce, tak vám všem přeji hezký víkend (davidovkám i těm ostatním :wink: ) a ještě sem stejně určitě mrknu.
papa
12. čer 2009 v 15:31  • Odpověz
renat: oki,když objeví náhodou pindíka,řeknu jim,ať Ti ho pošlou ju? :slight_smile:

saron: děkuji :slight_smile: no mě se líbila Ella, nebo Nelinka,ale to se nelíbilo drahé polovičce,tak zatím je to Natálka,tak uvidíme,kam to povede :grinning: Sofinka je moc hezký jméno :slight_smile:

mě se líbí Verunka a Terezka,ale v příjmení bude mít taky R,tak to se příteli moc nelíbí :slight_smile:

orlík: gratulace ke kopancům :slight_smile:

renat: tak pa pa a užij si fajn víkend
12. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
saron: já mám zatím 14 - 18 h vycházky :slight_smile: ale v po jdu k tomu novýmu dr. tak pak hodím info,jestli mi je přepsal na neomezený :slight_smile:

jahod: tak pěkný víkend :slight_smile:

jinak v albíčku je foto holčičky,jak si cucá paleček :grinning:DDD
12. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
No já jsem u jmen ovlivněna už i tím, že chodím na různá cvičení, plavání s Beatkou a jsem si na své domovské diskuzi tady na koníkovi a vím jaká jsou oblíbená jména a jak jsou častá, proto dáváme přednost jménu, které není tak časté a trochu originální. Ale tím nechci nabourávat vaše tipy, samozřejmě :wink:
12. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahoj všechny nastávající "listopadové" maminky. Jsem tu nová,dostala jsem typa od kamarádky,které se miminko narodilo loni v listopadu a tady trávila mnoho času. Musím si to tu pořádně přečíst, abych vás lépe poznala..ale bude to fuška, skoro 300stran. Ale každopádně je to paráda,že je vás tolik :slight_smile:.Čekáme první vytoužené miminko, snažení nám trvalo víc jak 2roky, takže budu ráda za cokoli co odkoukám či zkušenosti a radosti i s druhými. Díky předem, že tu můžu být s vámi :wink:
12. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
lilisek tak mi to pak rekni jak to dopadlo.

beranek no je to kriz nevco vybrat no.

ircatko gratuluji a vitam te.
12. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
adajar: díky :grinning:
12. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
iratko a odkud jsi,??
12. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
Ahoj holky,
Icatko vítám Tě.
Tak já byla včera na večírku ze školy a bylo bezva. Domů jsem přišla ve dvě, tam jsem se ještě pohádala s přítelem takže jsem do čtyř nespala, ale jinak pohoda. Včera už mě mimi pořádně kopalo, asi se mu na večírku taky líbilo :slight_smile:
13. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
ahojky holky - nevim jak u vas, ale me cele dopoledne zlobil konik :slight_smile:

ircatko - vitej! docitat nemusis .. improvizuj :slight_smile:)

adel - jsi byla takhle na rejdu jo? no to asi pro me neni ja jsm po desaty vypnuta - se manzovi nelibilo ze ponocujete nebo zes mu tam nenechala veceri :slight_smile:)))
13. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
adajar: Praha východ-bydlím v Líbeznici za Letňanama, loni jsme se tam přestěhovali z Jesenice. Koukám,že ty jsi z Kladna, tam znám jednu paní, s kterou jsem pracovala, strašně super ženská-Lída Turková :slight_smile:.
13. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
adellaide: ahoječky, snad přítel "nežárlil", že jsi se i s mimčem dobře a dlouho bavila. Musíš užívat dokud to jde a pokud i mimi je ok, o to líp,kdyby se mu to nelíbilo, pěkně by ti to dalo najevo :slight_smile:

Marsie: ok, improvizaci beru, o to to bude zábavnější :slight_smile:
13. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
AHOJ HOLKY, JDU VÁM POPŘÁT PĚKNÝ A DOUFÁM JIŽ SLUNEČNÝ VÍKEND. MY ODJÍŽDÍME NA CHATIČKU TROŠKU SI UŽÍT ROMANTIKY. TAK PÁÁÁÁ :slight_smile:
13. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahojky me holky rano nesel net.

Ircatko no ja se prestehovala do Kladna v srpnu tak tu moc lidi neznam a Letnany znam tam bydli segra jinak kdyz jedeme vrchem tak jezdime pres Kralupy. Ale pani urcite neznam.

Adel vykasli se nato hele hadky jsou neprijemny to je mi jasne.

marsie ahojky.

rrit uzij si to pekne.

Jinak jsem si dneska koupila tehu saty. :grinning:
13. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
Marsi já taky chodím brzy spát, ale chtěla jsem ještě vidět všechny spolukolegy tak jsem nakonec jela. Když jsem přijela tak jsem mu jen něco řekla a začal na mě vrčet tak jsem mu odpověděla a pak se naštval úplně tak jsme se trošku chytli , ale už je to OK.
Irčátko no možná i tak trošku žářlil trdlo moje :slight_smile:
Ad jo hádky jsou na nic takže jsme se na to vyprdli a už je OK.
Koník mi taky blbnul
13. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
holky , zacinam mit normalni paniku .. ze nemam nic pripravenyho .. koupenyho .. vymyslenyho .. ggghhhrrr.. ja jsem trochu puntickar a mam rada vse vyvoneny .. tak ted na me prislo takovyhe obdobi a strasne trpim .. protoze ta racionalni cast mozku rika, ze je to nesmysl takhle brzy ....

nutne uz potrebuju jit na ten UTZ - abych jako vedela aspon do jake barvy ladit :wink: :wink:

jinak hezke odpoledne - my jdeme grilovat :slight_smile:)))
13. čer 2009 v 17:17  • Odpověz
adel no chlapy me se ten muj porad pta jestli ho jeste mam rada.

marsie no hele hlavne klid jako ja taky nic nemam a dneska jsme se koukali na kocarky a odesla jsem nastvana ze nic mi nevyhovuje.
13. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem jela za rodinou na chatu a uz jsem zase doma, normalne jsem nevydrzela a zdrhla jsem.. Ja nevim jak vy, ale ja co jsem tehu, tak jsem jeste asocialnejsi nez normalne, a to jsem normalne dost.. :slight_smile: Doufam, ze tu moji miniaturu budu zvladat a nebudu ji videt jako narusitele. :grinning:
Ircatko-vitej!
13. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.