• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj holky, jsem tu na skok, nestíhám...
Svatba byla super, fakt bzva, počasí vyšlo nádherně, kolona motorek a za nima auta ...no úplně mě to dojalo a jeli jsme městem, všichni lidi koukali...
až bude čas (asi až po státnicích) hodím nějaké fotky...
Hostina dopadla taky dobře, teda snad, my jeli v deset domů, zima, únava...ale užili jsme si to.

Dočítat nebudu, nemám asi šanci...jdu něco polidit a celé odpoledne se musím učit, už to začíná být kritické...

Jinak ještě včera pár lidí odhadovalo, že to bude holčička.. tak jsme zvědavá...Ale pořád doufáme v opak :slight_smile:
I když asi bychom měli nové jméno - Valerie :slight_smile:

tak já pádím...zatím papapa
14. čer 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky preji krasny a usmevavy den.

Renat je fajn ze jsi si to uzila a budu ti drzet palce na statnice.
14. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Adajar: naštěstí je Kladno za rohem,takže to do Phy nemáš daleko a věřím, že v Kladně budeš mít zanedlouho známých až až..kór s mimčem.

Marsie: neboooj, nic ti ještě neuteklo, pořád máš čas na to,aby jsi pro miminko měla vše jak budeš chtít a potřebovat. Navíc úplně nej je inspirovat se mamčama, který už mají mimi na světě..teda mě to hodně pomáhá,jinak bych byla taky už nerbóznější, hlavně s kočárkem a utosedačkou.Příští týden se jdu kouknout do Špuntíka, kde nakupovala moje kamarádka,která porodila loni v listopadu a když ji vidím, nevolila špatně..ale chci si to taky vše okouknout a pokud možno vyzkoušet.
14. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
ircatko no my jsme sem stehovali a uz jsme tu meli zname co prisli taky z Prahy no. Takze klidecek pohoda staraji se tu o me pekne.
14. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
adajar: a co že jste se rozhodli pro Kladno, nějaký hezký domeček?
14. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
ircatko nene bytecek,ale rozhodovali jsme se pro 1+1 a nebo 3+1 i s rekonsrukci vis. :wink:
14. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
14. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
adajar: tak to je jasnačka.my jsme taky volili raději bydlení za Phou než byt v Pze..máme rádi přírodu+navíc za Phou jsou samo jiné ceny. A Kladno je opravdu kousek.Byli jsme tam párkrát v aquaparku :slight_smile:..zbožňuju ráchání se 
No manžílek šikula..je to ale super si udělat něco vlastní a po vlastním,že :grinning:

Zase mi koník vypadl, stejně jako včera…hodně jim to zlobí
14. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
kocky, tak jsme zpet z italie a sem rada, ze jsme doma, bylo to nejaky dlouhy a privezla sem si sebou 4 kg navic :frowning2:
snad jste vsechny ok, nezvladam docitat
14. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
ahojky všechny,jdu vás jen na chvíli pozdravit :frowning2:

víkend absolutně strašný...včera se nám v 18 h zabil na motorce velice blízký kamarád, a zbyla tu po něm manželka s 2 měsíčním mimčem ( shodou okoloností ta kamarádka,co mi zařizovala prominentně ultrazvuk) všichni jsme špatní :frowning2:

no snad bude brzo líp, zatím všem pa pa
14. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
lellisku: život je skutečně krutý :frowning2: ...drž se ty i mimísek
14. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
marie ahojky vitej

uircatko jo jo ale uz by to mohlo byt cele.

lilisek to je mi lito hlavne bud opatrna sama na sebe a mimiska.
14. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
Dobré ráno, doufám že jste si všechny užily skvělý víkend. Zdravím novou listopadovou těhulku, ahoj ircatko.

Dneska nás čeká velký utz, tak se moc těšíme. Jsem podezřele klidná, až je mi to divný. Jinak doufám, že se prcek nebude moc vystavovat a neukáže nám svoji výbavu - ráda to přenechám vám ostatním, co chcete znát pohlaví.
15. čer 2009 v 07:28  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: a dobré ráno. jdu jen pozdravit, ještě si půjdu na chvilku lehnout a pak opakovat, :cry: :cry: :frowning2: :frowning2: už se bojím.
Navíc jsem si zablokovala krk...nemůžu se otočit a udělat skoro žádný pohyb na pravou stranu...bolí to jak...

Jinak jak tu byla sestřenka (na svatbě) - 25. 7. má termín :slight_smile: tak jsme se s nima stavila ve velkým obchodě tady u nás a hned jsem si vybrala, měli tam dokonce i více kočárků...takže obnovili, takže kdyby mě firkon v reálu nějak zklamal, tady jsem koukala, že bych si vybrala...ale zatím na to nemylsím.
JInak si koupili cestovní postýlku a my do ní půjdeme taky :slight_smile: na ty naše cesty :slight_smile:
Mají toho fakt hafo.

Jinak vítám novou listopadovku :slight_smile: a přeji bezproblémové těhotenství :slight_smile:

orlik: to je dobře, že si klidná :slight_smile: vše bude v pořádku..
A ostatním, co jsou případně taky na kontrolu držíme taky palce :slight_smile: já to nějak poslendí dobou nestíhám sledovat...
15. čer 2009 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz
dobre ranko, tehulky, chci se vas zeptat, esi uz vsechny citite pohyby?..ja jeste porad nejak nic..a pritom jako druhorodicka uz bych mela..
hezky den!
15. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
marie: myslím, že už většina nějaké to šimrání má :slight_smile: ale jak jsem spala, nestačím sledovat :frowning2: ale rozhodně bych se neznepokojolala být tebou, protože to závisí na mnoha faktorech, hlavně na uložení placenty, jestli ji máš vpředu, tak je vpředu, tak to je cítit déle..neboj, za chvíli určtě budou :slight_smile:
15. čer 2009 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj marie, jak bylo na dovolené. Já jsem ucítla první kopání minulý týden- při večerním mazání bříška. Ale rozhodně to není nic pravidelného.
15. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
Ahoj všem, jeee,ultrazvuk :slight_smile:...já měla poslední ve 13tt a další budu mít až ve 20tt (9.7.) a jsem z toho torchu paf, protože bych samo mimčo chtěla vidět dřív :frowning2:.Navíc nám v tom 13tt doktorka řekla,že už krásně vidí pohlaví a o to jsem nervóznější, jestli se to potvrdí či ne.

Jinak bych se chtěla všech optat, zda jste trpělyi nebo trpíte křečema a pícháním v bodbřišku? Mě to začalo po dlouhým sezení v práci, doktorka mě minulý týden poslala okamžitě na nemocenskou a musím ležet a brát hořčík.Poctivě od minulé středy dodržuju,ale zlepšení moc nevidím a samo mám strach...máte s tím některá zkušenost? Díky :-*
15. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
orik, dovca dobry, jen to bylo na tech 10 dni dlouhy, navic nas moc nebavi se jen valet u more, ale nic jinyho sem ja delat nemohla,takze jsme byli radi, ze jsme doma, cesta silena, mela sem nervy uplne v prdeli, 14 hodin v aute, no fuj :slight_smile:

ircatko, me picha bricho skoro porad, ale u me to je asi tim, ze mam cystu, ale mslim, ze pichani (pokud to neni opravdu hodne bolestivy) je v tehu normalni
15. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
Ircatko, já měla křeče v podbřišku na začátku těhotenství - způsobovala to cysta na vaječníku. Teď občas nějakou bolest nebo píchání cítím, ale to bude asi zvětšováním dělohy. Doktor mi říkal, že je to normální.
15. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
mariem: si to právě snažím taky říkat a nechci běhat jen tak k doktorovi,ale je to první mimčo a samo nemám vůbec zkušenosti. Cystu taky mám,ale už jen malou, do 13tt jsem měla obrovskou 4komorovou. Jen mě trápí,že moje doktorka říkala, že po tom hořčíku se mi uleví a prakticky to umizí a ono nic moc..a to to do sebe láduju každé 4h,ble :slight_smile:.Ale díky moc, snad se mimísku jinak daří dobře. :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
orlik: no mě právě doktora řekla,že mám podrážděnou dělohu a to není dobrý, proto jsem měla s okamžitou platností do postele... člověk je pořád z něčeho vyhukanej, když nemá pořádný infa :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
ircatko, jak velkou jsi mela cystu? ja byla v 9tt na punkci, pac sem mela 12cm a tlacila me uplne vsude, ted mam malou, jen 4 cm, takze to se nijak neresi, jinak to pichani je, jak psala orlik, ze se zvetsuje deloha a pokud fakt nemas krece, tak se nestrachuj, pokud chces mit klid, tak to zkonzultuj jeste s jinym dr
15. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
mariem: já měla v 6tt 13cm a pak se mi naštěstí začala změnšovat na 5cm a teďkom nevím,protože ultrazvuk mi budou dělat až v tom 20tt.punkci jsem neměla.tak uvidíme,jak mi to bude dělat dneska a když budou i křeče,zajedu k doktorovi (i když ach jo).
15. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
ircatko, mne se zvetsovala, proto mi ji radeji odsali, pokud se ti zmensuje, tak je to dobry a i v tehu se cysta, pokud neni vetsi, nez 6 cm, neresi, takze se drz a pokud by byly bolesti, radeji si skoc k dr, radeji bych vypadala jako hysterka, nez abych neco zanedbala :grinning:
15. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
díky :-*
15. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
Zdravím holky,
Marie, ja tiež čakám druhé a pohyby cítim málo.... ja som myslela, že už budem cítit kopance jak od kona :slight_smile: ako druhorodička- ale zrovna včera sa prdola vlnil, tak som sa upokojila
příští stredu idem na velký utz, už sa nemožem dočkat :wink:
15. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
Holky, dneska měl Konik výpadek serveru, že?
Jinak byla jsem na UTZ ve 20 tt. dnes- jsme v pořádku, asi o 10 dní větší, hlavička 5,5 cm, doktorka má ale nějaký blbý přístroj, a tak zkoumá pohlaví až později- takže bude pátrat příště- tj. ve 30tt- nijak mi to nevadí, jsem v euforii, že jsme zdravý, velký- stejně na růžovou nejsem a ostatní barvy jsou takové oboupohlavní.
Pohyby cítím asi 2 týdny-a moc pěkně, jsou cítít i přes břicho- ale já mám placentu na zadní stěně, takže je cítím asi dost dobře
Od minulé kontroly mám o necelé 2kg nahoře (dočista ideální přírůstek-půl kila za týden:slight_smile:
15. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
Kavku gratulace veliká...já mám 3kg navíc..ted jsem dost přibrala co jsem byla na dovče a týden doma :slight_smile:) jinak pohyby cítím ale ne nějak pravidelně..spíše každý den, uplně náhodně cítím, jak mě kopne.. :slight_smile:)
byli jsme ale u tchýně a říká jak mám velké břicho..vrrrrrr :angry:
15. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

tak hlásím,že mám nového dr. byl fakt úžasný,vypsal mi žádanku na všechno z krve,co ještě nemám ( a co moje dr. řekla,že stačí udělat později), zavolal si na výsledky na vývoj. vady a sestřičky ok ( od bývalé dr-) doplnil komentářem a určitýma číslama :slight_smile:a říkal,že vše vypadá ok,ale že mi to řekne,až bude mít podrobné výsledky. No byl fakt zlatej a napsal mi neomezený vycházky od zítřka...takže huráááááááááááááááááááááááááááááá :grinning:
15. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.