• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
lilisek no gratuluji ti uzasne vedet a on si to prevzal v pohode tu neschopenku?? Jinak ja jdu zitra na kontrolu a uvidim co mi rekne. Jinak dneska to pocasi hnus a uz mi 3 den blbne kun.
15. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
kvat gratuluji.

lulka no ja oprcka citila a ted ho moc zase necitim asik 2 dny, ale treba je to i tim ze mi tvrdne bricho no.

saron no me dneska rika manza s vtipem ty jsi tlustousek co??? :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
adaj: jo jo vyplnil papír pro sociálku,že mě přebírá do péče a tam vyloženě napsal,že neom. vycházky od ..,takže mám od nich svatý klid a pokoj, fakt pohodička :grinning:
pokud opravdu nespokojená a víš o lepším dr. tak neváhej a přejdi, já jsem fakt po kontrole spokojená :slight_smile:

a mám nahoře 3 kg :slight_smile:
15. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
lilisek no uvidime zitra. A 3 kila to neni tolik to je pekne.
15. čer 2009 v 17:42  • Odpověz
Holky pozor socialka mi poslala penize.
15. čer 2009 v 17:45  • Odpověz
kamarádka je od února na rizikovým a sociálka ji poslala peníze až začátkem května...což je teda dost strašný, to tak opravdu chodí u všech?
15. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
ircatko zalezi na kterou socialku patris.
15. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
tak to zjistím už brzy, na neschopence jsem teprve týden, ale to bude rychle pryč a bude na řadě místo zaměstnavatele sociálka...:slight_smile:..to bude radosti teda
15. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
ircatko a tvuj zamestnavatel je z Prahy??? A je to velka asociace???
15. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
adajar:jo jo, je to pražská firma a středně velká
15. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
Ahojky jen se zeptám zda se mohu i takhle kvám pozdě přidat čekám mimíska v Listopadu TP mám 10.11.
Mám dva klučíky ale bohuel mám problémy musím v pátek 19.6.jít na plodovou vodu do nemocnice v Bohunicích Brně.
Je mně 32.let pocházím z Brna ale momentálně žiju z přítelem v Blansku.
Staňa. :wink:
15. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Ahoj holky, dneska to cely den neslo, tak jen ted rychle z mobilu.
Dostala jsem vysledky z toho biochemickyho screeningu a teda taky nic moc. Mam pry nizkou hodnotu hCG, coz pry vubec nemusi nic znamenat a nebo tam muze byt nejaka vada, to jsem fakt potrebovala slyset. Takze jdu hned zitra na genetiku (znova) a mam doporuceny podrobny utz co nejdriv, nemam cekat az na toho 9.7...
Jsem zatim docela statecna, obzvlast kdyz vim kolika z vas to vyslo taky blbe, ale cervik samozrejme hloda.. a trochu bojim, bojim.
15. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
staninka: tak vítej :slight_smile:.Já jsem taky z Brna,ale 9let už žiju v Praze.

jahodarka: Ahoj statečná mamčo, je super, že jdeš takhle brzo znova na tu genetiku, aby jsi se zbytečně dlouho netrápila. Tfuj tfuj a uvidíš, budete oba zdraví jako buci :wink:.Držíme pěsti.
15. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
Jahod víš jak to dopadlo u mě a miminko je v pořádku tak se drž holka budeme na Tebe s mimškem myslet.
Staninko vítám Tě
Ircátko nechci se jich tam na úřadě zastávat, ale bohužel vím, že to nemají taky jednoduché, ale je fakt, že už měli půl roku na to aby to vyřešili a chápu, že penízky prostě člověk potřebuje. Tak třeba Tobě příjdou penízky včas. Mě teda kupodivu chodí dobře.
15. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
ircatko no snad uz je to ted lepsi tak snad to úprijde me to prislo ted o tyden dyl jinak to predtim prislo asik o 20 dnmi dyl ty 2 dny.
15. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
adel my s malých regionů jsme na tom dobře - mě přišly prašulky za květen už dneska, asi díky tomu, že už mám stejnou sazbu celý měsíc, jindy chodily 21.-22.
15. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
Moc vám děkuji za přivítání.
Jahoderko-Neboj se budu ti držet palečky já byla minulej týden na genetice kvuly té TOXOPLASMOZE a v pátek jdu na odber plodové vody a musím bít taky statečná když to tak vezmu.
Na té genetice ti nic dělat nebudou jen se zeptají na rodinu zda je nějak nemocná a udělá si graf celé rodinky.
Neboj my to zvládnem.
Prostě musíme.
Já se taky bojím ale co nadělám když mně tahle infekce postihla.
Ircatko-oc ti děkuji za přivítání.
A kde jsi bydlela v Brně já v Líšni ale už taky žiju v Blansku asi tak skoro 6.let. :wink:
15. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
adell,adajar: ahaa, tak to není tak špatný, jak zpočátku maminky vyprávěly (ty co znám a měly potíže).To je dobře,že už to začlo líp fungovat a úřady samo taky chápu, přejdou na něco novýho, co stát odsouhlasí,ale domyšlený to do konce není a pak to odnesou ti lidi tam,co s tím ani nic moc nezmůžou...:slight_smile:

stani: bydlela jsem ve Staré Líšni, mám tam stále rodinku :slight_smile:.
15. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
ahojky holky .. tak to jsem rada, ze se technika umoudrila a ze to zase funguje :slight_smile:))
jahod - neboj, a hlavne se nestresuj .. na vse se vklidu na te genetice vyptej at ti to hezky vysvetlej o co jde... a nenech se odbyt ..

ad - no tak hura, prachy dosly :slight_smile:)) si teda dali nacas.. me uzdluzej jen za kveten.. brezen a duben mi uz poslali ..

staninko vitej :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
Evat ale můj zaměstnavatel má sídlo v Praze tak si myslím, že mi penízky jdou odtamtud.
Staninko taky jsem byla na odběru plodové vody a jak jsem psala holkám dá se to zvládnout, ale ono se těžko věří až po vlastní zkušenosti to člověk zjistí sám.
Ircatko no snad už to bude fungovat lépe. On prý jim zkolabolal program a museli to tam počítat ručně což jim nezávidím protože jsme to ve škole taky počítali a byla to síla. Dokonce to kolikrát dobře neměla ani profesorka.
15. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
marsie no me prisel ten Duben tak kveten cekam az dalsi mesic no.

adel jojo zvladnout se to da to je fakt. Holky drzte mi palce zitra at mam triply ok a neopremlouvaji me na amnio. ¨¨

stani neboj se bude to v pohode. :wink:
15. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
adel já myslím že to závisí na místě bydliště, ne? kam nosíš lístek na peníze?
15. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
evak nene natom kde sidli zamestnavatel rikala mi to pani co tu byla na kontrole.
15. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
Prvniiiiii!!!!! :slight_smile:
Dobre rano maminky a miminka.
16. čer 2009 v 07:20  • Odpověz
Dobré ráno, včera to tu nějak nefungovalo, tak píšu až dnes.

Včerejší utz dopadl výborně. Viděli jsme všechny orgány, nožičky, ručičky atd. Tedy jestli pan doktor nekecal, klidně nám mohl tvrdit cokoli - poznala jsem akorát páteř, hlavičku, srdíčko a ruce a nohy. Prcek je hrozně aktivní (celý tatínek) - pořád sebou mrskal a utíkal, že ho pan doktor nemohl skoro ani změřit. Měří 16,2cm a váží 280g a je o 5 dní starší (mám posunutý termín porodu na 8.11.). A čekáme holčíčku (na 50%) - pan doktor byl srandista.
Jinak maminka je také v pořádku - vzdálenost dělohy odpovídá 20.tt a placenta je na zadní stěně.
Nastávající tatínek z toho byl celý vyjukaný, asi mu teprve tam došlo, že budeme mít skutečně miminko.
16. čer 2009 v 07:25  • Odpověz
dobre ranko,kocky.

oriku, gratuluju!

jinak holky, ja se neska probudila a uplne vsechno me boli, brnej me hnaty jako prase, to zase bude den, uz abych to tehu mela za sebou!
16. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
krasne rano holky ja jdu za 20 minut k dokymu.

Orliku gratuluji.
16. čer 2009 v 07:44  • Odpověz
Jahod, neboj to bude v pořádku. Sama víš, že ty testy nejsou spolehlivé. Budu držet palečky.

Ahoj Staninko, vítej mezi námi. Držím palečky, aby to dobře dopadlo i u vás.
16. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
ahoj holky, tak zase po ránu brzké pozdravení :slight_smile:
Situace začal být vážná, takže mi včera náramně přišlo vhod, že kůň skoro celý den nešel a já fakt poctivě seděla ne u PC, ale u učení :wink: Už mi z toho hrabe, fakt, že jo :frowning2: kapacita mozku hlásí stop stav a pozítří je potřeba, aby si něco vybavila :cry: :cry: :cry: je to trápení.

Naštěstí trochu povolil ten krk...protože vščera jsem probrečela celé dopoledne, jak to dolelo, ale asi spíš než zablokované apod. to je nastydlé...tak nevím, nahřívám, mažu, snad to bude dobrý. :slight_smile:

Tak a ted k vám:

staninka: vítej mezi námi, a přeji krásný zbytek těhotentví a ať všechno dopadne dobře :slight_smile:

jahod: držím moc palečky, ale neboj se, určitě bude všechno v pořádku, ty výsledky už byly u více špatné a nakonec z toho jsou krásná zdravá miminka. Takže se zkus co nejéně stresovat a nemyslet na to )vím, že to nejde, ale aspoň trochu).

orlik: teda tvůj popis UTZ mě nějak dojal..už se těším na příští pátek :slight_smile: super, že je vše v pořádku a gratulace k "možná" holčičce :slight_smile:
16. čer 2009 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko,
Evi lístek na peníze posílám do Prahy. Tam máme účetní.
Ad držíme s mimiškem pěstičky ať jsou triply v pořádku.¨
renat Ty už máš za chvíli státnice že pozítři co? Tak to na Tebe taky budeme s miminekm myslet, ať to všechno hravě zvládneš, vím jaké to jsou nervy a nejhorší je den před tím, ale až to budeš mít za sebou uvidíš jak si oddychneš.
Holky nevíte jak se to dělá když chci převést nemocenskou od své praktické na gyndu?
16. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.