• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
adel: jo jo už to klepe na dveře, sice jsme se zařekla nestresovat se, ale... jak volají kolegové, co jdou, byli..tak to moc nejde, vždycky mě chytne takový pocit..:frowning2: no však to znáš. ale řekla jem si opravdu, že je to zkouška jako každá jiná, jen s rozdílem, že tam není jeden, ale třeba tři... Věřím, že prcek mi pomůže :slight_smile:

Ty chceš převést nemocenskou? no tak to nevím, já to budu řešit tak, že si tuhle ukončím (mám opačný problém) - na gyndě (k 30.6. to mám na prácí na ZŠ) a nechám si napsat přímo novou od praktický - na podnikání...
Ale nevím, jak to chodí, když chceš jakoby jen převést, asi kvůli vycházkám, nebo??
16. čer 2009 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz
No praktická mi říkala, že by bylo lepší to převést na gyndu když už jakoby u ní jsem zdravá i když já teda myslela, že můžu být při těhu i u praktické, ale tak kdoví jak to je.
Vím jak to je s těmi stresy mě taky každý volal a říkal jak jsou všichni hodní a že to určitě zvládnu, ale dokud se člověk nepřesvědčí na vlastní kůži tak neuvěří.
16. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Dala jsem do albíčka dvě fotečky ze svatby, víc zatím nestíhám a hlavně čekám, až je budeme mít všechny. :grinning:
16. čer 2009 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz
Sluší Ti to. Měla si na svatbě kalhoty? Já teda měla před měsícem na svatbě šaty, ale kalhoty jsou pohodlnější to chápu.
16. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
Tak to teda nevím, jak to je, já si mylsím, že je to úplně jedno, ale nic o tom nevím. Já mám třeba te´d neshcopenku pořád psanou z nemocnice, kterou mi chtěla dr. zrušit, ale pak se mě zeptala, co dělám a nechla mě doma z důvodu riz. povolání (ale vycházky nezměnila :angry: když jsem byl u praktický, rovnou mi to řekla, že mi ji napíše...a rozhodně to nějak neřešila, ale to je asi opravdu doktor od doktora jiné.

adel: to je právě to nejhorší, když ti každý říká, že to zvládneš apod. já to mám ze všech stran a rozhodně to pro mě není vzpruha, mě spíš těší, když mi někdo řekne, že to nějak odpadne apod. protože to je neutrální...já chci věřit, že to zvládnu, ale jsem prostě realista, Vím, že ty lidi to říkají, protože zkoušky u m znají, většinou mi to fakt vyšlo, že jsem ji udělala naporpvý, ani nevím jak..ale...
No uvidíme ve čtvrtek, jdu hned ráno, v půl8 už tam musím být a jít na potítko...
16. čer 2009 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz
Jo jo měla jsem kalhoty, s šatech se moc necítím (ale teď na státnice v nich půjdu) a kalhoty mám raději, byli lněné, a fakt jsem se v nich cítila velmi dobře, byla to motorkářská svatba, takže se to ztratilo, většina byla v kůži :slight_smile:
16. čer 2009 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz
orlíku, gratuluju k dobrým výsledkům, ale co to znamená na 50 % holčička? :slight_smile: jako že nevíte nic? nebo se hezky natáčela a ty jsi nechtěně něco zahlídla? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
jinak holky díky za podporu, uvidíme co odpoledne ta genetička, ale já věřím že je brouček v pořádku
16. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
Jo renat přesně taky jsem nesnášela když už to měl člověk za sebou a tohle mi říkal. Tak už vím z jiné diskuze jak to je. Prý se na druhé straně neschopenky doktorka jen podepíše do té tabulky tam někde předá mí papíry co jsou k nemocenské a já to předám na gyndu :slight_smile:
Jo tak to je jasný na motorkářské svatbě bys v šatech vypadala poněkud zvláštně co?
16. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
Adel: aha aha, tak to není zas tak složité ( v porovnání se vším vyplňováním apod.) akrorát to člověk neví... :unamused:
s těma šatama máš pravdu, co si pamatuji, tak to bylo fakt max. o kostýmkách...apod. taťka a i manžel a spol. chlapů, co nejeli na motorce měli oblek, který pak hned sundali (na hostině:slight_smile:
16. čer 2009 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz
Jo já věděla že to jde převést, ale taky jsem se bála složitého papírování. No to věřím. To my byli na svatbě na Slovensku a přítelův brácha který se ženil musel být v obleku který měl zapnutý až do půl noci, vedro jak blízen , ale on musel prostě tam se to tak sluší tak to tak muselo být. Děs.
16. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
adel: jo jo moc dobře vím, jak to na slovenských svatbách většonou chodí, my máme 70% příbuzenstva právě tam (děda je ze slovesnka z devíti dětí) a v podstatě jen on odešel do Čech..pár jsme jich zažili a to je opravdu monster proces. Když měla teď sestra, tak tam měla taťky sestřenka zrovna taky, to byl boj, kam kdo pojede, nakonec jela teta se strejdou tam (nechápu, tady se vdávala jejich neteř..tak to je z trochu jiného kolena) a pak tam asi odjel i děda s babičkou...(a nám řekli, že mu je špatně... :frowning2: trochu tím ty vztahy pohnojili...ale to je jedno.
16. čer 2009 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz
renat jako u nás tady na Valašsku jsou ty svatby podobné co se týká některých zvyků a pití to teda musím říct, že ano, ale teda to s tím oblekem jsem nechápala tak konzervativní zase nejsme :slight_smile:
Jahod držíme pěsti
16. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
adel: tak to věřím :slight_smile: ale jak se říká, jiný kraj, jiný mrav... my když měli svatbu, tak manžel vydržel v obleku přes oběd a pak už to stejně bylo jedno...ale ne všude to chápou...
Tak já se jdu zas ponořit do opakování, dneska už poslendí okruh a zítra problémové otázky... :astonished:

Přeji všem hezký den, určitě kolem pledne ještě nakouknu, hlavně, co kontroly,ad. apod. .-)
16. čer 2009 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz
Jahod, já se dívat nechtěla, ale doktor říkal, že se podívat klidně můžu, že tam prcek pořád strká nohu, tak stejně není nic vidět. Dělal si z nás legraci s těma 50%.
16. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Čauves kočky, zdravím z ostrova Sardinek :wink:
Zrovna sedím u manži v "práci", páč mě v 8 chtěla vyhnat uklízečka z pokoje a mně se nechtělo hned ráno do města nebo se celej den smažit na pláži. Let jsme s mimísem zvládli v pohodě, dostali jsme extra pití a ptali se, jestli nechci i 2 porce jídla, tak povídám, že 2 hoďky to fakt zvládnu :grinning: Koupačka paráda, břicho je ve vodě takový srandovní, jak jakoby plave :grinning: Manža mě na letišti skoro nepoznal, prej mě za ty 3 týdny, co jsme se neviděli, narostlo břicho do mega rozměrů :sweat_smile: Takže teď mi ho furt hladí a maže a povídá si s ním, že jsem z něj celá v rozpacích :sweat_smile: Akorát by teda už taky rád věděl, jestli jí má říkat holko nebo kluku :grinning: Já jsem teď nějak naprogramovaná na chlapečka, i tady pokukuju po věcech spíš do modra, ale manža to má naopak, prej by chtěl malou bosorku, když u nich jsou samý chlapi. Tak uvidíme, co se vyloupne :slight_smile: Pohyby zatím nic, očekáváme je každým dnem. Na pupku je večer krásně poznat, kde mimís je, páč se boule přemisťuje.
Jinak vítám nové listopadovky :wink:
Jahod, dobře to dopadne :wink:
16. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
Renat tak klidné a pohodové doučení :wink:
Spaget tak si to krásně užívej.
16. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
spaaget - závidím moříčko i vzorného manžu :wink: , užívej si volna a moc děkuju!
16. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
Tak uz jsem tu teda holky clovek vas tu necha 40 minut a nestiham vas docist. Jinak jsem tu od doktora. Mam jist 3x+ magnesium a hodne odpocivat. Triplly jsou ok. A utz my nedelal. Jinak dalsi kontrola za tyden. Ted vas pujdu asik docist.

Adel prevedeni neschopenky slouzi formular a neni to tezke bud da obvodacka formular a zadost o prevedeni do pece odbornika a ty s tim pujdes na gyndu a nebo jen gyndar napise formular na socialku ze si te prevadi do pece. Kdyby neco zjistim vic a presne formulare.
16. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Ad díky budeš hodná, no ale stejně mě štve ta moje doktorka má to přece vědět ona a ne abych se o to zajímala já. A moc gratuluju k výsledkům jsem ráda, že Ti to tak dobře dopadlo.
16. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
ad - gratuluju! tak už si můžeš oddechnout?
16. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
spaaget tak gratuluji ke problemovemu letu a uplne ti zavidim more.
16. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
adell ja se zitra uvidim s kamoskou ze zdravky tak snad to bude vedet.

Jahod no ja si oddechnu az ve 30tt ted to bude pry psychicky narocne pro me rikal doktor coz muzu potvrdit no, ale zvladnu to manza me nic nenechava delat a tak.
16. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
adaj, tentokrát to už dotáhnete do zdárného konce :wink:
moře vám aspoň vyfotím(teda pokud si za ty 2 týdny aspoň jednou vzpomenu na foťák :sweat_smile: ), abyste z toho aspoň něco měly :dizzy_face:
16. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Spageet v nic jineho nedoufam.
Jinak ti to more preju vam s mimcem to prospeje a kdy se vracite??? Jinak fot hlavne sebe a brichouse.
16. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
Je já bych taky moře brala zdravě závidím :slight_smile:
Ad si silná teď ro určo zvládneš, manže je hodný že Ti pomáhá a uvidíš tak strašně to uletí, že za chvíli budeš držet uzlíček v náručí.
16. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Jo jinak jsem od minule pribrala 4 kg takze taky husty uz te vaze doma nemuzu verit. :grinning: coz je nahore za 6 tydnu 5 kg.
16. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Jejda, vodu bych si hnedle dala,alespoň malý bazének,ale doktor ne a ne mi to povolit..prvně byla cysta,s tou jsem nesměla cvičit a nic dělat.až zmizela cysta, začaly křečíky a stěma taky nesmím nic dělat..s takovou v té posteli opravdu onemocním :slight_smile:..navíc mi na ty křečíky nepomohl hořčík a dnes odpo musím do nemocnice,aby se podívali tomu onomu co zlobí na zoubek..ach jo,ale stejně,hlavně ať je mimísek ok,pak zvládnu vše..stejně jako vy všechny :slight_smile:.
Zdravím při dnešku a sluníčkový den.
16. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
adel no utika to strasne to je fakt pockej pak budu nadavat ze prenasim. :grinning: a ze se prckovi nechce ven a libi semu u me brisku. :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
ircatko neboj v nemocnici te prohlidnou.
16. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.