• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Orlíku- moje doktorka se na určování pohlaví vybodla- prostě řekla, že v tomhle týdnu by to bylo věštění (že se na to podíváme příště- tedy ve 30tt)- nějak hrozně moc mi to nevadí.
Náš prcek se taky nechtěl dát měřit (no bodejť!), tak pořád snažila vyfotit hlavičku a hrudník (nebo pas, či co)- Orlíku- máš taky změřenou hlavičku a hrudník- ona mi midra neodhadla váhu prckovu, tak bych to srovnala- náš má BPD- 51mm a AC 138 mm. Jsme taky asi týden napřed, ale neupravila mi termín porodu- a je to dobře- náš Budulínek není počatej dřív, jen je prostě velkej- má být po kom- když maminka byla 4kg 55cm Valihrach!
Jo a měl puls 132/min.
A ta jeho páteř- to bylo jak kostičky ze sardinky :grinning:
16. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Adajar, neřeš kolik jsi přibrala - každá váha váží jinak a záleží kdy a v jakém oblečení se vážíš. Mě sestřička nahnala na váhu v botách, džínách a tlusté mikině (to oblečení samo váží 1,5kg). Já se vážím vždy ráno před kontrolou a jen ve spodním prádle.
16. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
orlik nneresim jen pro pobaveni. Ona i sestricka rikala ze me hode vyrostlo bricho ze je to ok. :grinning: Holky vyfotim vam tehu saty co jsem poridila.
16. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
adajar: a jaké máš problémy, miminko zlobí?
16. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
ircatko no me tvrdne bricho a obcas tlaceni na spodek no. Jinac vse ok
16. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Orlíku, já se vážím taky doma nalačno, nahatá a pro jistotu ještě při výdechu :grinning:
Ta váha u doktorky nejen že váží jinak (samo ukazuje asi o 2-3kg víc, ale ani rozdíly na ní nejsou stejný)- ale od kontroly před měsícem mám nahoře o necelý 2 kg víc- což je pěkný- celkem tedy 6kg :dizzy_face:
16. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
kvat no vidis mas to to same co ja. :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
adajar: podívala jsem se na tvé fotečky a máš krásný bříško..to tvůj manžílek musí chrochtět blahem, má se navíc s čím mazlit (krom s tebou) :slight_smile:. Andělíček v bříšku se má určitě dobře...to je hrůza, jak je člověk hned naměkko a vlhký oči..že :sweat_smile:
16. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
irctko no manzilek si moje tehu nepripousti on se boji. :wink: A jinak se nase princezna ma dobre
16. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Adaj- no jestli ta princezna bude kluk :grinning: :grinning: :grinning:
Ircatko- mě zas včera dojal UTZ- byla jsem celej den jak zfetovaná blažeností z toho, že je mimi tak pěkný, kompletní, živý, že se hýbe, že vůbec je...
16. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
ad - princezna? :confused:
kvat - já si ještě před kontrolou a vážením narychlo oholím celé tělo a ostříhám nehty... :wink:
ircatko - máme stejný TP :slight_smile:
16. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
adajar: chápu ten strach...chápu :frowning2: ...ale naděje musí být silnější a musíme se radovat z toho co je a moc nepředvídat. A ty tušíš,že budeš mít holčičku nebo to už víš?

Adaj: utz je zázrak v tomto případě, já tu mám obrázky od začátku až po 13tt a pokaždé se mi ty oči pokropí...ale to jsou slzičky správný,ty mají být :slight_smile:
16. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
kvat tak ho jen prejmenujem ne stejnak rikam nas bojovnicek a prdelka. :grinning:

jahod predpoklad vis muj osobni. :grinning:
16. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
kvak: to o UTZ mělo být tobě, nějak mi občas vypadává mozek :slight_smile:

jahod: no jo opravdu :grinning: únor byl asi nějaký zázračný či co.A kde budeš rodit? Já se dnes ppřihlásím v Neratovicích, mám to z Líbeznic kousek
16. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Kvak, nám doktor taky říkal, že je na pohlaví brzy. Stejně nám to prcek nechtěl ukázat.
BPP máme 45mm a AP 138mm. Podle čeho odhadoval váhu vážně netuším. Ale rozměrama odpovídáme 21.týdnu. U nás nemá být prcek po kom velký - já měřím 164cm a partner 174cm. Začínám se děsit, že se geny zbláznily a mimi bude po dědečkovi (můj taťka měří 190cm).
16. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
ircatko - já jsem zaregistrovaná u apolináře, ale ještě pořád se snažím nějak vybojovat podolí, kde bohužel zrovna 23.11. začínají malovat.
na neratovice nemám nejlepší reference, ale třeba to byla jenom náhoda.. fakt je že na apolináře teď taky slyším jenom co se nepovedlo a přitom je to jedna z nejlepších porodnic, ono se možná mluví víc o těch negativech.. :unamused:
16. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Dík Orlíku, tak to náš Budulínek je hlavně asi hlavatý (už minulé měření měl pořádnou palici- hrudníček má stejný jako váš)- mankote, jestli bude mít nějakou obří palici, jak já to porodím???? :dizzy_face:
16. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Jahod, výběr porodnice je náročný. Na blbce můžeš narazit kdekoli a sestřičky a doktoři jsou taky jenom lidi a mají svoje problémy. O porodnicích taky slýchám jen to špatné, asi to bude tím, že úspěch se nepřeje a lidi rádi pomlouvají a roznášení katastrofy.
16. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
adaj, vracíme se až 26.6., takže si to tu ještě užijem. Pro jistotu jsme včera zakoupili slunečník, přece jenom už je tu 36 st.tak nechci mimíse moc vyhřívat :sweat_smile:
kvak, nakonec porodíš i obří palici, nic jiného ti nezbyde :wink:
Pro dnešek se loučím, prej už má manža vyděláno, tak razíme na obídek a plážovat :dizzy_face:
16. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Spaaget- máš recht!
16. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
jahod: všude je něco ok a něco není ok, každý máme hold jiný nároky a dle toho je pak i ta reference.já jsem prvně chtěla podolí,ale to je od nás skoro přes celou Prahu a opět jsem slyšela hodně negativ, že jsem nakonec zvolila Neratovice, které mám za rohem a na které bylo více pozitiv než negativ.Jediný co chi,aby mě odrodili a byli na mě milý a dali mi péči co má být,abychom oba byli v pořádku :slight_smile:
a přesně jak říká ORLÍK, blbci jsou všude takže jen doufat, že budeme mít štěstí na hodný lidi :slight_smile:
16. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Prohlížím si oblečení pro mimi a měli by mi zakázat zelenou barvu - jsem normálně ulítlá, každé body, tričko, dupačky se mi nejvíc líbí v zelené barvě. Na nákup musím jít s doprovodem, jinak budeme mít všechno v zelené barvě.
16. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
orlik: zelená je krásná barvička a dobrá volba :slight_smile:..a neboj,stejně od rodiny a okolí pak dostaneš barvičky i jiné,takže se to krásně vyrovná
16. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Holky, mám dotaz: co kupujete za velikost na začátek? Uvažuji o velikosti 56 a 62 - pár kousků od každého. Jsem od toho včerejšího utz tak naladěná, že chci prďouskovi taky už konečně něco koupit.
16. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahoj holky.Orlik neboj se nejsi sama já mam taky všechno dozelena.Autosedačku oblečení a chtěla jsem i kočárek,ale mam smůlu protože manža koupil na tajnocha kočárek šedooranžovej,kterej se mi nelíbí.
16. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Holky vim ze jste tu psali o Maove tak malej to dneska vzdal. :cry: :cry: :cry: :cry:
16. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
ad - kdo je to Maova? :confused:
16. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
jahod to je jedna holcina odtud a holky tady psali ze malej se narodil 23+2 no.
16. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
ty vole! :zipper_mouth: :confounded:
16. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
ad a všichni: to si člověk tu bolest Maovi nedovede ani představit... :cry:
16. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.