• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
holky, ted jsem se koukala k ni do alba, je mi to moc lito, nemam slov :frowning2:
16. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
je to smutne.
16. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
Adajar, je to hrozné. Včera jsem měla hrozný zážitek na kontrole. Ani jsem to nechtěla psát, ale pořád na to myslím. Seděli jsme v čekárně a z utz vyšla uplakaná holčina a říkala své mamince, která tam byla s ní, že jede hned do nemocnice na vyvolání potratu, že je mimi mrtvé. V tu chvíli jsem chtěla z té čekárny utéct. Když jsem vlezla do ordinace, doktor telefonoval z nemocnicí, mamina byla ve 20.týdnu a mimčo se přestalo vyvíjet v 17.tt
16. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
orlik tohle je zivot a vim jak se ta holcina citi a jak lezis a cekas co bude. Je to smutne, ale je to zivot bohuzel.
16. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
..tak za půlhodinky vyrážím do nemocnice a teda je mi úzko až až :frowning2: :cry:
16. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
ircatko neboj. Hlavne nam pak napis co a jak,.
16. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
ajaj, tak tohle je hodně bolavý... :frowning2:
16. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
jahod - posledníííííí :slight_smile:)) dnes je mi nejak blbe v noci jsem nemohla spat a proto jsem si rano proispala - vstavala jsem v 11!!!! coz je na me teda vrchol
... a zaspala jsem dnesni cviceni pro tehu :frowning2: :frowning2:

orlik - gratuluju!! gobre zpravy jsou vzdycky vitane, vid :slight_smile: a hocinku jsi chtela ne??

renatiku - hezke foto :wink: , s tim krckem to znam - neskocis si na nejakou masaz? treba by ti to pomohlo uvolnit .. to vis, leky zadny nemuzes :frowning2: :angry:

adel - k prevodu neschopenky nemusis ty nic delat .. kdyz me prevadeli z caru na gyndu jen jsem tam odevzdala cast neschopenky a ostatni si zaridi nova doktorka - vyplneny formular s prehlasenim posle na pojistovnu a socku...

spaget - tak to je fajn , ze jste vse zvladli /y - ja ti holka fakt zavidim... urcite ti tam musi byt bajecne... je jak bych si lehla do vyhrateho pisecku :slight_smile:)) no opatruj se!

ad - taky gratuluju !!!! sis oddychla vid :slight_smile:
16. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
ad: napíšu, teďkom přijel i manžílek,pojede semnou. jsem si myslela, jak mi ten hořčík a ležení nepomůže a nic se nezlepšil (ani ale bezhoršilo)..pořád doufám,že je to tím,jak smrkám a pšikám,že je třeba bříško namožený,tak občas píchne či hodí malou křeč... ale i tak se člověk bojí.
Ale díky ADAJAR, milý slovíčko a zájem vždy pohladí :-*
16. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
jezis holky to je strasny s tou Maovou - je mi z toho uplne hrozne ...
16. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
marsie hele cviceni jeste bude hlavne se vyspinkej. Jinak oddechla. A nebudem to moc resit hlavne se tim netrapte holky myslete hlavne na sebe a male prdolky.
16. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
ircatko no tak od kasle to muze byt trosku rozdrazdene a pri nejhorsim si te tam par dni nechaji.
16. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
Tak jsem udelala dalsi kolo pruzkumu a momentalne vede kocarek X-lander - orliku - jak jinak nez v zelene barve - taky jsem na nai nejaka ulitla - protoze se mi nechce mit modrej nebo ruzovej :slight_smile:
16. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
marsie hm me se zrovna moc nelibi, ale hodne lidi a znamejch ho ma. :grinning:
16. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahojky těhulky. :wink:
Tak mně zítra čeká KO v 13:00.hod a taky se pravděpodobně dozvím co nosím pod srdíčkem zda to bude děvče to nevím ale mylím si že to bude třetí kluičina.
A v Pátek na 8:00.hod odběr plodové vody.
Všem držím palečky aby testíky dopadly dobře a užívaly si těhu. :wink: :slight_smile: z vesela.
Jahodarko-neboj se té genetičky ta se jen zeptá na to kdo je v rodině nějak těžce nemocen nebo co měly za urazy a ty taky a manžel to samé se zeptá a pak tě pošle buď a to AMNIO jako mně poslaly protože neví na čem je mimísek.
JINAK MUSÍM PO 8.HODNINÁCH BRÁT ANTOBIOTIKA AŽ DO KONCE TĚHU :frowning2: A 14.DNÍ PŘED PORODEM ODEBRAT.
16. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
Tak se zeptám která zvás už ví co očekáváte za pohlaví a někdo bude mít překvápko.
Napíšete mně to děkuji. :wink: :slight_smile:
16. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
Stani proc musis brat ATB??? Ja nevim a jako nevim kdy mi to reknou no.
16. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
Adajar-Jak mně dr.zjistil proč mně to barala tu na tu TOXO krev a prej už jsem mohla bít dávno přeléčená :wink: .
Musím to brát aby se to třeba nedostalo k mimísku podle mého by to mohlo bít ono.
Snad už to mimo má odemně protilátky tak asi proto to musím brát.
16. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
staninko, já se nebojím genetiky, jdu na ní už podruhé, probrat špatné výsledky testů z biochemického screeningu, tak toho se bojím, aby bylo všechno v pořádku, na amnio mě posílat nebudou a upřímně, ani bych na něj nešla (riziko mi přijde moc velký)
16. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
marsie - u toho x-landra je dobrý, že má vážně velkou korbičku, takže ti dlouho vydrží i když byste měli macíka... :wink:
16. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
stani aha no tak to je neprijemne.

jahod no ted to proberete a budes to mit s krku no.
16. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jahoderko-Já vím že je tam docela velké riziko potratu nebo unik plodové vody ale já na ni musím jít pro ten klid duše :wink: taky bych nejraději nešla ale už mně to doporučily 4.lékaři tak raději jdu.
Budu držet palečky aby ti to vyšlo vše pořádkua to ti špatně vyšel ten tripl test to se dozvím zítra jak dopadly ale veškeré výsledky co mně dělaly byli o.k tak snad i tohle bude dobré.
16. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

adaj: tak co u dr, už jsi byla? nebo teprve půjdeš? pak hoď echo,jestli budeš měnit nebo ne :slight_smile:

je mi moc líto mayové... a kde jste to četli? :frowning2: chudák holka
16. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
lilisek no jsem byla uz rano a pozval me na dalsi tyden. takze nebudu.
16. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
Adajar-třeba to dopadne dobře musím si věřit.
Lilišek-O koho jde že je vám jí líto té Mayové.děkuji.
16. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
stani nikdo nic jineho ti nikdo nepreje.
16. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
Adajar-Já vím všem vám taky za to děkuji že jste mně mezi sebe vzaly. :wink:
16. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
tak jdu na to, za hoďku dám vědět...
16. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
:wink: Jahoderko-tak pak napiš jak jsi dopadla moc držím palečky. :slight_smile:
Bude to dobré.
16. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
jahod ja si tu na tebe pockam- :grinning:
16. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.