• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ne, nenabidla mi to, ale tam fakt byla jen mala tecicka, tak si reknu o fotku priste. jinak to vis, pritel mi vynadal, ze jsem nedonesla obrazek :unamused:
5. bře 2009 v 19:12  • Odpověz
Tak to já se aktivně hlásila když se mě dr zeptala jeslti ho chci :grinning: No jo tak dostaneš příště no :wink:

Jdu si natáhnout člověka poctivě.

Zatím pa a zítra zase juknu, co se tu děje........
5. bře 2009 v 19:24  • Odpověz
poctive odpocivej, ted to je tvoje hlavni pracovni napln :wink: pa
5. bře 2009 v 19:35  • Odpověz
no já holky jsem sice dneska 4+7 od MS, ale jsem ani ne 3 týdny od ovulace..měla jsme ji později..proto jen náznak dutinky
6. bře 2009 v 08:35  • Odpověz
Čauves

Tak mě to "domácí vězení" nějak už přestává bavit, ale co by jsme pro mímo neudělaly....že...

Sar 4+7 je jakoby 5tt nebo ne? :confused: :sweat_smile: Podle mě by ti to zítra mělo skočit na 5+0 a to se buď ten den nebo ten další počítá jako 6tt.
6. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahojky holky, můžu se k vám přidat? Pravděpodobně čekám dvojčátka a jsem po IVF :slight_smile:
6. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj holky,

tak sem si dneska vzala dovolenou - od včera mě píchá napravo v podbřišku :frowning2: mám hroznej strach - když ležim tak je to lepší, tak budu celej víkend ležet a uvidíme co řekne Dr. příští tejden...... Držte mi palce

lucy: moc moc gratuluju :slight_smile: dvojnásobné štěstíčko :slight_smile:
6. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz
Luci velká gratulace. Určo se přidej.¨
Kali neboj hezky odpočívej a ono to bude OK, že Tě pobolívá nebo píchá v bříšku je prý v pořádku roztahuje se děloha takže pokud nešpiníš nebo nekrvácíš mělo by to být OK, ale samozřejmě na sebe dávej pozor.
6. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
Kallimer mě píchalo taky asi 3 dny jakoby na pravém vaječníku a pak bylo vše v pořádku. I v noci mě to třeba vzbudilo jak mě tam ta bolest projela. A pak jako když utne a od té doby je po píchání.... :wink: Kdyby se to stupňovalo, tak klidně cinkni do špitálu, maximálně ti udělaj UTZ a bude :wink: Neboj.

Lucy ahojda :slight_smile: Taky jsem po umělém teda lépe řečeno po KET, dávali mi taky dva embroušky, ale včera blikalo "jen" jedno srdíčko, tak druhej to vzdal hned na začátku... Jsem šťastná za to jedno..... :dizzy_face:
6. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
holky moc děkuji :slight_smile:
Sanusko doktro říkal ať s tím ještě na 60% moc nepočítám, že to budou dvě, že v současné době tak spolu bojují. No uvidíme na kontrole, já osobně si nějak nedokážu ty dvojčátka moc představit, mám z nich strašnej strach jak se to dá zvládnout, bojím se že si to neužiju jak jsem si vždycky plánovala :pensive:
6. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz
Lucy neboj, zvládli to všichni zvládla bys to taky.... :wink: Já jsem si tohle taky říkala, že bych se bála, že si je tak neužiju.... ale to si člověk asi jen myslí..... Kdy jdeš na KO???
6. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
na Kontrolu jdu 17. to už by mělo být vidět něco víc i srdíčka :slight_smile: Byla jsem teď na krvi a na UTZ a byly tam takový dvě tečičky, a HCG přes 3tis 16 dní po ET, tak snad bude vše v pořádku :wink:
Tobě držím pěstičky aby bylo vše v pořádku :wink:
6. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz
Luci to bude vidět určitě, je to krásnej pohled :dizzy_face:
Já doufám, že do toho 19. mi to uteče a vše bude ok.....
6. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
Saronko, jak povida Sanuska, jsi v 5tt, az bude 5+0 - zacne 6tt, srdicko je videt nejdriv prave v 6-7tt. to je jedine dobre, zes sla na kontrolu hned, vsak vis, ze je to tam :dizzy_face:

Sanusko, to domaci vezeni te prestava bavit nejak brzo, ne? :sweat_smile: to chce nejakou peknou knizku

Kalli, udelalas dobre s tou dovolenou, odpocivej, at jste oba v poradku, hlavne se neboj. Beres utrogestan? ja jsem ho totiz brala v tom rizenem cyklu a pak, kdyz jsem volala doktorce, ze mam pozitivni testy, tak mi hned naridila, ze si ho mam brat jednou vecer. takze utros beru temer od zacatku, ted kdyz jsem byla na UTZ tak mi rekla, ze ho mam brat dal, ze pry podporuje ranne tehotenstvi

Vitej Luci, jsem rada, ze nas je vic, to je krasny - tesit se na dvojcatka :slight_smile: nase sousedka ma dvojcata a zvlada to s prehledem
6. bře 2009 v 16:14  • Odpověz
Mari no ono když to vezmu zpětně, tak domácí vězení mám od 9.2. :sweat_smile:
Po transferu jsem doma polehávala první 2-3 dny pak sem tam lehká procházka, pak do toho začali chřipky, tak jsem měla strach abych něco nechytla (beru prášky na snížení imunity), no chytla jsem stejně...manžel doma dvakrát kejchnul a mě to položilo, pak jsem se začala tak už jako že začnu pobíhat po venku a zařizovat co jsem teď zameškala no a do toh jsem včera zašpinila a musím zase doma polehávat...... :unamused: :sweat_smile:
6. bře 2009 v 17:03  • Odpověz
Sani, je mi lito, ze se takhle musis trapit, ale uznej, stoji to za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja bych taky udelala pro miminko vsecko, vydrz, snad se to brzo zlepsi a budes moct zas pobihat po venku :wink:
6. bře 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahoj,zdravim vsechny.
Dr. mi vcera potvrdila tehotenstvi po 2. ivf,ktere jsem vicemene tusila dle domacich testu.Vcera jsem podle utz byla 4+6,takze termin mi vychazi asi taky na 6.11..HCG jsem mela 3627, dr. evidentne hledala na utz druhy gestacni vacek,ale zatim byl videt jen jeden, druhy pry muze byt schovany, tak uvidime zase pristi ctvrtek.
Teďka ale přesně nevím,co zadat do profilu, aby se mi spravne spocitaly tt - ja jsem před ivf menstruaci neměla, měla jsem 3 měsíce blokaci endometriozy.
Dost se bojim propadnout velké radosti, i když samozřejmě ráda jsem... Zatím ale střízlivě :wink:.
Tak vám všem i sobě držím palce, aby vše pokračovalo, jak má.
6. bře 2009 v 18:57  • Odpověz
Evi, gratuluji! :wink:
6. bře 2009 v 18:58  • Odpověz
Evi tak výtám do "klubu IVFaček" :wink: Přes 3000 jsi měla kolikátý den po ET?????? :confused: To je dooost :dizzy_face:
No já bych to brala tak, normoš se chodí kolem 15-16 dne na transfer, tak bych zkusila od toho odečíst 14 dní a tím by ti vyšlo cca první den poslední MS - jakoby.........
Kdy jsi měla transfer????

Mari jo jo když bude vše v pořádku, tak budu doma klidně dalšší měsíc..... :wink:
6. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
Sanuska-na et jsem byla 16.2., opu byla 10.2., stimulaci jsem začala 28.1., já to nějak zkusím zadat, a uvidím, co z toho vyleze...
6. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
ahoj holky.. evi vítej do diskuse :slight_smile:ú
6. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
ahoj Saronko, tak jakpak se dneska mas? predstasvte si, citim dnes unavu, ze by tehotensky priznak? :grinning:
6. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
Sanuska-vyčetla jsem, že už se snažíte taky hezky dlouho, my cca 3 roky. Taky mám jako metu hlavně "srdčíkový utz", je to doma o nervy, už nevím, kam se vrazit. Počítala jsem, že půjdu nejpozději v pondělí do práce, ale dr. mi vyloženě doporučila být radši doma. Tak jsem znejistěla a dala na ni, když už to konečně vyšlo, ať vím, že pro to udělám maximum, pak bych si něco vyčítala. I když stát se něco může, i když jsem doma, to je jasné.
6. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
Evi já šla do práce na jeden den předevčírem a to fakt není žádná makačka a včera jak jsem viděla to špinění, tak jsem myslela, že se skácím.... už mě tam nikdo nedostane. Jak píšeš, při nejhorším nebudu mít černý svědomí..... :pensive:

Jinak teda holky jsem z těch týdnů teda zmatená.............
6. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz
Sanusko, procpak jsi zmatena?.
6. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jé Evi tak to jsme byly asi tak stejně, já jsem byla na OPU 10.2. a na ET 15.2. :wink: Ale tady mi to počítalo tak nějak blbě, tak ještě nevím co tam nastavit :wink: A kolik dní po ET jsi měla tak vysoké HCG? Já měla 16 den po ET taky přes 3tis.
Sanusko a ty chodíš do Sanusu? nebo odkud jsi?
6. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz
lucy82, já jsem měla takové hcg 17. den po et - na kontrole jsem byla 5.3., nikde v tabulkách jsem takovou hodnotu nenašla, tak nevím.
7. bře 2009 v 08:02  • Odpověz
Mari no z těch týdnů jak se začínaj počítat. V pondělí budu 6+0 a 7tt se začíná počítat od 6+0 nebo 6+1??
7. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahojky holky asik budu k vam patrit. :grinning:
7. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
Adi tak vítej :grinning: Bude nás víc, nebudem se bát porodu nic :grinning: Vykoukly na tebe // dneska? :dizzy_face:
7. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.