• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ahoj holky

vitam nove tehulky :slight_smile:

pa25ja: jak dlouho jste se snazili o miminko? ja jsem taky mela posledni MS 28.1, asi mas jinou delku cyklu, ze ti to konik spocital jinak. byla jsem na kontrole zatim jen jednou, pred 2 tydny a byl tam jen ten vacek a doktorka mi rekla, ze je mensi nez by mel byt. dalsi kontrolu mam zitra a jsem z toho strasne vystesovana - vcera vecer jsem dokonce bulela :unamused: me nejvic trapi, ze nemam temer zadne tehotenske priznaky, a jak jsi na tom ty?

Kukuco, tak to neznam...
17. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
Holky to mě neděste..Mě ti udělalo ráno asi 4 x za sebou a teď už nic. Není to tím že bych se moc pozorovala, sedím v práci prostě u pc a v místě podbřišku mi to párkrát za sebou zacuká.Svaly, jako kdybych měla nějakej tik. Zní to blbě, ale já doufám že mi zas tělo nenaznačuje že je všechno špatně..
17. bře 2009 v 10:35  • Odpověz
tak zkus zavolat k doktorce a zeptej se přímo tam...
holky je blbé chodit už ted na cvičení pro těhotné???
17. bře 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahoj holky.
Já jsem přesně jako Pa25ja a Marikap, taky poslední MS 28.1. Dneska jsem byla na kontrola. Jenže jsem akorát v noci začala špinit :angry: Doktor viděl prý i náznak srdeční činnosti, ale je to tak na hraně, musím ještě týden počkat. Zatím se to jeví o týden mladší, ale prý se tím nemám znepokojovat. Dal mi utrogestan a týdenní neschopenku. A musím čekat, za týden na kontrolu. Buď to bude v pohodě, nebo to prostě nemá tu správnou genetickou výbavu a odejde to :unamused: Čekala jsem lepší zprávy, ale co se dá dělat...
17. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
saronka co já vím, tak u nás je cvičení pro těhotné a uvádí se, že až po ukončeném 3.měsíci, už jsem to i někde četla
17. bře 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahojky holky,

vítám nové těhulky a moc jim gratuluju :slight_smile:. Jinak holky mi to o víkendu řekli rodičům (zatím jenom mejm) a bylo to super - protože sme slavili (já samo ne) a manžel přelil skleničku a mamča řekla "bacha to budou křtiny" a já "no budou" - takže fakt super :slight_smile:.

Dneska je mi zase šoufl, ale zkusim to ještě tenhle tejden v práci a když to bude k nevydržení, tak holt neschopenka, ale moc se mi nechce - uvidíme :slight_smile:

Jinak holky berete nějaký vitamínky (vzhledem k tomu, že jim jenom suchary a piškoty) tak kromě listovky sem začala brát calibrum babyplan a až to doberu, tak asi mamavit :slight_smile:.
17. bře 2009 v 11:21  • Odpověz
kall já beru ještě b-komplex, ten mi doporučili na základě výsledků z genetiky, protože mám mutace, které můžou způsobovat krevní sraženiny, stejně jako listovku, ale myslím, že i tak není špatné ho brát. dr. mi minulý týden říkala, že těchto vitamínů není nikdy dost, jsou rozpustné ve vodě, takže nadbytek jde z tebe ven
17. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
maui, tak drzim palce, aby to dopadlo vsechno dobre!!!
17. bře 2009 v 11:40  • Odpověz
maui tak snad bude vše v pohodě..držím palce
kalli beru femibion 800 doporučeno od doktorky
17. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz
Tak jázatím jenom listovku, počkám na to co mi řekne Mudra. Zvažuji Mamavit, ale je pravda, že já baštím zatím pořád stejně (snad zdravě). tak nevím, ael snad mám vše. I když asimi něco chybí, když mne bolí tak ty svaly :rolling_eyes:

Jéé Kall, tak už to máte oznámeno :dizzy_face: U nás to ví jenom manžel a teď už i moje ségra. Jela ráno do Prahy a ptala se.,zda chci něco dovézt,tak jsem řekla že dudlík :grinning: Chvilku nechápala, ale potom radost :slight_smile: Akorát mě tršku vyděsila, že teď kolem ní všichni potratili (v průběhu roku asi tři kamarádky), tak mám trošku strach... Holky, já už bych tak chtěla srdícko :frowning2:
17. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz
Maui, urcite to bude dobry, odpocivej a mysli jenom pozitivne :slight_smile: drzim palce

Kalli, beru od zacatku utrogestan a mamavit
17. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
Cirr, to mi povidej, ja ted mam tak desny strach z te zitrejsi kontroly... ale porad doufam, ze srdicko bude, proc by taky nebylo?... :sweat_smile:
17. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz
Mari, budu na tebe zitra moc myslet, urcite mimi bude v porádku a srdce bude bít jako zvon :dizzy_face: A máš pravdu, proc by vlastně nemelo? :sweat_smile: Zbytečně si lámeme s tím hlavu a stresujeme se a to pro mimi neni dobre.
17. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz
Marikap: srdíčko určitě bude krásně tlouct uvidíš - hlavně myslet pozitivně :wink: ale nemysli si - mě taky přepadne strach, jestli je všechno ok
17. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj holky, vítám nováčky a stráášně gratuluji, já byla včera u doktorky, takže těhu je potvrzené, zatím jen gestační váček, na srdíčko je moc brzo, dostala neschopenku, zatím bez vycházek a na kontrolu jdu za týden, tak uvidíme jak to dopadne :slight_smile:
Mari tobě budu držet pěstičky na zítřejší kontrolu, a uvidíš srdíčko tam bude!!, Já chcí taky :slight_smile:
17. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ve čtvrtek jdu na krev jestli mi stouplo hcg a v pátek na utz..ael snad už tam bude fazolka s tečkou :slight_smile:
17. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
holky, dekuji moc :dizzy_face: zitra hned po kontrole napisu jak jsem dopadla
17. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahojky, dnes jsem byla na odběru a už teď se klepu na výsledky.
Já jsem na neschopence už 4 týdny. Před rokem jsem prodělala mononukléozu a ta se u mě projevovala únavou a zvýšenou teplotou, tak jsem šla k obvodnímu a ten mě nechal doma. Řekla jsem mu, že jsem možná těhotná, tak mi pro jistotu udělal krevní testy na mononukleózu a jaterní testy a máš vše v pořádku. :slight_smile:
Jsem ráda, že na to nejsem sama, díky.
17. bře 2009 v 15:25  • Odpověz
marikap: těhotenské příznaky mám, ale nejsou tak hrozné. Délku cyklu mám okolo 30 dnů, tak asi proto to mám o kousíček posunuté. Držím pěsti!:slight_smile:
17. bře 2009 v 16:31  • Odpověz
Ahojky, tak máme potvrzeny dvě srdíčka :slight_smile: Na fotečku se můžete podívat v Albíčku :slight_smile:
17. bře 2009 v 19:41  • Odpověz
Lucy, velka dvojita gratulace! :slight_smile:
17. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
Mari děkuji, je to super pocit, no snad to vše zvládnu to dvojité štěstíčko :wink:
17. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
Lucy, to vis ze zvladnes :wink:
17. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
Lucy no krása super, gratulka :grinning: :slight_smile:

Mari tobě držím pěst, neboj vše budeok :wink:

Mě je zase divně divně, tak tady jsem jak lazárek. Já jdu na KO pozítří, tak snad přijdu zase s dobrýma zprávama.

Tady je jedna super stránka :slight_smile:

http://www.tehotenstvi.academy.sk/index.php
17. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
A teď nevím, jestli jsem ji už nevkkládala :grinning: Nevadí opakování matka moudrosti :grinning:
17. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
Sanusko, diky :slight_smile: ten odkaz vidim poprve
17. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
Sanusko super odkaz, jsem si poplakala když jsem četla co ty naše miminka zlvádají :slight_smile:
A mě je zase zle, pomooooc, holky co vám zabírá???
17. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz
Taky jsem si početla :dizzy_face: ataky je mi špatně :frowning2: a to jsem myslela, že nevolnosti jsou ráno.... :cry: jdu to zkusit zaspat... :slight_smile:
17. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jé, jak vám závidím ty nevolnosti..Mám pocit že i kromě občas zabolení podbřišku nic není..tak jdou černý myšlenky, jestli se těhu nezastavilo..Necítím se skoro jako těhotná a kontrola až 31.3 :frowning2:
18. bře 2009 v 08:12  • Odpověz
Dobré ráno, gratuluji Lucy k dvojčátkům, není nic lepšího a neboj všechno zvládneš :grinning: , já jsem z dvojčat a fakt není nic lepšího než takovou osůbku mít stále na blízku, fakt super
18. bře 2009 v 08:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.