• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Jahod-To já taky si na tebe počkám jak jsi dopadla.
16. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
jinak ircatko a staninka vítejte :slight_smile:

staninka: jde o holčinu,která už má za sebou dost potratů :frowning2: je mi jí moc líto..tolik jsem jí držela palce,aby to vyšlo

adaj: no tak to pak ok :slight_smile:
16. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
Tak jsem zpátky:
nižší hodnoty hCG prý nemůžou znamenat žádné vrozené vady pouze jsou tam vyšší gynekologicko-porodnická rizika, jako např. předčasný porod apod., takže se mám víc hlídat a jinak je to prý ok, nehledě na to, že i při tom prvním screeningu jsem měla hCG nižší než je průměr a když si vzpomenu jak jsem si dělala těhutesty a druhá čárka byla pořád jenom úplně slabounká, tak je prý možné, že hCG mám nižší po celou dobu porodu.
Uff, to mi teda spadnul kámen ze srdce!!!
Každopádně díky za podporu!
16. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
Jahod-tak to je dobré že ti spadl kámen ze sdíčka a že mimísek je O.K :wink:
Lilišku-tak to je mně té holčiny taky moc líto že se jim to zase pokazilo to je strašné :frowning2:
16. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
Jahodarko - super zpráva.
Všechny moc zdravím.
Já měla parádní víkend - ušla jsem 6 km jako nic a cítila jsem se dobře.
16. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
holky té holčiny je mi moc líto - tohle je asi to nejhorší v životě co se může stát. Snad je velká bojovnice a zvládne to.
16. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
Saze-Moc bych jí to taky přála.
Chodím ještě do více dizkusí a na září 2009.se před necelím měsícem narodil chlapeček zdoti malou váhou pouhích 650.g je to prej bojovníček tak snad to vše zvládne.
16. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
Ahoj Staninko - vítej mezi námi. Jojo je to děs.
16. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
Saze-Moc děkuji za přítání. :slight_smile:
Je to strašné co se kolem nás děje furt nějaké problémy a co se týká miminek to je ještě horší. :frowning2:
16. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
lilisek no dneska to bylo lepsi no.

Jahod no tak to je uzasne a gratuluji.
16. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
Ahoj holky..
stani, byla jsem na plodovce min. týden a je to fakt uplně v pohodě..nebolelo to..držím moc palce..bude to v pohodě..uvidíš :slight_smile:)
16. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
saze ahojky tedak 6km bych asik nedala teda ted.
16. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
ahojky - ja jsem holky dneska cela marna .. v noci jsem se nevyspala... furt jsem chodila na zachod a pak nemohla usnout... pak jsem zase chrapala do 11 no uplne rozhozenej den! Ted jsem "obedvala" - no na palici .. a jeste jsem dostala depku.. ten pribeh maovy, pak tady nekdo psal, jak se mimi prestalo v 17tt vyvijet a prisli na to az ve 20tt... no hruza .. mam z toho vseho depku!!
16. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
Saronko-Moc ti děkuji za podržení a že jsi mně napsala tohle info. :wink:
To my šly před 3.tejdny 10.5 kilometru jen mně bolely nohy a v neděly 5-6.kilometru. :wink:
16. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
saron - :slight_smile:) no tak to rada slysim .. a kdy budou vysledky? za 14 dni??
16. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
saronko-A nechala jsi si říci co je to za pohlaví a už víš předběžné výsledky nebo zatím ne. :slight_smile:
Děkuji.
16. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
marsie, já jsem z toho všeho taky dneska nějaká špatná, tak si asi půjdu za chvilku zacvičit, abych si vyplavila nějaké endorfínky.., jenom doufám, že se zase po dnešku nebudu bát, abych se nehýbala moc.. :unamused:
16. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
jahod gratulujuuu to je super..
no já dostala hned druhý den výsledky na ten downuv syndrom, a zbytek bude v pondělí.. ale věřím, že už to bude ok.jinak na ultrazvuku před odběrem nám řekli holčičku a hned druhý den z plodovky, když jsem si volala na výsledky DS tak nám to potvrdili.
Holky, kdy bych tak mohla začít chodit po tom odběru cvičit??
16. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
Saronko-tak to jsi měla docela rychlé výsledky z té plodovky já to budu vše vědět za necelích 14.dnu od plodovky a pak mně domu dojde celej vísledek z toho.
tak to je krásné že budeš mít holčičku taky si jí moc přeji aby tam byla schovaná :wink: :slight_smile:
16. čer 2009 v 15:59  • Odpověz
Jahod gratulace, jdi si hezky zacvičit - budeš se cítit skvěle. Cvičení pro těhule ti rozhodně neublíží. Já byla včera a byla tam s náma holčina, která má termín za 14 dní a cvičela s námi skoro všechno.
16. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
saron, díky, já myslím že po amnio doporučují cca 14 dní fyzický klid, ne?
16. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
no já jsem se přímo toho doktora ptala, prý není potřeba ležet, jen nezvedat těžké věci, a i řekl, že můžu chodit na procházky a tak.. vůbec mě břicho nebolelo ani netvrdlo...normálně jsem doma fungovala, jen jsem negruntovala :slight_smile: jen třebas nádobí, uvařit a tak :slight_smile:)
16. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
Saronko-tak bych si ráda pak šla na břišní tance ale raději to na chvílu vzdám a pujdu až ten měsíc po zákroku.
Jinak já mám doma kluky tak potřebuji chvílu mít klídek oni jsou někdy jak čertíci :grinning:
16. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
stani to věřím jinak jsem ti psala do IP..
No zeptám se v pátek doktorky až půjdu na kontrolu :slight_smile:)
16. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
ahoječky, koukám, dneska jste krásně povídavý, už tu min.15min dočítám :slight_smile:... z mnoha zpráviček jde vidět to hezký pozitivum a bojovnost-to je ono, to prostě musí být :wink:
16. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
Marsie - hele je to děs , ale hodně lidí má pohodové těhu a porod a zdravé mimčo a u nás to samozřejmě nebude jiné. Člověk když ty diskuze čte musí si říkat to bude dobrý jinak by se zbláznil .
16. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
AAA další nová listopadovka - vítej u nás.
16. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
saronko-taky tam máš odemně zprávičku.
16. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
saze - ja vim .. ja mam proste dneska blbou naladu .. se mi chce i plakat ..

jahod - kam chodis cvicit??? je to tam dobry??? - ja obcas zajdu na Zlicin, kdyz teda nezaspim jako dnes .. cvici se ut a ct
16. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
Taky ybch si šla zacvičit ale do bazenu hodně ráda plavu :slight_smile: :wink:
16. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.