• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Marsie - to nás přepadne každou věř tomu. Já to mám někdy také a holky také. Vem si knížku a jdi třeba číst. Já teď čtu Woodovou a je to super.
16. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
Já teda taky někdy ráda čtu ale těĎ se musím pustit do autoškoly na barák to potřebuji to auto.
16. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
saron za 14 dni po odberu plodovky. No ja bouzel cviceni mam zakazane takze smula. A obcas bych potrebovala.
16. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
ircatko a co v nemocnicic???
16. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
stani no jako jeste ze uz mam ridicak davno hotovi jinak bych se bez auta zblaznila.
16. čer 2009 v 16:51  • Odpověz
Adajar-Jsem prostě líná se na to podívat a když někam potřebuji jezdí autobusy a vlaky všude se sněma dostanu.
A taky přítel má auto tak jezdí výhradně on. :wink:
Já prostě musím si ho udělat přesto už nejde vlak.
Bojím se toho že to neudělám hned na poprvé. :confounded: a budu to dělat na vícekrát.
16. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
sharonko mě doporučili po plodovce 14 dnů necvičit jak píse Ad
16. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
Adellaindo-Taky si myslím že mně to nedoporučí nejmín 14.dní necvičit.
uvidíme v ten pátek jak tam dopadnu na tom vyšetření.

Tak já vás pro dnešek loučím a jdem chvílu ven na písek.

Zítra jdu na běžnou KO. do rizikové poradny do Brna na Obilnák kam chodím a budu celé těhu mně hlídat.
tak jak jen to bude možné naíšu vám až večer jdu na 13:00.hod.
A taky se dozvím výsledky z Tripl testu tak snad dopadnou dobře. :wink: :slight_smile:
16. čer 2009 v 17:03  • Odpověz
jahod: tak to gratuluju, já si dneska vyzvedla papíry od svojí dr, a dám je novému dr,až k němu zas půjdu :slight_smile: takže jsem zkoukla výsledky přesně z prvního trimestru a výsledek negativní, down 1:4000 a riziko NTD 1:6000 :slight_smile: a to mi tam napsali,že očekávané riziko vzhledem k věku matky ( 29 ) by mělo být 1:1000,takže naše holčička je prostě zdravá jak řípa a překonala očekávání dr :grinning:
16. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
Dočítám a jsem z toho poněkud... No není mi dobře. Ta maova, počtvrté za sebou... to už bych si házela mašli... Ach jo.

Holky, chtěla jsem se zeptat - máte některá pocit, že cítíte mimísův tep přes břicho? Mně se to asi třikrát stalo, říkala jsem si, že je to blbost, protože mám poměrně silnou izolaci :slight_smile: , ale muž tvrdí, že to cítil taky - nezávisle na mně, vůbec jsem mu o tom neříkala. Tak si říkám, jestli jsme oba magoři, nebo jestli když se Plivník nějak dobře natočí - třeba hlavou, nemá srostlé švy lebeční, tam by to mohlo tepat docela silně...?
16. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
ahoj rivko .. - me se to taky stalo .. kdyz lezis v klidu a treba zatajis dech tak krome sveho pomalejsiho se brisko klepe v jeho rytmu .. teda pokud mi nehrabe tak to mam taky :slight_smile:)
ale jinak jak holky pisou zadny pohyby nemam .. jen obcas me kopne do vajecniku az ve me hrkne ale jinak nic ..
16. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
rivko a marsie, já to mám taky, ale myslela jsem si, že jsou to nějaký moje tiky..., jinak já už teď zase několik dní taky nic necítím, tak nevím jestli to bylo ono...
marsie - cvičit chodím sem http://www.energystudio.cz/, teda já chodím na tu pobočku na p2, na p1 jsem ještě nebyla, chodila jsem sem už na powerjogu před těhu a moc se mi to tam líbí, čisťounký, voňavý a moc fajn lidi, teď jsem ke gravidjoze přidala i cvičení pro těhotný a to je taky moc fajn, rozhodně víc jako cvičení než jako válení břicha po zemi.. :slight_smile: budeš chodit se mnou? :slight_smile:
16. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
lill - děkuju. já mám výsledky taky dobrý - M.Down nižší než 1 z 50000 a NTD 1 z 1100, ale to hCG mám jenom 0,34 a prý by mělo být 0,5 a výš, ale zase ne moc výš, protože tam je zase podezření na M. Down..., takže vlastně ta lepší varianta. :wink:
16. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
Jahod - ale ono prý je to ze začátku normální, že třeba několik dní nic a pak se zase začne ozývat :slight_smile:

I když u pohybů by mě to taky zajímalo - u něčeho jsem si jistá, že to jsou střeva, u něčeho tak napůl, ale některé věci se dějí v místech, kde střeva rozhodně nemám, a úplně jinak. Ovšem jako prvorodička bych měla poslušně čekat do dvacátého týdne, tak teda nevím :sweat_smile:
16. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
Riv- podle UTZ má náš Valihrach puls přes 130- tak jestli to v týhle rychlosti cosi tepe, tak to Plivník být může- možná tluče hlavou o zeď (jako Arnoštek Něžném barbarovi :dizzy_face:
16. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
Jinak mě Valihrach kope do močáku a do střev a rozradostní ho, když se pořádně najím- on má takové přízemní radosti...
16. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Ahoj sazi :slight_smile:
16. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
adajar: no bylo to tam trochu hektický a neorganizovaný, ale pan doktor mi řekl, ať jsem v klidu, že ta děloha prostě roste a vše kolem je opravdu podrážděný, takže ty křečíky neznamenají nic špatnýho...tak mi nezbývá než věřit a být spokojená (i když si vyber, gynda ti řekne to není ok a musí Mg zabrat a v nemocnici ti řeknou ok)..ale člověk raději věří tomu ok :slight_smile:
16. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
lilisek: tak to je naprosto paráda, prdelka zdravá, co víc si přát :slight_smile:..
16. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
rivko a ost.: jéé,já to mám taky, ale myslela jsem si, že se mi to tam třepe jen tak, že si to vsugerovávám..a ono neeee :slight_smile:
16. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
rivko, mne se to stalo taky, hlavne kdyz lezim na brise, tak normalne chvilema citim tep :slight_smile:

ircatko, super, ze jsi v poradku, myslela sem na tebe :slight_smile:
16. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím a vítam nové tehulky :slight_smile:
ešte pred pár dňami som mala malý pupek a behom asi 2-3 mi uplne nabobtnalo a už fakt neutajím, že som tehotná. V sobotu ideme na svatbu, tak snad nebudem ako bublina a tie kalhoty, čo si plánujem obliect ešte na seba natiahnem...
16. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
riv to co píšeš se mi stané když jdu spát a hned jak si lehnu hlavvně když ležím na zádech tak mám taky takový pocit, že je to tep miminka takže si myslím, že ses nezbláznila a nic takového, že je to možné.
16. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
mari: díky, člověk s prvním mimčem prostě opravdu neví, co je ok a co není.Ale když je tedy vše ok, hnedle jdu zítra prát, žehlit a taky musím pořádně poklidit ( i kyž manžílek o víkendu alespoň vysával a uklízel zahradu)...no tak nevím,jestli bych ještě to ležení chvíli nesnesla :slight_smile: :wink: :grinning:
16. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Holky, jen oznamuju, že jsem konečně něco dala do alba- jsou to fotky ze včerejšího UTZ
16. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
Krásné ráno všem a hlavně pohodu, dnes má být příjemně hezky :-*
17. čer 2009 v 07:17  • Odpověz
Včera jsme si s manžílkem dali horkou pěnovou koupel a krásně se mi uvolnilo bříško a vůbec celé tělo..tak doporučuji všem :slight_smile:
17. čer 2009 v 07:18  • Odpověz
Dobré ráno,

ircatko ty jsi ranní ptáče. Já sice pracuji od 7 ale tak do 8 hodin se snažím probrat. Uvolnit bych se taky potřebovala. Včera jsme uvolnili pouze naší peněžence - objednali jsme nový obývák + jídelní kout.
17. čer 2009 v 07:30  • Odpověz
Ahoj holky, kolipak jste pribraly? Ja jen tak 2,5 kg a mam divny strach jestli to neni malo... Hlady netrpim, ale ze bych jedla za dva to taky ne, nemam ty spravny chute...
17. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
Dobré ráno holky, dneska asi prvně a naposled přeji hezký den, už jsme na nervy, dnešek poslendí den na to narvat ještě něco do hlavy... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Od pěti jsme se převalovala, po hodině jsem usnula, ale nic moc...Dnes jdou mé kolegyně...tak jsem zvědavá...

Didi: vůbec se neboj, zálží na mnoha faktorech...já mám nahoře zatím 3,5kg a je to v normě, posle grafu, co mám v průkajdě. I holky mysoím tady mají půus mínus stejně, ono to ještě naroste...miminku určitě nic něchybí.
17. čer 2009 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.