• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
orlik: pokud je co uvolnit z pěněženky, pak je třeba si dělat radost...a obyváček s jídelnou vám bude dělat radost ještě hooodně dlouho

didi: já zatím nic nepřibrala, protože jsem přibrala před otěhotněním a s těhotenstvím jsme začala víc pravidelně jíst a tak to zatím zůstalo beze změny..ale vzhledem k tomu, že většinou přibírám i ze vzduchu, tak to nebude dlouho trvat a váha poletí nahoru..kór teď,když jsem doma a věčně v posteli bez pohybu (krom záchodovýho)
17. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
renat: prosím zasvěť mě, copak děláš za zkoušky?... aby ta psycho podpora pro tebe byla cílená :slight_smile:
17. čer 2009 v 07:52  • Odpověz
irco: zítra dělám státnice z geografie :frowning2:

Teda to je super, že si ještě nic nepřibrala, jo jo pravidelná strava dělá svý :slight_smile: miminko určitě nestádá :wink:
17. čer 2009 v 08:06  •  2 děti  • Odpověz
renat: skláním se, klobouk dolů...já nejsem schopná vzít ani knihu angličtiny a pokračovat v procvičování, natož dělat nějaké zkoušky a ještě jako těhulka..opravdu SMEKÁM..a samo hlavně držím pěsti, jste na to dva, tak plnou parou vpřed :wink:
17. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
děkuji :slight_smile: tak jí valím... večer možná nakouknu, co je nového...
17. čer 2009 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz
Renat, dneska už to nepřeháněj, ať se ti to všechno nepomotá. Mluvím z vlastní zkušenosti. Zajdi si na procházku, kup si něco hezkýho a snaž se na to moc nemyslet. Budu držet palečky, ale ty jsi určitě šikovná holka a zvládneš to.

Co se týče váhy - mám nahoře 4kg - ale ty jsou v bříšku a v prsou, tak se moc netrápím.
17. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
didi, bud rada :slight_smile: moje kamaradka je v 8. mesici a pribrala jen 10 kg, ja sem do ted pribrala plus minus 5 kg :frowning2: a v minulym tehu sem pribrala celych 40
17. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
jinak dobre ranko vsem, kubik sem rano odvezla do jesli a mam az do 12 volno, tak se jdu nalozit do vany, udelat si nehty a pohodicka
17. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
dobre rano!
renatiku .. klid, hlavne zadnou paniku - nejak to vzdycky dopadne , tak proc se stresovat, ne?

dnes ma byt krasne pocasi a je fakt , ze od rana je tu slunicko ... oproti vcerejsku jsem dnes aktivni uz od rana .. ted jdu ven si dat kavu :slight_smile:) a mam novou knizku (ad proti depkovou, jak jsi mi radila)
17. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
Marsie, ty trpíš depresema nebo je to jen špatná nálada způsobená těhu hormonama?
17. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Já mám nahoře asi 6 kg- taky ale v břiše a v prsou- nijak nešpekatím, takže dobrý. V pondělí mi přišel balík s látkovýma plenama- jsem nadšená, asi budu ten blázen, co se baví diskusema o látkovkách :dizzy_face:
17. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahojík holky :wink: Přišla jsem na Vás juknout co je nového :wink:

Holky už všechny cítíte pohyby? Já ještě ne, nebo je asi nepoznám, nebo nevím :unamused: Zítra jdu na velký UTZ tak snad bude vše v pořádku
17. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Jo a jinak já mám nohoře asi tak 9 kilo :grinning: :angry:
17. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

kvak: krásný fotečka :slight_smile:))

renat: žádný stresy,dobře to dopadne,uvidíš,všechny Ti budem držet palce

didi: buď v klidu, já zatím přibrala 3 kg a dr nic neříkal,takže je to v pohodě :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Kvak, konečně nějaké fotka. A kdy uvidíme tebe osobně?

Asi za hodinu začínají pohovory na moji zástupkyni - jsem z toho nějaká nesvá. Začínám si uvědomovat, jak to utíká a že za 5 měsíců už tu s námi bude prďousek.
17. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
ahoj maminky,
orlíku - já chci taky nástupkyni!!! :slight_smile:
17. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Tak mi právě volal doktor, že prý mám nižší hcg, takže genetika a pak se uvidí, jestli amnio (kterému se bráním zuby nehty). :angry: Takže letím pro výsledky...
17. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
Jahod, tak já vyberu nějakou i pro tebe. Máš nějaké speciální požadavky?

Rivko, to bude v pořádku.
17. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
Doufám - ostatně, prý ty hodnoty jsou ještě v normě, jen nižší. Ale stejně, začala jsem chápat výrok "a zastavilo se mu srdce". No nic, zrovna teď nemá smysl se stresovat, bo tím ničemu nepomůžu. Plivník prospívá a hotovo!!! :slight_smile:
17. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
rivko, zachovej klid, já to řešila včera - hCG má být do 0,50 a já mám 0,34 - miminko je v naprostém pořádku, jenom na sebe musíš dávat většího majzla
17. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
orlíku, potřebovala bych ekonoma alespoň na 3-4 hodinky denně (klidně to může dělat z domova, takže Tábor není překážka) :wink:
17. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Jahod, tak já se pokusím.
17. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Orli - dík :sunglasses:
17. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahoj :wink:
Co je tady nového, něco potvrzené pohlaví? :confused: :sweat_smile:
Nějak v posledních dnech nestíhám, Beatka je nachlazená,ale dnes jsme spolu byly v solné jeskyni a je nadšená, tak začneme chodit pravidelně. Jinak mám nějaké "pracovní" povinnosti, ale ne v zaměstnání, předávám účetnictví a všechny podklady u nás v domě, angažuji se totiž ve správě domu, takže se toho teď nakupilo víc....
17. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
Nahoře mám 4,5kg, týden se váha nehla, naštěstí :wink:
A příští týden jedu na 4 dny na relaxační pobyt do Luhačovic, takže si budu užívat se skorošvagrovou a hlavně mě budou obskakovat jiní. A hlavně jedu bez dítěte, pokud nepočítám to v břiše, takže si budu užívat "svobody" :grinning:
17. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jednu novinku už vidím, Kvakulka má album, ještě to břicho bychom rády viděly :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
Chm. Tak jsem se vrátila s výsledky a moc moudrá z toho nejsem. Prý zvýšené riziko DS, ale jen vzhledem k věku (a nějakých 700:1). Budiž. Ale že se zkouším objednat na genetiku a oni mi řeknou jó, pani, my máme obsazeno do července... Takže jdu hledat, kde se to v Praze dělá... Pane pane prosimvás, kde seženu pomoranče??? :grinning:
17. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
rivko, já byla u MUDr. Židovské, - ambulance lékařské genetiky, Sokolská 35, P2 - tel. 224941033 nebo 737198841
17. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
jo, proč to píšu, vzala mě hned druhý den
17. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
Taky jsem byla na genetice hned po výsledních :wink:
17. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.