• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Jojó, i břicheňu vyfotím...
Riv- myslela jsem, že při sníženým Hcg je naopak menší riziko DS- neb DS se pojí se zvýšeným Hcg- brala bych to tak, že dítě je zdravý, jen já jsem moc stará (to jak to srovnávají s věkem) :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
Do těch výsledků se opravdu promítá věk, člověk se pak zbytečně stresuje.
17. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
Já bych mohla mít vzhledem k věku riziko DS 1:350, no ale měla jsem 1:50000, takže naštěstí mě ten stres minul...
17. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
Díky za telefon, zavolám tam.
Ad výsledky - jo, já jsem si taky myslela, že snížené hcg je menší riziko DS - a tak tomu nerozumím, bo jsem vyčetla, že by naopak mělo být riziko trisomie 18 (jiné ošklivé vady), a to mám 1:10000. DS mám 1:9738 a podle věku 1:796. Mimochodem, v Gennetu mě taky nechtěli vzít, že je brzo.
17. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
Tak to tě, Riv, snad ani na amnio posílat nebudou, ne? To mi příjde jako hodně mal riziko- prý ve 2. trimestru jsou tyhle screeningy ještě častěji falešný než v tom prvním...
17. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
Pokud by vyšel špatně ultrazvuk, tak prý chtějí. To ovšem nechci já. Protože k MÝMU Plivníkovi NIKDO žádnou dlouhou jehlu strkat teda nebude!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: (Při tomhle riziku mi to momentálně připadá jako blbost, tam jít. Uvidíme po uzv, ale moc nepočítám, že by se můj názor výrazně změnil.)
17. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
Pozoruhodné, tak jsem volala na tu Sokolskou a odeslala mě k Apolináři. To jsem z toho blázen... :astonished:
17. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
Ahojky holky ja dneska cestuji jsem u mamky jelikoz tady liítam po doktorech no. Zubare uz mam za sebou, ale jeste musim jednou 2 kaziky mi tam zustali. Jinak ty tripply byvaji holky z 40% falesne. Takze vklidku. Jinak za 14 dni me ceka velky UTZ.
17. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
Tak a teď jsem se objednala na pátek k Apolináři. Sestra na odstřel (Hele, a co sou to ty márkry? Jo, je těhotná... Jé, ahoj Blani! Hm.... hm... no tak teda přijďte v pátek...), tak jsem zvědavá:grinning:
17. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
Rivka, kamoška ide na genetiku do Podolí, tak skús zavolat tam
17. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
adaj: já jdu za 3 týdny :slight_smile: no už se moc těším, poprvý půjde i drahá polovička :grinning:

rivka: koukám dobrý zkušenosti s objednáváním :slight_smile:
17. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
rivka takze vtipna sestra rikas???

lilisek no manza byl i na tom ve 12tt no. A jinak holky me asik vyskocilo bricho me vsichni zastavujou a ptaj se kdy to bude a co to bude. :grinning:
17. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
ad - mně přijde, že mi teď břicho roste přes noc, ráno se vzbudím a je zase větší než včera...
17. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
Béé :cry: :cry: :cry: jsem totálně v tranzu, už nic neodkážu naravt do halvy, tak na to prdím...asi to stejně nemá cenu. Ráno si ještě chci něco málo přečíst, jen pro jistotu a pak to nechám asi náhodě a štěstí, budu mooooc doufat, že budou mít dobrou náladu, já už to chci mít asi hlavně za sebou.
Už z toho brečím, dnešek jsem měla vydatný, dva rohlíky, jogurt a kýbl zmrzliny.... :astonished: ale teď to nějak neřeším...
17. čer 2009 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz
Renat, neboj - takhle jsem chodila na všecky zkoušky, ono to vyplave z hloubky, i když se ti to teď nezdá :wink: A zmrzka je úplně nejlepší na studium - zásobí tělo cukrem, takže je víc v pohodě a výkonné, ale nezatíží žaludek. Každou noc před zkouškou jsem trávila s kafem a čokoládou, ta má podobný oučinky :slight_smile:

Adajar - tak tak, supr. No, snad to nebude mít vliv na funkci rostlináře... :grinning:
17. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
riv: No já jsem to měla naopak, ze zkoušek jsme si nikdy nic nedělala, nevím, proč tuhle tolik dramatizuji /vím to, ale nemůžu za to/, je to přece taky zkouška, jasně, že trochu na vyšší úrovni, ale ....
Zmrzka byla super :slight_smile: i sčoko polevou :wink:
17. čer 2009 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz
Riv: co si studovala?? smím-li se ptát?! :wink:
17. čer 2009 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky těhulky :slight_smile: .
Tak jsem se vrátila z Brna a taky z KO.
Veškeré výsledky z Tripl testu dopadly velice dobře vše je O.K
A taky jsem byla na ULTR máme tam schovaného třetího klučíka asi mně holčička není souzená :frowning2: ale nevadí hlavní že to bude zdravé nic jiného mně v tuhle chvílu nezajímá než jen tohle.
Jinak vážíme 260.g fotečku bohužel nemám malej se tam tolik hemžil že to nešlo ho nafotit prej mně slibuje že příště bude moc pěkná fotka.
Jinak se zítra musím obědnat na Kardiologie je to na srdíčko ultr tak zítra tam musím zavolat a obědnat se za necelích 14.dní.
17. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
Rivko, s takovými výsledky osobně nevidím důvod pro odběr plodové vody :confused: Maximálně tě objednají na podrobný genetický UTZ...
17. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
Renat už se na to vykašli mě to učení poslední den před státnicema taky nešlo nic do hlavy a měla jsem pocit, že nic neumím, ale drž se my všechny tady na Tebe budeme myslet i s mimišky takže to půjde.
Já dnes byla v poradně. Miminko je ukázkové odpovídá přesně 21+3 což dnes taky jsem, doktor říkal, že se nálo kdy stane aby se miminko vyvíjelo přesně na den. Jinak mě chválil, že je dobře, že nechceme znát pohlaví, ale dorazila mě sestřička která mi řekla, že se na mě a hlavně na pohlaví chodí ptát tchýně. Ona tam kde je i doktor totiž pracuje v lékarně. Tak jsem jí samozřejmě řekla ať jí nic neříká. Fakt mě naštvala.
Jinak všem velká gratulace k úspěšným kontrolám.
17. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
Jinak břicho mi taky vyskočilo, už týden se mě lidi ptají, jestli náhodou nejsem těhotná :grinning:
17. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
Adell - to si delas legraci?!! Zabit tchyne!!!
17. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
Jahod bohužel ne. Já už jsem si zvykla na její výstřednosti, ale tohle mě fakt naštvalo.
17. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Dobrý večír vinšuju, uložila jsem do alba svůj břucheň- to jste už ode mne nečekaly, že jo? Dokonce na v prao dole na fotce je vidět jedna z našich koček- Pašina :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
Kvakul, ved vobec nemáš velikánsky pupek, zato mne rastie z minuty na minutu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
kvaku: teda ty máš ale mini bříško, tebe určo lidi nezastavují co a kdy čekáš,že :slight_smile:
17. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Kvakul bříško máš tak akorát.
17. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
že jo? akorát... Taky myslím- on mi prcek asi roste přímo nahoru, nevyklání se ven- protože dělohu už cítím kolem pupíku (skoro i výš)
Lull- mně taky roste každým dnem-jen náš Valihrášek je asi špión, a tak upřednostňuje režim přísného utajení :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
orliku - neee :slight_smile:)) ja nemam normalne psychycke problemy ... jen mam problemy s nizkym tlakem kdyz je hnusny pocasi treba jako vcera .. a pak na me jdou chmury, ale to je jen ze strachu, aby to dobre dopadlo.

rivko - nic si z toho nedelej!!! vzdyt vzpomen pred tydnem jsem to tu resila taky - konzultace s genetikem je dobra, ale 700:1 je tak maly riziko, ze bych byla v pohode! a hlavne s tou genetickou prober vsechny pro a proti protoze samotne vysetreni je rizikove - uvadi 1%!!! a amino muzes s podekovanim odmitnout - ja to tak taky udelala!!!
kontakt: genetika - MUDr. Jelinkova, Zenklova 37 604517524, 266310313

staninko - :wink: asi se opravdu nedockas :zipper_mouth:, ale kucik bude taky maminy zlaticko, anvic ti bude nosit nakupy :slight_smile:

kvakul - jdu se podivat na to brisko ... a jsem zvedava i na plejtvaky nebo jak tomu rikas :grinning:
17. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
adel - no tak to je teda babizna!! mela by prece respektovat vase rozhodnuti, ze to proste nechcete vedet .. to je mura!!! ale nejsi sama ja mam neco podobnyho...
17. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.