• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
kvakul - no to je mini s mimi .. - ale kocik je výýýbornej :grinning: :wink: :wink:
17. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
krasne rano holky. Jdu vas docist, ale dneska taky nebudu tady moc jelikoz mam hodne prace a pejska nemocneho na hlidani.
18. čer 2009 v 07:09  • Odpověz
Jahod a s tim brichem to bude horsi a horsi. To se bude zdat ze roste i pres poledne. :wink:
18. čer 2009 v 07:10  • Odpověz
Ahoj mamčulky, tak dnes opět krásný den, tak užívejte. Já už jsem z toho ležení doma na samotce úplně mimo, tak dnes jedu na pár dní domů do Brna - mamča je taky na nemocenské, byla na operaci, tak budeme odpočívat spolu a bude to veselejší... k tomu bratrovy raubíři (Eliška 3roky,Matěj 6let)...no bude rozhodně veselo. Mějte se :slight_smile:

Afaj: a jak je, co bříško, pořád tvrdne?
18. čer 2009 v 07:15  • Odpověz
adell tak gratuluji ze se vyvijite takhle krasnemu. Holky ja ji reknu at pohlavi rekne manzelovi ja ho znat asi nechci se bojim. :grinning:
Jinak ke tchyni no co dodat rodinu si nevyberes me vcera nastvala svagrova a moje segra.
18. čer 2009 v 07:16  • Odpověz
ircatko no jen treba 2x za den uz je to lepsi s tim magneskem tak snad se deloha umoudri. :wink: A ty si uzij Brno a maminku.
18. čer 2009 v 07:17  • Odpověz
Adaj: jejda, já jsem tě oslovila Afaj...mně typísmenka nějak skáčou sem tam..promiň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 07:18  • Odpověz
adaj: určitě se umoudří :slight_smile:... sice tu skoro každá máme nějaký ty starosti s těma našema mimískama,ale o to to pak bude krásnější,až budou na světě - alespoň já to mám v životě tak,že oč míň snadná cesta k tomu štěstíčku, o to je pak větší :wink:
18. čer 2009 v 07:20  • Odpověz
Ahoj holky,
já vím holky, že si rodinu nevyberu. Co se dá dělat. Sestřička se mě jen tak ještě ptala jestli bydlíme s tchýní :slight_smile: no naštěstí ne, to bych opravdu nezvládla. Už bych viděla jak všechno organizuje, já bych se teda nenechala takže to by byly hádky. A jsem zvědavá jak to bude až se mimi narodí. Zkusí nám kecat do výchovy tak uvidí. Už když se dozvěděla, že čekáme mimi tak říká, no já vám vezmu flaštičky z lékárny a já jí říkám, ale já chci co nejdýl kojit pokud budu mít mlíko a ona na mě hleděla jako bych spadla z višně. No prostě ještě si s ní užiju. Naštěstí mome mamča je v pohodě tak aspoň že to.
Renat moooc držíme s mimiškem pěstičky na dnešní státnice.
18. čer 2009 v 07:23  • Odpověz
ircatko v klidu jsem si to myslela. :grinning:

ircatko v to doufam ze to bude hodne sladke.

adell no jako chapu jak se citis s tim kecanim do vychovy no uvidime co bude nebo nebude. :grinning:

renat drzime palce. :wink:
18. čer 2009 v 07:28  • Odpověz
Dobré ráno,
vážně nechápu co se to s těma ženskýma stane, když z nich jsou tchyně. My takové určitě nebudeme. Ze svého okolí neznám moc milých tchyní. Sama nemůžu soudit. Maminka mého partnera je již přes 10 let mrtvá, ale byla to naprosto úžasná ženská. Takže mě mrzí, že tu s námi není.
Za rodinu člověk nemůže a přátele si vybírá sám.
18. čer 2009 v 07:31  • Odpověz
Orlik no jako ja mam tchyni docela dobrou az na par vyjimek v jejim chovani no. :wink:
18. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
adell: moje tchyně mi už v 6týdnu nutila vyhodit kytky, že je to v domě pro dítě jedovatý a že nemáme kupovat drahé věci,ale jen věci z bazarů...ale mám to štěstí, že tato tchýně žije 11měsíců v roce v Jihoafrické republice a manželův tátá si naštěstí vzal jinou normál ženskou, která je ta tchýně fajnová a bude i nej babča :slight_smile:

renat: tfuj tfuj, nezapomeň, jsi 1čka :wink:
18. čer 2009 v 07:33  • Odpověz
Holky koukam vsude je neco. Jako ja mam tchyni celkem dobrou zato svagrovou hroznou ....
18. čer 2009 v 07:35  • Odpověz
adaj: no tchyně nebo švagrová, obě umí natropit spoustu starostí... že to ty lidi baví dělat druhým zle,že :fearful:
18. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
ircatko jenze ona je tak blba ze si to ani neuvedomuje vis. :wink:
18. čer 2009 v 07:39  • Odpověz
Adajar, tak to můžu být ráda, že můj brácha si domů ještě nikoho nepřivedl co? (je mu 26 let). Říkala jsem mu, že má čas do listopadu, aby našel nějakou hodnou tetu. On se na mimčo moc těší - bude rád vozit kočár, že se na kočár dobře balí holky.
18. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
adaj: tak to je ten těžší případ, od takových když to jde raději ruce pryč ... brrr, taky jsem to zažila, až mi přejela husí kůže kde jen to šlo brrr... raději mysleme na ty hezčí věci, na naši budoucí rodinku :slight_smile:
18. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
Orlik no ja myslim ze to nikdo snad doma ani nema to co ona si dovoli a mysli, ale ona nic jineho nezna no. Hele obcas ji mam plne zuby vetsinou. Pokud chce nekdo znat pribeh napisu do IP.

ircatko ja uz se jen smeju me uz totiz od ni nic neprekvapi. :wink:
18. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
adaj:.... bacha,nezakřikni to,aby tě nepřekvapila ještě dnes.. tady člověk nikdy neví :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
...příští týden si jdeme vybrat kočárek, moc se na to těším :sunglasses:
18. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
dobre ranko, holky, koukam, ze tu resite tchyne, vdecne tema :slight_smile: ta moje je celkem v pohode, az na par veci, ale nic neni dokonale, ze? jen me porad mrzi, je coby babicka i s manzelem celkem selhavaji, ale clovek nemuze mit vsechno...svagrova je taky celkem fajn, ale vite jak, na kazdym se neco najde :slight_smile:
18. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
marie: máš recht, nikdo nejsme dokonalý, ale někdo se prostě v tom, dělat druhýmu neplechu, o trochu víc vyžívá... znám lepčejší věci jak si život užít,že :sunglasses:
18. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
Ircatko, máš už o kočárku nějakou představu? Nebo budeš vybírat až je uvidíš?
18. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
holky, ja kocarek jeste vubec neresim, aspon ne do ty doby, nez budu vedet, esi mame pindika nebo pipinu, ale i tak asi nebudu kupovat novej, jeste uvidim :slight_smile: ale celkem se mi libil xlander, kterej jsme meli na kubika, nez nam ho ukraadli :unamused:
18. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
Dobré ráno, teda vy ste ukecané hned od rána :slight_smile:
Ja mám tchýni celkom v pohode, takže si nestažujem.
čakám na PPL a potom sa vydáme s Nat na nákup - potrebujem plavky a nejaké triká, tak som zvedavá, čo sa mi podarí kupit
18. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
Marie, x-lander se mi taky moc líbí. Jak si s ním byla spokojená?
18. čer 2009 v 08:10  • Odpověz
orliku, byla sem spokojena moc, fakt, mela sem teda jen sportak, bez korbicky, ale dobre se ridil, nebyl moc tezkej, spokojenost, nez nam ho nekdo ukradnul u bytu, chapete ty lidi? kokoti, s prominutim...pak nam tam jeste ukradli kubovo boty na pisek a vanocni stromecek, napadlo by vas nekdy, ze si nekdo otevre tasku na pisek, prohrabe se babovickama a vezme okopany stary adidasky? :angry: :confused:
18. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
ircatko po tom hnusu nic hnusnejsiho uz bejt nemuze. :wink: Jo kocarek nemam jeste ani vybranej.

marie no jo presne tak kazdej ma neco.
18. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
orlik: jo jo, mám představu a jsem rozhodnutá, jelikož jsem měla možnost vyzkoušet v terénu, akorát chci omakat vedle se 3koláček a 4koláče. Mám vybráno Teutonie Spirit nebo Mistral.Některé kamarádky je mají a opravdu si vychvalují,takže v tomto jsem si nechala poradit a samo ukázat všechny vychytávky :slight_smile:

mari: já chci neutrál barvičku, nějakou tmavší, aby byla na miminko letos a pokud štěstí dá tak za nějaký ten roček dva další :grinning:

adaj: hmm, tak to musela být síla, ani si to raději nebudu domýšlet, ale naštěstí ji nemusíš vídat,ne, takže na ni prď
18. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.