• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ahojky holky!
tak uz je zase slunicko od rana, tak je hned veseleji :slight_smile:))
o me tchyni se tady vyjadrovat nebudu pac bych se za A od rana nar.... a za B svet je malej ... ale verte, ze jen velmi tezko byste k tomuhle hledaly konkurentku!!!

jdu trochu poklidit, pak sebe dat do kupy a sjedu neco koupit k zvanci - hlavne kocourovi je chudak vyjedenej - a okolo poledne mi ma prijet navsteva kamarad s rodinou - mimi jim hodne dlouho neslo tak ona prestala pracovat, odstehovali se do jiznich cech a hejhle Filipovi budou 2 roky - tak se na ne tesim :slight_smile:))
18. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Dobré ráno:slight_smile: Díky za telefony! Já fakt na amnio rozhodně nechci, když je riziko potratu daleko vyšší než riziko, že porodím nemocné dítě (a to jen na základě věku - mimochodem, víte, co je sranda? Že kdyby mi ty testy dělali o čtyři dny dřív, tak jim to vyšlo tabulkově jinak, měla jsem narozky... :grinning: )

Renat - mám tu samou školu, co Kvakulka - bohemistiku na pražské fildě. Akorát jsem se na rozdíl od ní nikdy nedokopala k diplomu, šla jsem dělat s tím, že to - doufejme - zvládnu, a nešlo to. Takže mi chybí diplomka a státnice :rolling_eyes: Ale momentálně si říkám, že je to v podstatě jedno - praxi mám, a slušnou (právě proto to ta práce vyhrála, když jsem se rozhodovala, že budu mít velmi dobrý zápich v CV), a ze školy umím vlastně taky všechno, co se čeká. Kdo nebude blb, toho bude zajímat, co umím - a kdo bude blb, u toho pracovat nechci.

Ad tchýně - na tu mám štěstí, u nás v rodině jsou horší případy. Akorát tchán pojmenoval naše nenarozené dítě po týden mrtvém křečkovi, je to takový ZVLÁŠTNÍ člověk... :grinning: On to nemyslí zle, akorát někdy nemá smysl pro detail, a někdy by ho člověk trhnul mezi dveřma :grinning:
18. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
jinak ten X lander se mi moc libi - splnuje presne me pozadavky na max cenu co jsem ochotna do toho dat a funkcnost. Jen jsem puvodne myslela na 3kolak , ale ten se 4 se mi zda lepsi :wink:
18. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
Holky tak to jsem ráda, že nejsem jediná kdo má podivnou tchýni. No já si to s ní každopádně vyříkám a pokud budu ta nenáviděná snacha tak je mi to docela jedno.
18. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
adel - tezko radit .. ja zvolila zpusob, ze to neresim, mavnu rukou .. mam totiz pocit, ze ten konflikt chce vyvolat, tak chci bejt "ta lepsi" co na tu jeji primitivni hru nepristoupi ... jinak nevim co se rika na to, ze jse to nejhorsi co si jeji syn domu prinesl - a to prosim rekla moji mame !!!
18. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahoj holky..
Rivko to rizko je fakt malé co máš, uvidíš, že mimísek je v pohodě :slight_smile:)
18. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj maminky,
vidím, že se stále řeší tchýně, v tom já mám poměrně "výhodu", protože přítel mě za 4 roky s rodinou nebyl schopen seznámit (ani nevědi, že čekáme miminko - bůhví jestli vědi, že s někým chodí...)
Ale nebojte se, o zábavu mám taky postaráno, mě zase štve jeden chlap z baráku, chodí mě skoro každý den s něčím prudit a už je fakt zlej (jsem předseda), takže normálně od večrejší noci hledám byt kam bych se mohla přestehovat..
18. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahoj- holky, nestává se vám, že najdenou jakoby napuchnete? Nemyslím kotníky, ale třeba v obličeji- už 2 dny mám obličej jak měsíc- fuj!
Marsie- ta je fakt ohavná- hodně důležitý je, jak se k tomu staví její syn- jestli je vždycky v těhle kecech proti ní a při tobě (nesmí se jí zastávat- prostě nikdy, na úkor tebe- i kdyby byla třeba maličko v právu, tak ty jsi teď jeho "hlavní ženská" a ona to musí cítit. Nicméně bych se snažila nějak minimalizovat kontakty s ní)
18. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Marsi no jo člověk se nad to musí povzdnést to já vím taky snažím se o to opravdu dlouho, ale nad tohle se asi nepřenesu. Ale dost o tchýních.
Kvak tak to já nemám. Mě akorát trochu opuchnou prsty když jdu dlouho a je horko jinak sei na nic takového zatím stěžovat nemůžu.
Jahod taky to nemáš lehké.
18. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Kvakul - mně jo, ale opuchala jsem i před těhotenstvím. Původně jsem myslela, že držím vodu, protože jsem tlustá, ale držela jsem ji hrdinně i při pětašedesáti kilech, takže jsem se smířila s osudem. Ale většinou to netrvá tak dlouho - střídá se to třeba co pár hodin. Ovšem v horku jsem sundavala prstýnky rovnou... (teď už se je ani nepokouším navlíknout :rolling_eyes: )

Jahod - a co se mu nelíbí?
18. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
Riv- asi jo, jsem dromedár- bude to možná i z toho, že mi dělá potíž opravdu pořádně pít. Teď snad ještě víc než dřív- prostě nemám vůbec žízeň. I v horku do sebe neobrátím víc než 2 litry, spíš mnohem míň- no pak nemá mít Valihrach strach, že vyschneme!
18. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Kvakul - tím to může klidně být... Mně vždycky pomáhá voda s citrónem (ale já potíž pít nemám, aspoň v práci ne - je tam tak hnusná klimatizace, že mám věčně sucho v krku, takže jen za směnu dám v pohodě i tři litry), nebo salátová okurka, ta docela zavodňuje...
18. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Holky, vrátím se ještě k těm kočárkům. Řeším, zda kamenný obchod nebo internet. Rozdíl v ceně je 3-5 tisíc ve prospěch internetu (a to už není zanedbatelný rozdíl). Při nákupu na internetu se bojím případné reklamace. Zatím jsem nakupovala jen maličkosti - knižka, oblečení. Co vy na to?
18. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Orlíku- já přes net kupovala snad všechno, co mám- noťas, lednici, pračku- nějaký známý internetový obchod je naprosto bezpečný- přečti si ale u nich obchodní podmínky- každej výrobce (ne prodejce) uznává jiný potvrzení záručáku (někdy stačí mít fakturu+doklad o zaplacení, někdy si musíš záručák vyplnit a poslat jim ho do internetovýho obchodu na potvrzení). Ale jak říkám, nikdy jsem neměla s tímhle způsobem nákupu problém. Nejlepší je si věc v reálu někde vyzkoušet a osahat a pak si ji přes net koupit
18. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
Orliku, klidně internet, nebála bych se toho... (Akorát vždycky koukám, jak moc mi ten který obchod připadá důvěryhodný.)
18. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
A vůbec, Kvakul - koukala jsem ti do alba, a kdeže je to tvoje obří břicho??? :grinning: Takovej krásnej Valihrach :slight_smile: Jsem říkala, že když budete zlobit, tak dám do alba svoje břicho - a přišel ten čas. Kuře na slanině je tam. Akorát mě překvapilo, že já mám neustálý pocit, že rostu, ale od prvních fotek se toho zase tolik nezměnilo. :sunglasses:
18. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
Díky, potřebuju vždycky jen trošku popostrčit. Vypadá to na internet. Pořádně kočárky prohlédnu v táborských prodejnách a pak ho objednám.

Kvak, máš hezký bříško. Pořád jsi nás strašila, jaký je.
18. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
Akorát mi připadá divný, jak všem narůstá bříško dole, zatímco mně Plivník vytlačil nahoru z břicha všechen tuk, takže vypadám, jak kdybych ho nosila nad pupíkem :grinning:
18. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Rivko, tvoje bříško je taky moc pěkný.

Jsme hrozně kritické samy k sobě. Bříška ostatních se nám líbí a svoje pomlouváme.
18. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
A to je vždycky tak... :slight_smile: Trpký ženský osud :grinning:
18. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
Baže, pravda, pravda- Riv- ty máš taky takový maskovací břich- jakože bys mohla Plivníka zapírat :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
ahojky všem ,asi nestihnu dočítat, ale koukala jsem, že jste řešily tchýně,tak to já jí mám docela pohodovou, zaplať bůh, a švagrovou žádnou nemám, tak uvidíme,co si jednou bratr přiveze :slight_smile:

no dneska jsem si ráno byla zaplavat, teď je tady moc hezky,tak se asi pustím do sekání trávy,než zas bude hnusně

renat: držím palce,dej echo,jak jsi dopadla

zatím všem pa
18. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj ženské. tak jsem douklidila byt. Holky fakt zjišťuji , že mi vše trvá dvakrát tolik a funim jak lokomotiva. A ohnout se na zem přes to břicho začíná bejt problém
18. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
teda holky, vy stále strašíte, že aké máte velké pupky a ked hodíte foto, tak máte skoro ploché bříška. Budem sa musiet odfotit ja, ale radšej ráno, aby sa tam vobec zmestilo...
18. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ten máš malý lumpík do mě dneska celý den kope. Nevím, jestli je tak spokojený nebo se mu něco nelíbí. Tak jsem mu konečně koupila - objednala jsem mu bílé dupačky s hrošíkem (tatínek mi tak říká, tak ať máme i druhého hrošíka) a krémové body s medvídkem. Zvládla jsem nekoupit to oblečení v zelené barvě (i když hrošík zelený je).
18. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
Kvakul, to mě teda ani nenapadne :dizzy_face: Nésu tlustá, su těhotnááá! :grinning: (... a tlustá - ale není třeba zbytečně zabíhat do detailů, no ni? :sunglasses: )
18. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
Holky tak co ta renat jak dopadla???
18. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
ad taky nahlížím jestli nepíše a ona nepíše, ale tak snad to zvláidla a ozve se zítra. Já jedu zítra do Olomouce na přijímačky.
18. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahoj holky,sem ve 20tt a až teď mám možnost napsat. Můžu se k vám přidat?
18. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
adell na prijimacky?? Ty nemas studii dost?? :grinning: A co budes dal studovat budem s prdelkou v brisku drzet palecky.

monterka zdravim te a gratuluji.
18. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.