• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoooj holky :slight_smile:

tak jsme zpátky...teda řeknu vám, únava mě pohlcuje, ale hlavní zpráva dne - mám to za 1 :slight_smile: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nemohla jsem tomu uvěřit, ale je fakt, že jsem měla super otázky a že byly v pohodě, sice jede trochu rejpal..ale to je vždycky....

A cestou zpátky jsem se stavili v batolátku a je to asi úlet, ale koupili jsme kočárek (Verano, ten černý s kytičkama, je neutrální a vypadá supeeer :slight_smile:, už dříme u našich...
a milovaný manžel mě vzal na letiště na moje oblíbená letadla..prostě pohoda .-)
18. čer 2009 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz
Adajar,díky za uvítání ,sem ráda že si vámi můžu pokecat! Chtěla sem se zeptat jestli ste některá byla na 3D ultrazvuku?:slight_smile:
18. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
vítám monterku

A vám ostatním moc děkujeme za to, že jste na nás mysleli a drželi palce :slight_smile: pomohlo to :grinning:
18. čer 2009 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz
Renat,pochopila sem dobře ze si dělala zkoušky ve škole? Kočárek,to úlet je :slight_smile: Já nemám ještě na mimčo vůbec nic.
18. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
monterka jo jo dělala jsem státnice :slight_smile: z geografie, tak mám radost.
s tím kočárkem to je fakt sranda, ale manžal řekl a hotovo, že ho vezmem, že pak nikde ve vedrech jezdit asi nebudu chtít, a ono to je přes Prahu tak dvě hodiny... nečekala jsem to, ale ani jsem neodporovala...

adel: na co děláš přijímačky ??? Budu držet palce, já si pak chci ještě udělat ten management pro ředitele, nebo aspoň ten kurz :slight_smile: ale to až na mateřský :slight_smile: až budu mít tady hotovo :slight_smile:
18. čer 2009 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz
Renat,tak to tě obdivuju a gratuluju :slight_smile: Nedovedu si představit,že bych se měla učit. Máte ten kočárek doma? Já sem pověrčivá a doma bych ho nechtěla :slight_smile: Uz mám ale vytipovaný jaký,líbí se mi Dorjan.
18. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
monter: děkuji, ale jde to, byli jsme na učení dva i na zkoušku :slight_smile: a tady podpora..
Kočárek jsme dovezli k našim :slight_smile:
18. čer 2009 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz
Renat,takže taky ste pověrčivý? Kolik vás stál,pokud se smím zeptat. A pohlaví miminka víte?:slight_smile:
18. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
kvakul - hele, s temi otoky pozor!!! kamaradka mi rikala, ze ona otekla cela - oblicej, nohy no cely telo (je to primo nemoc - nevim, jak se to jmenuje) a brala na to nejake leky i ji vice kontrolovali - rekni to prise v poradne doktorce!!!!

orlik - ja se toho internetu nebojim .. v kramu si zbozi vyberu a pres net to objednam .. u toho xlanderu je to rozdil 4000,- a to mi prijde dost - jen si vyber internetovy obchod, ktery ma i kameny kram, pro sichr... ale fakt se nebojim

zbytej jdu docitat :slight_smile:))
18. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
ahoj monterko - vitam te :slight_smile:))
my se na 3D utz chystame - 30. jdeme na velky utz uz do podoli, tak uvidim jak to tam dopadne a kdyztak se tam rovnou objedname

renatiku - ty jsi tak sikovna!!!!! gratuluju! akt jsi dobra, ja mam v hlave Ted akorat tak sunar .. a kocarek je krasnej!!!!
ja jsem taky poverciva, nic mit doma nechci...
18. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
Díky Marsie za uvítání! Já jdu na 3D ult.do Brna 24.6,tak sem zvědavá a napnutá až se dozvím co čekáme. Na velký ult.k doktorovi jdu az 29.6,tak vyzkouším jestli mi řekne stejné pohlaví jak v Brne :slight_smile:)
18. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
no ja jsem taky napnuta jak ksandy - zavidim holkam, ze uz to vedi :frowning2: - ja jdu na KO v utery, tak mozna se to dovim a kdyz ne tak spoleham na ten velkej utz
18. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
Renat supeeeer já Ti říkala, že to zvládneš, že je to teď takový krásný zvláštní pocit. A dochází Ti to?
Ad no jo jsem praštěná, ale chtěla bych zkusit dodělat Mgr. dokud jsem v tom učení. Uvidím jestli se dostanu a jak to půjde s mimiškem. Pokud by to nešlo tak bych to samozřejmě zzdala.
Monterko vítám Tě.
18. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
Dobré ráno:slight_smile: jsem včera usnula poctivý spánkem hned po růžovce a teď už straším :slight_smile: vzbudil mě hlad :grinning:
adel: tak ať se přijímačky vydaří, držíme palce :slight_smile: a tvé rozhodnutí jenom podporuji :slight_smile:

jinak děkuji za gratulace.

marsie: jsme na tom stejně, přijde mi, že už tady všichní vědí pohlaví (skoro) a my pořád nic, ale za týden jdu na velký UTZ, tak se snad ukáže. Včera jak jsme brali ten kočárek, tak manžel, ať ještě fusak apod., al to já chci do barvy..a když to nevím :unamused: takhle bych musela vzít neutroš a to jsme nechtěla. navíc takovýhle věci pak budu nakupovat sama, protože manžel pohlaví vědět nechce..chce to mít jako překvapení a kdyby viděl modrý, růžový fusak, tak by mu to došlo ...
19. čer 2009 v 06:45  •  2 děti  • Odpověz
Renat gratuluji a neboj ja strasim uz druhej den hlidam znamejm psa to vis je mu spatne. Jinak nam nejezdi vytah takze budu uset chodit pesky.
19. čer 2009 v 06:51  • Odpověz
ad.: ahooj a děkuji, tý jo, to jsem nečekala, že se tu někdo tak brzo objeví :wink:
Jé tak snad bude pejsek v pořádku, vím, co to je, naši měli minulé prázniny taky na hlídání a to bylo :slight_smile:
V kolikátém bydlíte patře? To je prekérka bez výtahu, normálně by to asi nevadilo, na svaly je to dobrý, ale teď to asi není nejlepší...teda my výtah nemáme normálně, máme to druhé patro...ale funím jak blázen, než to vylezu :frowning2:
19. čer 2009 v 06:59  •  2 děti  • Odpověz
renat no ja bydlim v 6 patre a prekerka to je protoze schody mam zakazane jo. No nedela to dobre nato bricho. Jinak pejsek je milionovej on me vzdycky vita jako bych byla jeho pan a je spokojenej u nas takze pohoda. Jen ty schody. No ja taky necekala ze takhle brzo budu vstavat jenze ja uz neusnu.
19. čer 2009 v 07:04  • Odpověz
renat: supeeeer a jupíííííí,jsi šikulka :grinning:

adaj: sice nemocný pejsek,ale máš alespoň němou společnost a psík určo "chrochtá" blahem,že nemusí být sám :wink:
19. čer 2009 v 07:05  • Odpověz
ircatko me pejsek vubec nevadi a dneska tu nebudu sama jak rikas, ale pro moje tvrdnuti bricha 6 pater 4x za den dopbry neni. teda 4x nahoru on ma totiz pejsek hnacku chudacek.
19. čer 2009 v 07:07  • Odpověz
ad. : no tak to je opravdu hodně,... tak i když půjdeš, tak hodně odpočívej na mezipatrech, to není dobré..a to tvrdnutí je pořád? I přes to magnezko?? Já si pro něj ještě nedošla ... ale dnes už si tam skočím, preventivně, sice se to zlepšilo, včera asi jednou, nebo jsme to v tom presu nepostzřehla..tak snad dobrý...

ircatko: moc děkuji.
19. čer 2009 v 07:09  •  2 děti  • Odpověz
Včera jsem poprvé citíla prcka, měla jsem ruku na bříšku a pošimral mi dlaň a pak mě 3x pěkně nakopl,ale opravdu dost... s těma kopancama bych řekla,že se mu hooodně nelíbila cesta do Brna, to hodně protestoval.Ale z toho pohybu jsem strašně šťastná, to je taková nááádhera :grinning:
19. čer 2009 v 07:09  • Odpověz
adaj: no teď jsem to dočetla, 6.patro je opravdu dost (když si vezmu,že dám 2 patra s jsem jak po hodině aerobicu)...hlavně na sebe dávaj pozor a opatrně, aby ti nebylo zle (i když ono se to krásně píše,že,ale když s pejsánkem musíš,tak ti nic jinýho nezbude).Ale jsi hodná, že kvůli pejskovi děláš maximum, prcek bude mít super mamču :wink:
19. čer 2009 v 07:13  • Odpověz
renat no vcera jen 2x a to pri namaze. Ja doufam ze do 10 dopoledne to zpravi. :grinning: A magnesko to zlepsuje, ale namaha udela sve.

ircatko no me nekope jen simra bricho a hlavne v noci kdyz spim me budi rostacek.
19. čer 2009 v 07:14  • Odpověz
ircatko: to je super, gratulacce..je to krásný pocit, co??? za chvíli bude kopat hlava nehlava :slight_smile:

Já včera měla to samé, ráno dvě hodiny v autě, odpoledne snad 4...hlavně po Praze to byl děs, nehody, zácpy..takže se to taky setkalo s odporem, nejhorší je, že nohy jsou dole a zase jsem to schytávala do močáků..to je vždycky peklo a očistec :unamused:

už zase sedm na tom dětským SH, jak tu někdo dával odkaz...a házím do rezervace oblečeníčko (klučičí, bude sranda, až to třeba budu příští týden rušit :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 07:15  •  2 děti  • Odpověz
renat jo to mi rikej ja minule stala vzacpe a musela jsem ridit a nase drahe mimi si vzpomelo ze dole je dobre a ja potrebovala na zaxchod. Jinak hrozne natekam i v obliceji. co je SH???
19. čer 2009 v 07:18  • Odpověz
ad: takže to moco dobře znáš, co je to za pocit, já občas když hodně kopne do těhc míst, tak mám pocit, že se snad počůrám ...
Já na tohl nejsem, jak jsme netrpělivá, tak je pro mě utrpení stát v zácpe, proto jsem ráda, že manžel k Praze netíhne a nechce se tam vrátit ani za nic...
SH- second hand, dával tady na něj někdo odkaz, ten děstký svět a ten druhý... :slight_smile:
19. čer 2009 v 07:21  •  2 děti  • Odpověz
renat: no to mi povídej, včera jsem přes Phu jela 1,5hodiny a normál to mám za půl hodinky zmáknutý i se semaforama a Václavákem... k tomu ti nervní troubící řidiči..no bylo to lahůdka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .ALe cítit prcka je naprosto nepopsatelný pocit.

Dneska za náma dojede taťulda a doufám,že se zadaří a prcek ho taky trochu pošimrá :slight_smile:

Adaj: no ono to byly takový 3 zvláštní šťouchance, nikdy jsem nic takovýho nezažila
19. čer 2009 v 07:21  • Odpověz
ada....ahojík, téda já koukám, nestačim se divit 19tt? :dizzy_face: tak to je nádhera, moc moc moc držíme palečky ať je vše v pořádku a na podzim si užíváš radosti i starosti s mimísem :dizzy_face: :dizzy_face:
mimoch. koukám, že nemáte jméno pro kluka, tak já tipuju, že se vám narodí kluk :slight_smile:
19. čer 2009 v 07:21  • Odpověz
Maminky, užijte dnešního a dne a hlavně na sebe buďte opatrný.Posíláme s prckem pusinu.
19. čer 2009 v 07:24  • Odpověz
renat no a nas prcek se hodne cpe i nahoru jako ze mi dela boule normos jsem zjistila ze mi vzdycky deformuje bricho vcera jsme pozorovali jak mi bricho uzizdi malicko. JO aha tak to jsem nejak neregistrovala. :grinning: Ale ja obleceni nekupuju nepotrebuji.

ircatko a pockej bude hur. :grinning:

Sluni je dekuji no snad to ted dopadne musi. JInak jmeno nemame to vis 6 smysl minule neselhal tak ted taky ne a jmena se vzdy neco vymysli a pak zavrhne. :grinning: A jak se mas ty???

ircatko mej se taky fajn a stejnak to bez nas dlouho nevydrzis. :grinning:
19. čer 2009 v 07:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.