• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ad.: A jak moc natékáš? mylsíš, že je to z těhotenství nebo třeba i stepla..hladně hodně pij (co jsem slyšela, někdy jsou otoky právě způsobený nedostatkem tekutin, mám to od výživ. poradce...ale něco na tom určitě bude).

ircatko: tobě taky hezký den a ať to prcek večer ta´tkovi pořádně ukáže :wink:
19. čer 2009 v 07:29  •  2 děti  • Odpověz
renat no z tepla urcite a nedostatek nevim vcera jsem zblajzla pul melouna a jinak piju vic nez na zacatku docela si to hlidm abych aspon litr a pul do sebe dala.
19. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
ada...tak to máš výbornej 6.smysl, to já jsem vedle jak ta jedle :grinning: jinak u nás super, mámese skvěle, užíváme každý chvilky, Naty je zlatá, v noci spinká krásně, je to andílek:wink:
tak držím palečky a mějte se s prckem krásně :wink:
19. čer 2009 v 07:34  • Odpověz
sluninko no jako me je to jedno co to bude vis jsem nejaka nezvedava ja proste vim ze je to holka a ani nepotrebuji znat verdikt nebo se ho bojim nechat rict no neco takoveho. To je fajn ze se mate dobre zase se nekdy ozvy. :wink: A hlavne budte kocky zdrave.
19. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
ad.: já dávám denně tak 3 litrry:slight_smile: kor ve vedrech...no uvidíš, jak to půjde dál, jeslti to bude povolovat, fakt to může bát z vedra..já včera byla natejlá taky...pozám to na prstech ... kdyžtak to pak ale řekni dr.
19. čer 2009 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz
renat no jako ja to nehrotim a myslim si ze je to spojeny i s tim vedrem ja si cvicim na nohy aby se tam nemestnala krev a nedelali se mi pak tolik krecaky.
19. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
Dobré ráno, vy jste ale aktivní. Já se i po hodině v práci stále rozkoukávám.

Renat, gratuluji ke státnicím - jsi prostě dobrá.
19. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
Renat - taky gratuluju ke státnicím :slight_smile:
19. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahoj holky,teda vy ste ranní ptáčata :slight_smile: Já před 8h nejsem schopná vylézt z postele :slight_smile: Teď sem vás dočetla a zjišťuji,že některé opucháte a máte už pohyby. Já neopuchám a pohyby mám pofiderní :slight_smile: Jen občas jemňounké a ne každý den.
19. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Bongiorno dámy :slight_smile:
Hned v úvodu gratuluju renat k veleúspěšným státnicím, krásně jste to spolu zvládli :wink:
jahod gratuluju k nakonec dobré genetice :wink:
Já volala včera na triply a vyšly prej krásně negativně :slight_smile:
Co se otoků týče, tak normálně neotékám, ale ve středu jsme večer podnikli neplánovaně delší procházku(I přes to, že je tady manža 4x ročně, nebyl schopnej si zapamatovat, kde je ta nejlepší zmrzka ve městě, takže z půlhodinové prochajdy byla nakonec tříhodinová v pěkným horku :angry: ), takže když jsme dorazili na hotel, měla jsem tak oteklý ruce, že jsem nebyla schopná je dát v pěst o nohách ani nemluvě :sweat_smile: Měl výčitky, když mě viděl, takže druhej den pořídil mapu města a hned mi vysvětloval, kde se zamotal, takže včera byla zmrzka a úúúžasná :dizzy_face:
19. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahoj monterko, zdravím novou listopadovku. Já cítím pohyby už od minulé středy a včera prďous kopal celý den. Zatím to bylo jen občas, tak se vždycky leknu, protože to nečekám. Nedovedu si představit, jak to bude vypadat v 8. a 9. měsíci.
19. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Orlik,díky za uvítání :slight_smile: Chtěla bych už taky cítit pořádné pohyby,páč pak mě napadají černé myšlenky jestli je vše v poho. No v 8,9měcíci se asi už moc nevyspíme :slight_smile:
19. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Monterko, neboj ono to přijde a pak budeme vzpomínat na dobu, kdy žádné pohyby nebyly. My jsme podle utz o týden starší a hrozně aktivní. V pondělí jsme byli na velkém utz a pak doktor z mimča šílel - pořád se mrskalo a uhýbalo a pan doktor ho vůbec nemohl změřit. Záleží taky, kde máš placentu - pokud na zadní stěně (jako já), tak cítíš pohyby intenzivněji.
19. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
adaj: no nevydržím, jsem už závisláček,je mi tu s vámi dobře a s kým nejlíp pokecat, než s těma co ví o čem mluvím :grinning:
19. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
No já zatím ani ťuk, teda pokud nepočítám pravidelné ťukání, když jsem se v noci probrala na břiše :sweat_smile: :zipper_mouth:
Ale to bylo fakt minulej tejden a jenom jednou, tak to ani nepovažuju za pohyby :sweat_smile:
19. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
ahojky a dobré ranko všem :slight_smile:

renat: gratuluju, jste šikulové i s mimčem :slight_smile: a gratuluju ke kočárku,já počkám do velkého utz a pak tam asi taky sjedeme pro kočárek :slight_smile:

monterka: ahojky a vítej u nás v diskuzi :slight_smile:
19. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
Orlíku: Snažím se myslet pozitivně,ale víš jak... V úterý jedu na ult.srdíčka a ve středu na 3D ult.,tak sem zvědavá. Lillisku: Díky za uvítání!
19. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj maminky a miminka, uff, teda já mám nějaké náročné dny a ještě jsem ke všemu ze všeho nějaká smutná. :frowning2:
Spaaget - co zase děláš u internetu, koukej vyvalit břuch na sluníčko a dej si za nás zmrzku :sunglasses: .
Renat - gratuluju, šikulko - to byly strachy a ejhle, za jedna.. :slight_smile:
monterka - další listopadko vítej :wink:
19. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Jahodarko,díky za uvítání :slight_smile: Jak to,že si smutná? Já se nudím,páč u nás prší tak nemůžu jít ani nikam. Víkend před náma a zase je hnusně :(
19. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahojky jahod z ceho je ti smutno???

Monterka ahoj.

spageet vim jak myslis ze jsi mela nohy to ja mla po hodine chuze venku.
19. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Já ani nevím, tak nějak celkově, možná i to počasí, biootec o nás nejeví sebemenší zájem (už jsem ho zase neviděla skoro tři týdny a ani nezavolá), do toho řeším to bydlení, dneska jdu na prohlídku bytu, ale nevím, nevím, moc se mi líbí, ale stojí 15 tis + poplatky/měsíc a já si teď moc neumím představit jak moc nebo málo budu moct s prckem pracovat a jestli to utáhnu, resp. jestli to není zbytečné vyhazování peněz, tak to na mě tak padlo, že se nemám moc s kým poradit a tak, ale dojdu si koupit nějakou čokoládu nebo něco a bude líp. :wink:
19. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
jahod zitra budu v Praze od rana tak se muzem dopoledne sejit a pokecat co ty nato???
19. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
:slight_smile: ty jsi zlatíčko! co tu budeš dělat?
19. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
jahod no jedu rano na 7 do Prahy z manzelem pak v pul 1 je fotbal posledni sezony co maji kluci od manzela A vecer pojedem domu s manzou takze bud muzu nekde kousek od dekanky a nebo kousek od sazky. :wink: Spis dopoledne
19. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jahod, to je mi líto, že jsi smutná. Chlapi jsou někdy na ráno, zrovna dneska mám chuť toho svýho pořádně praštit.
19. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ad - IP
Orlíku, jj, já se teď jenom modlím, abych v bříšku měla holčičku.. :wink:
19. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
orlik no dneska ten muj ma stesti ze pracuje, ale zasek bych zabila jeho bratranka. Resime porad do kola jednu a tu samou vec.
19. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jahod,nedovedu si představit že bych na všechno zůstala sama. Někteří chlapi by zasloužily kopanec! Holky vy ste na ty své mužíky nějaké nabručené :slight_smile: Mě dojel přítel po tydnu z práce domů,tak ho du přivítat :slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Prdelky, balím počítač a jedu domů a hlavně na tu prohlídku, tak doufám, že ten byt bude děsně hnusnej a že ho nebudu muset vzít.. :grinning:
Odpolko dám vědět, zatím papa.
19. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jahod, přeju ti hezký víkend a ať se daří líbí.

Monterko, my děláme kompletní rekonstrukci domu a bohužel občas k nějaké té výměně názorů dojde. A jedna z nich byla dneska. Odpoledne jdeme objednat koupelnu, tak doufám, že tam se hádat nebudeme. Večer jdu naštěstí s kamarádkou na kafe (její přítel je bratranec toho mého), tak je tam pořádně zdrbneme.
19. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.