• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
monter ja nejsem na muze, ale na jeho bratrance.

jahod papa.
19. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
orlik no jako ja byla v tydnu nastvana prijel jeho ratranec a mel od pondeli do ctvrtka na praci a kdy myslis ze to delal vcera odpoledne a to ne vsechno co slibil. Takze me neco rikaj.
19. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Adajar, já se připravuji psychicky na víkend a příští týden - zítra nám má mamky bratranec montovat nová vrata a příští týden nastupuje kamarád na obložení stěn sádrokartonem. Mám z toho nervy už teď, doufám že to proběhne bez problémů.
19. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
orlik no je mi to jasne. Ja cekam az mi dooblozi vanu a dodela elektriku a podlahy ty prechody se dodelaji a dlazdice u dvri. No jako sam rekl ze to ted stihne a nic.
19. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
My doufáme, že během července a srpna stihneme obývák, kuchyň, koupelnu a ložnici. V září se vrhneme na dětský pokoj. To bude muset zatím stačit. Spodní patro budeme dělat postupně - až bude čas a hlavně peníze.
Původně jsem se na tu rekonstrukci těšila, ale teď se modlím, aby to už bylo za námi.
19. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj, u nás lije, ale stihly jsme dojít s Beatkou domů z plavání ještě před deštěm :wink:
Jinak dívala jsem se na břicho Kvakulky....hahaha, kde máš to břicho? :grinning: Všechny jste tady štíhlé.
Já vám asi vyfotím to své břicho, během posledních dvou týdnů se z něm opravdu udělalo těhotenské a už se mě před týdnem začali lidi ptát, jestli nejsem těhotná :sweat_smile: Opravdu se mi hrozně zvětšilo, ale je jiné než u Betky, teď mám pocit, jako by mi z břicha vylezl balon :grinning:
19. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
Beránku, u nás je dusno - taky to vypadá na déšť. Břicho mi teď roste snad každý - když se ráno probudím, tak se snad pokaždé větší. A to jsem teprve v půlce.
19. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
Holky my ted dojeli z nákupu a od mojich rodicu. U nás chvílema prší už od rána! Mě teda břicho zatím nenarostlo,ale jsem silnější tak je to asi tím :slight_smile: O budování mi ani nemluvte. Dělali sme topení a chystáme se na podlahy a komplet novou kuchyň. Už aby to bylo za náma!
19. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
ahojky, už jsem u vás jednou na chvilku byla...můžu sepřidat dál :frowning2:
20. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
ahojky všem,tak dneska je tu krásně,tak jsem vás po obědě stihla dočíst :slight_smile:)))

jahod: doufám,že se biootec brzy ozve nebo to je na zabití,fakt že jo :frowning2: no přeju pevné nervy,a ansd to bude lepší :slight_smile:

no s těma rekonstrukcema Vám to fakt nezávidím,já jsem ráda,že nás čekají jen drobnosti a skoro všechno máme za sebou :slight_smile:

tak užívejte krásný víkend a zatím všem pa pa
20. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
ahoj holky, já mám teda zase den, měla jsem jet mimo prahu a auto si ani neškrtlo... ach jo, občas jsou ti chlapi možná fakt i k něčemu dobrý..
s tím bytem teda fakt nevím, je samozřejmě krásnej, jak jinak, ale nevím jestli to není vyhazování peněz, když byt mám - sice mrňavej, ale miniatura bude ze začátku taky mrňavá, takže letos bysme se sem ještě určitě vešli, zřejmě je to jen můj zahnízďovací syndrom nebo tak něco.. ach jo, potřebovala bych mozek, který zvládá uvažovat sám bez ovlivňování tím cizopasníkem ve mně. :angry:
lill - biootec se chová fakt trochu jako hovado, ale zase na druhou stranu, já bych momentálně sama se sebou taky nevydržela, nevím jak to vnímáte vy, ale já jsem fakt naprosto nemožná, iracionální, přecitlivělá, náladová, celkově psychicky labilní a navíc si nemůžu dát ani kapku alkoholu... :rolling_eyes:
No, ale teď z veselejšího soudku - víte, co umí můj mrňousek? normálně ležím na zádech a nevím jestli se tam nějak překulí nebo co, ale normálně mi břicho cestuje ze strany na stranu - úplně se vyvalí, fakt sranda, včera jsem se tím bavila do půl jedné do rána... :grinning:
kaleilah - proč ten smutnej smajlík? jasně že se můžeš přidat - listopadek není nikdy dost (pokud se teda vejdeme do porodnic). :wink:
20. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
AHOJKY TĚHULKY.
VČERA JSEM DOMA ODPOČÍVALA BYLA JSEM NA TOM ODBĚRU PLODOVÉ VODY A TAKY NA ODBĚRU PUPEČNÍKOVÉ KRVE DOCELA MNĚ NEBOLELO JEN POTOM SE TO ZHORŠILO ŽE JSEM CELOU DOBU DOMA LEŽELA A ODPOČÍVALA.
TAKY MNĚ DĚLALA ULTR Z 3.D BYLO TO MOC KRÁSNÉ SE NA TO DÍVAT :wink: :wink: :slight_smile: NA TOHO MSLÉHO CVRČKA CO NÁM ROSTE V BŘÍŠKU.
JINAK VÁŽÍME 300.G.
A BOHUŽEL VYTOUŽENÉ HOLČIČKY JSEM SE NEDOČKALA ČEKÁME NA TUTY KLUČÍKA.
NENÍ MNĚ PŘÁNO JÍ MÍT.
DNES TAKY MALIČKO ODPOČÍVÁM ALE NĚKDY JDU SE JUKNOUT NA POČÍTAČ CO JE NOVÉHO.
TAK PÁ ZÍTRA ZA VÁMA DOJDU ZDA TU NĚKDO BUDE I DNES TAK I DNES ZASKOČÍM. :wink:
20. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
keliah vitej.

Jahod no ja nevydrzim sama se sebou a co teprv ty chudaci okolome. A jak velky mas byt????

stani no kluk je taky dobrej ne????

Jinak ja byla vcera v Praze a jsem jeste dneska hotova mam toho dost a odpocivat nemuzu je to tu jak po vybuchu a mam tu segru tak toho vyuziju. Jo a v utery budu mit sedacku tak konecne udelam gotecku s celym obejvakem. :wink:
21. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Jahod a jeste jsem zapomela me se taky bricho tvaruje na stranu ruzne podle prcka i manzel to uz videl jak se presouva. :grinning:
21. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
dobré ránko, tak se přidávám do klubu náladových a samasobě protivných nastávajících mamin, si říkám, že jsem krkavčí matka, měla bych se dobru náladou a štěstím nadnášet a zatím tohle... na malou nemluvím, nezpívám jí, max jí semtam pustím nějakou divočinu, něco tanečního či kabáty, bude asi hyperaktivní, včera ráno v posteli se pěkně vrtěla, konečně jsem to cítila i rukou :slight_smile:
do toho náš pes se mi včera doma podělal, pozvracel, i na koberec, tak to byla chuťovka, asi jí nesedly nové granule, já to strašně prožívám, když je jí zle, jsem nějaká přecitlivělá
21. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
evak a nebude to chripka protoze jsem mela tady ve ctvrtek a v patek kamosky psa co zvracel a mel prujem a chodili jsme ven po hodine. Chudinky malinke.

evak ja mluvim, ale min jak na zacatku. A spivat ja neumim spivat jsem strasne falesna. Spis kdyz zlobi kdyz neco potrebuji delat tak na ni/ho mluvim. :grinning:
21. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
ada no nevím, dneska jí vařím kuřecí, mrkev a rýži a objednali jsme původní granule, ona je hrozně přecitlivělá, kdysi jsme jí ke granulím přidali místo kuřete hovězí maso a to bylo tóčo...
21. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ad - byt 38 m2 - nic moc, co? :slight_smile:
To cestující břicho je srandovní, viď? Mně to fakt baví, dokázala bych na to koukat hodiny :grinning:
Evatk - vítej v klubu! :angry:
21. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

jahod: no tak to mají všechny maminy tyhle nálady,ale je to přeci i jeho mimi,tak to musí chápat :slight_smile:

evatk: jééé, chudák pejsek,tak doufám,že bude už ok. Jinak já si s malou povídám jen občas zatím :slight_smile: takže to chce klídek :slight_smile:

adaj: tak to se budem těšit na nové fotečky z bytu ju? :slight_smile:

no tak všem přeju hezkou neděli a já letím zas něco dělat ,pa pa
21. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
evak tak to teda nevim no. Ale to kureci bych tam nedala jestli ji bylo zle, ale muj nazor.

Jahod no ja bych rekla ze pro vas dva to staci a ted nez bude vetsi stejnak bude muset byt u tebe. muj nazor zni ze bych asik zustala tady a radsi neco usetrila. Ale jen muj nazor. :wink: Jinak to brisko je super.

lilisek ahojky no ja se tesim na sedacku uz moc moc. :wink: To se pak budu porad jen valet. :grinning:
21. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
Holky, prckové s sebou prý nejvíc mrskaj, jkdyž ležíme na zádech, protože nemají rádi, když se jejich páteř dostane na naši- tlačí je to a snaží se dostat do pohodlnější pozice- četla jsem to v těhu mailu z rodina.cz- příjde mi to legrační:slight_smile:. Bude to pravda- ležení na zádech mi už dost vadí, začne mi být šoufl, takže jedině na boku, nebo i třeba skoro na břiše- ale hlavně ne na zádech- na to je teda Valihrach citlivej.
Na prcka mluvím, když se hýbe, hlavně ale mám chutě zpívat, hlavně navečer- tak zpívám...
A ještě jsem zjistila, že cvrček nemá rád, když moc "hlučně" meju nádobí- prostě když s ním třískám- ani se mu nedivím, jsem někdy trochu hlučnější..
V úterý odjíždíme na 14 dní do Jeseníků- výlety- moc se těším- ale nevím, jak tam budu praktikovat to svý věčný spaní- klidně bych prospala v noci tak 9 hodin a přes den 2-3 další :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
kvat tak si to pekne uzij. :wink:
21. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj holky,sleduji že ste probíraly nálady a psi. To co od vás čtu,tak já asi těhu nejsem :slight_smile: Náladová,podrážděná a přecitlivělá si nepřipadám a ty pohyby taky nic moc. O psech radši ani nemluvit jinak bych toho našeho musela zabít! Nezvrací ani průjem nemá,ale začal mi stahovat ze sňur oprané prádlo a vždycky ho rozkouše. Je to na zabití!
21. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
monterka no kazda jsme jina a prozivame to jinak. A ty mas nejake stene nebo mladeho pejska??? :grinning:
21. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
monterka tos mě pobavila, úplně jsem si představila to naše šídlo, jak mi krade prádlo, naše "jenom" vytahuje mulč, roznáší ho po trávě a kouše, tak to po ní dokolečka dokola sbírám a doma kradla ovladače a prostírání z pod nového konferenčního stolku, takže už je máme uložené jinde, hrozně ráda nám je nosila, ona vůbec strašně ráda něco nosí
21. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
Adajar: je mu rok a půl a začal to dělat loni na podzim. Bral to ze sušáku,tak sme natáhli šňůry v průjezdu a vysoko,ale nepomohlo to. Bere jen mé věci,asi se mi mstí že já ho vychovávám :slight_smile: a přítel rozmazluje,páč přes tyden není doma. Eva: sem ráda že sem tě pobavila,ale mně když rozkouše podprdu tak mi do smíchu není! Vy máte pejska doma,náš je venku na dvoře a může max na chodbu.
21. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
monterka no puberta predpokladam ze mate velkeho psa. No jedine si budes muset veset svoje veci doma.
21. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
ahojky holciny!
zdravim vas - teda vikend nic mo,co? A hlavne teda mam hroznou lenoru .. se mi nechce nic delat ... sem si rikala , ze dlouho bicho nic neudelalo a musim to vzit zpet za posledni dva dny vyrostlo snad o tretinu a jeste ho mam jako spicaty nebo co?
Ale jinak mi tam teda nic nebeha a nic moc necitim :frowning2: :frowning2: :cry: nevim, asi si dava ta nase kukacka na cas :slight_smile:

Holky!!! ja uz nakupovala - nechala jsem se vylakat, ze pry v Ikea maji slevy - slevy na prd - ale kamaradka rikala , ze to musim koupit, tak mame zavesy, nove zaclony, povlecenicko s zabickou :slight_smile: a decku - vse krasne v zelenoucke - Orliku, jiste budes souhlasit, vid?:slight_smile:))
Vse uz mam vyprane, musim zmerit okna a dam to usit - bo teda s jehlou a niti kamoska teda nejsem :grinning:
21. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
Mě zase přepadají lítostivosti- dojímají mě zvířata, lidi a snad i kameny...
Máte psy-hajzlíky....my zase kočky-prevíty- nejasno která z nich to byla, ale než jsem stačila na záchodě vykydat jejich plastový záchůdek, tak se na chodbě některá z nich vysrala (na místo, kde záchodek normálně stojí- měla na to tak 15 vteřin- hovno jak vysoustruhovaný :grinning: )
Monterka- rozkousal ti podprdu? :grinning: :grinning: Mně se kocour v podprdě něžně a romanticky válí- našla jsem ho, jak měl hlavičku položenou v košíčku podprdy a díval se na mě zamilovaně :sweat_smile: - je to takovej přihlouplej kastrát
21. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
kvakul :slight_smile:))))) - pridavam se k tobe do skupiny, mam jenom jednoho kocoura, ale na soustruhu to taky umi.. :slight_smile:

jinak jsem taky spise litostiva, uz se nemuzu divat ani na zpravy.. pohreb Matusky me rozplakal (ne ze by pro mne neco znamenal), rozplakala me dnesni havarie autobusu turistu, co se vraceli z Chorvatska - uz jsem malem pohrbila maminku, ktera se take dneska vraci .. nastesti tata me uklidnil. ze s ni mluvil, a ze ji nic neni ...

Jinak je to tu zase v utery mame kontrolu na kterou se strasne tesim ale uz ted mam zaroven strach... ach jo.
21. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.