• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Adaj: máme křížence kokra s labradorem a je středně velký. Kvakulka: kdyby jednu,ale roztrhal mně podprdy tři! Máme taky kocourka a to je moje zlatíčko,ale taky dokáže pozlobit. Vytírat nebo zametat před ním nemůžu,páč mi jde po mopu a smetáku. Jak ale holky píše sou ty zvířata všechny stejné :slight_smile:
21. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
ahoj!
zvířata nemám - tedy když nepočítám pár pavouků, molů a toho největšího zvířete v mém břiše.. :angry: , další tedy děkuji, nechci..
stavoval se tu biootec (asi na půl hodiny) a říkal ať ten byt vezmu, že mi ten rozdíl je ochotnej doplácet, ale já holky pořád nevím, protože mi to přijde jako marnivost, sice bych ho chtěla, ale na druhou stranu pro mě a miniaturu tohle zatím vážně asi stačí a můj problém se sousedem debilem to stejně nevyřeší..
no, navíc z toho vylezlo, že teda asi fakt nepočítá s nějakým společným soužitím, takže mě to zase trochu dorazilo - představuje si to tak, že by tu tak jednu noc v týdnu přespal - no řekněte dámy, který muž by si to nepřál, že?
šla bych si dát pár panáků..
21. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
kvakul : teda Jeseníky - to bude určo paráda :slight_smile:

marsie: jo jo víkend byl takovej divnej, v so krásně v něděli nic moc... no prostě divný :slight_smile:

jahod: jako to je mazec, to jsou teda představy o péči o dítě :frowning2: vidět ho jednou v týdnu a basta... být Tebou raději bych zůstala v tom menším asi, abych pak nebyla překvapená,že se biootec nemá k doplácení :-/
21. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
Jahod: já bych ten byt asi nebrala. Jak ti biootec zaručí,ze ti to fakt bude doplácet a co bys dělala až by třeba doplácet přestal... Bydlet máš kde a zatím ti to s prckem stačí.
21. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
já si to taky holky říkám, hlavně aby jeden a čtvrt člověka byl ve velkém bytě s dvěma záchody, třema umyvadly, sprchou i vanou, to je spíš na ještě větší depku - nehledě na to, že bůhví, kdo by zatím bydlel tady.. asi se na to vyprdnu - ale názory se mi střídají tak co hodinu, takže nevím nevím... :confounded:
21. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
lill - copak péče o dítě, ale hlavně ke mně je to hrozně nefér, to není ani ryba ani rak..
21. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
Jahod: nemáš to jednoduché a určo ti to furt šrotuje v hlavě. Na takovýho chlapa je nejlepší se vykašlat. Co z něho máš?
21. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
monter - teď momentálně jednoho baziliška v bříšku :grinning:
21. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
Jahod a krom toho? Chce chodit jednou tydne. Za prckem nebo za svýma potřebama. A jak dlouho? Promiň že to tak píšu,nemůžu soudit ani tebe ani jeho,ale sem upřímná.
21. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
jj, monter, to je vpohodě, můžu si za to sama, bylo to takhle vždycky, ale já jsem si pořád myslela, že když chceme oba mimi, tak se to změní.. komu žalovat, co? ale co, zvládly to jiné, zvládnu to taky, to jen že mám teď trochu labilnější období, takže se s tím vyrovnávám hůř než obvykle
na jeho obranu - on na mě není nijak zlej nebo něco, prostě jenom nechce tandem..
21. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
monterko:slight_smile:)) urcite mas pravdu, ale to je asi az posledni reseni - jahod je hodna holka a "zenska" a ted nastavajici zodpovedna matka a tak se porad snazi se s tim obtiznym hmyzem domluvit...
jahod - nevim, ale jeho pristup mi neprijde fer .. ja bych zustala v byte, ktery sama financne zvladnu - abych na nem v tomto ohledu nebyla zavisla - osobne bych si totiz nebyla jista, jak dlouho vydrzim nez ho nekam opravdu poslala - mas to tezky..
21. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Jahod: no jistě že to zvládneš :slight_smile: Nemyslím že je to jen tvá chyba když ste chtěli mimi oba. A taky záleží jen na tobě co uděláš a jak se zachováš. Hlavně bys měla být v poho ať je aji prcek v poho,ale to se lehko radí,že.
21. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Jahod muzu bejt uprimna je to vul. :angry:
21. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jahod myslim si ze s labilnima vecma a ruznejma chmurama ti tu muzem pomoct tak ez si o tom muzes promluvit nebo tak proste pis pis pis radsi se z toho vypis a rekni co te trapi a nenechavej to v sobe. A baziliska mas a toho si urco vazis.

Jinak marsie souhlasim taky bych zustala ve vlastnim byte a nebyla zavisla na nekom kdo v podstate me nestihnul ani predstavit rodicum.
21. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
snad jsme jahod neodstrasily - jahod?????
21. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Zdravím po víkendu - z vyšetření nebylo nic (krom mého hysterického záchvatu), radši to ani neřešit, zbytečně bych se zase rozčílila. Nezbývá mi než spoléhat se, že je všechno v pořádku (které že to máme století?).

Tak jsme aspoň vyrazili na víkend do Jeseníků, sice k tchánovcům, takže odpočinek nevelký, ale procházky a tak :slight_smile:

Nálady na sobě moc necítím - muž tvrdí, že trochu víc "lítám nahoru a dolů", ale že prý to čekal daleko horší. Tak nevím :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Rivka: jen aby se nám ty nálady ještě nezměnily :slight_smile: Jé,ty se máš že si byla v Jeseníkách. Já tam byla jednou na lyžovačce :slight_smile: Jak to,že z vyšetření nic nebylo?
21. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
Vy jste moje zlaticka! :slight_smile:
Bazilisek uz chtel do hajan, tak pisu jenom z mobilu, takze dekovne ody az zitra rano. :wink:
Obcas si potrebuju postezovat a moc nemam komu, protoze pred rodinou ho schazovat nechci a kamaradky uz to znaji i pozpatku :grinning:, takze to momentalne odnasite vy.. :wink:, za coz jsem vam neskonale vdecna a dekuju!
Pohladte briska a vam vsem listopadkam dobrou noc.
21. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
jahod :slight_smile: - jsi statecna! jdi do pelisku - rano moudrejsi vecera :slight_smile:)

uf... tak vam musim rict, ze konecne od nastupu na nemocenskou a zacatku celeho kolotoce s mimi jsem tento vikend poprve pracovala zase hlavou :slight_smile: :grinning: ... uplne jsem stastna, i kdyz me to teda zmahaa jsem unavena..
lepsi nez chodit se smetakem a hadrem po baraku a uklizet po delnicich :wink:
21. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz
krasne rano doufam ze s usmevem na rtech jako ja.
Jinak jahod posilam hodne usmevu pro tebe a baziliska :grinning:

Ja jdu zitra na kontrolu kdopak jde dneska??
22. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ránko holčiny,přeji vám krásný den :slight_smile: Na kontrolu sice nejdu,ale zítra jedu na ultrazvuk srdíčka.
22. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
monterka no vidis ja zitra jdu na kontrolu a za tyden na velky UTZ. No jsi napred. :grinning:
22. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahooj holky, teda vy jste se rozejli, já se včera vrátila z chaty, užívala jsem snad zasouženého postátnicového volna .-) a bylo to opravdu super, až na to počasí...nijak extra jsem nedočítala, tak snad je vše v pořádku, jen jsme si nemohla nevšimnout trablí, co má Jahod, takže té přeji, ať to dopadne, jak nejlépe bude moci.

Ad: ahooj, já na kontrolu jdu až za týden v pondělí, ale v pátek jdeme na velký UTZ :slight_smile: snad se prcek ukáže v celé své kráse, hlavně od pasu dolů :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz
Já teď sedím u mmb, opět jsme myslela, že přijde nemocenský a že zas něco objednám, ale na účtě svítí hodně malé číslo se musím podívat, kdy mi to přišlo minule, protože mám pocit, že už touhle dobou před měsícem jsem to měla

No a koiukám na tu emitex zavinovačku zimní a pak na kombi fusak..ale přemýšlím, jeslti ten kombi fusak nebude potřeba až třeba na další zimu, protože by mohlo mimčo vydržet i v kočárku v tý zavince ...mám tu vložkou tašku, tak je taky vevnitř nějak vyteplená...no nevím, i když možná to objednám najednou a hotovo, bude to bez práce, pořád mě štve ten beránek, co jsme měli mi, mamka ho pak půjčila a nevrátil se nám...tam jsme mohli být i v zimě jen v tričku a mikince a byl hic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz
Renat ja zase doufam ze to neuvidime co to je jelikoz manzel to chce vedet a ja nejak uz ne. Jinak jsem rada ze jsi odpocata.
22. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
renat no ja doma beranka mam tak jsem rada ze jsme byla skrt a nepujcila jsem ho svagrove protoze vse co jsme ji pujcili ona prodala a nevratila.
22. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Ad.: Fakt? Tak tu nás to je naopak, já to chci vědět a manžel to chce jako překvapení :slight_smile: on prostě pořád doufá v klučíka :slight_smile: Tak uvidíme.
Tak to ti tak trochu závidím s tím beránkem, u nás to právě dopadlo tak jak ty píšeš u švagrové... :unamused:
22. čer 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz
čus prdelky,
už toho nechte, začínám si připadat dost trapně, zas až takový chudák nejsem.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nicméně si musím zase postěžovat (nebojte, z jiného soudku), dneska jsem jela (snad po několika letech) metrem a musím vám teda říct - to je hnus!!!! - na muzeu už jsem to málem nerozdejchala :zipper_mouth: .
fuj, ty lidi se snad vůbec nemejou, fakt humus! prasata!!!
a to jsem ještě dneska matku pozvala na večeři a na koncert, takže mě čeká sakra cestováníčko mhd.., myslím, že si vezmu taxi..
22. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Renat no jako asik na zacatku jsem byla zvedava a ted nejak se toho bojim vseho, ale nedokazu to vysvetlit no. Proste kdyby nam rekli ze kluka asi by me to trosku psychicky dostalo, ale toje kvuli rodine protoze u nas kluci nevysdrzi.
No a ten beranek presne tohle jsem si myslela tak jsem ho nepujcovala protoze jsem skrt, ale to je vec co se jen tak neda sehnat a je jeste po moji mame a skvele zachovalej. A au potom jsem zjistila ze svagrova se co mela i noveho tak si nenechala pro druhe, ale vse prodala aby mela na cigara a diskoteky.
22. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
Jahod.: tak to ti rozumím, já teda nejsem z Prahy, ale na začátku těhotenství jsme byli v Praze na maturiťáku mojí švagrové a pak jeli tramvají...a to byl teda humus, měla jsem co dělat, šla jsem na konec a stejně jsme to cítila..prostě fuj, v jednu chvíli to vypadalo, že fakt musím vystoupit a vyhodit to....všichni si tamd rželi oblečení u pusy, to se nedalo...to je další důvod, proč bych v Pze nemohla žít :unamused: jsem na tohle normálně dost citlivá, a kor teď :slight_smile:
22. čer 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.