• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Dobré ránko,

tak mi už je fajn, asi budu mít nevolnosti večer místo ráno :frowning2:

Lucy, máš nějakýrecept jak se taková dvojčátka dělají? Bych je i brala :grinning: Dvojnásobná starost, dvojnásobná radost
18. bře 2009 v 08:26  • Odpověz
kRASNE RANO HOLKY JDU VAS DOCITAT.
18. bře 2009 v 08:28  • Odpověz
HOLKY TAK GRATULUJI LUCY K DVOJCATKUM.

RITT TAKY RATULUJI.

Maui neboj se bude to v poradku. :wink:
18. bře 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahoj adajar, dík za gratulaci ale jěště není pořádně k čemu gratulovat, jen že se válím doma, přidala jsem si fotečku, takhle vypadá naše opravdová rita, asi se mě neposouvají týdny už tam mám mít 6tt :wink:
18. bře 2009 v 08:36  • Odpověz
Jé adajar ted jsem si přečetla, že chcete Matěje, my taky!!!
18. bře 2009 v 08:38  • Odpověz
rituš, to je ale pejsan - kolik mu je? My máme Hovawarta, má 4 roky, je to ale pes nevycválaný, rád si s káždým hraje a projevuje se to tak, že někoho vždy zašpiní nebo mu něco roztrhne :grinning: Tak naše pošťačka nám vše nechává před brankou, k domu se neodváží a to ani kvůli podpisu
18. bře 2009 v 08:39  • Odpověz
rrit kdy jsi mela naposledy menstruaci???
No tak se mel jmenotvat malej tak jsme si to meno nechali.
18. bře 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem vás dočetla. Včera jsem byla ve škole tak jsem se tady ani neukázala.
Vítám nové těhulky a gratuluju ke kontrolám.
18. bře 2009 v 09:08  • Odpověz
rrit mas hezke deti hlavne ta holcina bude klukum motat hlavy :wink:

ahojky adel.
18. bře 2009 v 09:09  • Odpověz
Ada ahojky jak je?
18. bře 2009 v 09:10  • Odpověz
dobré ráno, lucy gratuluji k dvojradosti
18. bře 2009 v 09:11  • Odpověz
adell no jde to jen jsem vcera malem sebou sekla to z minule neznam a zaludek nestavkuje dokud je prazdnej. A co ty???

evak ahojky a jak se mas ty???
18. bře 2009 v 09:19  • Odpověz
holky, dneska se tu ukážu asi až večer, jelikož mě čeká odpo zkouška z mezinárodního obchodního práva ajá zatím nečetla ani ty matroše k tomu, natož Úmluvu OSN o mezinárodní koupi zboží (což je prý základ) :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže vypínám PC a mažu se učit a pak rovnou směr škola...

Všem držím palčata, ať je dneska hezký den (pokud možno bez nevolností :confounded: ) :slight_smile:
18. bře 2009 v 09:32  • Odpověz
ada ahoj, celkem dobře, akorát se budím hrozně brzo, včera 4.30, dneska 5:00, tak pak chvilku učtu, pak naštěstí ještě usnu. a udělala se mi vyrážka, zatím pár malých pupínků, na dekoltu, nesvědí
příští týden se budu muset ukázat v práci a říct co a jak, jelikož se to tam kupí, tak jsem ráda, že si to trošku s šéfem ujasním, už jsme si včera trošku popovídali po telefonu

tak jsem zvědavá na další kontroly z tohoto týdne, všem držím palce, mě čeká ko zítra, tak pokud bude ok, už bych si i řekla o fotku
18. bře 2009 v 09:32  • Odpověz
cirrus budu drzet palce.

evak me ceka az v pondeli kontrola no. A jinak ja taky vstavam brzo ja muzu spat do 11 a misto toho sjem v pul 8 uz vzhuru a cumakuji. :grinning:
18. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
vypustily jste úplně kávu? já jsem zvyklá si dělat slabou instantní, vodu napůl s mlékem, teď když si dělám, tak ještě o něco slabší... a max 1 denně, někdy ani to ne, ani už nemám takovou chuť, ale to je asi tím, že vím, že bych neměla

včera si manžel donesl od rodičů tatarák, myslela jsem, že ho zarazím, měl si ho sníst u nich a mě nemusel nic říkat... a to si ještě nechal v ledničce zbytek na dnešek! to je totiž moje nejoblíbenější jídlo...
18. bře 2009 v 09:45  • Odpověz
Adaj moje poslední mensky byly 10.2., jo a o Evičce máš pravdu už teď za ní chodí kluci a to jí je teprve 13, vypadá hodně starší, má už větší prsa než já a tak toho hrozně využívá, kolikrát mám o ni strach, snad má rozumu dost.A Petr není s babama pozadu, děcka spolu tančí a teď byli na mistrovství světa v hip hopu a dovezli si stříbrnou medaili,no a na tanec letí každá holka, takže petr jich má na každem prstu pět, ach jo jestli já tuto pubert přežiju tak budu dobrá :grinning:
18. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
evak ja se kavy bojim takze ji nepiju, Ja jsem straspitel a spousty veci nejim.

ritt no mela by tam byt uz 6tt no protoze jsi 5+1 podle posledni menstruace. Jinak ti to verim ze to bude drsne z obou strn. :grinning:
18. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
Evi já kávu piju s mlékem, nedokážu bez ni být :slight_smile: , myslím si že zase tolik neškodí, moje tělo je na ni docela závislé, dávala jsem šest a více denně a teď jsem to omezila na dvě a rozpustné
18. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
rrit no ja vypila tak 5 kfi za tyden a to pul hrnku rozpustne zbytek mleka. :grinning:
18. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
holky tak manza jeste spi tak si musim sama dojit pro snidani. :frowning2:
18. bře 2009 v 10:11  • Odpověz
Ada no mě je jak kdy. Většinou teda ráno když vstanu špatně, ale jak se najím tak to jde. Ty si ještě nesnídala?¨Cir to znám zkoušky, zkoušky tak se uč a držím pěsti.
18. bře 2009 v 10:15  • Odpověz
adel nene nejak mi neni spatne me az potom jidle bude divne.
18. bře 2009 v 10:18  • Odpověz
Luci velká gratulace :slight_smile:) Ritt taky gratulace
Dneska mám od rána žaludek jak na vodě.. a v noci jsem měla divné bolesti že jsem rychle chvátala, zda neuvidím krev..uf uf nic nebylo ... :slight_smile:
18. bře 2009 v 10:31  • Odpověz
Holky děkuji za gratulace :slight_smile:

cirrusa: dvojčátka mi pomohl udělat pan doktor :grinning: Byla jsem na umělým :wink:
18. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
Nedá mi to a odbíhám od učení :grinning:

Lucy, po to "dvojčátka mi pomohl udělat pan doktor" se mi chtělo smát, jsem čekala nějakou vzrušující historku (třeba že je manžel doktor)...Jsem moc ráda, že IVF vyšlo.... :dizzy_face: bobíšci jednou musí mamču na rukou nosit co vše pro ně podstoupila
18. bře 2009 v 10:36  • Odpověz
Cirruso: jsem ráda že to hlavně vyšlo napoprvé, i když mám z dvojčátek fakt strach jak to vše zvládnu, ale těším se na ně :slight_smile: Člověk kvůli mimču projde někdy fakt peklem :wink: Doufám že si toho budou vážit :grinning:
18. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
Lucy, věřím, že máš strach -já čekám jedno (snad) apopravdě klepu se strachy,že to nezvládnu, že mimčo nedokážu vychovat, že mu nějak ublížím, že nepoznám co chce....Ale když dokážeš pro mimi jít tím peklem, dokážeš je určo i zvládnout :dizzy_face: Asi ne vždy to bude růžové, ale nějak to zvládnem :slight_smile:
18. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
Jo dvojčátka je síla. sestřenka přes koleno má kluka a holku (a teda přirozeně) a když měli malí dva roky tak jí zemřel přítel takže je na ně sama, ale zvládá to skvěle. Teď mají tři a půl roku. Mě teda taky hrozily dvojčátka protože u nás v rodině i v přítelově rodině jsou, ale pan doktor viděl jen jedno srdíčko.
18. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
Mari no vidíš jakýho máš fešáka :dizzy_face:

Zdravím všechny :slight_smile:
18. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.