• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ad.: To bude v pořádku, nemysli na to...vím, že tě to trápí, ale nesmíš si nic připouštět, jsi v době, kdy ten starch máš, za chvíli to zas bude dobré, hormony.. :slight_smile: jsme tu s tebou :wink:
22. čer 2009 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz
jahod no ja v Praze odmitam jezdit MHD to jako ja vim moc dobre to kdyz tam jedu tak auto,
A nejsi chudak jen se snazime ti zprijemnit den. :wink:
22. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
renat jo ja vim ja si to nepripoustim mela bych lezet a misto toho predelavam byt a davam dohromady abych nemyslela nato a zamestnala mozek no. A proto asik ani nechci vedet pohlavi.
22. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Ad: já du zítra jen na ult.srdíčka a ke svému dr.na velký ult.du příští pondělí. Obdivuji některé z vás,že vydrží nevědet pohlaví. To já se už nemůžu dočkat a budu naštvaná pokud prcek na nás vystrčí prdelku :grinning: K tomu fusaku-já žádný nemám a asi budeme kupovat stejný ke kočáru.
22. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
ad - jj, já vím, dělám si legraci :wink:
já taky normálně jezdím autem, ale o víkendu se mu nějak přestalo chtít startovat, takže jsem holt musela, ale znechutilo mě to natolik, že si dneska pro autíko přijedou ze servisu a odvezou si ho s sebou.
jinak já jsem rodilý pražák, takže prahu mám fakt ráda moc moc moc, ale na druhou stranu na ní ani nijak netrvám (myslím na trvalé bydlení)
22. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Holky, ať vám dneska dobře dopadnou ty kontroly - držíme moc palečky - všechny, které máme! :wink:
22. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
monterka jo jo ja jsem ze zacatku taky chtela vedet a nejak me to preslo. Proste si myslim princeznu a je to. :grinning:
22. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
jahod no ja jsem taky prazak jak brno a bydlim na Kladne no. A je fakt ze ted mi to vyhovuje kdyz cekam prcka,ale dlouho to trvalo nez jsem se stim srovnala.
22. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

tak jsem si ráno vyzvedla lístek na peníze,tak ho dneska hodím do práce a budu čekat ty milióny :slight_smile:))) tak doufám,že do 3 měsíců se dočkám :grinning:

jinak včera jsem byla na koncertě - Chinaski + No Name,bylo to fakt super :slight_smile: no a dneska už zas trošku pracuju, holt něco dělat musím,abych nezakrněla :slight_smile:

doufám,že se všechny máte fajn, a mimísci taky :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
ad.: tak budu držet palce, ať to vyjde a bude to hezká princezna :slight_smile:

lili: ahoooj :slight_smile: hihi miliony, tak jeslti to je jako u mě, tak to tě to položí :slight_smile:
Já taky už musím něco dělat, chci odnést všechno z VŠ, co mám z geografie, a co už teď nebuduz potřebovat, vyhazovat to nechci, ale krabice a sklep to unese :slight_smile: a pak uklízet ten bordel, žehlit...fakt se to tady nakupilo.
Tý jo koncert,jo?, takt o je super, to závidím, i když my jsme si taky dali minulý týden diivadlo :slight_smile: a máme v plánu další :slight_smile: tak uvidíme, na co půjdeme...

Chtěla jsem jít na ty Alexandrovce, docela by mě to zajímalo :slight_smile: ale bylo to den před státnicema... :frowning2:
22. čer 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
Adar: tak to já vůbec netuším co by to mohlo byt,ale víc bych chtěla holčičku :slight_smile: Koncert,no páni,taky bych si dala říct. Sem skoro pořád zavřená doma,takže odreagování by neškodilo :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
lilisek treba ted uz to bude chodit lip. :grinning:
22. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
renat nebo myslis jako u me??? Miliony holky ted nebudou no. :grinning:

monterka no ja si to myslim jen.
22. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
dobre ranko, kocky, tak vas jdu pozdravit, ani nedocitam, takze snad jste vsechny v poradku :slight_smile:
ja jsem terpve vcera mela pocit,ze zacinam citim pohyby, ale nejsem si tim jista, tak snad je vse ok, na velkej UTZ jdu az 30.6., tak uz bych to chtela mit za sebou
dobré ránko, když už tady píšete o koncertech, mě nejvíc mrzí, že nestihnu kabáty 12. září v praze, to už by asi bylo neúnosné, tak aspoň přemlouvám manžela ať jede a užije si to i místo mě
jo a holky, nevite prosim, jak na kolaz z fotek?
22. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
evak no me mrzi ze nepojedu vltavu to je jedina akce na kterou se tesim celej rok a loni jsem tzaky nemohla jet.

matrie a kam jdes na ten velky UTZ???
22. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak Vám musím napsat, že jsem ráda, že je víkend už za námi. Měla jsem tady 8 lidí na práci plus naše rodina. Takže jsem jenom dělala svačiny a oběd, mám toho plné kecky. Taky jsem vstávala až teď :slight_smile:
Je fakt, že se podělalo plno práce, hlavně nový pokojíček pro prcka :grinning:
Jinak já mám zítra velký UTZ, už se strašně těším.
22. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
Renat: no právě, se na to musím psychicky připravit :slight_smile: i když, teď mi dá část zaměstnavatel a část socka,takže to budu mít po malých dávkách,tak se z těch těžkých peněz stihnu snad vzpamatovat :grinning:

adaj: no budou mi posílat příští měsíc první,tak doufám,že se toho do porodu dočkám :grinning:DDDD

no koncík byl super, a teď se těším na Vídeň, pojedem na celý víkend,tak to jsem na to zvědavá :grinning:
22. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
Lillisek: to si někdo užívá. Tiše závidím :slight_smile: My jezdíme každý rok do Vizovic na Trnkobraní a letos taky vynecháme :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
lill my jedeme v červenci na jižní moravu, lednicko-valtický areál, ubytování v penzionku se snídaní, snad vyjde počasí aspoň solidně, bež vyloženě trvalého deště, tak už se těším...
22. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
rrit tak gratuluji k hodne prace hotove. A tesim se s cim prijdes zitra. :grinning:
22. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
lilisek no me prisli prvni penize z dubna ted.
22. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
jéé evi tak tam máme taky v plánu jet :slight_smile: třeba se pupkáči potkáme :grinning: :grinning: :grinning:

Já teď valím zkouknout dětdký obchod tady u nás aněco nakupit, musím využít vycházky :grinning: :grinning: btak se na chvilku loučím :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz
no já se dneska vrhnu na web. obchody, zjistit, kde je co nejlevnější

NEMÁTE NĚKDO NĚJAKÝ TIP? SPÍŠ SE MI JEDNÁ O DROBNOSTI, TY SE MI NEOPLATÍ KUPOVAT KAŽDOU JINDE KVŮLI POŠTOVNÉMU.

nemáte zjištěno, třeba která chůvička je solidní? mě se celkem pozdává chicco hi contact... na ni jsem zatím nepřečetla nic negativního, zatímco na philips či sencor už jo...
22. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
renat jo jo zatim papa ja nejdu dneska na vychazku nikam se mi nechce.
22. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
Eva: s chůvičkama nevím,ale chodím na netu na malvika,webroucek,kamilka,dracek. Zkus juknout tam :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
adaj, jdu na bulovku
22. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem ze svatby doma. Byla to krásná nevěsta, krásný ženich a počasí bylo docela ok. Vydržela jsem do půl dvanácté v noci a pak padla do peřin. Vypila jsem tam asi litr džusu s vodou a jeden střik deci na deci. Ale myslím, že to fakt nemůže uškodit. Moc vás všechny zdravím a kdo jde na kontrolu držím palce.
Jo holky v pátek večer mě tak začalo bolet břicho, děsné křeče. Ale asi jsem byla trochu nastydlá.
22. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
evi chuvicky fakt nevim.

marie aha no to ja jdu do Gennetu na 8 a pak jedem pod bulovku k tchyni.
22. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.