• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Saze: škodit to nemůže,já si občas dávám malé pivko. Ať si prcek zvyká :slight_smile: Mně občas bolí na pravém boku jako kdyby vaječník.
22. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
saze krec byla jen jednou??? Jinak ja jsem taky mela vino teda strik, ale my ho nevypili me nedelal dobre. Ale jinak i v gennetu ho doporucuji ze muzes.
22. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Adajar - křeč jen jednou a pak mě břicho bolelo asi 2 hodiny. Myslím zda jsem nebyla trochu nastydlá
22. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
ähojky holciny .. ja mela nejake pomale rano ...
mam toho hodne, ale nejake do niceho se mi nechce ..
My jdeme na KO zitra! velky UTZ v Podoli pristi utery 30. - ja uz se teda moc tesim jestli teda bude pindik nebo ne!
jinak k tomu MHD - ja s nim mam problem uz od malicka, a taky kdyz nemusim jedu bud autem nebo pesky... jojo jahod .. lidi jsou smradlavy prasata a pokazdy, kdyz nastoupim do tramvaje se mi zvedne kufr..
22. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
saze no nevim ale pokud to bylo jen jednou nemelo by to nic byt.

marsie tak to si budem zitra drzet palecky navzajem.
22. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
evatk: no to jsou taky hezké vyhlídky :slight_smile: no tak budem držet palce na počasí, i když prý má být v červenci už hezky :slight_smile:

adaj: no tak to bych je mohla dostat někdy v srpnu nebo září,no tak to už je za chvillku :grinning: :grinning: :grinning:

monterka: no letos klasickou dovču asi nedáme,tak to musíme nějak rozplánovat, abychom si aspoň trošku odpočinuli :slight_smile:
22. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahoooj, tak jsem zpět a musím říct, že jsem se udržela a prozatím nekoupila nic, i když krámů tam mají požehnaně, prolezla jsem to tam všechno. byla jsme tam sama, takže jsem všechny zaměstnávala, že čuměli, ale co, ... hihi, nejdřív jsme projela kočárky - jsem se ujistila, že jsem vybrala fakt dobře hihi a opravdu mi tam padl do oka případně jen jeden....kdybych eměla firkoˇáčka zaparkovanýho u našich a to je V-max, taky polský, mimochodem paní mi pak říkala, že je hodně málo kočírků opravdu jedné výroby, z jedné země
Pak jsem šla na ty kojící polštáře a měli jak z kuličkama, tak s molitanem, kuličky samozřejmě na omak 100%tně lepší ale byl mega obrovský....a kdybych ho nesla přes půlku města...no a tunaší postýlku )cestovní, mám v albu) tu tam mají zatím taky, chtějí nám ji koupit naši, ale nevím, jakou barvu, měli sice vyndané, ale bez přebalováku a ten já chci ale to chci počkat až na barvu, i když ta zelená, co ám v albu je neutrální a kdyby pak bylo druhé dítko opačného pohlaví....no uvidíme.

a teď jdu dočíst :slight_smile:
22. čer 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
holky s MHD, dneska rano, kdyz sem jela z jesli, na me brutalne rval nejakej dedek, kterej mel pocit, ze jsem mu malo uhnula, no to sem se do nej pustila taky, zadna ucta k nemu a ve finale mi rekl, ze sem dalsi sobec, kreten...pri prvnim tehu se mi nikdy nestalo, ze bych stala a ted porad, nikdo nepusti sednout, zatim mi to nevadi, takze se ani neozyvam, ale az me to zacne srat, tak si o sednuti pekne reknu, navic me dokazou nasrat mlady holky, co sedi a ja tam u nich stojim i s dvouetym klukem..jeste, ze nemam linou hubu :grinning:
22. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Tak koukám, že se řešé výbavičky...to chůvičky taky nevím, spíš bych taky uvítala rady :slight_smile: tak až bude někdo zkušenější, doufám, že dá echo :slight_smile:
Jinak jsem taky asi pro koupit co nejvíce věcí najednou, ať už v obchodě, nebo na netu...

lili: tééda tak další důvod k malinkaté závisti, Vídeň jo, tak tu mám moc ráda :slight_smile: kdypak tam jedete? Užijte si to tam :slight_smile:
22. čer 2009 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz
renat, ja u prvniho tehu nakupovala jako blazen, vsechno sem musela mit a ve finale jsem zjistila, ze snad polovina veci byla na prdlacku, takze treba kojici polstar sem samozrejme musela mit taky, ale mnohem lepsi pro me byl normalni polstar, atd
chuvicky mame philips, pouzivame je do dneska
22. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
mari: já moc "zbytečností" kupovat nechci...asi se tomu úplně nevyhnu, ale hodně věcí si rozmýšlím. Ten polštář bych ale brala, ale spíš pro mě :slight_smile: a pro manžílka na spaní :slight_smile:
22. čer 2009 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz
a teď jsem si vzpomněla, že jsme taky plánovali vídeň - zoo, no to nevím teda, jak to všechno stihnem...
22. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
renat, ja to pri spani delam tak, ze mam perinu navic a tu "tlapkuju", mam ji pod brichem a mezi nohama a je to priiima :grinning:
22. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
peřinu navíc nemáme :frowning2: :cry: to mě nenapadlo... :sweat_smile:
22. čer 2009 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz
lilisek to je uz za rohem ne???

marie no jako ja jsem byla na tridnich zchuzkach u segry na ucnaku kam bude nastupovat myslis ze me nekdo z tech mladejch holek pustil sednout a to to bricho mam velke. Nic jen koukali a me bylo blbe si rict jestli me nepusti sednout.
22. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
marie no me prave ted kamoska rikala ze vubec kojo polstar nevyuzila s malou. Ale treba cestovni postylku mit musim do obyvaku a na cesty.
22. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
renat: no ještě přesně nevím kdy pojedem,ale asi někdy teď :slight_smile: protože 10.-12.7. máme v plánu být na víkend ve Frankfurtu, vdala se mi tam kamarádka,tak tam pojedem na víkend,a pak už bych možná chtěla ještě obytňákem někam na týden k moři,např. Itálie,Francie nebo možná Chorvatsko,uvidíme :slight_smile:

adaj: no to je,ale už by to teplo mohlo nastoupit klidně i dřív :grinning: co nový gauč,kdy bude?
22. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
lilisek teda to bych asi nedala more ja jsem srab. Gaucik bude zitra. :grinning:
22. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
holky tak já mám super, že mi hodně věcí půjčila sestřenka (kojící polštář, vaničku, kolotoč nad postýlku, oblečení na mimi, hrazdičku na hraní) tak toho nemusim tolik kupovat.
22. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
saze no ja taky neco dostane a neco mam z lonska no.
22. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Já navybírám oblečky od ségry po dvojčatech,má kluka a holku,tak toho nebudu nakupovat moc. O polštářu neuvažuji a chůvičku uvidím. Chci ale přebalovák se skříňkou pro véci na mimi. Ten plastový dohromady s vaničkou nechci.
22. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
monter ja treba budu mit brebalovak v koupelne.
22. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Adaj: mi máme malou koupelnu a pračku s vrchním plněním. Jinak celkově máme málo úložnýho prostoru,tak proto chci ten přebalovák s komodou. Mimi bude s náma v ložnici a už teď sem zvědavá jak tam narvem ten přebalovák a postylku.
22. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
monter tak to ja mam nastesti mista dost vsude v ramcimoznosti.
22. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
holky, my kdyz cekali kubu, kupovali jsme, krom kocaru a autosedacky, vsechno novy, monet, tu komodu s prebalovakem jsem mela taky, ale pozdeji se ukazalo, ze ac je to z chicca, kvalita na hovno, komoda pozdeji nevyuzitelna, takze ted sem se rozhoda, ze bud mi muzik pridela na pracku prkno, kde budu prebalovat a nebo proste budu prebalovat na stole normalnim jidelnim, na posteli, kde to pujde :slight_smile: a prave taky proto, ze dost bojujeme s mistem, mame loznici snad 3 a pul na 3 a pul, mame megavelkou vestavnou skrin, postel dva na dva, takze se se m nic jinyho nevejde, takze musime jeste poridit mensi postel, aby se mi sem vesel aspon kosik :slight_smile:
22. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
Adaj: tak to máš dobré. Taky řeším kam s vaničkou,páč máme jen sprch.kout. Tak přemýšlím jestli koupit jen vaničku a koupat jídelním rohu na stole nebo k vaničce koupit aji stojan a koupat v ložnici vedle přebalováku. Teď mi odjel přítel na dva týdny do práce :(
22. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj, ja idem na velký utz v stredu, tak snad nám to všetkým dobre dopadne :wink:
dost vecí cez net som objednávala na ktrecek.com a detskyraj.cz
kojíci polštář mám a nejako sa mi na no blbo kojilo, takže mi bol na nič
chuvičky máme tieto a som spokojná:
http://www.spuntik.cz/philips-chuvicky-scd-361/

Saze, aj my sme boli na svatbe, vypila som asi 1,5 decky červ.vína, určite to mimču neuškodí. Zostala som do 1.hod a odpadla do postele jak hnilá hruška :slight_smile: a v pupiku ma tiež pichalo, ale to bolo asi tým, že som celú sobotu bola stále na nohách a ani na chvílku som sa nenatiahla do postele
22. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
monterka ja budu koupat asik v kuchyni na stole ze zacatku no. Ja totiz nic moc do loznice krom postylky nechci zbytek bude v decaku no.
22. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
monet a jak mate hlubokej ten sprchac?...my vanicku vyuzili snad prvni mesic, pak jsme koupali normalne ve vane, meli jsme takovou podlozku, kam se mimi polozilo a mohlo se krasne sprchovat
22. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
marie no ty podlozky se i taky nelibi no.
22. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.