• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak to já ujíždím na nuteli s rohlíkem a zatím sem přibrala necelé 2kila.
22. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Dobré ráno holky,píši tak brzo páč jedu s mimi na ult.srdíčka,tak přeji všem krásný den :slight_smile:))
23. čer 2009 v 06:26  • Odpověz
Dobré ráno, zdravím po prodlouženém víkendu - bohužel pracovním. Vařila jsem pro 4 chlapy, kteří nám pomáhají obkládat stěny. Musím vás dočíst, ať vím co se děje.
23. čer 2009 v 07:29  • Odpověz
dobre ranko
moner, tak prijemnej zazitek :slight_smile:

orliku, a jak to vypada, uz budete nejak finisovat?
23. čer 2009 v 07:34  • Odpověz
Marie, jsme teprve na začátku. Až obložíme ty stěny a namontují nové topení, vymalujeme a přijedou namontovat kuchyň a obývák (to je v plánu na konec července a začátek srpna). V září se chystáme na dětský pokoj.
23. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
Dobré ránko, držím palce na kontrolách...
23. čer 2009 v 07:52  • Odpověz
aha, orliku, tak to se omlouvam, nestiham vsechno docitat, vy toho dycky hrozne nakecate :slight_smile:
23. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
Marie, nemáš se za co omlouvat. Taky bych už ráda finišovala, ale teď se to konečně pohne s těma technickýma pracema a pak už nastoupím já - už se těším na výběr doplňků a dozařizování. Teď to má v režii partner.
23. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
orliku, to me taky hrozne bavilo, kompletne jsme rekonstruovali bytecek pred dvemi lety, tak jsem se tu vyradila :slight_smile: jen mi to ted, zpetne, prijde az moc divoky, ale co uz :D
jestli jeste nekdy budeme zarizovat, tak aspon budu vedet, cemu se vyhnout
23. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
krasne rano tak jsem tu z kontroli cipek mame zavreny, ale cv pondeli se mam stavit u doktora pro listek na penize a rict jak se citim. Jelikoz ma pak dovolenou a v utery nemuzu. A pribrala jsem od minuleho tydne 0 cimz jsem prekvapila i sama sebe
23. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
Orliku jo vim jakk se citis dneska nam budou kluci tahat tu sedacku znami tak musim varit obed. A jestli nejedi uzeny se spenatem maji smulu.

marie no jako u nas je to taky divoky.
23. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
dobré ranko všem :slight_smile:))))

saron: gratuluju k super výsledkům :slight_smile: to je oddych,co? :grinning:

adaj: no tak super,že kontrola ok,tak dej pak echo,co nová sedačka :slight_smile:

orlik: brrrr vyvařovat pro čtyři chlapy zní hrozně :slight_smile:
23. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
lilisek no tas bude az nekdy odpoledne, ale hned ji vyfotim
23. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Adajar, gratulace ke kontrole.

Včera jsem se pobavila na nákupu. Stála jsem u pultu s uzeninama (kupovala jsem pro chlapy párky na sváču) a prcek mě najednou pořádně nakopl. Tlumočila jsem si to jeho kopnutí jako:"Mami, vem těch párků víc" (klouček), nebo:" Mami, fuj pojď radši pro nějakou zeleninu" (holčička). Začala jsem se nahlas svým myšlenkám smát, prodavačka na mě koukala, jestli jsem se nezbláznila.
23. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
orlik no ja dneska sla od doktora a kdyz jsem koukala na chlebicky mimisek se zacal vrtet tak jsem si 2 koupila. :grinning:
23. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
adaj: gratuluju k čípku a hlavně,ať to tak vydrží až do bezproblémového porodu :slight_smile:
23. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
ircatko jo jo ja nicemu jinemu ani neverim.
23. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
adaj: to je mooooc moc dobře, člověk by měl vždy věřit, protože bez pozitivního jde pak všechno hůř. Tak se drž :slight_smile:
23. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Holky chce se mi spat :grinning:
23. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Ad gratulace ke kontrole :grinning: teď už všechno zvládnete do vítězného konce, tak jako my ostatní :slight_smile:
Já frčím po obědě ale před tím jdu ještě na kontrolu s mladou byla píchat uši, měla zánět stedního ucha a pak jedeme samy dvě na velký UTZ
23. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
rrit jojo ted uz musim.

jinak budem cekat na vysledky velkeho UTZ :wink:
23. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
No já na ty výsledky čekám taky a pak už konečně začnu nakupovat na bobika :slight_smile: doposud jsem nekoupila vůbec nic.
23. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
rrit ja koupila, ale vsechno jen malickosti a jelikoz si nenecham nakonec rict pohlavi budem kupovat neutralni veci
23. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
Adajar, já začala s nákupem minulý týden (taky po velkém UTZ). Nejradši bych koupila všechno, co vidím. Ty věcičky jsou tak nádherné.

Odpoledne děláme 2.kolo na moji zástupkyni. Bude se rozhodovat mezi 2. O jedné z nich vím, že je to neskutečná kráva, která dělá každému problémy. Bohužel personalistka o tom nechce slyšet. Budu muset hodně prosazovat tu druhou, ale konečné slovo má rakouský šéf. Nerada bych, aby tu někdo vyvolával konflikty, s chlapama je to někdy těžký, ale všichni tu spolu dobře vycházíme.
23. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Orlik no ja az pristi tyden, ale ja v podstate spousty veci mam a mit budu. No spis bych a obleceni zatim neresim toho mam plne 4 pytle jen musim vybrat co budu potrebovat a co ne. :grinning:
23. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Orlik no u nas uz za me zastup maji davno no.
23. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
Čauky holky,ste se pořádně rozjeli :slight_smile: Ty co rekonstruují nezávidím páč mi taky provádí úpravy a Adaj,tobě gratulace k dobrému výsledku! Já byla na to srdíčku a je vše OK :slight_smile: Mimi sebou šilo,asi se mu to nelíbilo :slight_smile:
23. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
monter tak gratulace k srdicku to je uzasne. :grinning:
23. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Ad,díky! Už máš navařené? Já pro pracanty vařívám guláš. Je nejlepší a snad každý ho má rád :slight_smile: Dnes vás asi nebudu moc stíhat,páč jedu ještě k našim.
23. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
monterka nene uz jen dodelam knedliky a mam to skro cele. Jinak delam uzene a spenat jelikoz gulas jsem delala nedavno.-
23. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.