• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj maminky a miminka :slight_smile:, já jdu dnes na kontrolu s křečíkama, ale už je to vcelku ok,tak snad vše bude ok..jediný,co mě trápí je to,že v tomto období nedělají UTZ, protože já bych strašně chtěla prcka vidět,nestačí mi jen srdíčko (vím,skromnost neuškodí,ale...) :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

Pí.doktorka mi v 13TT řekla,že vidí holčičku,ale všichni mi říkají kluk a já si to taky pořád myslím.Doufám,že na velkém UTZ 9.7. nám prcek odhalí pravdu....i když je mi to jedno,hlavně ať je zdravý a šťastný :grinning:
24. čer 2009 v 07:18  • Odpověz
Dobré ráno,

ritulko, gratuluji k holčičce.

Adajar, krásný obývák -úplně se vidím, jak se válím i s pupíkem.
24. čer 2009 v 07:23  • Odpověz
Marsie - já jsem taky měla utz naposledy v desátém týdnu, pak měl být 14. 7. (bude nakonec o týden dřív). Ony jsou neplacené tři za těhotenství, takže jestli jich někdo dělá víc a zaplatit to nechce, je to zřejmě spíš jeho dobrá vůle (no a na riziku, mám dojem, je jich taky víc)...
24. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahooooj holky...tak jsme konečně taky tady
a hurá přišla nemocenská a docela dobrý pohled takže budou nákupy...už mám zas něco vybraného.

Jinak já byla včera na výletě, v Liberci, jela jsem s jednou skupinou a známým, počasí sice hrůza, ale mě zkušenou horalku to nemohlo zastrašit a zastihnout :wink: :grinning: takže my jsme si to užili. Nejdřív jsme byli v centru, na prohlídce radnice a pak takové kolečko po městě, pak jeli na Pláně na oběd mňam mega řízek, jsme ho zapili malým pivem a pak na Sychrov a tam se mi mooooc líbilo, vevnitř hezký a venku park, i když pršelo nádhera, určitě se tam vrátíme, už asi s kočárkem

a koukám, že tady se teda kecalo :slight_smile: ach jo, to se nedá stíhat :slight_smile: ale neušla mi další holčička, takže ritulko.-.. velká gratulace :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky..tak jsem dala do albíčka novou fotečku a mám z toho nějaké deprese jak mám pořádný bachor... :confounded:
24. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
Ad.: krásný obýváček :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky Ženy,přeji pěkný den :slight_smile: Já když chci,tak si u doktora ult.zaplatím abych byla v klídku. Za chvíli se du zkrásnit :slight_smile: a o pul11 vyrážím vyrážím do Brna na 3Dult.
24. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
Saronko: prosím tě!!! Bříško krásný, vždyť už na to máš nárok :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz
dobre ranko, kociky,

saronko, co blbnes, mas krasny brisko, nechtej videt moje, po jednom diteti porusena brisni stena, takze moje bricho porad vypada jaxi jako spekanec, nez tehu, ale uz se to snad zacina rysovat

holky, ja se prave vratila z jesli, dala sem tam dneska kubu poprve i pres polednaka, tak sem z toho takova nesva, ale snad to bude ok, od zari jde do skolky, tak potrebuju, aby si zvyknul

jinak pocasi opet na pikacu, taky mate hnedle blbejsi naladu s destem?
24. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahoj holky, ja idem na 11.45h na velký utz a už od rána som nervní, nech už mám po....
24. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
Saron, co blázníš, vždyť máš hezké bříško.

Maminy, mám dotaz - ještě chodíte v noci často na záchod. Mě to v posledním týdnu nějak přešlo a spím celou noc (tedy pokud omylem nezalehnu prďouska). Porodní asistentka mi říkala, že ve druhém trimestru se to má zlepšit, aby se to ve třetím zase zhoršilo.
24. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
holky díky moc.. fakt jsem si říkala, zda není nějaké mega velké...
24. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Saron, ja mám rovnaké a možno aj vetšie :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
oriku, taky sem si vsimla, ze v noci na zachod uz nevstavam tak pravidelne, ale pres den je to porad to samy, tzn casty :slight_smile:

lullko, tak good luck :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
Saronko,bříško máš pěkné,tak nejanči :slight_smile:)) No mně noční čurání přešlo a sem ráda.
24. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Díky Marie,kde prosím bývaš v Prahe, že ti máleho zoberú do školky aj ked budeš na dalšej materskej? Ja by som chcela dat Nat na budúci rok, ale je velmi malá pravdepodobnost, že by mi ju zobrali...
24. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
lulko - kobylisy - byli jsme prijaty, jeste nez jsem otehu, pak, kdyz sem mela potvrzeny tehu, tak sem tam sla a normalne se zeptala, zda to plati nebo ne, abych do toho zari kdyztak nasla jinou alternativu (soukroma skolka, atd), ale reditelka me ujistila, ze je to ok :slight_smile:
ale je to v kazdy skolce jinak..
24. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
tak to máš super, ja bývam na P4 a tu je to všade skoro stále plné a uprednostnujú deti, kt.matka ide do práce- no uvidím ten budúci rok
my sme mali stavat v Bohnicích barák, ale nejako sa nám do toho nechcelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: - to by sme bývali docela blízko seba :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
lulko, u nas bylo taky kriterium, aby sla mamina do prace, ale mozna proto, ze ja vlastne stale pracuju ( a snad i budu pracovat na takrka 1/2 uvazek) a taky proto, ze tu v okoli jsou 3 skolky, tak nas vzali
mne se takhle cast prahy libi, fakt jsem tu spokojena a nechtela bych jinam :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
my sme mali stavat u tchánovcov na zahrade :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže nakoniec sme si to rozmysleli, asi by sme si brzy liezli na nervy :grinning:
tak to ja nepracujem a do práce pojdem až za pár rkokov, teda až naša firmy nezkrachuje...
24. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zpátky z kontroly - teda venku je fakt hnus - to jsem si teda fakt vybrala týden bez auta... :confounded:
tak na kontrole všecho v pořádku - prcek byl opět na své oblíbené levé straně, dr. se smál a říkal: aha, my budeme dneska dělat utz na boku..? :angry:
má tam jenom maličký utz, takže tam není vůbec nic vidět, ani se nedá nic změřit, ale miniatura se hýbe, srdíčko tluče, takže se zdá být vše ok. :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

ritt: gratulace k holčičce :slight_smile:

adaj: krásná sedačka,to bude leháro co? :slight_smile:

saron: jakýpak deprese :slight_smile:)) říkej si,že mimi se má dobře a hezky se roztahuje,tak je mu fajn a všechno je oki :slight_smile:

jahod: tak to je super,že je vše oki :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
Jahod, gratulace ke kontrole.
24. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
jahod boli me bricho a prisly ne me chmury mela jsem nocni mury. :frowning2:
24. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
saron krasne brisko.

holky dekuji za pochvalu.
24. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
orlik ja chodim tak 3x jsem porad jak prutokac
24. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
jahod hlavne ze je prdolka ok.
24. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
holky děkuju,
saronko, bříško je úplně normální a krásné, buď v klidu - já dneska s hrůzou na kontrole zjistila, že mám nahoře
4 kg!!!! :astonished:
24. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
ahojky holky - my jsem dneska nejak zaspali - a to i s amnzou .. vzbudila jsem se v pul 10 a venku tma a vedle me verlyba... no , chudak, mel od 10 jednani :wink:

jinak s tim curanim, tak v tydnu se mi podari tak 1-2dny to zaspat, jinak pravidelne minimalne 1-2x v noci jdu!!
No kez byste mely pravdu, ze to ustoupi ... hrozne me to otravuje takhle vstavat!

jahod - gratuluju! ted se muzes radovat .. jo a nerikej.. malej UTZ ale aspon jsi videla ze "to" tam je :slight_smile:)
ja mam taky 4 kg !!!! nahore - tedy ale od minuleho mesice... :grinning:

saron - hezke brisko - a neboj , ja mam jeste vetsi a takovy spicaty!

ad - co takhle brzy strasis? ¨jsi nemohla spat??

lulko - drzim palce! a nech si dat fotecky :slight_smile:)

rivko - a jsme zase u toho, kdyby rekli - hradime 3, ale muzes si dalsi UTZ priplatit - me to teda nenabidli..
24. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
jsem to popletla 6 kg!!!!!
24. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.