• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
tak som doma z vekého utz- dopadlo to dobre, prdola je ok, ale ked sa vrátime z dovolenky to je o 3.t tak pojdem ešte na jeden utz, lebo podla ms som 18+6 a podla utz 20+ 0, takže radšej ešte jednou zkontrolujú srdiečko.
Už od druhého doktora máme potvrdeného kluka :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
jahod budes se valet taky vecer a o vikendu. :grinning:
24. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
marsie no od 4 tady ale jinak strasim u sudoku uz od 2:30. No s tim varenim jelikoz manza predelava celej byt a dela vsechno tak aspon varim ated tu mam na navsteve i segru tak musim. treba uz ted vim co bude bu k veceri a nebo zitra k obedu. :grinning:

lullka gratuluji k potvrzeni kluka. a kdy odjizdite???
24. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
dakujem :slight_smile: Letíme 2.7. a vraciame sa 11.7.
na uzt idem znova 15.7.
24. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
lullka no to budete mit prcka vykoukaneho a vykoupaneho co?? :grinning:
24. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
no to jo, k svojej mudre idem na uzt příští týden, po dovolenke bude zase uzt...pri prvom tehu som bola len na tých základných ultrazvukoch a teraz som tam stále
len neviem, či si nemám náhodou zabalit na dovolenku len dlhé kalhoty a mikiny :angry: :angry: ved je kosa :angry:
24. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
lullka no jako me zatim delali 2 utz takze jsem v klidu. A jinak kam jedete????
24. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
manželova sestra býva v Itálii nedaleko Benátiek, takže na 2.dny ostaneme u nej a na další týžden máme objednaný apartmán pri mori (Lido di Jesolo), tak dúfam, že aspon 25 st bude a nezmrzneme tam
24. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
lullka prej ne prej je to tam v pohode a je tam lip po tech bourkach.
24. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
ááááááchicháááááááchchch, moře, válení na sedačkách, jídlo - já jsem vážně děsnej chudák....
24. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
teraz pozerám na papier z utz a jedna hodnota je nad normál- HC 170mm, neviete náhodou, že čo to je????
24. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
lullka to nevim.

jahod ja nemuzu usnout a potrebuji spat.
24. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
lullka - to bohužel netuším

ad - chudinko, to by tě jeden fakt politoval... :wink:
24. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
lulííí - gratuluju!!!! to je takhle velikej :slight_smile:) to je krasa, kluka v brisku a pred dovolenou - ach jak ti zavidim!!!!

ad - jsi hrozna s tim varenim!!!! ja hodila cernej hadr pres plotnu - se mi z tech vyparu dela soufl ... a jak uz vite, dnes jsem jiz blinkala .. tak to preci nebudu pokouset ...

jahod - taky bys jela vid - zaborit zada do teplouckyho pisku...moricko slunicko .. pivecko :slight_smile:)))
24. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
Lulko - vim to HC - ma jen velkou hlavu :slight_smile:)))

20 - 22. tt ("genetický ultrazvuk"). V tomto stádiu lze podrobně vyšetřit stavbu těla plodu, umístění, tvar a velikost většiny vnitřních orgánů. V případě srdce a ledvin se lze vyjádřit i k jejich funkci. Proměřuje se velikost jednotlivých oddílů plodu - standardně průměr a obvod hlavičky (BPD, HC), obvod bříška (AC) a délka stehenní kosti (FL). V odůvodněných případech se pátrá po malých (soft) markerech vrozených vad. To jsou takové změny normálního UZ obrazu, které neznamenají postižení anatomické či funkční, ale vyskytují se častěji u plodů postižených vrozenou vadou nežli u plodů zdravých. Jde především o sílu kožní řasy v zátylku (NSF), jasně světlý bod v levé srdeční komoře (ICLV), mírné rozšíření pánviček ledvinných (pyelectasia) , světlejší (hyperechogenní) ohraničení stěn střev plodu a kratší stehenní kost (FL). Opět lze změřit přítomnost a délku nosní kosti (NB). Hodnotí se též stav a uložení placenty a množství plodové vody.
24. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
nový poznatek - dneska fakt celý den sedím u pc, protože zítra je DPH - dělám asi 15 přiznání (nemám ani jedno), navíc mám zítra 2 kontroly na FÚ a 30.6. končí daně, takže opravdu supertermín - no nic, to byla jen vsuvka, abyste mě mohly litovat :grinning: , takže ten poznatek - kvůli tomu břichu, mě bolí záda jak sviň, protože musím sedět v úplném oblouku abych dosáhla na klávesnici a mohla mít před sebou papíry! - jak to proboha dělají tlusté kancelářské úřednice??? :astonished:
24. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
jahod - hlavne se moc neohybej at jim neudelas ucetni zaverku / abys nehodila savli ja :slight_smile:))
na ty zada je dobrej tam fitball - ten velkej mic- pul hodky denne a nic me neboli!
24. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
marsie - :grinning: no, mohla bych jim to už zavřít.. :angry:
balón tu mám, ale blbec jsem si koupila jenom 75 průměr a to pak nejsem za tím stolem vidět... :sweat_smile:
24. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
ahoj holky,
tak hlásím, že mě dneska nečekaně pustili domů. Měli tam nějakou havárii s vodou, tak celou gyndu propouštěli. Otázka je ale na jak dlouho. Příští čtvrtek jdu na kontrolu, tak doufám,že si mě tam zase nenechají.
Teď musím ležet až do porodu tak doufám, že to bude doma.
24. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
luci, tak super, ze jsi aspon doma, vid? a jak to zvladas a kdo je (nebo se bude starat) o malyho? drz se!
24. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
ahoj mari, stará se o něho manžel nebo rodiče. Když je třeba tak pomůže i ségra.
Já se držím,což o to, ale aby se taky udržela placenta. Mám ji na přední straně a 5,5 cm mi přesahuje přes vnitřní branku k čípku.A mezi děložní sliznicí a placentou se mi udělal hematom 5x0,7cm.Takže tam mám placentu oddělenou. :angry:
24. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
luci - ahoj, chudinko malá, držte se! ty se hlavně pokus vážně ležet, i když chápu, že doma s robinkem to půjde asi dost těžko... :confounded:
24. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
jahod. Já měla nahoře na posl. kontrole 3 kg :slight_smile:

lucie: no tak držím palečky,abys mohla ležet doma a všechno dobře dopadlo :slight_smile:

jéé taky bych jela k moři a hned :slight_smile: jen nevím,jestli mě někdo pojistí,když jsem na pn :grinning:
24. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
luci, tak je dobry, ze mas rodinu, ktera pomuze! hezky lez a poslouchej pany doktory, uvidis, ze to bude dobry :wink:
24. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
lilisku, no ja se od more nedavno vratila a abych pravdu rekla, moc sem si to neuzila, slunicko mi nedelalo moc dobre :frowning2:
24. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
Ahojte dievčatá,
všetky vás veľmi pozdravujem, priebežne vás sledujem ako sa vám darí a držím palce, teraz obzvlášť Lucii !
Mám taký malý dotaz, ako riešite dovolenku v zahraničí , v prípade, že ste na PN a nemáte neobmedzené vychádzky ? Díky, pá
24. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
marie: no jasně,chtěla bych někam,kde nejsou úplný vedra... tchýně se teď vrátila z Madeiry a moc si to pochvalovala :slight_smile: tak nevím... ale mám strach,dr. říkal,že mám neomez. vycházky,tak ok,ale ať se raději pojistím,a to nevím,jestli mě někdo pojistí :slight_smile:

evi21: no já mám neomezený,tak tohle moc neřeším,jen pojištění,asi to pak někdy oběhám a zeptám se :slight_smile:
24. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
no, evi, ja ti nevim, ale napada me bud to risknout, jet a doufat, ze neprijde kontrola a nebo ukoncit PN, odjet na dovo, a pak zase najet na PN
24. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
liisku, my byli na zacatku cervna v italii a taky nebylo buhvi jaky vedro, ale je to asi o tom, kdo chce jak travit dovo, ja sem pro aktivni dovo, nic moc valeni u more, ale sport, prochazky, prokladani pecenim na slunicku, ale ted sem se mohla jen pect a i kdyz fakt jen obcas, tak nic moc
24. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
marie: no já když jedu s drahou polovičkou,tak to taky není o válení, musíme kombinovat výlety a jiné radovánky s válením se :slight_smile: i když letos bych asi moc nepřeháněla :slight_smile: teda jestli se někam vůbec dostanem. Drahá polovička může většinou na dovču až mezi Vánocema a Novým Rokem,což letos asi neklapne :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.