• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Holky, nedeprimujte mě s dovolenýma. Já bych hned někam vyrazila.Ale mám od dr. dovolenou trasu max. na záchod a zpátky. Si po cestě z postele na záchod dám asi obrázky přírody, ať mám pocit aktivní dovolené v přírodě. :grinning:
24. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
Čauky holky,konečně sem z Brna doma. Všem ten 3D ult.doporučuju. Mimi se nám pěkně ukázalo,ale před obličejík si pořád dávalo ručičky! Pohlaví sme viděli nádherně a budeme mít chlapečka :slight_smile: Jonkar-vítám Tě! Lullka-vítej v klubu chlapečků :slight_smile: Luci-je fajn že si doma!
24. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
luci ahojky jen pekne hajej.
24. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
monterka: no tak gratuluju ke klučíkovi :slight_smile:

jonkar: ahoj :slight_smile:
24. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
ahoj luci - tak to je fajn, ze te aspon takto propustili .. bud opatrna a nedelej zadny blbosti - za to by to nestalo .. no co.. dovolenejch jeste bude!!! :wink:
24. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
marsie jinak vecere uvarena neni jsem lina aby jsi vedela a hlavne mi porad neni nejlip tak lezim a nahrajvam bricho.
24. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
monter - gratuluju k chlapečkovi, konečně začínají taky nějací kluci! :wink:
lill - s tou madeirou jsi teda odvážná, já jsem měla letos naplánované azorské ostrovy, ale teda nedokážu si představit, že bych strávila tolik hodin v letadle a jela mimo civilizaci - i když madeira celkem civilizovaná je :wink:
já teda letadlo bohužel nedám, kvůli tomu riziku předčasnýho porodu nebo potratu (nevím od kdy je to porod), ty tlaky jsou fakt veliký. takže pokud se odsud vůbec někam dostanu, tak asi jenom někam v dojezdové vzdálenosti autem.
jinak mrňous mě před chvilkou tak nakopl, že si začínám myslet, že to co jsem doteď cítila, snad ani pohyby být nemohly, tohle bylo něco úplně jiného - asi mi chtěl naznačit, že bych měla jít domů z práce nebo že by už chtěl taky najíst... :sweat_smile:
24. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
jahod do 23tt je potrat a po je porod uz. Jinak ja bych taky neletela.

jahod me teda dneska nekope.
24. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
Marsie, ty si robíš srandu, že velkú hlavu???? ježiš, ako to dieta porodím?
24. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahojky těhulky.
Nějak nestíhám sem za váma přijít.
Furt někde lítám nebo mám návštavu.
Monterko-Tak vítám do klubu klučíku :wink: :slight_smile: to 3D je nádherné jak jsem byla na tom odběru plodové vody a taky na té pupečkíkové krve tak jsem se na tím zázrakem uplně rozplívala jak to bylo vidět.
Já to taky doporučuji na to jít. :wink: :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jonkar-Vítej mezi nás :slight_smile: :dizzy_face:
Když to tak vezmu včera jsem se vážila a mám zatím jen 2.kila nahoře tak bych velice ráda moc nechtěla přibrat za tohle těhu. :wink:
24. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
jahod: no pár lidí,co letělo znám a byly v pohodě :slight_smile: a já ještě uvidím, máme možnost si půjčit luxusní obytný vůz zadarmo a jet někam s ním,tak možná bych brala i toto :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
staninka tedak zavidim ten maly vahovy prirustek.
24. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
ahojda holky, furt vás špehuju a jahod neboj my letěli 12 hodin tam a tu samou dobu zpět a úplně v pohodě a bez problémů :wink:
24. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Staninka, aj ja mám zatial +2kg
MArsie, ja mám hodnotu HC 170mm- nevieš, do akej hodnoty je normál? ja nechcem mat dieta s maxi hlavou...
24. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Adajerko-Moc děkuji ale i tak mám strach že přiberu více než u kluku u Marka 17.kilo a u Jiříka 15.kilo :confounded: :confounded: .
Tak snad se to nebude opakovat.
24. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
a placentu v 12.t som mala vzadu a ona opica je zrazu na prednej stene...
24. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
lilisek rikam ja bych nikam letela, ale jsem v jine situaci. :wink:

stani a kdyz ano nevadi proste si to uzij.

lulka ja ji mam prej na predni strane.
24. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
Adajerko-To je jasné halvní aby to bylo zdravé a my taky to je nejduležitější než ta váha.
Lulko-Já mám placentu na zadní stěně a mně by zajímalo jak je to lepší.
Nebo spíše jestly mín mimísek kope nebo více když je na té zadní straně to mně poslední dobou hodně zajímá.
Nevíte náhodou.
24. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zase tady.
24. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Luci-Ahojky. :slight_smile: :wink:
24. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
stani no vzadu je trosku lepsi je vic chranena a lip citis pohyby.

luci jsme ti chybeli mas abstak. :grinning:
24. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
já už nevím, jak si mám k tomu počítači lehnout. Po těch 3 týdnech v nemocnici mě šíleně bolí záda a sezení mi zase nedělá dobře.Já jsem zatím přibrala 3 kila. Takže doufám, že více jak 12 nepřiberu.
24. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
Staninka, mne minule mudra hovorila, že na zadnej strane je najlepšie
24. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Adajerko-Moc děkuji za popis.
Vubec mně to nenapalo nad tím jsem dlouho přemýšlela že více cítím pohyby než u Jiříka.
Luci-tak to je mně líto že jsi byla v nemocnici mohu se zeptat proč jsi tam musela ležet.
Moc nejsem v obraze děkuji.
Hlavní je že už jsi pořádku a mimísek taky.
A ani se ti nedivímk že se ti špatně leží nebo sedí za tu dobu bych byla na tom uplně stejně.
24. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
krásný večer všem :slight_smile:

procházka nakonec byla, ale po obchodech, tak jsem docela utahaná... a taky mě trochu píchá v bříšku, tak doufám, že to nic nebude...

teď tam mimískovi nacpu pizzu a pak už se ani nehnu :grinning:

no venku už to zase vypadá na konec světa... vážně se těším už taky těším na dovču, letíme za čtrnáct dní do Řecka, tak doufám, že tam nebudou v tu dobu nějaký přívalový deště, i když s mým štěstím kdo ví... :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
luci me staci dneska lezet a nevim jak si lehnout.

stani no hele lepsi je nevedet.
24. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
ada :slight_smile:

lucie: a neměla bys raději odpočívat? :grinning:DDDD¨¨

no nic mizím z netu,tak všem hezký večer a dobrou noc :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jonkar-Uplně ti závidím dovču v Řecku hned bych jela taky ale bohužel barák je přednější ale hned bych se někam jela juknout do světa.
24. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
ja sa tiež odpájam a prajem dobrú noc
24. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.