• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj můžu se přidat, vypadá to, že mimčo bude kolem 15. listopadu- zatím jsem to spočítala sama. K doktorce jdu až 31.3. ( zač. 8TT ).
Ahoj sari :grinning:
18. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
Simi, gratuluji :dizzy_face:

Holky, tak já mizím do té školy, večer vás snad stihnu dočíst. Hezký den
18. bře 2009 v 11:35  • Odpověz
Simi velká gratulace, jen pojď mezi nás :slight_smile:
18. bře 2009 v 11:36  • Odpověz
holky, dekuji vsem, kdo mi dnes drzel palce - zafungovalo to! byla jsem na kontrole, mam 7+0 a nadherne nam tlouce srdicko! obrazek mam v albu, jsem strasne stastna :dizzy_face:

Kukuco, nestresuj se, vzdyt jsem na tom uplne stejne jako ty - nemam nevolnosti, neboli me brisko ani prsa a pres to zda se, ze prcek je v pohode :wink:

jinak jsem uplne vysadila kavu a kofolu, pritel to cetl na netu, ze se pry nesmi :confounded:
18. bře 2009 v 11:37  • Odpověz
Cirus tak ať se Ti daří.
Simi gratuluju.
Simo jasan vítej v listopadu :wink:

Já se taky ztratím, přijede mi dneska mamul a bude u mě spát (manža dnes odjel a přijede zítra v noci), tak si uděláme pohodu....

Zítra na mě myslete v 9:30 jdu na KO, bbudu se snažit dát co nejdříve info, snad jen dobré infošky... :sweat_smile: :dizzy_face:

Tak pa
Díky, jsem ze všeho zatím dost vystrašená, jestli bude vše v poho, ale to asi všichni :wink:
Sanus budu na Tebe myslet.
Simi no jo každý má strach, ale jak už jsem psala to se asi člověk bojí celý život. Nejdřív jestli otěhotní pak když se to podaří jestli je vše OK a nakonec se bát celý život o človíčka, kterého přivedeš na svět.
18. bře 2009 v 11:40  • Odpověz
Mari gratuluji k srdíčku, člověk je hned klidnější že?, už jsi dostala průkajdu?
18. bře 2009 v 11:41  • Odpověz
marikap mě sestřička říkala omezit kávu, ale je fakt, že mi teď ani nějak nechutná. Jinak se přidávám ke gratulaci.
18. bře 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj holčiny, gratuluju ke všem dobrým zprávám :slight_smile:
Mně se od včerejší noci špinění naštěstí neobjevilo, tak teď už jen dočkat se úterka a ujistit se, že je vše v pořádku. Jsem doma a po tom utrogestanu bych mohla pořád spát. Doky řekl, že když nebudu krvácet, mám ho brát vaginálně, tak to asi zkusím, snad pak tak ospalá nebudu. Jinak po tom týdnu doma přiberu asi deset kilo. Je mi pořád špatně, ale nepatrně se to zlepší chvíli po té, co se najím....takže mám tendenci pořád jíst :slight_smile:
18. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
Maui hlavně že už nešpiníš.
18. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
jeste jednou vsem dekuji :grinning:

Sanusko, budeme na tebe zitra myslet a drzet palce :wink:

Rritulko, tehu prukazku dostanu az na pristi kontrole v dubnu, pry tam budou uz i vysledky mych krevnich testu

Maui, jen pekne papej, vsak uvidis, to bude dobry na kontrole v utery :slight_smile:
18. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz
Mariko, gratuluju, to se krásně čte. :slight_smile:
Ještě 13 dní a třeba budu taky tak šťastná jako ty.
18. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz
sanu určo ty nejlepší :slight_smile:)
Kuku já taky doufám, že za 9 dnů už bude srdíčko :slight_smile:)
18. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz
mariko gratuluju moc, snad už se ti ulevilo...?

sanusko tak to na sebe zítra budeme myslet vzájemně ve stejnou hodinu /já 8.30 krev, za hodinu výsledky+kontrola/
18. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz
Evi - ani nevis jak moc se mi ulevilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
ahoj holky,

ja pijem kavu zatial jednu denne. rano bez nej neviem oci rozlepit. moc si ju vychutnat uz neviem, mam labilny zaludok momentalne. nastastie nemam nevolnosti len hroznu unavu. v noci vstavam min. 2x k Sáre, po kazdom prebudeni som min. polhodinu hore, rano vypadam ako zombie, no neva , dufam ze to bude trvat len prvy trimester.

zajtra ma caka ultrazvuk, velmi sa tesim, dufam ze to nebudu dvojcata...vobec si nedokazem tipnut, v ktorom som tyzdni, nemala som menstruaciu odkedy sme pocali Sáru. som zvedava,tipujem max. 4-5 tyzdne. a este ma zaujima, ako mi vypocitaju termin porodu
18. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
Holky nejvíc se nám asi uleví, až ucítíme pohyby a budeme si moct kontrolovat mímo samy :grinning: Tyhle měsíční pauzy v kontrolách jsou děsný :angry:
Petka, neboj, termín porodu ti zjistí podle UZV a podel prvních pohybů, mají svoje metody....otázka je, jestli se jim do toho termínu mimís trefí :grinning:
18. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
maui - bojim sa toho trochu, myslim ze mi zle vypocitali aj prvy TP. prenasala som a nakoniec mi porod vyvolavali, ze coho som nemala velku radost, velmi by som chcela, aby to bolo teraz prirodzenou cestou
18. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz
Holky, jak moc se snažíte jíst zdravě?
Já jsem teda nijak škodlivý věci nejedla ani před tím,ale nějak mi do sebe nejde natlačit zelenina nebo ovoce..Včera to byla jen jedna paprika.A to se má jíst tak 5 dávek čerstvé zeleniny nebo ovoce denně,ha,ha.Anoi nemám inspiraci co kupovat.Spíš mám šílenou chuť na věci který tělu k ničemu nejsou, včera např. ruská zmrzlina kterou koupil manžel a pytlík slaných sušenek.A hezky po sobě :slight_smile:
18. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ahojky holky no ja jsem dnesek prospala jinak jsem ted spinila, ale nevim jestli to nebude po sexu.
18. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz
Adaq tak buď hezky v klidu a i nadále odpočívej.
Kukuc já teda mám s ovocem a zeleninou taky docela problém a to jsem před těhu nemívala. Snažím se to do sebe natlačit, ale není to ono tak jako před těhu. Jim to z donucení.
18. bře 2009 ve 14:29  • Odpověz
adell no vecer mame listky do kina tak sned to bylo jen jednorazove doufam.
18. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
marikap gratuluji!
ja si dnes volala kvůli výsledkům a hcg 986, zvýšilo se, ale prý ne tak jak by mělo. :confounded:
zítra jdu na ultrazvuk a do poradny, tak to už snad konecně dopadne.
Jdu něco dělat, abych přišla na jiný myšlenky.
18. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
já na zdravou stravu moc nejsem obecně, dostanu do sebe taky tak jednu porci ovoce denně, snažím se jogurty nebo jogurtové nápoje a snídám často mussli, a ujíždím už dávno na popcornu, který je na rozdíl od brambůrek zdravý,celkově mám problém, co si vzít k jídlu, nemám moc na nic chuť, jím malé porce, ale tím pádem mám brzo hlad
naopak mám chuť na věci, které nemůžu
18. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz
paja uvidis bude dobre. :wink:

holky ja mam strach protoze zitra to bude rok co malej umrel a dneska jsem spinila ach jo.
18. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ada a nechceš si pro klid zajít k mudrovi nebo na pohotovost?
18. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz
adel no zatim to bylo jen v hlenu a malo tak to necham uvidim navecer.
18. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz
Ad dobře počkej do večera, ale kdyby se to zhoršilo tak tam určitě běž ano? Nemá cenu se stresovat. Navíc když už si o chlapečka přišla.
18. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.