• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
stani, v 16tt jsem začla šíleně krvácet a zjistili vscestnou placentu, která přesahuje 5cm přes branku, pak se mi ještě udělal hematom. V pořádku je zatím akorát mimčo. Zatím se čeká, jestli se placenta vytáhne, ale zatím je tomu spíš naopak. Takže hrozí úplné odloučení.
24. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
domeček nás taky čeká, ale až tak za dva tři roky, teď zařizujem novej byt a připadá mi to nekonečný... ale už jen světla a jak se vrátíme, vrhnu se na dětskej pokojík... :wink: teď jsme ještě chtěli dokoupit dvě malý komody do obýváku, ale prej budou až za dva měsíce, takže na konci prázdnin... :unamused:
24. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
luci, držíme palečky, aby všechno dobře dopadlo :wink:
24. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
lucie no budem drzet palecky. A nemuzu rikat jak to dopadne, ale musis myslet pozitivne.

jonka jo jo byt je hustej tady je porad prace.
24. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
:slight_smile: Luci-To co píšeš je strašné a budeš muset tam jít znovu do té nemocnice.
Moc držím palečky aby to dopadlo velice dobře pro tebe a mimíska hlavně doma hodně odpočívej :wink: .
To je strašné že jsi musela tak dlouho ležet v nemocnici.
A co ten Hematon už se ti vestřebal nebo tam je pořád.
Moc držím palečky moc.
Jonkar-tak to my máme už postavejen barák.
A uvidíme jak to finančně vyjde ale zatím to nevidím reálně takže letos budem doma možná pojedem do Prahy na čumendu. :wink:
24. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
stani hele moje dovca bude az na materske.
24. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
stani, jj hematom mám pořád.

Já odpočívám, ale už mě nebaví televize, knížka a ani křížovky. Tak jsem si vzala do poslete počítač, když je manžel v práci :grinning:
24. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
stani, aj u nás je spousta krásných míst, kam se dá jet :wink: mě by stačil i rybník a les, hlavně ale nesmí být takový počasí jak teď... když pořád takhle prší, jsem totálně neschopná něco dělat...
24. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
luci hele to me taky nebavi. Tak si aspon muzes psat.
24. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
ad, dívala jsem se, že rekonstruujete, to ti fakt nezávidím... my naštěstí máme byt už po, takže jenom zařizujem, ale i toho mám dost, všechny ty obchody a věci... a všude milion lidí, občas to vypadá, jako by něco dávali zadarmo :grinning:
24. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Adajerko-Tak to ti věřím že budeš na dovolené až se malej nebo malá narodí :grinning: .
Luci-Tak to mně mrzí že i ten Hemeton ti tam zustal :pensive: .
A to polehávání to musí bít uplně na palicu to je mně jasné :frowning2: .
Když mně dělaly ten odběr tak ten den jsem byla ráda že kležím ale u sobotu už to bylo děsné :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
A celé těhu tohle prožít musí to stát za tu velkou psychyku.
Jonkar-Taky si myslím že naše republika má hodně míst moc krásních mně se nejvíce zatím líbiko v Českém ráji to je tam opravdu krásně.
Tohle počasí mně strašně ubíjí nemusím tohle hnusné počasí. :unamused:
24. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
jonka a to uz mame vetsinu hotovo kdyz se podivas jak to vypadalo a jak je to ted je to super.

stani no uvidime. Jinak ja radsi dneska lezim.
24. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
holky, já se pro dnešek loučím, píchá mě v bříšku, tak si půjdu lehnout a zaspat to, snad to přejde...

mějte se krásně :wink:
24. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
jonkar ahoj a krasne sny.
24. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
:slight_smile: :wink: Adajarko-T je jasné raději odpočívej než se někde po bytě honit. :wink: :slight_smile:
Jonker-Tak dobrou noc :slight_smile: :wink:
Raději to zaspi když tě bolí břicho A tak si raději vezmy magnézium aby to břicho povolilo a nebolelo tě.
Já to beru a už je mně hej.
Právě jsem zapoměla si vzít Antibiotika :frowning2: měla jsem si ho vzít v 21:00.hod to je strašné furt na něco zapomínám.
24. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
staninka no dneska je mi nic moc proto lezim. A atb si vem ted.
24. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
adajarko-Už jsem si ho vzala ale abych pravdu řekla už je nechcu brát a taky k tomu mám probeotika to mně dal lékarník aby mně nebylo moc blbě když to musím brát celé těhu.
To je mně líto že ti není dobře dnes asi to dělá to počasí.
Jediou je pěkné počasí a zase je zima dnes tu prší zase :unamused:
24. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
Tak těhulky nevím kdy se tu oběvím zítra knám možná dojede máti celej den se sem nedostanu. :unamused:

tak páček a dobrou noc. :slight_smile: :wink:
24. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
stani no to je dobre ze je mas aby jsi nemela kvasinky. A dobrou noc.
24. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Dobre rano, maminky a briska. Jak jste se vyspali?
25. čer 2009 v 06:45  • Odpověz
Holky v mothercare zacaly 70% slevy a je to fakt krasa! :slight_smile:
25. čer 2009 v 06:50  • Odpověz
Ted jsem koukala do albicka a cirrusa ceka chlapecka - tak to vypada, ze tady nakonec nebudou jenom zensky.. :slight_smile:
25. čer 2009 v 07:19  • Odpověz
Ahoj holky,
jak se daří? U nás v okolí jsou povodně, takže síla, no naštěstí my bydlíme na kopci tak jsem klidná, ale kdybych nebyla na nemocenské tak se nemám šanci dostat do práce.
25. čer 2009 v 07:23  • Odpověz
Dobré ráno, vy jste toho zase napovídaly za to včerejší odpolene. Právě vás dočítám při snídani. Nějak se mi nechce pracovat.
25. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
Dobré ránko holky,Adell můžu se zeptat kde bydlíš? Povodně sleduju v tv a na Hodonínsku paradoxně zaplavili aji kopec!
25. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
dobre ranko, tak hlasim, ze nase mlade vcera spadlo a stezovalo si na bolest ruky, rano si zase stezoval, tak s nim sjel manza na pohotovost a ma nadvakrat zlomenou ruku nad levym zapesti a sadru do pulky bicaku...uff...tak snad si ted uz da na sebe vetsi pozor, nema zadnej pud sebezachovy
pekny den vsem :slight_smile:
25. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahojky holky no me je docela dobre dneska.

jahod no to mame jedine na chodove vim o tom kramu a ten je pro me ted daleko.

adell no je to mazec to pocasi.

orlik krasne rano.

marie no neboj to jsou proste deti.

YHolky me dneska prislo s financaku zaplatit dan s nemovitosti manza zapomel.
25. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
Monter bydlím v Prostřední Bečvě je to kousek za Rožnovem pod Radhoštem a pracuji v Novém Jičíně.
Ada ahojky to se stane, člověk zapomene.
25. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po delší době.
Lucierob - moc se drž , myslím na tebe.
Jinak já také nemám zrovna dobré období, mám dost těžce nemocnou babičku a před 3 dny se ho hooodně zhoršilo. Zlobí ji hlava a je celá popletená a nevíme co s ní budeme dělat, bojim se že už se o ni mamka a teta nemůžou starat a že ji budeme muset někam dát. Což ona (ve chvílích kdy ji to myslí) hodně špatně nese, já a mamka také. Mamka uvažuje i nad tím že odejde z práce , ale táta musel do předč. důchodu a peníze nic moc. Jsem zvědavá co budeme dělat.
25. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
adel jo stane, ale me pak jednou trefi. :grinning:

saze no je toslozite nezavidim tuto situaci.
25. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.