• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Adajar je to děsný. Jsem na ní dost závislá a je strašné když jsou dny kdy mě nepoznává.
25. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Saze to je opravdu těžké tak se drž.

Ad ale neboj netrefí :slight_smile:
25. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Saze, je to složité rozhodování. Během prázdnin na vysoké jsem pracovala v Německu a Rakousku, kde jsem se starala jednou o starou paní a jednou o paní na vozíku. Bylo to nesmírně psychicky náročné, a to to byli pro mě cizí lidé. Škoda, že náš systém nefunguje jako v Německu - od státu dostávají lidí příspěvek 50,- eur na den - aby nemuseli do ústavu, což je pro stát dražší. S těmi penězi už si člověk může najmout pečovatelku nebo zůstat doma z práce. Ale ta almužna u nás je vážně děsná.
25. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Orlíku přesně tak je to děsný. Vůbec nevíme jak z toho ven .
25. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
saze ja to uplne chapu za svoji praxi jsem poznala hodne lidi nemocnych a ted se musis jen obrnit. :wink:

adel no zatim ne.
25. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
ahojky všem ,tak jen nakukuju :slight_smile: doufám,že se všechny máte dobře a je vám fajn a nic Vám nechybí :slight_smile:))) ještě snad mrknu,zatím pa pa všem
25. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahojte všechny :slight_smile: doufám, že jste nikdo neodpluli po vodě. Manžel je už druhý den v práci a hned tak domů nepřijede :frowning2: , na tom novojíčínsku se ta voda pěkně vylila prej podobný jak v 97, volal a byl úplně špatný z těch obětí, to bude u nás hrozné období, ještě, že mají svýho psychologa ten je z těch depresí vždycky dostane.
25. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
ahojky holciny!
to byl dnes od rana fofr .. - zvladla jsem i odnest svadlene nove zavesy a zaclony brouckovi do pokojicku :sunglasses: :wink:

jahod - neo nekdo - kde vsude v Praze jsou prodejny mothercare??? - v Myslbeku na Prikopech a v Letňanech - jeste nekde???
25. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
marsie - já byla v tom myslbeku, jinak letňany a myslím že chodov
25. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
jahod: prosím Tě :slight_smile: a do kdy jsou ty slevy? a mají tam něco hezkýho,že bych se tam dohasila do Práglu? :slight_smile:
25. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
lill - bývají poměrně dlouho, ale hrozně rychle jsou nejlepší věci pryč - slevy ale začaly myslím včera, bylo tam toho ještě strašně móóóc, já jsem toho bohužel moc nestihla, protože jsem tam byla 10 min před zavíračkou, tak jsem čapla pro sebe jednu těhukošili zlevněnou z 1100,- na 330,- a ségře jsem koupila 3 pyžamkový bodíčka - 325,- a 3 bodíčka 190,-, víc jsem toho bohužel nestihla, tak doufám, že se mi to podaří ještě tenhle týden tam doběhnout
25. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
na Chodove je na 100% a tiež aj v Paláci Flora
25. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
teda jsem z toho nervozni .. bych nakupovala ... v tom mathercare maj velmi dobry veci hlavne kvalitni ..
ale copa muzu??? snad to budu vedet v utery! ma cenu tam vubec jezdit?
to uz bude vsechno vykradeny co?
jinak jedeme zitra na shoping do BRD - tak jsem zvedava :slight_smile: jestli i veci na mimi tam jsou levnejsi, tak vazne emigruju ..
25. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
jahod: děkuju, no možná,že se mi podaří tam dofrčet, i když o tom silně pochybuju :-¨( než přesvědčím drahou polovičku,abychom si udělali výlet do Phy,tak to bude zas měsíc pryč :frowning2: chjo chjo,

takhle kdyby byla Mothercare v Plzni,ale to asi nehrozí co? :slight_smile:
25. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
rrit ty povodne jsou hnusny je mi uplne lito vsech tech lidi.

holky ja prospala cele odpoledne.
25. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
marsie, myslíš jako kvůli tomu pohlaví? já jsem z toho taky nešťastná, protože neutrální barvy mě nebavěj - obzvlášť tam, kde je všechno takový prďácký.
já fakt nevím jestli mám něco nakupovat, jednak nevím jestli to není moc brzo a hlavně to pohlaví... ach jo.
lill - v plzni nevím, teď jsem koukala jestli to není v olympii, ale není, jinde mě tam nenapadá kde.. :frowning2:
tak si udělej výlet do prahy sama a uděláme nějaký minisrazík v mothercare :wink:
25. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
Jahod no jako ja nevim co kupovat a kdy uz vubec ne ted me to nejak pustilo.
25. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
Mně nákupní horečka chytla a hlavně ted když už vím pohlaví. Budu objednávat z Lucinky na malýho oblečky. Už se těším až dojdou!
25. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
monter jo jo me presla cvcera jak mi bylo zle. Ale treba po velkem utz to bude epsi. :grinning:
25. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
Adaj,tak to se nedivím. Když je člověku zle,tak se mu nic nechce. Kdy deš na velký ult.? Já razím v pondělí.
25. čer 2009 v 18:46  • Odpověz
monterka ja jdu v utery rano jdem oba manza se tesi. :grinning:
25. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
Adaj,tak to máš dobré,že dete spolu. Přítel dělá ve světě tak mu to uniká,ale snad to vyjde o prázdninách jak bude mít dovču.
25. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
monter kde pracuje??? No jako ja jsem mu rekla at si udela volno, ale v tom 12tt byl taky semnou no.
25. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Adaj,opravuje železnice a jezdí hlavně na Vysočinu,teď dělá aji přes víkend. Kdyby dělal někde v okolí tak by taky se mnou jel,ale tak by se musel trmácet několik hodin vlakem. Jinak jezdí firemním autem a snad to výjde o prázdninách.
25. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
monter urcite to vyjde o prazdninach. :wink:
25. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
Ad,já doufám že jo. Bylo by fajn kdyby toho našeho prcka taky viděl.
25. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
monter a kdyz ne tak hned jak se narodi tak ano. :wink:
25. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Adaj,tak to doufám jinak by mně asi trefilo. Tvůj chce jít k porodu?
25. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
monterka no ja s tim pocitam aby vedel jak trpim. :grinning: proste musi jit.
25. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.