• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Adajar,já chci taky aby byl se mnou,ale zatím se mu do toho moc nechce.
25. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
monter ja se ho neptala ja stim pocitam. :grinning: Mensi natlak no. :grinning:
25. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Adajar,takže ty si ho postavila před hotovou věc :slight_smile:
25. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
monter jak jinak.
25. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
ad, tobe je fakt blbe? Myslela jsem, ze "jenom" standardne blbe. Co ti je?
25. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj, jsem zpět z lázní, hezky jsme si to užily :wink:
Je tady něco nového?
Jen jsem si všimla, že Lullka má potvrzeného chlapečka...tak moc gratuluji, nakonec jsme dopadly stéjně :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Adaj,já ho nechci moc nutit když nebude chtít aby se na porodním sále nesložit :slight_smile:
25. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Já jsem přítele při porodu vůbec nevnímala, tak jako všechno kolem, byla jsem úplně mimo, ale opora to samozřejmě je a přežil to bez újmy :grinning:
25. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ale musím upřímně říct, že jsem před 2 roky taky říkala, že ten chlap tam musí jít, teď, když jsem to zažila, je mi naprosto jasné a vidím to objektivně, že to pro každého chlapa není...
Ten můj tam chce jít a vůbec nepřemýšlel, že by nešel :wink:
25. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Věřím že to ženské pomůže,ale abych ho tam mermomocí táhla když nebude chtít,tak to asi ne.
25. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jsem na téma jeho přítomnosti u porodu s manžou naštěstí nemusela vůbec bavit. Už v průběhu těhu mi oznámil, že chce být u porodu. Ještě že to tenkrát neprošvihl, jelikož teď u císaře tam být nemůže. Takže to nejspíš byla jeho první a poslední příležitost. Ale on si to nemůže vynachválit a každému to doporučuje. Ono stejně když je problém, tak ho doktoři pošlou pryč.
25. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
jahod uz je lip bolelo me bricho tak divne tak jsem nährejvala brisko a lezela spis no a je lip.
25. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
monter no jako on moc neprotestoval a kdyby nechtel on urco by sla rada segra. :grinning:
25. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
luci presne tak-Holky on tvrdi ze ne, ale loni kdyz jsem sla na sal pri potratu chtel byt semnou moc moc aby mi nebylo smutno a nebyla nato sama.
25. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Třeba se rozhodne že půjde a když ne,tak ho do toho tlačit násilím nebudu!
25. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
¨monter to ne no. Ja rikam jsem v jine situaci
25. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
Holky já toho svého také nutit nebudu, řekl že půjde na vše, ale na ten sál ke konci , že jít nechce. Tak jsem ráda, že zvládne alespoň mi pomoct před tím.
25. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Já bych byla ráda kdyby aspoň došel jak už by byl malý na světě,tak na vážení,měření a mohl by ho podepsat atd. Že by čekal u sálu a po všem vplul za náma.
25. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
Monterko tak si to i já nějak představuji , že se tam pak ukáže.
25. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Dobré ráno,
koukám, že jste řešily téma tatínek u porodu. Můj přítel překvapil a suveréně řekl, že se mnou půjde. U čeho se ale cuká, je předporodní kurz pro páry - do toto se mu vůbec nechce. Vůbec netuším proč, budou tam i jiní nastávající otcové. Chci, aby ten kurz absolvoval, aby na mě pak vyděšeně nekoukal, co se děje. Takhle budu mít aspoň nějakou představu. I když vím, že to nakonec může dopadnout úplně jinak.
26. čer 2009 v 07:20  • Odpověz
Ahoj holky..tak ten můj chce jít určitě.. u prvního syna nebyl, měli císaře.. tak si to chce užít.. on byl dokonce nadšený z toho, že jsem ho vzala do porodnice na registraci :slight_smile:
Jinak jsem včera byla v mathercare..koupila jsem botičky (můžete mrknout do albíčka) za 150Kč (původní cena 300) a balení 3 pyžamek za 300 (původní 600Kč) mají tam slevněno tak půlku věcí no nádherné..ještě tam udělám útok během poledky :slight_smile:)
26. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
tak ten muj byl u prvniho porodu taky a celkem se teda divim, ze chce jit i k druhymu, pze muj prvni porod byl pro nas pro oba snad nejhorsi zazitek :frowning2:
hezky den.
26. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
ahojky holky,tak po ránu jen nakukuju :slight_smile: jdu něco dělat,tak kouknu později :slight_smile:

jahod: no uvidíme,jak se to vyvrbí, mám toho ještě hodně na práci,tak kdyžby to vyšlo,jela bych ráda,ale obávám se,že až bude čas,tak už nebudou slevy,nebo zboží :grinning:
26. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
Orlik no unas pokud ho neabsolvuje tak zaplati 1200 u porodu a pokud ho absolbuje tak jen 600.

Jinak zdravim holky.
26. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahoj holky, Michael Jackson umřel - já jsem z toho úplně vykolejená...
26. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
jahod jojo taky jsem cetla. a jeste nejaky blbci sjizdeli vltavu a jeden z nich utonul.
26. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
krásný den :slight_smile:

holky, můj přítel prohlásil, že chce být u všeho řív, než jsem se vůbec stihla zeptat :grinning:
jezdí se mnou dokonce i do poradny, i když musí čekat v čekárně... :sunglasses:
26. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
jonkar to gratuluji. No ja tim ze mam poradnu pred barakem skoro tak ani nechce vzdy jsem do pul odky zpet.
26. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Adaj,tak to máš super! Já jezdím do 15km vzdáleného Kyjova. Jinak holky ahojte všechny :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
monter no jak kdy. Treba nechodim ven mimo vychazky jelikoz ho muzu potkat.
26. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.