• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Adajar, myslím, že je to dobré pro toho chlapa, když ten kurz absolvuje - aspoň bude trošku vědět, na co se připravit. I když doufám, že nám tam nebudou pouštět porod na videu. To bych nemusela vidět ani já.

Docela mě štvou ty slevy v Mothercare. Proč jsou všechny dobré obchody jen v Praze? Hned bych vyrazila, ale zítra opět nastupují kamarádi na sádrokarton a mě čeká vaření. Přes týden nemám šanci, je přelom měsíce a mám nejvíc práce.
26. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Orlik u nas jsou 2 kurzy a na ten druhej je ze pousti DVD s porodem.

jinak ja tam taky nejedu jsem nato moc unavena nekde lezt a tak.
26. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Ad,to je pravda ale zase na druhou stranu si těhule a ne nemocná. Já ty vycházky občas poruším a myslím,že u těhotných by se měli brát jinak!
26. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
monter ja taky, ale ne kdyz jsem na Kladne v Praze ano tady ne.
26. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Ad,tož to ja :slight_smile: Holky co bude o víkendu vařit? Mně nic nenapadá.
26. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
monter ja jsem sama doma, ale mam skvelej novej recept na karbanatky s cockou tak ho chci zkusit. A jinak asik si udelam polivku a mam tam zmrazenou rajskou a knedliky kynute ovocne no.
26. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
já mám hroznou chuť na bramborový placky se špenátem.. :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Ad,tak ty knedlíky bych si dala,pošli :slight_smile: Přemýšlím že udělám špagety s kotletou,nivou a šlehačkou. No uvidím.
26. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
jahod no tak sup si je udelej. :grinning:

monter no jako kdyby byl manza doma tak udelam taky neco slozitejsiho, ale ty spagety s bo :grinning: lonskou omackou nezni spatne. :grinning:
26. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Beru zpátky, že mě štvou slevy. Právě jsem zaplatila zálohu na kuchyň a volala mi paní, že nám dorazily obklady do koupelny a kuchyně. Peníze jenom lítají.
26. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
Ad,já sem o víkendu bez chlapa a uvařím si dva dny. To nejsou špagety s boloňskou. Je tam kotleta,niva,sýr,cibule a šlehačka a je to mňamka.
26. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
já jsem včera dělala zapíkaný brambory s mletým masem a vývar, jsem si naivně myslela, že to budu mít i na dnešek, ale vůbec nic nezbylo... :sweat_smile:

ale dneska nevařím, teď jsem tu sama a odpoledne jedem k našim na ženáčský hody, k večeři prý budou bramborový knedlíky se zelím a uzeným masem :sunglasses: zítra odpoledne slaví přítel narozky u nich v hospodě a tam má být plněná krůta a v neděli jedem k babičce na hody a k obědu má být kačena a kuře, aby si každej mohl vybrat... takže se celej víkend vaření ani netknu, ale stejně se pořádně nadlábnu :grinning:
26. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
orlik me to rikej a porad prijdes vzdy na neco co chybi no.

mont no to jo ja mam chut na bolone. :grinning:

jonkar covece to zni dobre no ja tady mam jeste zapecene testoviny no. muzu jet s tebou na kachnu???
26. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
ad, to je jasný ;)
26. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
jonkar no nic by jsi musela bydlet bliz. :wink:
26. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
ad, tak já na tebe budu aspoň myslet, až ju budu baštit ;)
26. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
jonkar no ale hodne intenzivne hlavne tu kachnicku dej si i za me s mimisem. :grinning:
26. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Tak holky,já už pobaštila,poslala sem malýmu knedlu,zelí a masino,tak snad bude spokojený :slight_smile: Teda Jonkar,není Ti blbé nám dělat takové chutě :grinning: Ti závidím,se pořádně nadlábneš!
26. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
to budu :wink:

mimísek se očividně taky těší, kope do mě už od rána... :grinning: jindy celej den prospí a ozývá se až večer, ale dneska je vážně čilej už od rána... :slight_smile:
26. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
monter ja jeste neobedvala a to mam uvareno. No az po nakupu budu jist jsem mela ke svace cokoladovi pudink s malinovou marmeladou a piskotama.
26. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
monter, jsem vás chtěla jen inspirovat :sunglasses:
26. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
jonkar krasna inspirace.
26. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Já pojíst musela,páč sem měla hlad. Ad,co pošleš mimču ty? Jonkar,dobře věřím ti :slight_smile: Mně malý kopal celý den včera a hlavně večer.
26. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
monterka no asik grilovane kure :grinning: A ted posilam pudink.
26. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ad,kurňa ono ani to kuře není špatný nápad. Už je ti dobře,bříško nebolí?
26. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahojky těhulky.
včera jsem se nemohla dojít přijela moje máti tak jsme doma kecaly o tom mojím problému tak ve středu jede semnou do Bohunic na předběžné výsledky tak snad dopadnou dobře. :wink: :slight_smile:
Jinak vubec nestíhám není moc času sem chodit.
26. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
monterka no je lip jsem dneska uz surovala tak asik jo. :grinning: No jako varim kazdej den tak ted si odpocinu s obedem.

stani no hlavne ze se budes vedet co a jak. Dej vedet.
26. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
Stáni,ať ti to dobře dopadne a písni pak. Ad,já teda každý den nevařím. Bych se vyprdla,vařívám na dva dny a už tak mám problém vymýšlet co vařit.
26. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
monterka driv jsem to nedelala a ted kdyz jsem doma a mam tu manzu tak varim a vecere taky. Ale kdyz jsem tu sama taham z mrazaku co uz jsem delala.
26. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahoooj holky, jsem v euforii :slight_smile: čekáme klučíka :slight_smile: !!!!!!!!!!!!!!
26. čer 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.