• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Lullka,jojo sama doma bez chlapa. Na srdíčku sem byla,můj mudr.tam posílá jen preventivně a hradila sem si to. Jinak tam chodí ženské když jsou v rodině nějaké problémi se srdcem. Pokud je u vás v rodině všechno v pořádku,tak se nemáš čeho bát. Hlavně se zbytečně nenervuj!
28. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Monter, ja za to platiti nemusím a nikdo problémy nemá, tak snad to bude ok. Pri Nat som nebola na nijakom extra vyšetrení či utz, takže preto som trochu vylekaná. Ja tam idem až za 3.týždne...
28. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Lullka,když u vás v rodině žádný problémi nejsou,tak to bude ok. Taky sem se bála a teď vím,že malýmu bije srdce jako zvon a sem klidnější. Mudr.ti neřekl jestli je v tom problém,že je mimi o týden dřív? Jen tě poslal na srdíčko?
28. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
ja som bola na velkom utz čo sa chodí okolo 20.t- ale podla ms som bola 18+6 a podla utz už 20+0 - takže asi to bolo brzy a preto chce ešte raz radšej vidiet srdiečko. Hovoril, že vyzerá všetko ok, ale vzhladom k tomu, že som na hranici ( ja jelito v tom chaose som sa ho neopýtala, či myslí na hranici a s termínom, či na hranici s nejakou nameranou hodnotou) tak mám prist ešte jednou
v uterý idem na kontrolu ku svojej gynekologičke, tak sa jej na to opýtam
28. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
Já du na velký ult.zítra. Aspoň budeš mít jistotu,že je vše jak má být.
28. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
tak držím palce, ale určite bude všetko ok :wink:
28. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
Díky,taky ti budu držet palce! Když bylo vše na 3D ult.dobré,tak si myslím že aji zítra bude všechno ok.
28. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
ahoj holky..jak se máte..já jsem ted v práci v jedné ze svých vydlejších a dneska už naposledy.. a těším se na večer, až po týdnu uvidím svého manžela... :slight_smile:)
28. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
Saronka,tak to nezávidím,ale když je to naposledy. Ty těch vedlejšáků máš víc? To teda večer bude :slight_smile: Mě přítel dojede až v pátek :(
28. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
no toto je spíše dobrovolná práce dělám na krizové lince
28. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
ahoj holky,
Malý šel s manžou na pouť tak mám zase na pár hodin klid.Před chvíli mi manža donesl kokosový kmen a snědla jsem mističku červeného rybízu.To bude mimišek krásně přibírat. Ve středu při propuštění ho dr. vážila a měl 250g.A zatím to teda není na 100%, ale vypadá to na holčičku.
Tak když tu teda zase nikdo není, tak vás utíkám aspoň dočíst.
28. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
Luci,gratuluju k holčičce. Já sem o 3týdny dál než ty a malý má 400g. Dnes je to tu strašné,zdechl tu pes :slight_smile:))
28. čer 2009 v 17:45  • Odpověz
ahojky holky, byli jsme na vikend mimo mesto .. na nakupech v nemecku (nic moc jsem si to neuzila - furt mi neco chybelo - ziza, hlad .. bolavy nohy .. curda i to druhy :( .. )
takze spis vopruz .. neni nad to mit vse po ruce :grinning: -
28. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
Ahoj holky, Luci, gratuluju k holcicce.
Holky, nedela nekdo z vas ten seznamek jak jsme na tom? Asi by to stacilo dopsat k Ad. Uz se v tom nejak zacinam ztracet.. :slight_smile:
Marsie, takze jste nic nekoupili? :astonished:
28. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Monterka, no jo, ty si aj po 3D, takže zajtra len tak jukneš na malého, to budeš mat ako bonus, vidiet ho zase.
Luci, tak to bude super mat pareček :slight_smile:
28. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
ešte vám musím napísat, že som zhrozená z mojho pupku, také brucho ako mám teraz som mala s Natalkou v 7.mesiaci- ani si nechem predstavit, že aký buben budem nosit v listopadu...
28. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
ahojky všem,tak jsem jen nakoukla :slight_smile:

Luci: gratuluju k holčičce, ten můj mimís teď taky trošku kopal,tak doufám,že už půjde na kutě :grinning:

no zatím všem a zítra ....
28. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
jahod - no nic moc v H@M satky - a pak jsem musela utikat na ten zachod vedle do obchodaku :unamused: a pak jen tricka na verlyby :slight_smile: - na mimi manza odmital ...
pujdu zitra do toho mothercare - doufam, ze jste mi tam neco nechaly !!!

lulka - to zname ten tvuj obriiiii pupek!!!! s velikosti 36, vid??

seznam slibila ad - ale myslim, ze bych to udelala normalne sem na konika kvuli snadne aktualizaci

jmeno - termin - porodnice - kg na zacatku/ kg ted - pohlaví H/K - jméno - další kontrola
marsie - 12.11. - Pha Podolí - 65 / 72 - zatim nevíme - UTZ 30.6./ KO

co vy na to??
28. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
dpbre ranko, tak doufam, ze jste si uzily pekny vikendik

ja vcera stoupla na vahu zjistila sem, ze jsem od posledni poradny pribrala 7 kg :frowning2:
29. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
Marsie, síce velikost 36, ktorá sa postupne mení na 38, ale pupek XXL

tabulka bude dobrá, ale kludne by som vypustila info o kontrole- neviem, či sa to bude chciet stále niekomu aktualizovat...
29. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
My jsme včera sháněli kalhoty. Plivník si mě nazvětšoval do velikosti 44, takže jsem ohromně zvědavá, co budu dělat dál - to je totiž poslední velikost, kterou jsou naše obchody ochotné ještě poskytnout. Když jsem plakala manželovi na rameni, pravil, že prý je to tloustnutí je otázka tak posledních čtrnácti dní (nevážím se, ale ničeho jsem si nevšimla :angry: ) a že holt potom budu muset začít nosit jutové pytle... :grinning:
Dřív jsem měla pocit, že v Česku tlusté ženy nejsou (bo kdyby byly, jistě by je někdo chtěl obléci) - teď už jsou teda hadry i ve větších velikostech, ale pro změnu jsem získala urputný dojem, že tlusté ženy nerodí. Nebo rodí, ale nejsou těhotné, když není těhotenské oblečení. Nebo nevycházejí ven...
29. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
Dobré ráno,

moje tělo dnes stávkuje - vůbec se nemůžu probrat. Začínám se těšit, až nebudu muset chodit do práce.

Marsie, tabulka je fajn. Jen bych přidala věk.
29. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Chm, tak jsem se právě zvážila. Mám o dvě kila víc než při minulé poradně (jdu zítra), což jaksi nevysvětluje, proč se mi zvětšil zadek o jednu velikost. Celkovou váhu snad raději ani ne, děkuji. Ještě bych vás mohla vyděsit :grinning: A jdu hledat šatky na e-bay, snad jsou Angličanky a Američanky větší :confounded:
29. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
Dobré ráno holky,Rivka nezoufej,tlusté holky sou já patřím mezi ně :slight_smile: Marsie,já bych z tabulky vypustila váhu. Kdybych ji řekla,tak by vás kleplo :slight_smile: Jinak se chystám k mudr.na velký ult.
29. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
Holky, začínáte mě děsit. Vážím se jen před kontrolou. Taky mám pocit, že jsem nějak v poslední době nakynula. Tu váhu radši z tabulky vypustíme - co udělat kolonku přírůstky?

Rivko, taky nejsem žádný hubeňour, tak se tím netrap.

Monter, držím palečky na UTZ ať se vám prcek ukáže v celé své kráse.
29. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahoj :wink:
Mám někomu poslat údaje do tabulky? Já jen neudám jméno, to zůstává tajné :grinning:
29. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
my jméno ešte nevieme :slight_smile: teda pre kluka...a či tam budú kg mi je jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
29. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Monter - orliku - pak mám otázku: co HIMLGERGOT nosíte??? :grinning: Hledám, kde můžu (zatím jsem nepropadla internetu, nezkoušet se odvážím málokdy) - a připadá mi, že všichni MUSÍ milovat fialovou. Kdo nemiluje fialovou, ten není. Nebo: větší velikosti jsou. 50 % mi nesedí (muž je velmi laskavý a říká, že nemám konfekční postavu :grinning: ). Dalších 30 % jsou podivné pytle, které (zatím...) nejsem ochotna na sebe vzít. Do 10 % se taktak narvu teď, dopředu rozhodně hledět nelze. Takže mám jedny kalhoty a pár věcí, které vlastně ani nejsou těhotenské, jen jsem zužitkovala současnou módu trik po kolena. Šaty jedny předtěhotenské (možná budu nemile překvapena), sukni žádnou. Předtěhotenský svetr z doby, kdy jsem byla ještě větší a zabalovala jsem to do obřích věcí. A jednu čerstvě zakoupenou těhotenskou mikinu. V létě bych mohla vydržet, ale jestli bude chladnější podzim, zůstanu doma, protože je ZIMA, pane doktore :grinning:
29. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
Nazdárek dámy, tak jsem zpět v pracovním procesu, den před podáním přiznání, takže paráda :sweat_smile:
K tabulce, vypustila bych tu váhu a napsala přírustek ve 12.týdnu, 20.týdnu... Kdo ji teda bude tvořit? Já ji klidně stvořím, ale až ve středu, páč dnes a zítra budu asi makat do večera, abych se tu zbavila těch papírů, co mi tu za 2 týdny nakupili :sweat_smile:
29. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Rivko, s tou fialovou souhlasím. Taky mám pocit, že je všude kam se podívám. Ta barva se mi nelíbí a ani mi nesluší. Já mám těhotenské džíny a 3/4 z C&A. Taky nemám konfekční postavu, vždycky bych potřebovala číslo mezi. Teď jsem si radši koupila tu větší velikost. Trička a mikiny nosím ještě předtěhotenské a nakoupila jsem nějaké tuniky a prodloužená trička. Ale vzhledem k počasí jsem pořád nabalená v mikině, tak nevím jestli ta trika unosím.
29. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.