• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojky mamčulky, nevím,jak do tabulky vložit údaje,kde je co a jak,tak píši sem,jooo.:slight_smile:
Ircatko- 31let - 23.11. - Neratovice - 85kg/87kg - zatím nevíme - KO 9.7.
29. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak ad. už mě odhalila, tak musím napsat i sem :slight_smile: :slight_smile:
nemám šanci dočíst, přes ten víkend se to vždycky tak rozjede...my jsme byli na chatě a tam si internet neberu (odpočinek od všeho konzumního :wink:
Dneska jsme byli na kontrole, a všechno je v pořádku, poslouchali jsme srdíčko, vyšetření neukázalo žádný problém :slight_smile: tak máme radost. Další KO za tři týdny (prý je to po 20tt častější...teď jsem chodila po měsíci).
No a to je asi tak všechno, pozítří jdu na 3D UTZ, tak jsme zvědavá, bude ho dělat ten samý dr., co jsem byla teď na genetickém, tak snad toho klučíka potvrdí... Předpokládám, že si mě bude pamatovat :grinning: :grinning: (jsem takový element no :slight_smile:, mohl by si udělat srandu..

Jinak gratuluji všem ke kontrolám, k holčičkám a chlapečkům....

to je super, že už je tu přehled...aspoň vidíme ty poměry :slight_smile:
29. čer 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz
Renat,já sem docela z velkého ult.sklamaná. Příjde mi že to mudr.odflink a ani mi neřekl kolik malý váží a měří. Prej je tam skrčený!
29. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
monterka: já to taky nevím, jen jsme koukali na zubáky (nevěřila jsem) a na takové gagy...byl špatný obraz a prcek v nějaké zvláštní poloze, co pan dr. moc nevnímá, ale stačilo mi, že řekl, že odpovídáme krásně, podle ms 21+3 a podle UTZ 21+1...což odpovídá ovluvce, která byla o dva dny později... :slight_smile:
Ono to záleží na dr., někdo to bere opravdu, že zkoukne orgány, apod. prostě rutinu...
3D snad bude lepší...už se těším.
29. čer 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz
Renat,mně mudr.minule řekl když sem chtěla vědět pohlaví že se ho dozvím až na por.sále. Dnes mi řekl že vidět není,ale mám dojem že se ho zahlídla. Na 3D nám ho ukazovala jak na normál ult.,tak na 3D a vypadalo to stejně. Příjde mi jako kdyby mi to mudr.říct nechtěl. Sem fakt naštvaná a sklamaná. Ještě že sme na ten 3D šli. Tam nám řekli pohlaví aji váhu! Máte se na co těšit :slight_smile:
29. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
monter: tak to je opravdu nějakej divnej dr.
29. čer 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz
adajar - 24let - 14.11. - Kladno - 4tt - 90kg - zatím nevíme -
marsie - 31let - 12.11. - Pha Podolí - 65 / 72 - zatim nevíme - UTZ 30.6./ KO 20.7.
jahodarka - 28let - 23.11. - Pha Apolinář - 64 / 70 - zatím nevíme
saronka - 27let - Pha - čekáme holčičku -
rritulka - 34let - Olomouc - 58 / - čekáme holčičku
kallimer - 26let - Pha - 59 / - čekáme holčičku
maui - 35let - Usti n.Orlicí - 58 - zatím nevíme
katulka.ov - 26let - Ostrava - 60/ - zatím nevíme
Evanek77 - 32let - Brno - 56 / - zatím nevíme
lulllka30 - 32let - Pha - 55/ - čekáme kluka
evatk - 30let - 5.11. - Vsetín - 60/68 - čekáme holčičku - gen.UTZ 7.7./KO 1.7.
adelaide03 - Prostřední Bečva - 27let - 58/ - zatím nevíme
saze - 32let - Pha - 72 / - čekáme kluka
lucy82 - 27let - Jihlava - 68 / - zatím nevíme
kvakulka - 29let - Pha - 74 / 75 - zatím nevíme
orlik - 29 let - 8.11. -Tábor - 69kg/72kg - necháme se překvapit - Honzík/Terezka (Kristýnka) - KO 13.7.
monterka -
staninka77 -
renat2 - 25 let - K. Hora, TP 4.11., čekáme chlapečka (Jakub), 3D UTZ 1. 7./ KO 20. 7.
jonkar -
beranek -
lillisek - 29 - 17.11.2009 - K. Vary - 57/ 60 , čekáme holčičku - 13.7. velký UTZ / 27.7. kontrola
lucierob -
marie_m -
ircatko -
rivka -
spagetka -
29. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
Tak jsem dělala inventuru ve věcech, co mám pro prcka.. a našla jsem i pár holčičích... tak je zkusím dát na mmb ... zatím je mám na rajceti, můžete juknout, kdyby se něco líbilo...stačí dát vědět :slight_smile: něco je nové, něco nošené, ale v super stavu...

http://renat2.rajce.idnes.cz/holcici/

A to mi připomíná, abych poděkovala tomu, kdo sem dal odkaz na ten sekáček :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nechala jsme tam právě 1400,- :grinning: :grinning: :grinning: myslím to ve srandě :slight_smile: děkuji za odkaz!!!
29. čer 2009 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz
narazila jsem na zajímavé stránky: www.hracky-vybavicky.cz

mají tam docela zajímavý věcičky - hračky, výbavička, oblečky :slight_smile:
29. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Moje údaje:
beranek - 35let - 27.10. - Ostrava - 57kg/63kg - chlapeček- jméno je překvapení - další KO 30.6.
29. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
moje udaje
marie_m - 29 let, Praha, TP 15.11., pohlavi zatim nevime, velky UTZ 30.6.
29. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
renat2 jsem ráda, že se vám všem věci v těch sekáčích líbí, taky jsem si dala s hledáním záležet :grinning: já jsem s tím taky spokojená, tam i tam
29. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
lullka- 32 let- Praha Podoli-TP 19.11.- 55/58kg, kluk - jméno nevíme :slight_smile: KO 30.6.
29. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
mě se jetě líbí www.slune-cz.cz - už jsem hledala ceny konkrétních věcí (lehátko, hrací deka, přebal. pult, apod.), tam to bylo levnější
29. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
Já jsem toho teď tolik kupovala, že máme úplně všechno, už nic nekupuji, ani pro Beatku, ani pro klučíka, jen zavinovačku nemám, takže tu dokoupíme nakonec a příp. budeme řešit ten sourozenecký kočárek nebo skate, takže já jsem si zase užila nakupování a konec :grinning:
Taky jsem využila internetové sekáče a jsem moc spokojená :wink: Pak ještě MMB a MMA :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
Holky, připadám si jako zlá matka. Pro prďouska mám asi 4ks oblečení a postýlku, ve které jsem spala já a brácha. Jak řešíme ten barák, vůbec nemám čas ani chuť na něco jiného. Budu muset vyrazit příští týden - přítel vyráží na pánskou jízdu na týden na motorce do Alp. A já s maminou půjdeme plenit obchody - těší se na to víc než já.
29. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
Orlik,sem na tom stejně jako ty. Postýlku máme x-let starou a koupíme do ní matraci. Jinak oblecení mám po ségřiných dvojčatech a ještě ho nemám roztříděné a nové vůbec žádné. Dnes sem objednala z netu oblečky a už se nemůžu dočkat až dojdou.
29. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
Orlík, Monter - já ještě nemám ani tu postýlku... s přítelem jsme se dmluvili, že na zařizování pokojíčku a kupování věciček se vrhnem jak přijedem z dovči... teď se jenom chystám navštívit obchod tchibo, kde maj tento týden věcičky pro miminka :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
ja nemám pre prcka ešte tiež nijaké oblečenie, nechávam to až po prázdninách
a ten zbytek máme po Natalke, takže fakt budem nakupovat len oblečky
29. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
orlik, monterka... tak to jsme na tom stejně, my budeme mít postýlku taky po mně a po sestře :slight_smile: jen koupíme matraci a hotovo :slight_smile: a dokonce budeme mít klasickou dřevěnou jídelní stoličku...pamatujete, jak byla za nás...nemohla jsme ji sehnat...teda někde jsem ji viděla, ale za hrozný peníze a tchýně jen tak naznačila, že ji mají na půdě, stačí obrousit a nějak nabarvit...v ložnici budeme mít nábytek asi do bílo oranžova a zelené doplnky...tak asi všechno hodíme do těchto barev .-)
Jinak my jsme včera vybrali komodu na přebalování....ale necháme si ji dělat...protože to chci jako klasiku komodu - skříňku...žádný ty přebalovací prkna pak (ten horí díl apod.)

monterka: kde pak si objednávala? já včera odklikla ten second hand, akorát se chastám zaplatit a taky se těším :slight_smile: a jinak čekám balíček :slight_smile:

Dneska jsme si konečně zařídila ten dm babybonus a hned tam vyrazím pro lovelu na praní :slight_smile: a ke konco července začnu :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz
renat - zamlouvám si to stehýnko... :wink:
29. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
jahod :grinning: :grinning: :grinning: ty si to odhalila... se mi to nějak načetlo všechno (jsme omylem zmačkla spoušť) a neumím to vymazat :grinning: :grinning: se pokochejte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz
Renat,taky budeme mít tu starou klasickou stoličku :slight_smile:)) Na kolik vás přebalovací komod příjde penéz. Chci ji taky aby do ní dala kosmetiku a oblečení. Jukni na www.lucinka.cz,mají to tam levné.
29. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
renat kdes koupila prosím tě ty setíky (body 7 ks apod.)?
29. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
renat jaký sekáč :slight_smile: at se podívám :slight_smile:)
29. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
evi: jdu vyhrabat ID té paní, hned pošlu

saron: byly tu dva odkazy na sekáče, jsem je nemohla nechat bez povšimnutí :slight_smile: takže:

http://www.detsky-svet.com/
http://www.baby-secondhand.cz/index.php
29. čer 2009 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz
evi: ID 115365 (sady bodýček)
29. čer 2009 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz
monterka: mě se ten odkaz nechce otevřít :frowning2:
S tou komodou, my máme vybráno, jak bychom asi chtěli, aby to vypadalo, to máme a albu...ale bude to dělat známý, zatím cenu nevím, ale manžel mu dělá účto, tak snad to nebude předražený ...
29. čer 2009 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz
saron já už jsem tam dohromady nechala skoro 2000, věci jsou fakt moc hezké, jako nové, můžu jen doporučit
29. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
evi: nápodobně, dle letělo 1400,- a už tam koukám zas ... ale za tu cenu, nekupo to a ohlasy jsme na to slyšela jen dobré :wink:
29. čer 2009 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.