• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
adel jo jo neboj se budu burcovat vsechny pohotovosti.
18. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz
Pa25ja, držím palce, ať ti to dobře dopadne...jsme na tom tak nějak stejně, tak by to pro mě byla taková optimistická injekce :slight_smile:
Adajar, neboj, to bude dobrý... Já to asi taky zakřikla. Zase jsem zašpinila, možná po tom utroušovi, co jsem si dala po obědě vaginálně. Je to zatím jenom takový světloučký, tak pořád doufám, že to bude v pohodě. Potřebovala bych vidět to srdíčko,...chjooo :angry:
18. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz
Holky držím pěsti ať to špinění nic neznamená. Já teda znám spoutu holek, které na začátku špinily tak snad bude vše OK i u vás.
18. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz
maui no snad to bude dobre. prinejhorsim zajedu na pohotovost, ale do prace nejdu to jsem se rozhodla.
18. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz
Adell, díky za povzbuzení. Já bohužel při prvním těhu neměla sebemenší problém a dopadlo skvěle, a při dalších dvou jsem měla problémy se špiněním a obě dopadly mizerně, takže jsem z toho samozřejmě nesvá, ale nemůžu dělat nic jiného než čekat :slight_smile: Malinko mě uklidňuje, že doktor byl přesvědčený, že už tam to srdeční chvění vidí....tak se snažím myslet pozitivně :slight_smile:

Adajar, tos udělala dobře. Já taky nešpinila nijak moc a doktor mi hned řekl, že jakékoli zašpinění je v těhotenství považováno za rizikový a hned mi napsal neschopenku.
18. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
maui mysli pozitivne. Ja budu taky.
18. bře 2009 v 15:13  • Odpověz
No jasně, Adi, nic jiného nám stejně nepomůže :wink:
18. bře 2009 v 15:14  • Odpověz
maui jo jo presne tak.
18. bře 2009 v 15:16  • Odpověz
ada a maui..holky myslím na navás.. ado je super, že zůstaváš doma..hezky v klidu bez stresu...
18. bře 2009 v 15:49  • Odpověz
Ahojda holky,

marikap: veliká gratulace k srdíčku !! :wink:

ada: držim palce - určitě to dobře dopadne,ale kdyby se špinění rozjelo tak fakt na tu pohotovost. Ale nerozjede a bude všechno v pořádku.

Jinak holky - jak berete utrogestan, já ho teda neberu vaginálně, ale polykám (snad to neva)? Ja často chodíte na kontroly - já po 3 týdnech.

Mějte se krásně a bříškům ZDAR :sunglasses:
18. bře 2009 v 16:16  • Odpověz
Kalimer já byla minulý páte 13.3 a pak jdu 3.4. takže tři týdny.
18. bře 2009 v 16:18  • Odpověz
kalli to že ho polykáš určitě nevadí co se týká léč. efektu, jenom to možná způsobuje víc ospalost než při vag. použití
jinak já mám ko zatím po týdnu, ale jsem po ivf, tam se to více hlídá, i hodnoty hcg atd.
18. bře 2009 v 16:18  • Odpověz
Holky tam snám utrouš zabere a mimča se udržej a budeme maminy :wink:
18. bře 2009 v 16:23  • Odpověz
Ahojte dievčatá, dufam , že sa mozem k vám pridat.
Včera som si robila test, na ktorom bola 2.čiarka slabo pozit, hned som urobila další , ten bol v termíne negat, až po cca l hod bol pozit. Dnes som bola dat krv, mám HCG lO9, som 35 DC, mohlo to byt aj vyššie, ale dufam, že bude rást a všetko bude v poriadku. len neviem ako sa dočkám bud. týždna, kedy plánujem kontrolu krve a USG, tak uvidíme, držím nám všetkým palce
18. bře 2009 v 19:05  • Odpověz
ahoj holky,
já se k vám také hlásím :wink: :slight_smile:
jdu sice k paní doktorce až v pátek, ale // na testu pěkně narůstají a já tentokrát hrozně moc věřím, že už se štěstíčko usměje a tohle miminko ve zdraví donosím.
18. bře 2009 v 19:21  • Odpověz
jinak koukám, že řešíte utroš, já ho radši vždycky zaváděla 1-0-1 :slight_smile:
18. bře 2009 v 19:25  • Odpověz
Ahoj holky zdravím a vítám nově těhulky a moc gratuluju k //.
18. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
hezký večer všem a teď hlavně zdravím nové dvoučárky a držím palce
18. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
díky :wink: :wink: :wink:
18. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
evanek... já koukala už několikrát do tvého albíčka i na beremese..byla jsi kráásná nevěsta..držím palečky at to vyjde až do konce
18. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
ať to vyjde nám všem :wink: :wink: :wink:
18. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
Díky
Holky prosím vás neviete ake číselné hodnoty HCG v krvi ste mali v ktorý den cyklu?
Evanek: cítiš na sebe nejaké zmeny, ja ani nie, len mám nafuknuté brucho
18. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
evi,
já mám hodně silné nachlazení, proto jsem i na PN, tak jak vykašlávám, je mi hodně na zvracení, ale to mi u předchozích dvou těhu nedělalo, tak to snad přejde. No a prsa mám jako šutr, ale to jsem naopak pokaždé měla :slight_smile:
18. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
no a hcg je hooodně individuální, nad 10j jsi těhulka, ale zbytek ukáže čas, není podstatná ani tak výška, jako jeho nárust v čase.
třeba u mého mimoděložního jsem měla v 7tt 1000j, ale nenarůstaly, tak jsem šla na sál :wink:
a když jsem čekala broučka, tak jsem poprvé měla 538j a to byl nějak začátek 6tt
18. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
no a já jsem měla 17. den od et 3600, do tabulek jsem se nevešla, je to hodně indiv., i dr. mi to minule říkala, že neexistují žádné rozptyly, jak by to kdy mělo vypadat, hlavně by to mělo postupně narůstat
18. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
přesně tak :wink:
18. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz
evanek: ty si mala jedno mimoděložní a 1 potrat ? To mi je luto, do tretice to určite vyjde, kedy si mala poslednu menštruaciu presne ?
18. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz
to je dobré samé Evičky.....
18. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
evi,
koukni mi do albíčka, brouček měl vyvolaný porod, protože nám umíral :frowning2:
Já měřím bazální teplotku, tak v albu je graf i metřík
18. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
Holky, tak jsem doma,zkouška úspěšně za mnou....A v pátek další :rolling_eyes:

Vítám nové kočky, Evanku jsme na tom stejně (já jsem zatáím o den později než ty, ale ještě jsem nebyla u Mudry) :dizzy_face: A Evi, jéé Nový Jičín, jsem z Ostravy, takže taky Sever Moravy :slight_smile:

Stíhám dočítat jenom v rychlosti, manžel mě vzal dneska na véču, jsem napapaná a z toho pěkně uvanená, takže mizím spát :dizzy_face: držím palce, aby to špinění bylo v pořádku...všem...
18. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.