• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
marsie- lahvicky? dudliky? Kde jsi to byla??? :astonished:
Tabulka je dobra, diky.

Holky, taky se vam mimina tak prevalujou? Ja teda pohyby nic moc, ale prcek je fakt cestovatel neuveritelnej. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jahod,malý cestovatel moc není,ale kopance mi dává pořádný :slight_smile:
29. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
monter, tak to zase skoro neznam ja, ale bricho mi trci pokazdy na jinou stranu a ted mam navic podezreni, ze se tam snazi postavit.. :grinning:
29. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
Jahod,že by :slight_smile: To je pořádný divoch,náš je zase fotbalista.
29. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
náš mimísek mě okopává vždycky tak půl hodiny po jídle a nebo když hraje nějaká hudba, která se mu líbí a na kterou se dá tancovat, asi to bude tanečník :grinning:
29. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
a taky je docela srandista, kope mě do jednoho místa a v momentě, kdy tam dám ruku, začne mě kopat do ůplně jinýho místa :grinning:
29. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
jahod - no v tom mothercare v Myslbeku, kam si me poslala!!!! jinak ty hadriky fakt vse vykoupeny .. takze bohuzel z tohoto artiklu jsem toho moc neulovila :slight_smile:

me se nic neprevaluje :frowning2: - mudr. rikala, ze je to tim, ze mam placentu na predni stene proto toho moc necitim .. jen vecer takovy simrani mocaku nebo tlak na vajecnik - vetsinou pravy

to je co? tabulička - jinak prosím, další aktualizace si provádějte každá sama!! at tu nejsem za popelku :wink:
29. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
jinak zitra jdeme na UTZ!!! uz se tesim jak malej jarda :slight_smile: jde i manza :slight_smile: budem tam cela familie - jsem zvedava... a doufam, ze bude vse v poradku ..
29. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Tak ja mam jenom ty prosteradla.. :frowning2:
Placentu mam taky vepredu, zatim asi tri vetsi kopance, jenom to putovani, ale to je zase desne vtipny, i kdyz teda dost neprijemny.
Zavidim utz, uzijte si to, rodinko a pak dej vedet!
Dobrou noc, maminky, pohladte briska.
29. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
no prosim te ... tak to musis udelat repeté :wink: - ty tam jeste meli ..
dekuji a neboj dam vedet :slight_smile: - dobrou !
29. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
Jahod - Plivník taky nekope, jen se hemží. Teď přidal do repertoáru bolest někde u střev, tak to by mě zajímalo, co tam dělá. Ale jinak je to docela legrační. :slight_smile:
30. čer 2009 v 00:09  • Odpověz
Dobré ráno,
asi budeme mít fotbalistu - ten náš prcek kope jako zběsilý a nejradši, když ležím nebo jsem v klidu. A jak psala Jonkar - když si na to místo dám ruku, začne kopat někde jinde nebo přestane.
30. čer 2009 v 08:10  • Odpověz
Dobré ráno:slight_smile:

orlik: no tak to možná vytvoříme tým z těch našich fotbalistů..já se včera skoro svíjela...co to bylo za rány :slight_smile: a přesně jak píšeš, nejvíc to je, když nic nedělám a ležím..

Holky děkuji, kočík je fakt super, jsem tam s ním drandila a nemá chybu ale to budou všechny... hlavní je, že splní účel... A překvapilo mě, jak se všem líbil...a jinak babička (moje) už přinesla obálku, takže je zaplacený a přidala i pár penízků za státnice, takže jdu vesele objednávat tu emitex zavinovačku a fusak..

Jo a jinak jsem zapomněla moná včera říct, že mamka už koupila jídelní stoličku...tu klasiku, jak je židlička a stoleček, a dá se to rozebrat...sice brzo, ale měli na to prý nějakou akci... že si ji pak nechá u nich a bude tam moc jíst a hrát si... takže se bud. babička asi těší
30. čer 2009 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko holky,já myslela že všechny ještě spíte. Skóre je zatím vyrovnané - pět holčiček a pět chlapečku :slight_smile:
30. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
Tak košík už se posílá jsou tam strašně hodní fakt je vidět profesionální přístup... .-)

monterka: tý brďo, tys to hezky spočítala..tak to je super :slight_smile:
30. čer 2009 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz
Renat,není nad to kápnout na profesionály :slight_smile: Kočárek zavidím,už se nemůžu dočkat až budem taky vybírat! Sem zvědavá jestli ti naši fotbalisti nad holkama zvítězí :slight_smile:
30. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
monterka: a už máte představu o kočárku :slight_smile:?? To je hrozné, o toms e dá povídat pořád... :slight_smile: Já jsem fakt ráda, že už aspoň to máme...a naštěstí jsme se shodli :slight_smile:

Jinak koukám na tu emitex zavinovačku do autosedačky..chci určitě ten kombi fusak...ale tu zavinku...nevím...budete pořizovat??? Mě se zdá super, ale zase si říkám, zda nebude stačit třeba kombi za a deka...??!! Tak doufám, že přijdou ty zkušenější... :slight_smile: i když ona se dá taky dát do kořárkuna ty první dva měsíce bue lepší než ten fusak...člověk fakt neví... :unamused:
30. čer 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz
monterka: to jo, jsem zvědavá, jaký bude konečný poměr :slight_smile:
30. čer 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz
Já si připadám lehce bezradná, co se nákupů týče. Taky řeším fusak, zavinovačku do autosedačky, kombinézu. Oblečení nakoupím pár kousků a pak budu dokupovat (a budou vánoce, tak očekávám dárky od rodiny), ale tyhle věcičky by chtělo mít už doma.
30. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
Renat a Orliku,chtěla bych kočárek značky Cross nebo Dorjan a musí to být trojkolka :slight_smile: Jen přemýšlím o barvě jestli modrý nebo neutrál. O zavinovačce neuvažuji,myslím že bude stačit fusak a deka.
30. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
orlik: tak až na něco přijdeš, dej vědět...já už taky nevím, sice jsem zběžně dala do košíku i tu do autosedačky..ale pořád váhám, chci ten kombifusak, ten určitě (ale váhám z barvou, k řernýmu kočárku chci nějakou veselou, ale moc jich nedělají :frowning2:
30. čer 2009 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz
..a další problém, buď combi fusak od emitexu..nebo firkon...??? tam je uvnitř beránek .... ??? to je koneeeec :grinning: :grinning: :grinning:

monterka: to právě taky uvažuji, hlavně teda do autosedačky...
30. čer 2009 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz
Renat,já bych chtěla fusak stejné barvy jako kočár. To je starostí a to ty prckové nejsou ještě na světě :slight_smile:
30. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
monter: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jo, a člověk když opravdu nemá zkušenosti, tak je tak decentně bezradný... :grinning: :grinning: :grinning: tak to já právě chci opak, k řernému kočárku fusak barevný.. :slight_smile:
30. čer 2009 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz
Renat,ten kočárek co máte vy se mi líbí,ale chtěla bych radši barevný. Jak budete řešit vaničku? Máme jen sprcháč a nevím jestli koupat na stole nebo koupit stojan.
30. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
ahoj holky, koupání teda taky řeším.. nevím jestli mám koupat ve vaně, nebo takovou tu vaničku na vanu (to mi přijde celkem praktický a může to na vaně zůstávát pořád) nebo koupací kyblík..?
30. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
potom taky nevím jestli lehátko nebo bez...
30. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky..
Mon, to je super, že to máme vyrovnané s dětma :slight_smile:)
jaho já zase nevím jak často koupat, zda každý den nebo obden a taky jsem slyšela,ž e se nemá zezačátku používat mýdlo a tak..ale nevím od kdy začít s mýdlem či sprcháčem pro miminka
30. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
saron - tak tohle jsem ještě neslyšela, zkusím někde vyzjistit u zkušenějších mamin...

dala jsem vám do alba moje břicho z dnešního rána - fakt mám pocit, že roste přes noc a každé ráno se leknu... :angry:
30. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
Jahod,pokud bych měla vanu tak vaničku na vanu a hotovo. Asi koupíme vaničku kde je na jedné straně lehátko a na druhé je na sezení. Kýblík ne,páč je úzký a nedovedu si představit v tom koupat. Saronka,mimi stači koupat obden.
30. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.