• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Jééé jahod, ty máš krásné bříško :slight_smile:

Saron: taty jsme něco podobnmého slyšela....to bude mazec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz
jo, a taky mě dneska poprvé pustili v metru sednout!
30. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
Jahod,dyť máš krásné těhu bříško! No vidiš,dobrý lidi ještě nevymřeli.
30. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
monterka. máš někde obrázek té vaničky, jak píšeš?? Z jedné strany to a zdruhé to :slight_smile:

My určitě bdueme kupovat vaničku, probírala jsme to ze zkušenějším otcem (manžel):slight_smile:
30. čer 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
jj, já neříkám že je hnusný, jenom že hrozně rychle teď roste.. :wink:
30. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Holky, já doufám, že se věci okolo koupání atd. dozvím na předporodním kurzu - začíná na začátku srpna.
A co se týká nákupů, vyrážím příští týden (hlavně zkusit jestli se mi ten vybraný kočárek vejde do auta a pak ho stejně objednám na internetu). Tu prodejnu vlastní moc příjemná paní, tak jí vyzpovídá, co bude na naše listopáďátka potřeba. Určitě mi poradí, bude mít zkušeností trošku víc než my. A pak předám informace vám tady.
30. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Jahod, krásný bříško. Taky mám pocit, že je každé ráno větší.
30. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
orlik: kdyby tady bych zdvižený pace, hned ti ho dávám... :slight_smile: taky spoléhám ještě na předporodní kurzy...jenže nevím, zda mám jít pro jistotu už i te´d v červenci...nebo taky až v srpnu..je to blázinec :slight_smile: ale už jsem aspoň hodila do košíku ten fusak...a pořád váhám nad tou zavinovačkou...

jahod: a ještě bude, mě přijde, že každé ráno je větší a větší :slight_smile:
30. čer 2009 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz
Renat,je to na www.malvik.cz. Je v modré značky ONDA za 589kč. To je pravda,bříško poroste a poroste :slight_smile:
30. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Díky :slight_smile:
30. čer 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz
ahojky všem, letím jen pozdravit, jedu opět do Němec,tak hezký den všem, pa pa
30. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
lill - ty se máš! papa, cestovatelko! :wink:
30. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
orlik taky řeším zavinovačku, fusak a kombinézu, jak budu mimčo oblékat a v čem povezu z porodnice, asi se poptám na tom kurzu, mě začíná na konci července
30. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Holky,kombinézu asi budu taky pořizovat. Vždyť se nám ti prckové narodí na zimu. Ten máš malý mě pořádně kope!
30. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Ten cas tak leti. Nedavno jsem si tu taky psala jako listopadovka 2008 a uz ma prcek 7 mesicu...

Preju Vam vsem pohodovy zbytek tehu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a pohladte ty zlaticka v brisku
30. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Takže holčiny,dítko stačí koupat 1* za dva až tři dny nejlíp ve vaničce s lehátkem. Místnost na koupání by měla mít 24-25C a voda 37C,množství vody 10-15cm,délka koupele 5min. V prvních měsících není potřeba šampon a k ošistě kůže je vhodné dětské mýdlo nebo bylinková olejová přísada.
30. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
jaho máš krásný bříško...
jj taky chci chodit na předporodní kurz do Podolí...od jakého týdne se tam chodí??
30. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahoj těhulky,

delší dobu jsem vás zanedbávala :pensive: Ale nějak nebylo moc síly a energie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Včera jsem byla se Svištíkem na srdíčku a vše je OK, tak mám radost :slight_smile:

Jinak jestli chcete, tak mám základní témata z předporodních kurzů, kam jsem chodila před 2 roky s Nelí. V případě zájmu přepošlu - stačí napsat do IP mailovou adresu.

Nám se osvědčil koupací kyblík - Nelí ho milovala.
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1482222&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
A z kosmetiky jsme jen 1x týdně do koupele přidali takovou emulzi od Welledy. Jinak jen voda, voda, voda.
30. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Fusak máme od Aesthetic. Když byla Nelí mimčo, tak byla mírná zima, takže jsme ho tolik nevyužili - ale jinak nemá chybu.
http://www.aesthetic.cz/index.php?lvl=2&idk=11&idss=24
30. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
AHoj, tak som doma z kontroly, mimčo je ok, mudra nám potvrdila kluka a je o týžden vetší než podla ms.

Marsie, ja som bola v Mother. na Chodobe a nič som nekupila, ja som vlastne nevedela, že o mám kupit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ked bola Natalka maličká, tak sme ju kupali každý druhý den iba v čistej vode a mazali slnečnicovým olejom kúpeným v lekárni
30. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
lulki..gratulace :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj, taky jsem doma z kontroly a vše v pořádku, nikdy nic jiného neslyším :sweat_smile:
My jsme taky Beatku koupali co druhý den v čisté vodě a mazali dětským neparfemovaných krémem z Justu, ten jsme dostali od babičky :wink:
30. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jinak zavinovačku jsme nepoužili ani jednou, bylo velké teplo a v zimě jsme používali jen nánožník nebo tenký fusak, bylo zase teplo. Je sice pravda, že naše dítě oproti jiným vypadalo jako nahé, ale zase je hodně otužilá a zatím nebyla nikdy nemocná, pokud nepočítám běžnou rýmu, kterou dostala až po prvním roce :wink:
30. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
díky Saron- pozerala som do tej našej tabulky a chcela by som vediet, že kde máš tých 78kg :astonished: asi vo vlasoch :grinning:
Beránku, tak to je dobre, že naši kluci sú ok :wink:
30. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
A pro doplnění tabulky, dašlí KO 28.7. :wink:
Jinak jdu na testy na cukrovku, tak se už těším :grinning:
30. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
Lullko, náš chlapeček byl taky pořád větší, proto mám TP už na konci října. Jen věřím, že bude k mamince trochu hodný a moc nepřeroste :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
Beránku, tak to máte KO rovnako :slight_smile: a na ten test sa fakt neteším, mne bolo minule z toho na zvracení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
Lull, a co jméno? My už máme jedno velmi favorizované a oba k němu nemáme žádné připomínky, tak ho už používáme, ale nikomu neříkáme....
30. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ber, fakt neviem, čo s tým menom. chcem nejaké, čo je českom kalendári - nakoniec ale asi budeme vyberat z uplne obyčajných ako Lukáš, Filip...ja som už zvedavá na vaše :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Čauky Lullka a Beránku,to je fajn že je vše v pořádku. Taky musím jít na cukrovku a nadšená z toho nejsem. Snad ji mít nebudu. My už jméno pro malého máme a netajíme ho.
30. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.