• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Holky, vy mě děsíte s tou cukrovkou...já byla včera u dr. a neřekla ještě ani slovo...ale mám přojít za 3 týdny, tak předpokládám, že mě tam hned pošle...je mi to divný, že to nevypsala už teď..kor když máme cukrovku v rodině...sice to je něco trochu jiného, ale i tak...no tak holt půjdu v 25tt :unamused:

Já úplně s tou výbavičkouzapomněla, že zítra jedu na ten 3D, snad si dovezu DVD s krásným záznamem :slight_smile:

Jinak holky, děkuji za zkušenosti, to se hodí... :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz
Renat,mě mudr.vypsal žádanku a řekl,že se tam chodí ve 25tt. Dnes sem tam volala a obj.mě na 21.7.
30. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
Renat, ja som sa pýtala sestričky a hovorila, že na ten test sa chodí od 24.t vyššie, tak to budeš mat akurát
30. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
Já jsem u prvního těhotenství na testy na cukrovku ani nemusela jít, dr. se mě ptala, jestli tam chci jít :sweat_smile: Tak jsem jí řekla, že ona je dr., tak mě tam poslala, ale málokomu se cukrovka prokáže, takže klid :wink:
Minule mi sestra poučila, že nejepší je zadržet dech a vypít to najednou, protože když se to ucucává, tak je to fakt na poblití a mně se to vyplatilo, zůstalo mi dole trochu a nebyla jsem schopná to do sebe vůbec dostat. Vedle mě seděla holka a ta se snažila aspoň něco vypít, ale nevypila vůbec nic.
30. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
Já mám jít na ty testy do příští kontroly, což budu v 28tt, vůbec mi neříkali, že musím příští týden nebo tak nějak....
30. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
Monter, a jaké jméno máte?
30. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
lullka a beranek - gratulka ke KO! :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
Beránku,já se na to musela objedna a du tam když budu ve 25tt. Takže ten nápoj co mi dají vypít je hnus? Chlapeček se bude jmenovat Lukášek :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
Tak je to hodně sladké a předtím 12hod nesmíš jíst ani pít, takže člověk má prázdný žaludek a některé to nezvládají, ale já jsem to přežila bez újmy....ale vypiju to raději i tentokrát najednou s tím zadrženým dechem :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
Mont, tak to sa budú kluci možno volat rovnako :slight_smile:
ten nápoj je hnusne sladký, ja mám rada sladkosti, ale to je blivajz :stuck_out_tongue_closed_eyes: a sú to asi 3dcl- kamoška si tam nakapala trochu citronu :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
Lukášek se mi taky moc líbí, ale tak se jmenuje můj vedoucí z práce a nějak by mi nedělalo dobře :wink:
30. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
Monter, máte vybrané hezké jméno. Taky se mi líbí. Nevadí ti, že má svátek 18.října? Já takhle řeším jméno Terezka (má svátek 16.října) - nechce se mi ho dávat, aby případně neměla svátek a narozeniny hned krátce po sobě.
30. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
My třeba svátek vůbec neřešíme, my zase chceme, abychom si nikoho pod tím jménem nepředstavili - příbuzné, kamarády, kolegy, sousedy atd. :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Vím že se před tím nesmí jíst ani pít. Tak to bude pořádný blivajs! Už abych to měla radši za sebou.
30. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
ani my nepozeráme, že kdy bude mat prcek svátek, to by som už fakt nebybrala nijaké meno :slight_smile:
ale našla som jedno čo sa mi páči - Adrian, ale hned mi bolo zatrhnuté...
Nat má svátek pár dní pred Vianocami a o nič nie je ukrátená
30. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
My když jsme oznámili po porodu, že máme Beatku, tak jsme byli jediní, kdo nevěděl, kdy má svátek, vůbec jsme si to předtím nezjišťovali, protože taťka rozhodl až po porodu :grinning:
30. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
Orli,tak na svátek sme vůbec nepomyslely a aspoň oslaví svátek a za pár dní se může těšit na narozky :slight_smile: Vybírali sme ho aby nebylo moc dlouhé a aby se hodilo k příjmení. Kdybych si každé jméno měla s někým spojovat,tak žádné nevyberem!
30. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
Nám se povedla vybrat jména, pod kterými nikoho nevidím. Jinak jsme se částečně i řídili numerologickým výkladem jména....ale tomu nemusí každý věřit.
30. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
Já to řeším, protože to znám z vlastní zkušenosti. Mám narozeniny 25.prosince. Naštěstí rodiče byli a jsou spravedliví, tak mi nedávají dárky dohromady.
30. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
Já se přiznám, že my si už nedáváme mezi dospělými členy rodiny žádné dárky, protože každý by chtěl jen peníze a už nás nebaví přehazovat peníze tam a zpět, takže raději zajdeme na společný oběd do restaurace nebo na bowling apod. :wink:
30. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
ahojky, tak jsme zpatky z UTZ, mame dve oci, dve ruce, dve nozky a mezi nima.......pipinu :grinning:
takze budeme mit doma parecek, tak sem happy :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
marie: tak to je super, nejdříve gratulace, že je vše v pořádku a pak k holčičce... :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz
Marie, gratuluji k holčičce.
30. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
no, jenomze to jeste porad beru s rezervou, pac u klluka je jasny, ze tam ma bimbas, ona sice rikala dr, ze vidi jakoby zensky genitalie, ale aby to nakonec nebyl klluk :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
děkuji za reakce na tu cukrovku...a všem, co to mají v nejbližší době před sebou přeji dobré výsledky...a bezproblémové vypití :grinning:
30. čer 2009 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz
Marie, taky gratuluji k holčičce :dizzy_face: Chlapeček už z toho nebude :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
Orli,jukla sem do tvého alba a viděla tam bílé a červené trička,tady bydlím já. Můžu vědět kde je seženu,taky se mi líbí,dík. Marie,gratuluju k holčičce a že je vše ok!
30. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
Monter, těch triček mají obrovské množství - http://betterfly.mimishop.cz/
Zatím jsem ještě neobjednávala, nevím které si vybrat.
30. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
Orlik,no je tam toho požehnaně až člověk neví které!
30. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: , všem gratuluji k úspěšným kontrolám a marie tobě k holčičce :grinning:
Nějak Vás zanedbávám, ale makáme na baráčku a právě teď pokládáme zámkovou dlažbu. Je tu takové horko, že jsem se musela jít chvilku schovat domů.
30. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.