• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Lulka nejsem žádný drobek.. mám 175cm takže jako je to znát :slight_smile:)
30. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
U nás začalo bouřit a asi bude pořádně pršet a malý mě začal pořádně kopat! Zjišťuji že když je venku hnus,tak je ukopanější. Máte to taky tak?
30. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
jj včera při té bouřce uplně běsnila :slight_smile:) mi přišlo :slight_smile:)
30. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
Saronko,všimla sem si u tebe v albu že se ti líbí kočár Dorjan Danny sport. U mě je favorit a líbí se mi červený s bílýma kytičkama,ale vzhledem k tomu že budeme mít chlapečka musím vybrat jinou barvu.
30. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
ahoj holcinky! maminky :grinning:
lullka a beranek - gratulka ke KO!

I ja prispejii se svou troskou do mlyna ... jsem zpet z KO - dopadla vyborne .. vse je v poradku!!! jeste na patre tam ma ordinaci geneticka mudr, tak jsem za ni sla na rady porady ohledne tech zvysenych II.trimestr testu - byla strasne mila a kdyz se na to podivala, rekla at se na to vyprdnu ... takze konecne me snad opustil strach a panika - a damy, zacinam se otevrene radovat, hrde nosit velrybi brisko .... a jsem stastna...

jo ... a asi jiste netrpelive cekate na rezimé - obavam se, ze jsem dopadla jako marie_m (gratuluju!) - ASI to vypada na HOLCICKU!!!
jahod - tak je to jak jsme rikaly, vid? a ja ti si tak myslela, ze tam mam kluka!!!
30. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
saronko - ja taky resim predporodni kurzy v Podoli - bude tam s tebou chodit manza??
30. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
Marsie,blahopřeji k dobrým výsledkům a k holčičce. Už nad náma klukama vedete 5:7 :slight_smile: Četla se ve tvém albu že si byla na umělým oplodněním. Taky sem ho podstoupila.
30. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
marsie a vsechny ostatni, taky gratuluju ke kontrolam a ze je vsechno v poradku :slight_smile:
30. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
marsie: gratulace k výsledkům a k další holčičce :slight_smile:!!!!!!!!!!!!!
30. čer 2009 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
strasne dlouho jsem nepsala do naseho tematu, urcite si me nebudete pamatovat, ale staci se mrknout na prvni stranky a uvidite, ze jsem k vam patrila taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale celou dobu si vas poctive ctu :sunglasses: driv to bylo takovy hekticky, mela jsem hodne prace, jenze najednou mam same dovolene a neschopenky - a schazi mi spolecnost spolutehulek, tak snad se na me nebudete zlobit, ze nastupuji do rozjete diskuse :sweat_smile:

jako vetsina z vas cekame holcicku, jen vam trochu pokazim statistiky - protoze minule pondeli jsme meli patologicky nalez na velkem ultrazvuku, bohuzel, tak doufam, ze uz ho mate vsichni uspesne za sebou a nikoho tim nevystrasim :fearful:
30. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
Marsie- no tak to me po... a ja tak verila v toho kluka!
Nicmene gratuluju, alespon muzes zacit nakupovat barevny hadriky. :wink:
Taky jsem dneska koukala na predporodni v podoli, ale jeste nevim.
Marie, tobe taky samozrejme gratulace! :slight_smile:
30. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
ahoj holky
30. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
ahojky marika - to vis, ze si te pamatuju! vitej zpet :slight_smile: - prosim te jaky patologicky nalez ? vo to znamena a jaky je dalsi postup? amino?

holky - dekuji za gratulace ... ale mudra rikala ASI - ja totiz myslela, ze ¨tam mam kluka ..
30. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
marsie, taky předběžně gratuluju k holčičce. Já ji taky nemám úplně jistou
30. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
cau marsie, gratulace k holcicce, kdyz se samozrejme potvrdi :wink:
uz jsem vesele koupila nekolik kousku ruzoveho obleceni :grinning:

na velkem ultrazvuku doktor uvidel zvetsenou levou plici a nejke cysty, pry je to velmi vzacny, vyskyt jednou na 20 az 30 tisic tehotenstvi, takze neboj, verim, ze nikdo tady nic takoveho mit nebude. hned v to pondeli me poslali na amnio, vysledek bude az 7.7, pry to primo neukazuje na zadnou chromozomalni vadu, ale je tam zvetsene riziko. pak jsme byli na ultrazvuku srdicka a dopadl dobre a to je vse co nam muzou udelat, ted budeme jenom cekat a doufat, ze se to zlepsi nebo treba zmizi uplne :slight_smile:
30. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Dobrý večer z upršené Prahy. Tak já jsem taky po kontrole - Plivník stále buší na obruče, jinak se nedělo nic. Akorát se doktor tvářil pochybovačně, že cítím pohyby už nejmíň čtrnáct dní. Tak nevím. Asi to velké tvrdé, co se mi hýbe těsně pod pupkem, jsou moje nabouchaná střeva. :grinning:
30. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš LISTOPADKY 2009:
adajar - 24let - 14.11. - Kladno - 4tt - 90kg - zatím nevíme -
marsie - 31let - 12.11. - Pha Podolí - 65 / 72 - zatim nevíme - UTZ 30.6./ KO 20.7.
jahodarka - 28let - 23.11. - Pha Apolinář - 64 / 70 - zatím nevíme
saronka - 27let – Pha Podolí - váha 78,5kg k dnešnímu dni, - čekáme holčičku - zatím vede Sofie.
rritulka - 34let - Olomouc - 58 / - čekáme holčičku
kallimer - 26let - Pha - 59 / - čekáme holčičku
maui - 35let - Usti n.Orlicí - 58 - zatím nevíme
katulka.ov - 26let - Ostrava - 60/ - zatím nevíme
Evanek77 - 32let - Brno - 56 / - zatím nevíme
lulllka30 - 32 let- Pha Podoli-TP 19.11.- 55/58kg, kluk - jméno nevíme, KO 30.6.
evatk - 30let - 5.11. - Vsetín - 60/68 - čekáme holčičku - gen.UTZ 7.7./KO 1.7.
adelaide03 - Prostřední Bečva - 27let - 58/ - zatím nevíme
saze - 32let - Pha - 72 / - čekáme kluka
lucy82 - 27let - Jihlava - 68 / - zatím nevíme
kvakulka - 29let - Pha - 74 / 75 - zatím nevíme
orlik - 29 let - 8.11. -Tábor - 69kg/72kg - necháme se překvapit - Honzík/Terezka (Kristýnka) - KO 13.7.
monterka - 32let - 2.11 - Brno - kluk - 20.7
staninka77 -
renat2 - 25 let - K. Hora, TP 4.11., čekáme chlapečka (Jakub), 3D UTZ 1. 7./ KO 20. 7.
jonkar - 25 let, Brno, 73 / 72 – zatím nevíme
beranek - 35let - 27.10. - Ostrava - 57kg/63kg - chlapeček- jméno je překvapení - další KO 30.6.
lillisek – 29 let - 17.11.- K. Vary - 57/ 60 , čekáme holčičku - 13.7. velký UTZ / 27.7. kontrola
marie_m - 29 let, Praha, TP 15.11., pohlavi zatim nevime, velky UTZ 30.6.
ircatko - 31let - 23.11. - Neratovice - 85kg/87kg - zatím nevíme - KO 9.7.
rivka – 29 let - 27. 11. - Praha - zatím nevíme - 7. 7. UTZ
lucierob - 26 let- TP25.11. (plánovaný císař max. 38tt)-Ostrava-70/73- asi holčička - KO 2.7.
spagetka -
30. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
rivko, ja jsem ucitila prvni pohyby asi 17+0 a nedalo se to splest se strevama :wink: at doktor neveri, treba mas sportovne zalozene miminko :grinning:
30. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
Nějak se mi u té tabulky objevil text: Která pravidla porušuje:/ZRUŠ.Objevilo se to tam až po odeslání zprávy
30. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ahoj všem,
já jsem tady taky chvilku byla zezačátku, jen jsem nějak nestíhala, tak ani nevím, jestli mohu ještě k vám? :frowning2:
Čeká mě velký utz a marika mne právě vystrašila :unamused: Mariko Držím palce, aby byly výsledky více než dobré!!
30. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
marika - aha .. no tak to jsou taky nervy vid? ale drzim palce, verim, ze to dobre dopadne .. hlavne bud v klidu a nenervuj se .. me takhle vystrasili s II.trim. testy..

rivka - :slight_smile:)) no me je taky uz jasna bolest praveho vajecniku - madam tam totiz ma nozicky :grinning:
30. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
theia, vitej zpet :slight_smile: ach jo, neboj se prosim velkeho ultrazvuku, vzdyt uz jsem vybrala ten jediny spatny vysledek pro holky co budou rodit v listopadu :grinning: jinak to je moc pekne vysetreni, podivas se na miminko zblizka
30. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
marsie - jsou to nervy, to si pis, az budu tehotna podruhe - kdyz se to jeste nekdy podari :sweat_smile: - tak asi odmitnu pulku vysetreni :dizzy_face: diky, urcite nam vsem to dobre dopadne, protoze to ani nemuze byt jinak
30. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
tak já zatím musím chodit na UTZ každý týden. Alespoň při té moji těhu smůle vidím prcka každý týden a mám jistotu, že je v pořádku.Teď jdu ve čtvrtek a další týden mě čeká ten velký ultrazvuk.
30. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
Mariko nevzdychej :slight_smile: já se bojím všeho. Ale těším se na něj a doufám, že konečně mi prozradí, copa že to bude :slight_smile:
30. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
theia - a koho byste si prali? mysleli jsme si, ze chceme chlapecka, ale jakmile se zjistilo, ze to bude holcicka, tak jsme si uvedolili, ze od zacatku jsme chteli holcicku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj Theia a Marikap,vítejte zpátky v listopadkách :slight_smile: Taky sem vždycky před každým vyšetřením vystrašená a někdy mi příjde,že mudři někdy zbytečně ženskou vystraší.
30. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jé to je dobrý :grinning: My bychom si přáli hlavně zdravé miminko, i když přiznávám, že partner nenápadně nadhazuje chlapečka :slight_smile: a už se s ním vidí, jak s ním řádí :grinning: Nevím čím to bylo, ale zpočátku těhu jsem měla nevysvětlitelný pocit, že to bude klučík, ten pocit mě před 3 týdny opustil a teď jsem vážně moc zvědavá jestli to bude klučik, nebo holčička :slight_smile:
30. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
monterko ahoj, doktori jsou mistri straseni, minule pondeli me vystrasili k smrti, jak jeste doktor na konci rekl - vsak vy ASI budete pokracovat v tehotenstvi dal, to fakt nikomu nepreji... ale zas doufam, ze to nejhorsi uz mam za sebou a pak mi jen budou povidat jak se to lepsi :wink:
30. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
theia celou dobu jsem byla presvedcena, ze to bude kluk, muj osobni pocit, tvar bricha atd. a vidis - asi to bude holka :grinning: az se dozvim vysledek amnia budu to vedet na sto procent
30. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.