• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ahoj holky... :slight_smile:

ad: tý jo gratuluji ke kloučkovi, bude další kamarád :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz
jp a holky, jeste sem si vzpomnela, jak tu monerka mluvi o ty nutele, ze mi dr rekla, ze to je jen MOJE chyba, ze tak pribiram a ze mam OMEZIT jidlo, nic sladkyho, zadny sladky ovoce, nic, ze prej i to, ze jsem pribrala v minulym tehu 40 kg je jen moje chyba, pritom ja chodila jeste v devatym mesici pravidelne plavat, na cviceni a fakt se neprejidala...no jsem zvedava, kam to dotahnu v tomhle tehu :frowning2:
1. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
marie: no samozřejmě si myslím, že se může stát, že člověk opravdu hodně jí a přibírá tak hodně, ale myslím si taky, že záleží prostě na každém těle, jak se k tomu postaví, jaké má dispozice, jakou měl výchozí váhu a pod. TAkže dr. to sice možná myslí dobře, ale jeho styl podání je teda na pěst.
Já taky nemohu říct, že se přejídám, ale tak nějak to prokládám, jednou za tři dny sladší snídani, tavrohová koláč nebo tak....hodně chodíme na procházky, hýbu se, ale i tak...prostě tyhle "milionový" rady od doktorů miluju..

My jdeme dnes na 3D, tak jsem zvědavá, jak bude prcek fotogenický..a doufám, že dr. neřekne jiné pohlaví... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: by mě už asi švihlo... :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz
Marie,nebyla si nateklá vodou? Nutelu nebaštím od rána do večera ale když si tělo žádá... Jím stejně jak před těhu a zatím sem přibrala jen 2kg. Myslím si že není pro mimčo dobré jíst jen ovoce a zeleninu.
1. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
Renat,souhlasím s tebou! Každá ženská je jiná a tělo to vnímá jinak. Na 3D je to super a šla bych znovu. Malý si pořád zakrýval obličej ale pindíka vystavoval :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
no, ja pred tehu hodne sportovala plus dodrzela urcitej rezim ve stravovani, pac sem hubla, takze 4 tejdne sport je velkej vydej energie, kterej ted nemam, takze v tom to vidim hlavne, ale musim se hlidat, kdo to pak ma po porodu shazovat, zejo :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
monterka: dvě kila, jo?? já mám 5 :frowning2: a to fakt nemohu říct, že to je jídlem, protože jím snad ukázkově...a hýbu se taky, i když je jasné, že to, co jsem dělala před tím jsem musela omezit (jak píše mari a když člověk je zvyklý na hodně pohybu a pak se to trochu zabrzdí, jde to vidět), ale co naděloáme. Já jen doufám, že se dostanu max. na těch cca 10 kg...ale ono to nějak dopadne, tím se nebudeme stresovat a jak jsem psala, ať si ten dr. strčí ty rady do prdýlky...

Monterka. tak doufám, že ten pindík taky ukáže, a snad se dovím víc info, když už to je zaplacené :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz
renat, 10 kg uz mam skoro ted :frowning2:
1. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:)
marie - fakt jsi pribrala 40kg???? jezis marjááá to nevim, jak bych se unesla..
ale myslim, ze jako se vsim, je i vaha a pribirani hrozne individuální - vcera v ty cekarne pred utz - to byste koukaly!!!

ad- no to je pravda, vzdyt ty sis to nechtela nechat rict!!! co se stalo , ze ta zmena?
1. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
marie: neházej flintu do žita, hlídáš se, hýbeš se, ona se ta ručiška někde zastaví...neděláš nic špatně...
1. črc 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno, gratulujem Ad ku klučikovi- to je hezké jak sa postupne všetky dozvedáme pohlavie :slight_smile:

Ja som zatial pribrala okolo 2,5kg a jem normálne. Kamoška pri prvom tehu sa tiež neprecpávala a pribrala 32.kg a pri druhom v 24.t mala 15.kg hore...ono je to fakt individuálne

dnes musím balit :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajtra ráno letíme do Itálie :slight_smile: dúfam, že bude aspon hezké počasie
1. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
Renat,fakt je 2kg a sama se tomu divím,ale bříško roste páč už nedopnu rifle. Sesta u dr.mě váží a váhu mám aji doma. Jen mám obavu aby ručička nevyletěla raketovou rychlostí na konci těhu. Na 3D budeš spokojená. Nám se dr.věnovala přes půl hoďky,vše nám ukázala a vysvětlila.
1. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
Lullka,do Itálie,můžu s váma?
1. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
lullka - taky letím s váma! :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
Itálie? to bych si taky nechala říct, nedám na ní dopustit, v zimě, v létě :slight_smile: no dobrý nápad, :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz
Lulko, radši přibal teplé oblečení. Kamarádi jsou v Chorvatsku a mají 23 stupňů - do moře ještě nevlezli, jak je studené. Ale snad se to zlepší. Tady už to počasí taky vypadá líp.
1. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahoj holky..
Ado gratuluju k synovi :slight_smile:)
jinak jsem chtěla jít taky na 3D, ale manžel mi říkal, že jako když fakt chci, že půjdeme, ale že by to raději vynechal, že víme, co čekáme a že po těch všech procedůrách (plodovka, genetika) a všemožných ultrazvukách by prostě nešel, aby se nestalo, že se jim tam něco nezdá mě to zase vykolejí a budu měsíc v háji, co se zase děje.. tak nevím.mám se prý rozhodnout..
Lul a kam?? já tam byla ted na svatební cestě :slight_smile:)
1. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
kdo chce ist s nami tak zajtra 9.10h odlietame z Ruzyne, budem vás čakat- poznávacie znamenie- pupky :slight_smile:
1. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
my ideme nedaleko Benátiek- Lido di Jesolo, ona tam býva manželova sestra a tak ideme aj s jej rodinou k moru

ked nebude moc teplo, tak asi budeme chodit po výletoch...
1. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
lullka - to bude sranda až budeš zítra na letišti všechny pupkatý oslovovat, abys věděla jestli letí s vámi... :slight_smile:
1. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
jahod jsem rikala ze si to vymenime. :grinning:

preju krasne rano nas rostak radil jak cerna ruka v noci. :grinning:

Adell neboj jmeno prijde jako vsechno. :wink: Ja v to doufam jako zatim jsem neprisla na zadne presvedcive ze to je to ono,.
1. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
orlik no manzilek si hnul se zadama a boleli ho a porad zadonil tak jsem povolila no. :grinning:
1. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
marie ty kila tolik neres kazde telo reaguje jinak moje mama obe tehu pribrala 30kg.

marsie viz orlik.
1. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
lulka no prej je v Italii krasne uz. To nejhorsi uz ma zassebou. :grinning:
1. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
moja máma zase pribrala u mna a u brata len 8.kg a švagrová taky, ale brucho mala vždy obrovské aj ked pribrala tak málo

Holky, ked sa vrátime z dovolenky, tak by sme si mohli dat srazík :wink:
1. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
lullka no kdyz budu ok klidne,.
1. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
Já znám holčinu, co přibrala asi 32 kilo....a chodila plavat, cvičit, jedla střídmě..a stejně...to tělo je opravdu každé jiné.
1. črc 2009 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz
holky proste vaha je individualni
1. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
přesně :slight_smile:
1. črc 2009 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz
nemá cenu se steesobvat 5kily, a nemá cenu si vyčítat 20kg...
1. črc 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.